Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

tomekW

Mi się spóźniała raz o trzy dni pensja pierwszy raz od 2 lat jakieś 3 miesiące temu. Nawet tego nie zauważyłem :) Pierwszy raz jestem na go worku i tego co tu przeczytałem to widzę że nie którzy faktycznie przesadzają. ja wynajduje zawsze najlepsze oferty dla swoich klientów. Pozdrawiam i nie narzekaj na pracodawce swego bo możesz mieć o wiele gorszego. Tym bardziej że banki to dopiero ch........ krótko pisząc. My jesteśmy Ok.

roboBob

Uwielbiam takich ludzi jak Ty:) Dla nich odwiedzam go worki. Jesteś najlepsza. Dzięki Tobie czytanie tych wpisów i praca nabiera jeszcze większego sensu. Może się razem spotkamy powymieniamy sentencje? Ja co prawda z Poznania nie jestem, ale..........mój mail robertBb@gmail.com

MartaFinka

Pewnie, że tak u mnie jest dokładnie tak samo, jestem z Poznania, który tani nie jest. Moja praca jest fajna i zgodna z tym co chce robić. Zarabiam dobrze wyrzutów sumienia nie mam. Nigdy nikogo nie okłamałam. Dwa lata temu pracowałam w banku na C. Tam to dopiero jest nie przyjemnie. Polecam swojego pracodawce. A wszystkim leniom dedykuje taką oto myśl. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany. Miłego dnia

jimmy

Co do premii i nie tylko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja pracuje od dłuższego czasu w firmie. Kasę dostaje zawsze. Nigdy nie miałem żadnych problemów z firmą i nie rozumiem jak to jest, że tyle jest negatywnych opinii. Koniec końców pracuje, za to dostaje za to wynagrodzenie i cieszę życiem. Pozdrawiam.

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

Huba

Skoro tak piszecie o tych konkursach sprzedażowych i nagrodach do zdobycia to chyba kolejny argument by złożyć CV?

On

Nie zwycięstwo jest najwazniejsze, ale sam udział i pomoc chorym dzieciom. Podoba mi się, że są w firmie ludzie którym na tym zależy. Zresztą z tego co wiem to nie pierwsza taka akcja

W sobotę Big Firmowy, może być fajna zabawa. ciekawe jak naszym pójdzie

Ty i Ja
@1313

Oby tylko pogoda dopisała. Mało fajnie się biega w deszczu. Z drugiej strony szczytny cel, pomoc dzieciakom, to i pogoda nie powinna przeszkodzić

Ona
@Ty i Ja

Ja nie biegam ale postaram się wpaść i kibicować :)

Zmarzluch

W zeszłym roku daliśmy radę to i teraz się na pewno da :)

Hot or Not

Zaczyna się robić gorąco, mam nadzieję, że klima będzie dobrze chodzić jak się zrobią duże upały.

Pstryk

W każdej firmie znajdą się tacy co marudzą i nic im nie pasuje. A to ze kawa niedobra, a to że znowu jabłka. Jutro będzie owocowy wtorek, tylko czekać aż odezwą się ci którym nie będą smakowały...

Tolek
@Pstryk

Hehe, pewnie, że się odezwą. Tacy już są ludzie. Mnie osobiście nie przeszkadzają te owocowe wtorki, jabłek nie jem bo nie lubię ale są też banany, więc każdy jak chce to coś sobie skubnie

tino lavazza

CO DO KAWY! ludzie ..., zal mi was, z tego co widzę i piję to dają tutaj kawę MOCAMBO, jeśli gdzieś w firmach dają lepszą kawę to szacun ale wydaje mi się że tutaj poziom dbałości o pracowników jest wysoki , wiem moze byc jeszcze lepiej ale bez przesady

Łoś
@tino lavazza

A daj spokój. Jak ktoś sie nie zna to od razu marudzi. Pewnie piją Wosebe i jest to dla nich szczyt marzeń buhahaha

Bolo

A co Ci nie pasuje w rozmowie o kawie? Pewnie pijesz jakąś rozpuszczalną lurę i jest Ci wszystko obojętne. Co do umów, to są różne, jak w każdej firmie, na okres próbny i potem na dłużej, też na stałe

Strażnik

Jak dla mnie całkiem spoko. Cały czas są jakieś konkursy, można wygrać naprawdę fajne nagrody. Wiadomo, ze się trzeba postarać no ale za darmo to nigdy nic nie ma. I to zawsze jest dodatkowa motywacja

Pstrokata
@Strażnik

Ludzie też są w porządku. Pracuję od niedawna, to moja pierwsza praca i jak na razie jest wszystko ok. No może poza kawą, bo taka średnia :P

Babka
@Pstrokata

Bez przesady, nie jest taka zła. Wolałabyś sobie zalewać rozpuszczalną? :)

Pasta

Ekologia ekologią a za coś żyć trzeba. Na zarobki nie narzekam, ale zawsze mogłoby być trochę więcej

Naturalna

A mi podoba się ekologiczne podejście. Różne akcje, segregacja śmieci, inicjatywy. Czasami takie sprawy są całkiem niezauważalne, ale gdyby tak każdy dołożył choć mały kamyczek do tego to może i jakoś nasze życie by wyglądało bardziej pozytywnie?

ginger

Nie ma co się oszukiwać, czasy są ciężkie. Ale jak się człowiek nie postara to będzie tkwił w takim zawieszeniu. To moja pierwsza praca i fajnie, że mi ktoś dał szansę bo jeszcze studiuję.

KungFu

Jak ktoś chce pracy gdzie się nie będzie przemęczał to do urzędu się nadaje. W biznesie trzeba walczyć, wyrabiać targety i konkurować. Takie życie, taka rzeczywistość na całym świecie

Vox

A gdzie w dzisiejszych czasach jest idealnie? Chyba tylko tam gdzie można z nadania politycznego dostać ciepłą posadkę...

CrazyOna
@Vox

Dobrze, że firma trzyma się jednak z dala od polityki. Ważne że można spokojnie pracować, jest niezły socjal. Skorzystałam kilkukrotnie z opieki lekarskiej, bardzo szybko i sprawnie. Dobrze, że mamy to od firmy. Niby się wydaje że to niewiele ale pomocne

Viva la vita

Firma do idealnych nie należy. Są pewne braki, które powinny być zredukowane. Praca lekka nie jest, ale 8 godzin mija dość szybko. Niektóre złe opinie są jednak mocno przesadzone. Jak jest fajny zespół, atmosfera to i wszystko do przodu idzie. Pracowałem już w kilku firmach, na całym rynku jest tak, że można się do czegoś doczepić u każdego. Ale trzeba spojrzeć obiektywnie, nie osiąga sukcesów ten co ciężko nie pracuje

Fifka

Tak, opinie kontrowersyjne bo taka jest ludzka zawiść, że firma się rozwija, daje ludziom pracę. Znam takich co to mają dziką satysfakcję z dokopania innym. Taki hejt, patologia

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance