Opinie o Freja Transport Logistics w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Freja Transport Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Freja Transport Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Freja Transport Logistics w Szczecin

Na jakie benefity można liczyć w Freja Transport Logistics?

NIE POLECAM. CZYM DALEJ TYM LEPIEJ OD FREI. (usunięte przez administratora) Z LOGISTKI NIE MA ŻADNYCH ZASAD,ZADNYCH PRZEPISÓW AETR I RUCHU DROGOWEGO. LICZY SIĘ WYNIK

Kierowca 74 Nowy wpis

Firma ćwierć wieku za innymi. Podróż w czasie, zero BHP i standardów. Omijać, nie nabierać się.

Westa

Nie polecam

Mikołaj
@Westa

A Ty czemu nie polecasz? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, ale tak konkretniej? Co nie gra? Jest problem z atmosferą, z wynagrodzeniem czy jak? Jest tu trochę komentarzy ale z dawniejszego okresu, jestemcuejawy czy któryś z tych problemów jest aktualny czy o coś innego chodzi.

Siofer Nowy wpis
@Mikołaj

Problemy z łamaniem przepisów czasu pracy kierowców, nieznajomosc przepisów przez spedytorów, księgowa nie potrafiąca odpowiedzieć na proste pytanie, wynagrodzenie na czas ale częściej błędnie naliczone niż poprawnie, przekroczone każde terminy wymagane prawnie, za wszystkim trzeba ganiac i pilnować wszystkiego za osoby za to odpowiedzialne, auta świeże ale zaniedbane, brudne, śmierdzące i nikt z tym nic nie robi poza wygrazaniem się, walki i przekrety na każdym kroku, kierowca zostawiony sam sobie ale wymagania jakby płacili złotem, slysze ze była podwyżka ale pensje dostaje pomniejszona, od samej góry do samego dołu firma zepsuta i zerująca na niewiedzy i zaufaniu, kierowcom z Ukrainy wolno odmówić ale Polak ma jechac i nie dyskutować. Paskudne obrzydliwie i imfantylne podejście do pracownika który jest niczym więcej jak cyferka, cieszę się że odszedłem i obracam się tylko żeby się zaśmiać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Freja Transport Logistics spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
On

@On

A mogłabym się dowiedzieć jako kto i kiedy tu pracowałeś? Widziałam na stronie, że uczniów szukają i byłabym może zainteresowana. Zastanawiają mnie te opinie, bo jednak ludzie aktualnie chyba u nich normalnie pracują?

Emilia

Szukają obecnie Spedytora Morskiego. Widziałam że dofinansowuje obiady pracownikom, a wiecie ile wynosi to dofinansowanie? I generalnie jedzenie OK?

Radzę omijać.

Sylwia

Z jakich powodów radzisz omijać, pracujesz tam? Chodzi o wyzysk? Albo o rotacje? Bo niżej o tym ktoś pisał, ale bez konkretów niestety

Lola

Trzymać się od tej firmy jak najdalej tylko im ukrańcy zostali i Filipińczycy no iparu Polaków niedorozwiniętych którzy lubią jak się stosuje na nich mobbing.Kto normalniejszy już przerobił tą firmę (usunięte przez administratora). Nic tam się nie trzyma kupy kierowca jest dla nich zerem. Tylko liczy się śmietanka biurowa i dziewczynki z woskiem w uszach.

@Lola

A to akurat słabe widzę masz mniemanie o osobach z biura, a szkoda, bo chyba nie każda taka jest? To jaka tam atmosfera tak właściwie występuje i ile osób jest tam zatrudnionych, wiesz coś więcej?

Wiecie, czy Freja Transport Logistics udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak udostępnia.

@Paweł

No to super, a co jeśli chodzi o jakieś dofinansowanie do energii? Była już brana tego typu opcja pod uwagę?

Czy firma zatrudnia na pół etatu?

Sylwia

Co takiego robią, jak traktują pracowników, skoro przyrownujesz ich do takiego bydła?

Stefan

Firma zapowiadała się dosyć dobrze, wszelkie warunki do tego aby stworzyć bardzo dobre warunki pracy jak i współpracy lecz "kadra zarządzająca" Kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi, Pani B. Tytuł spedytora wygrała w chipsach . Kompletny chaos (usunięte przez administratora) , naczepy wielokrotnie przeładowywane bo nawet nie chce się przejechać przez wagę. Team liderzy kompletnie pozbawieni szacunku dla kierowców nie wspominając już o tym całym " Liderze " Zmiany, gość złapał Boga za nogi i udaje że się zna. Nie Polecam!!!!!!

Kamil
@Stefan

Brak szacunku do współpracowników to nie najlepsza rekomendacja dla firmy. Nie myślałeś żeby o tym pogadać z liderami? Ja bym tak zrobił na twoim miejscu.

Były beduin
@Kamil

Jak możesz gadać z betonem ludzkim, paru się utrzymało nierokujacych zczasów TCS i udają że coś robią, a tak naprawdę wykładają na firmę , ktoś normalniejszy przyjdzie to zaraz się zawinie, kierownik jeden jest dobry (usunięte przez administratora) jakich mało na świecie, stracony czas ,szkoda nawet 3 miesięcznego pobytu , zobacz co proponują na start (usunięte przez administratora)

biurowa

pracowałam tam kilka mc totalne (usunięte przez administratora) i nie porozumienie odradzam wszystkim wyzysk i ciśnienie

Julia
@biurowa

A rozwiniesz bardziej temat? W jaki sposób czułaś się w firmie wyzyskiwana? Było bardzo dużo obowiązków? Czy wcześniejsze ustalenia były inne? Na co było ciśnienie?

ona

ciągle rotacja pracowników NIE POLECAM i z dala od tej firmy

Patrycja

@nie polecam ale atmosfera była dobra?

Nie polecam

Przestrzegam kierowców przed współpracą z firmą FREJA podać mogę konkretne przykłady łamania podstawowych zasad dotyczących przewozów towaru np.stali instrukcje zabezpieczania i przewozu stali to jedno rzeczywistość to drugie instrukcje oczywiście wydane przez FREJA

iza

nie przejmuj się narzekaniami, top dobry przewoźnik jeśli poczytasz sobie w internecie, i płaci podobno od kilometra także na takim zatrudnieniu u nich za kółkiem całkiem dobrze wyjdziesz. tylko trasy nieco małe ciekawe i bezpieczne bop Dania,Benelux, Francja

Paweł 30
@iza

Witam : Mam zamiar otworzyć firmę transportową i zastanawiam się pod jaką spedycję się podpiąć na początek Czy Freja to dobry wybór .... ?

Prawda

Ostrzegam przewoźników przed "współpracą".

kierowca

nie polecam jeździłem krótko i się zwolniłem nie da się tam długo pracować a rotacja kierowców wielka teraz nawet ukrainców przyjmują są w desperaci nie mają kierowców nikt tam nie chce jeździć szanujcie się kierowcy młodzi i starzy bo szacunek to godność a godność to wolność

kierowca

rozmawiałem kilka razy przez telefon i rozmowa jest bardzo ciężka niema żadnych konkretów a z moich obserwanci jest średnio dwa razy w tygodniu ogłoszenie że szukają kierowców moim zdaniem są nie wiarygodni

Zostaw merytoryczną opinię o Freja Transport Logistics - Szczecin

• Jak się pracuje w Freja Transport Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Freja Transport Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freja Transport Logistics?

Freja Transport Logistics