Opinie o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

Ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym. Od ponad 20 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie firma produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

Xxx

Pracowałem tam długo... ponad 10 lat. Było ok. Pensja na czas socjal ok. Dofinansowania do wakacji nie jakies kokosy ale na paliwo było. Ludzie tez sympatyczni i pomocni jednak do czasu. Padłem ofiarą optymalizacji. Zmienili się ludzie na "górze" i wszystko zaczęło w mojej ocenie nie w tym kierunku co trzeba. Kiedyś kierownictwo miało ludzką twarz. Może i dobrze płacą jak na warunki ł-cy. Jednak to co się tam dzieje teraz wykracza poza jakiekolwiek poczucie przyzwoitości i logiki. Kiedyś najlepszy pracodawca w rejonie teraz spada w dół.

Specialista

Jeśli ktoś chce sprawdzić swoją wytrzymałość psychiczną to dobre miejsce, firma przestała patrzeć na przeciwnika jak na człowieka, pracownik traktowany jest tylko jako słupek osiągający dany wynik. Zarządzający sami zgubili się w tym co chcą osiągnąć a zarządzanie zasobami ludzkimi jest tylko w nazwie działu. Ogólnie nie polecam, wyścig szczurów, kopanie dołków.

Pozytywny

Mam pytanie Jakie zmiany są w tym zakładzie ?? Czy święta są wolne wszystkie ??? Wekenndy są wolne ???? Proszę o odpowiedź

PK

Pracowałem w firmie 5 miesięcy na stanowisku specjalisty ds. drobiu (dział sprzedaży). Zrezygnowałem, gdyż nie odpowiadał mi charakter pracy przedstawiciela handlowego. Jednakże moje wrażenia po tym okresie co do firmy są jak najbardziej pozytywne. Wdrożenie szyte na miarę pod pracownika, otwartość na sugestie i zgłaszanie potrzeb. W firmie panuje bardzo pozytywna atmosfera, ani razu nie spotkałem się z negatywną reakcją na prośbę o pomoc lub na zgłoszony problem. Nie wiem skąd opinia o wyścigu szczurów i konkurencji wśród przedstawicieli - ja doświadczyłem czegoś zupełnie odwrotnego - całemu zespołowi zależało, żeby każdy jakoś sobie z założonym budżetem radził. Jeśli handel/sprzedaż jest czymś, w czym chciałbyś się realizować i szukasz fajnych ludzi i zgranego zespołu, to w De Heus z pewnością będzie Ci dobrze.

Bożena
@PK

Rozumiem, że byłeś zadowolony z atmosfery panującej w De Heus. Czy kontakty z kadrą zarządzającą prezentowały się w ten sam sposób? A może było wręcz odwrotnie i na linii pracownik, pracodawca, występowały spięcia. Warto napisać coś i na ten temat.

@Bożena

Zero spięć na linii pracownik - pracodawca. Kierowniczka regionu wyrozumiała, rozsądna i chętnie służyła pomocą.

Kazimierz
@PK

To dobrze, że relacje na linii pracownik-pracodawca są odpowiednie. W dobrej atmosferze praca jest na pewno dużo wydajniejsza. Skoro zdecydowałeś się wypowiedzieć w tym wątku, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy pracując w tym miejscu, można nabyć odpowiednią wiedzę i umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości? Oceń, proszę to miejsce pracy pod względem rozwoju zawodowego.

@Kazimierz

Firma organizuje warsztaty i szkolenia, zarówno techniczne jak i personalne (sprzedażowe). Na bieżąco wsparcie od kolegów z Holandii. Na każdym kroku informowano mnie, że można zgłaszać zapotrzebowanie na szkolenie, które firma w miarę możliwości stara się organizować. Zbyt krótko pracowałem, by z tego skorzystać, jednakże wiem, że zaplanowano dla mnie obszerne warsztaty technik sprzedażowych, a koledzy pracujący dłużej, którzy z owych warsztatów skorzystali, bardzo je sobie chwalili.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w De Heus Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży?
Bożena

Chciałabym Was poinformować, że De Heus właśnie prowadzi rekrutację: https://www.deheus.pl/kariera Możecie ubiegać się między innymi o stanowisko Specjalisty ds. lean management. Ich wymagania to: dyspozycyjność i mobilność, dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu, wykształcenie wyższe - preferowany profil ekonomiczny, zainteresowanie obszarem lean management. Inne propozycje znajdziecie na stronie, do której Was odesłałam. Widzicie coś ciekawego dla siebie? Czekam na Wasze opinie!

kkkk

Zastanówcie się milion razy zanim podejmiecie pracę w tym kołchozie! Nikt was tak nie skrzywdzi psychicznie i finansowo jak DH. Ostrzegam!

Skazany
@kkkk

Psychicznie to napewno Budimex skrzywdzi finansowo jakoś wyjdzie ale za średnią pracy po 16h na dobę nie pomijając weekendów

pepe

Nie polecam. Mnie nabili w butelkę wykorzystali jako woła roboczego Moje sugestie dla De Heus Sp. z o.o.: mają poobcinane parametry w paszy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To są plotuchy

Jan
@pepe

Rozumiem, że możesz mieć negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie De Heus, lecz prosiłbym, abyś napisał, co takiego wydarzyło się w trakcie Twojej pracy w tym miejscu, że w taki sposób wypowiedziałeś się na forum? Wspomniałeś o rzekomym wprowadzeniu Cię w błąd, dlatego tym bardziej chciałbym dobrze zrozumieć Twoją wypowiedź. Czy mógłbyś sprecyzować proszę swój komentarz?

An
@pepe

Wg mnie i moich obserwacji płacą dobrze i na czas . Ludzie maja tam dobra atmosferę i są z sobą zżyci czego w innych firma h nie ma. Widać ze dobra firma tez po ciężarówkach i opiniach klientów.

omijajcie szerokim lukiem, obiecanki i wizja działu HR - masakra Szkoda zdrowia a jakość paszy - wiele do życzenia, parametry zaniżone to jeszcze nic;

Jan
@ja

Chcesz przez to powiedzieć, że niektóre z kwestii obiecywanych na początku zatrudnienia zupełnie nie zgadzają się w rzeczywistości? Jestem ciekaw, czy będzie to dobre miejsce pracy dla osoby, która chciałaby rozwijać się zawodowo? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, jak wyglądają możliwości awansu na wyższe stanowisko po przepracowaniu określonego czasu? Liczę na to, że odpowiesz na moje pytania.

Justyna

Pracowalam tam. Atmosfera ok, ludzie nastawieni pozytywnie. Czytam te opisy i chyba pisza to ludzie którym mocno nie poszło ???? zeby wylecieć stamtąd naprawde trzeba sobie zasluzyc. Wg mnie godny polecenia pracodawca. Wymagania sa wszedzie, za siedzenie nikt nie placi. Moje sugestie dla De Heus Sp. z o.o.: Wiecej benefitow dla specjalistów. Więcej szkolen

K
@Justyna

Może to zależy od działu. Wśród przedstawicieli handlowych jest baaardzo duża rotacja. Niektórzy nie pracują nawet roku - rezygnują sami albo są zwalniani w sumie bez powodu. Po prostu nie przedłuża się umowy, albo stale podnosi progi sprzedażowe. Często budżet do wykonania nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wśród przedstawicieli (przynajmniej na drobiu) jest walka to teren i o klientów. Moim zdaniem nie jest to przyjemna atmosfera pracy. Ogólnie długo można się rozpisywać o warunkach pracy w DH. Ja nie polecam, chyba ze na tymczas

C
@K

Rotacja jest już w każdym dziale, nawet w biurach i na fabrykach. Odchodzą stare wygi, które trzymały tę firmę w ryzach. To co się teraz dzieje, to jest jakaś paranoja. Nikt za nic nie odpowiada, a załatwienie jakiejkolwiek sprawy graniczy z cudem. Benefity i wynagrodzenia śmieszne. Praca dla desperatów, opcjonalnie do czasu znalezienia czegoś normalnego.

Xenia

Jakie samochody dostają przedstawiciele handlowi ?

moj nick
@Xenia

startujesz od nowego focusa lub rapida jako mlodszy specjalista, jezeli masz staż pracy to dostajesz octavię lub mondeo. auta na 3 lata i raczej porzadnie wyposazone.

Ocena 2/6 mówi swoje... ciekawe co na to firma

Pewnie nic. Jak zawsze. :-)

XXX

Xenia

Jakie samochody dostają przedstawiciele handlowi?

kura153
@Xenia

start od forda lub skody, a im dłużej pracujesz tym bogatsza fura

xxx

Omijaj te firmę szerokim łukiem. Szkoda zdrowia.

artssys

Witam, chciałam się dowiedzieć czy warto odbyć w tej firmie praktyki studenckie ? Czy byli tam jacyś studenci ? Czy kierownictwo czy może jakiś dział jakości w porządku ?

paweł

Z tymi wypowiedzeniami to sama prawda, HR ma 0 klasy w tym względzie. Pracowników traktuje się jak zło konieczne. Pakiet benfiów na dzisiejsze czasy żenujący. Kto może, ten szuka normalnego pracodawcy. Firma na równi pochyłej.

piotrek

nie polecam pracy jako PH w tej firmie. nierealne budżety, niedostosowane do potencjału w terenie. ciągła walka wśród PH o klientów i tereny, co powoduje wyścig szczurów. mnóstwo papierkowej, bezsensownej roboty i klepania tabelek dla kierownictwa, przez co jest mało czasu na pracę w terenie. kierownicy słabo przeszkoleni, nie umieją zarządzać zespołem i nawet j. angielskiego (!), co w 21w. w dużej korporacji jest porażające i daje obraz o ich kwalifikacjach ;-) po firmie chodzą plotki o zwalnianiu pracowników bez uprzedzenia i z zaskoczenia mimo zadowalających wyników, wręczaniu wypowiedzeń w biurze w Łęczycy, 0 klasy !! z zewnątrz wszystko ładnie pięknie, elegancki biurowiec, nowe samochody i szkolenia dla pracowników, ale przy tym niewyobrażalny stres i presja.

Patrycja

Czy ktoś z zaglądających tutaj forumowiczów mógłby opisać swoje doświadczenia na temat pracy w De Heus Sp. z o.o.? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? W lipcu pojawiło się kilka ofert pracy - warto aplikować? Te informacje będą bezcenne dla osób, które rozważają podjęcie pracy w De Heus Sp. z o.o.

@Patrycja

Pani Patrycjo, zapewniamy, że warto aplikować :) w procesie rekrutacyjnym udzielamy szczegółowych informacji na temat naszych ofert - zapraszamy :) Pozdrawiamy, dział personalny

rr
@Patrycja

Warunki standardowe jak w każdej innej firmie multisport, ubezpieczenie. Ale generalnie nie próbują zatrzymać pracowników zero premii ( tylko świąteczne) na początek żeby zdobyć doświadczenie jest ok ale na stałe nie polecam

Daniel1988

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie firmy De Hous w Miescisku na jakie zarobki może liczyć tam kierowca zawodowy i jakie warunki oferuje firma czy może mi ktoś takich informacji udzielić pozdrawiam

Ogonek 123445

Witam ! Może wie ktoś jak to jest w de heus jako kierowca sprzedawca sklepu obwozowego miał ktoś styczność z taką praca w dealer de heus. Jakie mniej wiecej zarobki i td :)

Pam

@cenowo można liczyć na oferty pracy, akurat szukają specjalisty ds. trzody chlewnej czy specjalisty ds. ochrony środowiska. Na to pierwsze wymienione przeze mnie stanowisko trzeba mieć wyższe wykształcenie, np. rolnicze, a także prawo jazdy kat. B.

Zostaw merytoryczną opinię o De Heus Sp. z o.o. - Łęczyca

• Jak się pracuje w De Heus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Heus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Heus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

De Heus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 153 ocen.

De Heus Sp. z o.o.