Opinie o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DBMS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DBMS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

pozdrowionka

Z tym kształceniem to nie przesadzajmy. Większość osób są to samouki które potrafią czerpać wiedzę z ogólnodostępnych źródeł niestety szkoleń wewnętrznych nie ma - przykre. (pozostają jeszcze pracownicy którzy mimo nacisku na wynik angażują się we wdrożenie nowego pracownika i pomoc w przypadku istniejących problemów) Są szkolenia zewnętrzne jednak z lojalka na która większość się nie decyduje. Szkoda firma ma potencjał jednak moim zdaniem brakuje tam osoby która wprowadziła by pewna strategie bo niestety zjada się od środka. Zarobki są porównywalne do pracy w MC. A jednak zakres obowiązku do czegoś zobowiązuje.

Młody

A ja uważam, ze i tak to fajna firma. Zespół młody - czegoś się można nauczyć. ...

THEBOSS

kwestia o jakim stanowisku mowimy, a pensja rzecz wzgledna. Pytanie co to znaczy inwestować w pracownika. Jak nie masz wiedzy z zakresu on-line marketingu, to zaczynasz od zera . kształcenie podczas pracy to także inwestycja

pracujący

W DBMS są różne stanowiska i co za tym idzie różne doświadczenia. Jest to firma rosnąca szybko, co ma swoje konsekwencje - jest bardziej dynamicznie niż w korporacji, czasami trzeba coś dograć i ustalić, pojawiają się nowe stanowiska, każdy się uczy. Jestem z firmą związany od ponad roku, ten rok to jest niebo a ziemia w wielu kwestiach, z mojej perspektywy zdecydowanie na plus. Nie wiem czy istnieją idealne firmy, z różnymi już współpracowałem, wiem że w DBMS zadania są czasami ambitne, czasami trzeba się spiąć, ale w porównaniu do agencji które znam to raczej jest duży spokój, 8 godzin w biurze i po nocach nikt Cię nie goni. Prezes jak to prezesi najczęściej, jest silną osobowością, ale docenia kompetencje i jeśli ktoś coś potrafi to kontakty są dobre. Owszem, trzeba sobie wypracować pewną pozycję, ale to raczej jak wszędzie. Do tego firma się rozrasta i pojawia się middle management, który uważam za kompetentny. Zarzuty o mobbing uważam za bezpodstawne, spiny się i owszem, zdarzają, ale ja np. wolę czasami się ściąć i wyjaśnić sytuację niż na forach wylewać żale. Dodam że za dyskusje z szefostwem jeszcze tu nikt nigdy nie wyleciał. W ogóle trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym. Dla analityków to moim zdaniem jest tu duże pole do popisu, bo danych jest dużo i są ciekawe technologie, można się wykazać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DBMS sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Świstak

Zauważyłem tą dyskukusję i zgadzam sie z MoNią. Firma jak na Startup Spoko - od 6 osób do 35 w trzy lata. 2 biura i zespół młody - https://edbms.pl/o-nas/zespol/ z tego co wiem jest zmieniane biuro na większe. Znaczy się rozwijają. Chętnych do pracy zapraszam do kontaktu z pracodawcą.

ANT

Ja wiem, że to największy broker danych na Polskim Rynku, 100% danych to legalne bazy - profilowane pod kampanie call center i internetowe. Wiem, że korzystają z wielu źródeł i wykorzystują spoko narzędzia. jeśli kręci cię e-marketing - to warto https://edbms.pl/rozwiazania/obsluga-kampanii-e-marketingowych/ - pieniądze są płacone na czas i prowizja tez spoko.

Późno już...
@ANT

Z tą wypłatą na czas to jedyny plus. Ale z umową o prace to nie przesadzajmy na 35osób ma ja 15;)

czeeść, jestem zainteresowany praca w Big Data Marketingu. Słyszałem że to fajna praca. Może mi ktoś opowiedzieć o tej firmie? Na pewno jest to ciekawy kierunek. Pytanie tylko jak się pracuje w sprzedaży lub obsłudze. Szukam pracy jako analityk i szukam dobrego pracodawcy, u którego mogę rowinąć skrzydła.

MoNia

Hejka, tak się przyglądam tej dyskusji i potwierdzam że firma jest spoko sama tam pracowałam i nie było większych problemów. Robotę zmieniłam bo z chłopakiem zmieniliśmy po prostu kraj. Pozdrawiam

Yas

Przez przypadek wpadły mi w oko te wpisy. Tak się składa, że znam osoby pracujące w tej firmie i raczej są zadowolone. Jak na agencję marketingową, tworzą fajną atmosferę. Pewnie zdarzają się sytuacje mniej lub bardziej stresowe, ale jak wszędzie. Z tego co wiem, koledzy maja umowy o pracę + system prowizyjny + kartę multisport. Z tego co wiem, to prezes nie tworzy barier i chetnie rozmawia o tym co boli i co nie boli. Ale to chyba subiektywna sprawa każdego z nas. Natomiast wiem, że ma szacunek ludzi w zespole.

Jack

Odradzam pracę w tej firmie. Za dużo stresu za małe pieniądze chyba że jesteś studentem który chce dorobić.

blbalbalbala

Chyba się ktoś zdenerwował na brak wypłaty :)

Zadowolony

WItajcie chciałbym podzielić się opinią na temat Firmy, w której przyszło mi pracować. Co prawda dostałem lepsza ofertę finansową, ale myślę, że jestem winien podziękowania Panu(usunięte przez administratora)(właścicielowi firmy) oraz Głównemu Dyrektorowi - Pani (usunięte przez administratora) To dzięki nim zdobyłem doświadczenie i nauczyłem się wiele. Szczególnie w budowaniu relacji z klientem, pokazali mi jak ważnym jest motywacja i realizacja danej obietnicy. Polecam firmę gdy chcecie się czegoś nauczyć i rozwijać swoje skrzydła.

Zostaw merytoryczną opinię o DBMS sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DBMS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DBMS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBMS sp. z o.o.?

DBMS sp. z o.o.

DBMS sp. z o.o.