Opinie o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

Ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym. Od ponad 20 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie firma produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

...

Czy firma zwraca lub dokłada się do kosztów dojazdu do pracy?

**Nowy

Jak długo czekaliście na rozmowę kwalifikacyjną po złożeniu aplikacji ... Na jakie stanowiska są przyjęcia

GP

To jakim pracodawcą jest De Heus widać po tym jak do pracy podchodzili ludzie w Golpaszu zanim doszło do przejęcia (czy jak kto woli fuzji), a jak podchodzą teraz. Dodatkowo należy popatrzeć na to ile osób złożyło wyposażenie w ciągu ledwie kilku miesięcy. Niestety, nikt nie zadbał o to, żeby z pracownikami zagrać w otwarte karty. Ok, były konferencje, prezentacje, ale brakowało na nich konkretów. Szumne zapowiedzi o tworzeniu firmy, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce wg mnie nie do końca zbiegły się z prawdą.

Krzysiek
@GP

Dokładnie. Poza tym jeszcze nie tak dawno temu DH odpowiadał na opinie tutaj. Do tej jakoś się nie ustosunkowali. Przypadek?

Przemo
@Krzysiek

I dalej brak odpowiedzi. De Heus, odniesiecie się?

Bolek

Firma nie płaci za szczepienie ? Hmmm...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w De Heus Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży?
Mojek

Czy w tym roku będzie płacone wyrównanie ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w De Heus Sp. z o.o.?

Najczęściej zatrudniamy pracowników do działu sprzedaży: specjalistów ds. sprzedaży w dziale bydła, specjalistów ds. sprzedaży w dziale drobiu, specjalistów ds. sprzedaży w dziale trzody chlewnej, specjalistów ds. sprzedaży dystrybucyjnej Wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne opublikowane są na stronie: https://www.deheus.pl/kariera W treści ogłoszenia zawsze podajemy zakres obowiązków oraz oczekiwania stanowiskowe, a także zamieszczamy informację co oferuje De Heus. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

były specjalista

Niestety pomimo wpisu w umowę "praca 40 godzin tygodniowo" można pracować i 12-16h dziennie, codziennie i niestety nikt się tym nie przejmuje, jest wręcz wymagane więcej i więcej. Trzeba zrobić swoją cyfrę i nikogo nie interesuje ile godzin miesięcznie Ci to zajmie. Niestety nawet pomimo pracy kilkanaście godzin dziennie oraz ponad 40h tygodniowo (wbrew kodeksowi pracy) i uzyskiwania swoich słupków kosztem braku snu i życia prywatnego, podziękowano mi za pracę. Socjal jak dla mnie mocno średni, bezpośredni przełożony może się trafić różny (bardziej lub mniej "ludzki") no i oczywiście brak życia osobistego nie wspominając o czasie dla rodziny. Z plusów: ładne widoki polskiego krajobrazu, kontakt z hodowcami, auto służbowe z którego można korzystać prywatnie bez dodatkowych kosztów.

Aktualność
Wspólnie dbamy o zapewnienie zdrowej i bezpiecznej żywności dla wszystkich!
W De Heus wierzymy, że zapewnianie dostępu do zdrowej i bezpiecznej żywności na całym świecie powinno iść w parze ze zrównoważoną produkcją i poszanowaniem środowiska. Jesteśmy częścią tego procesu.
Dbając o najwyższą jakość naszych produktów, wspieramy hodowców w osiąganiu najlepszych wyników w produkcji zdrowego i bezpiecznego mięsa, mleka i jaj.
Jak zmieniają się polski rynek produkcji żywności i oczekiwania konsumentów? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem o polskiej żywności!
Więcej: https://www.deheus.pl/informacje/aktualnosci

Aktualność
Wspólnie dbamy o zapewnienie zdrowej i bezpiecznej żywności dla wszystkich!
Zachęcamy do odwiedzenia nas na Facebooku: http://www.facebook.com%2Fwatch%2F%3Fv%3D2793927887552265&data=04%7C01%7CEKowalska%40deheus.com%7C369636a62ba449166d0d08d8772625c5%7C1004261bdfb74f37830f7438cb8a1b69%7C1%7C0%7C637390353009389910%7CUnknown%7CTWFpbGZsb3d8eyJWIjoiMC4wLjAwMDAiLCJQIjoiV2luMzIiLCJBTiI6Ik1haWwiLCJXVCI6Mn0%3D%7C1000&sdata=8BMyTBWEoJhYYBJ3cAUOVqFxDh0irUjBkcsQ4q9qo8g%3D&reserved=0" rel="nofollow" target="_blank">https://www.facebook.com/watch/?v=2793927887552265
ŁUKASZ

Witam jak wygląda praca kierowcy zawodowego w tej firmie? Jakie zarobki, trasy, jaki system pracy?

@ŁUKASZ

Dzień dobry, firma De Heus współpracuje z firmami zewnętrznymi w zakresie usług logistycznych. Wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne są zamieszczone na stronie https://www.deheus.pl/kariera Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy.

Aktualność
Działanie z myślą o ochronie zasobów naturalnych, klimatu i środowiska dla przyszłych pokoleń to część naszej wizji ????
Ochrona środowiska, jako jeden z trzech elementów zrównoważonego rozwoju, jest naszym celem, do którego dążymy we wszystkich aspektach naszej działalności.
Jakie działania podejmujemy? Sprawdźcie: https://www.deheus.pl/informacje/aktualnosci/zrownowazony-rozwoj-w-de-heus-1523?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=Zr%C3%B3wnowa%C5%BCony%20rozw%C3%B3j&utm_content=20200919
Polecam

Pracuję w tej firmie, podwyżka co roku za pracę + inflacyjna, ubezpieczenie, dofinansowanie do sportu, opieka medyczna, pomoc socjalna i inne.- przejrzysty sytem wzrostu wynagrodzenia i pewny. Atmosfera b.dobra, możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy i doświadczenia. Wcześniej pracowałem w innej firmie związanej z paszami o dobrej opini i niestety nie byłem zadowolony. Oczywiście trzeba chcieć pracować :) Polecam wszystkich pracę w tej firmie.

@Polecam

Pracowałam w tej firmie przez jakiś czas. Niestety spotkałam się z mobbingiem. Miałam nawet na dowód maile nakazujące mi pracę na L4 pod groźbą potrącenia premii, i tym podobne kwiatki - dzisiaj żałuje ze zrezygnowałam i nie wysłałam tego do PIP. Nierealne do zrealizowania plany sprzedażowe, niedostosowane do potencjału w terenie. Tereny byly obstawione przez „starych” przedstawicieli i młody musiał szukać klientów kilkaset km od domu, mimo ze w umowie o prace miał wpisane powiaty na jakich ma prace wykonywać (oczywiście były już obstawione przez innych i guzik z tego). Oprócz tego ciagle straszenie zwolnieniem, zapraszanie na rozmowy do Łęczycy z tekstem „posprzątaj samochód służbowy bo nie wiadomo jak może być”. Praca po kilkanaście godzin w terenie a potem jeszcze wypełnianie tabelek w domu i w weekendy. Wprawdzie pracowałam tam kilka lat temu ale jak czytam komentarze ze ludziom narzekającym na DH nie chce się pracować, albo te kłamstwa działu HR, to śmiać mi się chce. Być może to zależy od działu i kierownika, ale od tego jest dział HR zeby zasady w firmie były równe dla wszystkich pracowników.

@Polecam

Dodam jeszcze ze opieka medyczna i dofinansowanie do multisportu są już standardem w większości firm wiec chyba już to nikomu nie imponuje. Zasady premiowania - przynajmniej jakiś czas temu - były kompletnie niejasne i nieprzejrzyste. Właściwie comiesięczna premia była zagadką. Jedyny plus tej firmy to flota samochodowa - bardzo dbano o bezpieczeństwo, serwisowanie, i nie szczędzono na to pieniędzy.

Zgadza się w 100 %. Sam po kilku miesiącach złożyłem wypowiedzenie. Dodam jeszcze że okres 3 miesięcznego wprowadzenia to koszmar. Bezsensowne jazda po całym kraju po kilkaset ( 700 ) kilometrów dziennie. W tym okresie ja osobiście przepracowałem ponad 280 godzin miesięcznie -bez dodatkowych nadgodzin.Łącznie z wyjazdami w niedzielę żeby zameldować się w Łęczyca na 8 rano. Generalnie praca dla ludzi bez zobowiązań dla rodziny i życia prywatnego. Nie polecam.

Obserwator
@Polecam

Masz taka opinie bo nie pracowałeś na hali produkcyjnej . Tam wypłata nie wzrosła od ok 15 lat no ale jeszcze trochę wyższa od najniżej krajowej . Piszmy o wszystkich pracownikach

Czy pracownicy w De Heus Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Często podkreślamy, że De Heus to firma rodzinna i nie chodzi tu tylko o nasze korzenie. Rozumiemy przez to także przyjazną atmosferę pracy oraz panujące w nas poczucie wspólnoty. Dzielenie podobnych wartości i dążenie do wspólnych celów sprawiają, że nasze relacje są bardzo pozytywne. Dla naszych hodowców i partnerów chcemy osiągać jak najlepsze wyniki, więc stawiamy na pracę w zgranych zespołach i zawsze możemy liczyć na swoje wsparcie.

pytanie ph

Witam, jak wygląda praca przedstawicieli handlowych? Jest do razu wymagana duża wiedza, czy można ją nabyć w firmie. Jaka jest rotacja na tego typu stanowiskach, atmosfera, narzędzia pracy itp,

Hodowca

Nie polecam tej firmy! Pasza złej jakości dodatkowo firma nalicza faktury, których tak naprawdę nie ma a wszystko po to aby wyciągnąć jak najwiecej kasy!

Marzena

Zauważyłam, że De Heus ma sporo nowych ofert pracy: https://pracodawcy.pracuj.pl/de-heus-sp-z-o-o,22696. Szukają specjalisty ds. sprzedaży w dziale drobiu, pracownika produkcyjno-magazynowego, kierownika produktu ds. trzody chlewnej, specjalisty ds. kadr i płac i kierownika regionalnego ds. drobiu. Był ktoś może na rozmowie i może powiedzieć, jak wyglądała? Dzięki.

in
@Marzena

Był i mam plik z nagrania rozmowy kwalifikacyjnej (telefonem komórkowym) Zapewniam jest czego posłuchać. Wrzucę to chyba na YT jako lekcję poglądową. Mydlenie oczu na całej linii, aż się same Panie gubią w zeznaniach. Zenujący poziom.

lis
@in

A pytania o życzenia po złowieniu złotej rybki były? A "oxfordzka" angielszczyzna była? :-D Totalnie kabaretowa rozmowa, w zasadzie cyrkowa....

lilu
@lis

@lis ...skoro tak wesoło podchodzą do pracownika dlaczego nie potrafi ta firma nikogo skutecznie zatrudnić , a ofert stałych jest dużo od kilku miesiecy

lis
@lilu

Może właśnie dlatego ;-) Inna sprawa, że wysyłanie co chwilę takich samych ogłoszeń to tradycja w wielu dziwnych firmach. A może to hobby? ;-)

Jolanta
@lis

Wiesz coś o tym, jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne w De Heus w Łęczycy? Jeśli brałeś udział w rekrutacji do firmy, daj znać jak wyglądała. Jakie pytania zadawali?

Hodowca

Pasze fatalnej jakości. Jeśli zależy wam na zdrowiu i dobrej kondycji waszych zwierząt, nie kupujcie. Ja niestety się przekonałem. Nie polecam!

Czy w firmie De Heus Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

dział personalny

Dzień dobry. Jedną z wartości De Heus jest nauka i rozwój - zatem chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Możliwości jest wiele: zaczynając od wdrożenia ogólnofirmowego, szkoleń indywidulanych, technicznych, rekrutacji wewnętrznych, projektów - także międzynarodowych. Pozdrawiamy, dział personalny firmy De Heus.

hahaha
@dział personalny

takie bajki to dzieciom na dobranoc

uuuuuuuuuu
@dział personalny

To czemu nie macie pracowników ??????? Rozumiem dwie zmniany ok ale na okres próbny dać 2100netto to są jaja gdzie w innych zakładach dają minimum 2500 netto do ręki . Jedynym plusem waszym jest to że macie tylko dwie zmiany .

wczoraj
@dział personalny

Moja buzia Ci do mebli nie pasowała ?

Lucek

Witam, Ile zarabia pracownik produkcyjno-magazynowy w Łęczycy?

wielkie nic
@Lucek

Na okresie próbnym 2100 zł netto po okresie próbnym potem chyba 100 zł więcej . Oczywiście są nadgodziny dla chętnych . Ale to i tak mało

Marzena
@wielkie nic

A jak długo trwa okres próbny w De Heus i jaki rodzaj umowy oferują nowym pracownikom?

gagagag

3 miesiące Ale to mało co dają nie chcą płacić to nie mają ludzi i tyle

Łukasz
@gagagag

Pracownicy się zwalniają ze względu na zarobki? Jaka jest umowa podczas tych 3 miesięcy?Przysługują jakieś benefity czy premia w tym czasie?

@Marzena

Dzień dobry. Odpowiadając na zadane pytanie - okres próbny w De Heus trwa 3 miesiące i zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem socjalnym. Pozdrawiamy, dział personalny firmy De Heus

Czy ktoś był na rozmowie - oferta dział kadr ? Czy to zwykła lipa i już mają kogoś swojego?

@ja

Dzień dobry. Osoby zainteresowane ofertą pracy na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac zachęcamy do wysłania CV na adres rekrutacja@deheus.com lub za pośrednictwem portalu pracuj.pl ...a jak wygląda proces rekrutacyjny w De Heus dowiecie się Państwo zapoznając się z załączonym linkiem https://www.deheus.pl/kariera/de-heus-jako-pracodawca/jak-wyglada-proces-rekrutacyjny i bezpośrednim spotkaniu z nami :)

Zostaw merytoryczną opinię o De Heus Sp. z o.o. - Łęczyca

• Jak się pracuje w De Heus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Heus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Heus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

De Heus Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 153 ocen.

De Heus Sp. z o.o.