Opinie o SCG Sp. z o.o. w Rybnik

SCG - Agencja Pracy zajmuje się pozyskiwaniem i zatrudnianiem pracowników tymczasowych.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCG Sp. z o.o. w Rybnik

ewa

wkrótce 10-ty zobaczę czy będzie wynagrodzenie na czas jestem 3 tygodnie na szteli uzgadniam wszystko sama z rodziną bo z agencji nikt jeszcze nie zadzwonił chyba słabo interesują się opiekunkami takie jest oczywiście moje zdanie

Maria

A ile Ci się spóźnili z wypłatą bo mi jeden dzień.

Barbara

Chyba sami wpisuja tak pozytywne opinie.Wyjechałam na do pracy przez tą firmę i powiem tylko,że niczym dobrym się nie wyróżnia od pozostałych tego typu firmek.Pani z biura dzwoni do mnie i pyta najwyzej ,czy zorganizowałam to czy tamto z rodziną podopiecznego.Trzęsą się przed firmą niemiecką, z którą współpracują.Pieniądze tez nie na czas, nieco uskubnięte. No i zawsze maja rację "w ciemno",bo o podopiecznym wiedzą niewiele.

lenin

a jakie wynagrodzenie dają? i czy składki opłacają przyzwoite? jak na pierwszy raz z tą firmą to jake wynagrodzenie ci oferują?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy SCG Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Inżynier budowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
ewa

jest ta agencja dalej ja własnie wyjechałam od nich pierwszy raz narazie jest wszystko w porzadku zobaczę czy wynagrodzenie bedzie na czas

lenin

a teraz już nikt nie pisze o firmie może jej nie ma już?

lenin

No nie wierze tyle się pisze o firmach ludzie bluzgają z błotem mieszają a tu nawet jednego komentarza negatywnego a może to te miłe Panie z biura tak ładnie piszą o swojej firmie. Wprost się nie chce wierzyć w to co czytam nikt nie ma problemów z firmą to chyba anioł ta firma

jolasia

Dokumenty, pieniądze, ubezpieczenie - wszystko miałam na czas przed wyjazdem, dlatego mogę też z czystym sumieniem polecić tę firmę. Znam takie firmy, gdzie na dokumenty czeka się tygodniami... i ciężko się doczekać, a problemy są zamiatane pod dywan. Tutaj tak nie jest. Obsługa w biurze jest naprawdę ekstra, rzadko kiedy spotyka się takie świetne osoby, które są takie otwarte i tak przyjaźnie nastawione do drugiego człowieka

Teresa

Zgadza się że płacą na czas, Dziękuje Teresa

Zbigniew1964

Firma w porządku, przynajmniej dają dodatkowo Polisę jak coś się stanie. I u lekarza nie trzeba nic płacić na ofercie.

Sylwia71

Polecam - mają dużo ofert, ponieważ jak mi zmarła podopieczna to zaraz dostałam od nich kilka propozycji. Fajna firma.

ewe

Bez języka też mają oferty??

Beata

Polecam Firmę - zawsze jest kontakt i pieniądze na czas.

tea1

Pozwolę się wtrącić - bez języka becia04 też nie płacą źle. Znajoma właśnie z nimi wyjechała i powiem szczerze jest zachwycona. Tak jak piszą powyżej chwaliła przede wszystkim obsługę i wynagrodzenie, ale stwierdziła też, ze mają wyjątkowo duży wybór jeżeli chodzi o oferty. Ja właśnie też mam zamiar z nimi wyjechać za jakiś miesiąc.

Ewa69

Witam, firma jest godna zaufania. Jestem na ofercie i jest dobrze. tylko musisz znać dobrze język to nawet dostaniesz 1600 euro.

becia04
@Ewa69

Dzięki za odpowiedź no właśnie ten język ciężko to idzie u mnie

becia04

Mam pytanie czy znacie tą firmę mam zamiar aplikować na stanowisko opiekuna czy macie jakieś informacje czy ta firma jest godna zaufania? odpiszcie proszę

kasia32z

Popieram poprzedniczki - naprawdę ciężko trafić dziś na tak fajną agencję. Przede wszystkim godnie traktują człowieka. Również polecam.

Maria

Firma zadzwoniła do mnie z informacją, że wynagrodzenie zostało przelane i czy wszystko w porządku. Uczciwość ponad wszystko- Polecam Dziękuje Maria

Justyna

Profesjonalna firma. Obsługa w biurze fachowa.Serdecznie Polecam!

Krysia62

Bardzo fajna firma - właśnie wróciłam i pragnę polecić. Wyjeżdżałam wcześniej z kilku agencji, ale żadna nie zdała egzaminu tak, jak ta firma. Wszystko na czas - umowa, organizacja wyjazdu, pieniądze na koncie. Osoby w biurze bardzo kompetentne, wszystko wytłumaczą i zawsze pomogą. Polecam bo warto! Ja wyjeżdżam wkrótce znowu z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o SCG Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w SCG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCG Sp. z o.o.?

SCG Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 95 ocen.

SCG Sp. z o.o.