Opinie o Kom-Fleisch sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kom-Fleisch sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kom-Fleisch sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kom-Fleisch sp. z o.o. w Bydgoszcz

Karol Nowy wpis

To prawda ze firma ma komornika?

Pracownik Nowy wpis

Pieniędzy niema i nie będzie bo komornik niema z czego ściągnąć.ewentualnie za granicą ich ścigać.,..

Olo Nowy wpis

Jeszcze nie

..... Nowy wpis

Czy ktoś już dostał kasę?

Olo

Mam pytanie czy ktoś otrzymał kasę po wygranej sprawie proszę o odpowiedź

@Olo

Jeszcze nie komornik się wziął za nich.nie wiadomo czy będą mieli z czego ściągnąć???

Olo

Czyli mogą nam nie wypłacić zarobione pieniądze

Paw
@Olo

Była sprawa? Czy wszyscy dostaną kasę ? Jeśli wogole? Dajcie znać. gdzie się zgłaszać? Narka

Czy wiadomo czy firma upadła???

bbn

@ xx no to dzięki za informacje. W takim razie trzeba psozukiwać gdzie indziej " szczęścia " ...

xx

Czytałas komentarze? Firmy nie ma nie ma pieniędzy wszyscy się sądzą. Szukaj u innej firmy.

rolnik

To podaj namiary na ta firme

Rzeźnik
@rolnik

Firma JOB COMPLEX, zatrudnia do zakładów w DE. Jak ktoś zdecydowany, to niech śmiało dzwoni. Ja pracuje, na łopatce.

Xxx

Czy ktoś dostał kasę. Wiadomo wokół co i jak?

lolobolo
@Xxx

Witam, czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć Mercedesa V CB 279CW? Gdzie mogą go trzymać albo parkować, albo kto nim jeździ. Próbujemy odzyskać dla leasingu to auto. Może wiecie, gdzie trzymają leasingowane auta. Proszę najlepiej sms lub telefon na (usunięte przez administratora)

Rzeźnik

Gdyby interesowała Was praca za granicą, to jest fajna oferta. Na wieprzowinie, rozbiór zasadniczy mięsa, od poniedziałku do piątku na umowę o pracę. Jest hotel i polskie biuro na miejscu. Stawki też są dobre. Kto chce namiar, to zgłoście się do mnie.

HA HA AH

No zajączek też lubił w (usunięte przez administratora) wejść a Kowalski to (usunięte przez administratora) i frajer - Posrany Areczek

.....

Mam (usunięte przez administratora) na niego, kiedyś wpadnie w łapy,

......

Wie ktoś co (usunięte przez administratora) się dzieje, kiedy wreszcie zapłacą zarobione siano? Bo to już jest szczyt beszczelności!!!

A

Mam pytanie czy komuś wypłacili kase

.....

Nie mam doświadczenia na wołowinie, przyuczają, czy jedziesz i już musisz umieć???

@.....

Wszystkiego idzie się nauczyć , ja tez nigdy stycznosci z wołowiną nie miałem a pracuję i jestem zadowolony, to nie Meppen, Ktoś wyżej pyta o szczegóły,, są wyżej napisane- hotel daje firma jak by było inaczej to bym napisał .

zizu

Możesz podać więcej informacji typu adres, telefon do tej firmy w Jarocinie ,czy za hotel się płaci?

Witam. Dowiedziałem się że firma się rozpadła więc pytanie do byłych pracowników czy nie szuka ktoś z was pracy w Polsce za dobre pieniążki? Praca na wołowinie , 5 dni w tygodniu po 10 godz dziennie w tym 2 przerwy po 30 min ,,, praca nie jest ciężka - jest o wiele lżej niż w Meppen było . Dobry pracownik zarabia tu między 4500 - 5500 zł na ręke , Jarocin , wlkp. dla osób z dalszych okolic firma dale hotele . pozdrawiam

×******

Wie ktoś kiedy oddadzą nam kase

Królewna.

Odpowiednie instytucje już się zajmują takimi złodziejami... Miejmy nadzieję, że z odpowiednim skutkiem i wkoncu dostaniemy nasze pieniążki.

Zostaw merytoryczną opinię o Kom-Fleisch sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kom-Fleisch sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kom-Fleisch sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kom-Fleisch sp. z o.o.