Opinie o BPO CENTER POLAND SP Z O O w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BPO CENTER POLAND SP Z O O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BPO CENTER POLAND SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO CENTER POLAND SP Z O O w Kielce

Czy rozmowa kwalifikacyjna do BPO CENTER POLAND SP Z O O odbywa się w siedzibie firmy?

Najgorsza firma jaka jest. Poszlam tylko na chorobowe a oni uznali za porzucenie miejsca pracy. Kaza mi pracowac pomimo przebytej ciezkiej choroby serca.a pensja dopiero pod koniec wrzesnia. Oszusci.

Taka prawda Nowy wpis
@Anonim

Miałam bardzo podobną sytuację. Musiałam odejść z przyczyn zdrowotnych. Przyszłam z wypowiedzeniem zostało ono porwane i wyrzucone na moich oczach. A zaległe pieniądze za przepracowany cały miesiąc dostałam dopiero po 2 miesiącach i za 22 dni pracy wzięłam 400zl bo mnie ukarał Cyfrowy Polsat. Nie oni tylko Cyfrowy Polsat.

Robert Nowy wpis

A czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Taki spokój od dłuższego czasu, jakiś powód?

-----

fenio Zgadzam się z tobą 8 zł/netto jak na Kielce to całkiem przyzwoicie, nawet bez wypracowanej prowizji.

Balbina Nowy wpis
@-----

Śmieszne 8 zł co to jest śmieszne pieniądze 12 zł to rozumiem

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
Hanna

Na stronie BPO CENTER POLAND SP Z O O znalazłam ofertę pracy na stanowisko konsultanta telefonicznego. Nie mam jednak pewności, czy jest aktualna. Czy ktoś kto jest obecnie zatrudniony w firmie, mógłby udzielić informacji na temat tego ogłoszenia? Warto Waszym zdaniem aplikować do tej firmy na stanowisko w takim charakterze? Jak przedstawia się w tym momencie jej sytuacja wewnętrzna?

Amaretto
@Hanna

Nie wypłacają pieniędzy za wszystko ucina to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Kaśka
@Hanna

Nie wypłacają pieniędzy

@Kaśka

@Kaśka Proszę Cię o uzupełnienie Twojej opinii . Ponieważ od kilku miesięcy jest cisza nikt nic nie pisze o tej Firmie. Napisz jak długo pracowałaś, i od kiedy czekasz na wynagrodzenie.

Hanna

@Amaretto, w jakich sytuacjach, Twoim zdaniem, BPO CENTER POLAND SP Z O O ucina pensje swoim pracownikom? Czy ta kwestia jest uregulowana w umowie, którą podpisujesz z tym pracodawcą przed rozpoczęciem współpracy? Proszę Cię o uzupełnienie Twojej opinii o te informacje.

sucha

Ja obecnie pracuję w tej firmie. Co prawda nie dostałam wypłaty jeszcze, ale osoby, z którymi współpracuję - a wszyscy min. pół roku pracują - mówią, że z wypłatą nie ma problemu, wiadomo, że trzeba dawać z siebie wszystko i starać się. Kadra zarządzająca to bardzo miłe dziewczyny i bardzo wyrozumiałe. Więc jeśli ktoś przychodzi do pracy, żeby posiedzieć i odwalić robotę to wiadomo jak się to kończy, natomiast w tej pracy liczy się zaangażowanie, a jeżeli takowe występuje, to kierownictwo to widzi i docenia. Przewijały się osoby, które domagały się natychmiast umowy, pieniędzy etc. ale większość to ludzie sfrustrowani, którzy chcieliby kokosy od razu zarabiać. Ogólnie atmosfera i ludzie są fantastyczni :)

Złe doświadczenia
@sucha

Dobrze , że ludzie domagają się umowy bo na niej są duże kary !!!! Specjalnie dają umowe po kilku dniach pracy żeby czasem ktoś nie zrezygnował odrazu jak ją przeczyta. Biorą numer konta do wypłaty, a kase dają do ręki i trzeba się jeszcze o nią prosić. Ja więcej na drogę straciłam niż zarobiłam

mmmn

Ogólnie to mi się dobrze tam pracowało. Powinni zmienić tylko szefową Panią "z" i żeby kasa była na czas wypłacana. Poza tym było bardzo miła atmosfera.

Naiwna

Pracowałam w BPO w Kielcach 1,5 miesiąca w 2017 r. i za 170 godzin zarobiłam 860 zł. Powtórzę słownie osiemset sześćdziesiąt złotych i nie jest żadna bujda więc macie rozeznanie jak płacą.

Gorzka prawda

Ja mam rzetelnie coś do powiedzenia poniewaz jestem osobą, która tam pracowała. Naprawdę to nie sa żadne oskarżenia lecz po prostu gorzka prawda. Tam tak naprawdę jest ludzie...Nawet jak masz wyniki to i tak ucinaja Ci na stawce godzinnowej bo np. za długo miałeś przerwę trenerska jak wprowadzales dane do systemu...Chcecie się przekonać, idźcie sami i zobaczcie. Ja dobrego slowa o BPO nie powiem. Pozdrawiam

Dział HR
@Gorzka prawda

Witam, Serdecznie dziękujemy za te "ciepłe" słowa , jednak jest nam przykro, że autor tymi "miłymi" słowami obdarzył również wszystkie pozostałe CC w Kielcach ;) Pozdrawiamy Dział HR BPO Center Poland Sp. z o.o.

Kornelia

Pracowałam w 5 call center w Ck to zajmuje 2 miejsce jako najgorsze na 1 miejscu jest call&more na ul. Zagórskiej. Nie polecam! Polecam Telbridge i CCIG tylko tu zarobicie!

Hanna

@sucha, a jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie?

@cucik

Byłam na rozmowie dziewczyna mówiła o umawianiu pacjentów na badania i stawce 13 zł na godzinę, myślę że całkiem dobrze jak na CK

Asia

Hej napiszcie coś na temat tego nowego projektu, podobno jakiś projekt informacyjny, jakie stawki?

-*/

Witam, Pracowałam w BPO 3-4 miesiące. Nie polecam tam pracy jak tu wcześniej pisała Agnes szefowa, która nie umie się wysłowić. Konkursy, których nikt nigdy nie wygrał bo zawsze coś. Zaledwie 5 osób na całe CC. A kadra to porażka jedna siedzi 8 godzin i maluje paznokcie i nom stop drze się " DISPO" , a jak o coś ją zapytasz to nic nie wie, a przeprowadza szkolenia. Druga natomiast wie trochę więcej uczy pracowników wysyłać zgłoszenia zarezerwowanych pakietów do biur regionalnych by miała trochę więcej czasu na przeglądanie ubrań z Zary albo Reserveta ewentualnie na wypisywanie pozytywnych komentarzy na różnych portalach co widziałam na własne oczy. A : informatyk " cały dzień siedzi na FB albo innych stronach, a na komputerach konsultantów nawet głupiej strony z kodami pocztowymi nie chcą udostępnić. Elastyczny grafik pracy to bujda, on jest zarzucany odgórnie . Na rozmowie o pracę umówią , że pracujesz po 8H za 8zł a prawda jest taka, że się pracuje 6H za 6zł chyba, że zarezerwujesz 10 pakietów , a one Cię się zatwierdzą. wtedy masz 8zł na godzinę. Ogólnie praca tam jest dla kogoś komu się nie chce nigdzie indziej robić i nie musi płacić za nic. Ktoś kto mieszka z mamusią. A co do wypłacania kasy to jest duży problem jeżeli się zwolnisz. Trzeba się uzbroić w cierpliwość albo wykierować sprawę do komornika inaczej nie odzyskasz pieniędzy.

Mnb
@-*/

Koleżanko po pierwsze popracuj nad poprawną polszczyzną. Napiszcie coś o jaka tam panuje atmosfera byłem tam na rozmowie i akurat wchodząc tam zauważyłem wiele osób,wiec chyba nie jest tak jak piszesz.

Mnb
@-*/

Ktos

10 lat temu ta firma robiła walki kolo dworca PKP a teraz inna nazwa tylko ta sama mentalność. Pracowałem miesiąc i zrobiłem 950 zł mimo że z tabeli wynikało by iż powimieniem dostać 1550. Oszustwo i tyle.

elżbieta

Dołączam się do dyskusji. Też nie polecam tej firmy. Jedyne co w niej dobrego to to, ze mają ładne meble, z kieleckiej firmy - http://kjk.com.pl/ . No i na tym koniec.

Maverickkk

będzieta studenty mieci 30 lat powrocicie do pracy na sluchawce;P takie realia;P

ziba

Każdą pracę można pogodzić trzeba się tylko dobrze zorganizować, ja trzeci rok tak studiuję, tylko pytanie ile tej prowizji można wypracować

pepek

Na rozmowie mi powiedzieli że 12 zł dostajesz i do tego premię

Zostaw merytoryczną opinię o BPO CENTER POLAND SP Z O O - Kielce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPO CENTER POLAND SP Z O O?

Kandydaci do pracy w BPO CENTER POLAND SP Z O O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPO CENTER POLAND SP Z O O
1.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • źródłowa 2 lok. 4
    25-335 Kielce