logo De Heus Sp. z o.o.

De Heus Sp. z o.o.

Mieścisko

Opinie o De Heus Sp. z o.o.

virus 2011-12-30 12:11:25
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ja też robie w de heus i pogadamy jak popracujesz trochę dłużej
tata 2014-10-21 07:46:51
Hej czy ktoś pracował w tej firmie? Ostatnio ukazało się ogłoszenie na Specjalistę ds. drobiu.
Czy ktoś może coś napisać o specyfice tej pracy, warunkach zatrudnienia, socjaliu i narzędziach.
Przyznam szczerze że pracuje w innej branży ale zastanawiam się nad jej zmianą. Nie mam pojęcia co czy to firma korporacyjna czy jakieś prywatne przedsiębiorstwo?
Wiktor2553 2014-12-31 15:36:28
Najpierw się zastanów masz tam do podpisania umowę o zakazie konkurencji,Jak ją podpiszesz to musisz pracować u nich do końca a jak odchodzisz to im bulisz 50000 złotych.Chyba ze zmieniasz branże to nie.
gęsior 2015-01-19 14:26:13
bulisz, ale tylko jak pójdziesz do konkurencji a jak nie to oni płacą tobie - a to zmienia postać rzeczy. firma solidna i bezpieczna.
Brolli 2015-04-07 15:28:34
Witam,

Miałem ofertę rozmowy, lecz odbywa się ona 500 km od mojego miejsca zamieszkania i tak się zastanawiam czy warto jechać, i jak dużą siłe przebicia trzeba mięć żeby u nich pracować, może ktoś coś powie.
ononaono 2016-03-02 12:10:57
hej. chiałam uścislić. Umowy o tzw. zakazie konkurencji sa wiążące jeśli pracodawca, płaci za czas, w którym wymaga lojalności. I to nie 2 PLN tylko co najmniej tyle ile płacił średno. Więc nie ma co jeczeć o tych umowach tylko poczytać na necie albo zapytać prawnika. Podobnie na umowy firmowe.

Pozdrawiam
ciekawy 2016-04-18 18:55:39
Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty od budownictwa inwentarskiego w Łęczycy? Czy firma zatrudnia na umowy o prace czy na stale?
Pam 2016-05-09 21:27:19
@cenowo można liczyć na oferty pracy, akurat szukają specjalisty ds. trzody chlewnej czy specjalisty ds. ochrony środowiska. Na to pierwsze wymienione przeze mnie stanowisko trzeba mieć wyższe wykształcenie, np. rolnicze, a także prawo jazdy kat. B.
Ogonek 123445 2016-12-07 14:19:14
Witam ! Może wie ktoś jak to jest w de heus jako kierowca sprzedawca sklepu obwozowego miał ktoś styczność z taką praca w dealer de heus. Jakie mniej wiecej zarobki i td :)
Zostaw swoją opinię o De Heus Sp. z o.o. - Mieścisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Heus Sp. z o.o.