Opinie o Kom-Fleisch sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kom-Fleisch sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kom-Fleisch sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kom-Fleisch sp. z o.o. w Bydgoszcz

luzer

masz racje wierzyliśmy , ale powinni nam wypłacić bo to nam się należy

M...

Powiem Wam krótko,zwięźle i na temat. Wierzyliście w firmę,w Krzycha i w Macieja jak w Boga. A oni kantowali Was od samego początku. Gdzie macie pieniadze za urlopy,za chorobowe? Czekaliście jak idioci po 2-3 lata na Wasze pieniądze. Teraz nie powinni Wam wypłacić ani centa. I podejrzewam ze tak zrobią.

karol

Ponoć niedługo wszystko się wyjaśni. Ja jestem w de.czekam

kaśka

wiadomo co kolwiek ,jaka sytuacja dzwonili do kogoś ?był ktoś w biurze ,kiedy hajs i czy jeszcze ktoś u nich jeszcze jest zatrudniony

Mire

Ludzie idziemy do sadu. Nie ma co czekac idzie drugi miesiąc kto nam za płaci kase. Mamy opłaty a kasy nie daja.

luk

Olo z kad wiesz , ze nie będzie kasy ?przecież oni wiedza co będzie masz wiarygodne źródło , ze nie będzie kasy ? jeśli tak to nie możemy tak czekać,co robić ?ludzie odzywajcie się

Olo

Kasy nie będzie nie ma co czekac trzeba iść do sądu. Człowiek pracował zeby na opłaty było i co ma nic. Jak można tak firma oszukuje.

bidny

kiedy kasa wie ktoś rachunki same się nie zapłacą ,a co dalej czy będzie jakaś robota

Olo

Jak nie masz czasu chodzić dlaczego piszesz. Ktos za ciebie nie bedzie chodził. A prawnik sam do ciebie nie przyjdzie. Chyba nie masz rodziny jakbys miał inaczej bys pisał

troll

ale wiocha co się tam ku... dzieje ,hu. z tą robotą ale kiedy kasa nie mam czasu łazić po prawnikach mam inną robotę wie ktoś coś więcej

@troll

zajac a sam z kowalskimi sie pucowałes krychowi

zajac

Dobrze Wam tak. Trzeba było bardziej w du..psko Krzychowi wlazic. Teraz macie za swoje.

boni

ludzie roby cos to kasa za nasz zapierdol to nasz pieniądze (usunięte przez administratora) nas obchodzi ,ze nie potrafią kasy wykombinować my na nich pracowaliśmy

Olo

Ludzie na co czekacie do sądu

zeus

Jestem za pozwem, ale dodatkowo trzeba zgłosić sprawę czym prędzej do Inspekcji Pracy. Musimy wyznaczyć osobę, która pozbiera dane chętnych do pozwu osób. Mało tego jestem za tym żeby jeszcze tak sprawy pokierować, że on już wogóle nie będzie miał szans na kontrakty. Pewnie Urząd Skarbowy w Niemczech też chętnie weźmie go za (usunięte przez administratora) Czekamy za kasą do 01-02-2016.Potem działamy

zeus

zadzior

proponuję pozew zbiorowy firma moim zdaniem przestanie istnieć , bo nie będzie miała ludzi ;trzeba walczyć o swoją kase, a za ten postój to też nie zapłacą skoro za robotę nie mają pieniędzy. A może czekają aż euro spadnie ;nie mam słow tym prezesom to spodnie ściągnąć i przysadzić głodnego cielaka do kutasa

luk

jak nie wiadomo kiedy kasa ?to syf jak nic czyli co dalej hujnia nic do przodu

Paw

Nie potszywaj się po demnie, nie życze sobie tego, s kasy nie ma i niewiadomo kiedy będzie, 6 chłopakó z noża odeszło, i jest hujnia. A chcieli do Rhedy pozamiatać chyba, panowie tam 4 kombajny, picisk jak (usunięte przez administratora)

do sądu z nimi

Zostaw merytoryczną opinię o Kom-Fleisch sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kom-Fleisch sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kom-Fleisch sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kom-Fleisch sp. z o.o.