Opinie o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DBMS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DBMS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

Emma Nowy wpis

Cześć ja również jestem zainteresowana pracą opiekuna klienta biznesowego. Nie odpowiada mi tylko forma współpracy która jest podana w ogłoszeniu, nie wiem czemu jest b2b? Kojarzy mi się z pracą w it, nie mam działalności i nie myślałam nawet o tym. Na umowę o pracę nie można normalnie?

zażenowany Nowy wpis

Firma która niezgodnie z prawem wykorzystuje dane i napastuje ludzi telefonami. Mimo kliku próśb wciąż dzwonili. Widzę że usuwają opinie na google a chyba nawet całkowicie je zablokowali. To daje do myślenia co to za organizacja.

Załatwiacz

Dzień dobry, co możecie powiedzieć o pracy w firmie DBMS? Widzę, że dużo ludzi odchodzi, a Pan Prezes cały czas szuka nowych pracowników na LinkedIn. Z czym to może być związane?

Ricardo
@Załatwiacz

zapewne z tym, że dotychczasowi pracownicy odchodzą, jak napisałeś

I przez jakąś jedną osobę ludzie odchodzą? Czy to jakis bardziej rozbudowany problem? Nie ma kogoś kto by pomógł rozwiązać konflikty itp żeby w rezultacie pracowało się lepiej?

Justyna

Na stronie firmy widnieją różne ogłoszenia o pracę. Moją uwagę przykuła oferta na stanowisko Opiekuna klienta biznesowego. Zastanawiam się, w jaki sposób można osiągnąć górną granicę widełek (7000 zł netto), która została ukazana w ogłoszeniu? Poza tym, w jakich godzinach pracuje się od poniedziałku do czwartku, a w jakich w piątek, ponieważ widzę informację, że firma oferuje szybszy weekend. ;-)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DBMS sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w DBMS sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy firma posiada ubezpieczenie, karty podarunkowe, paczki świąteczne?

Ricardo
@Kandydat

dawno temu były, teraz nie występują

Jak dużo osób pracuje w DBMS sp. z o.o.?

rzydolf

coraz mniej

@rzydolf

Dlaczego coraz mniej? są jakieś redukcje etatów czy pracownicy odchodzą sami z jakiegoś powodu?

Były juz
@Beata

Tak - co miesiąc kogoś wyrzucają. Dziś zwolnili 4 osoby.

Krystyna
@Były juz

Wiesz co jest powodem tych zwolnień? I czy będą kolejne?

@Krystyna

Firma nie ma pieniędzy i tyle.

Teresa
@Były

No ale i tak zaległości wypłacić musi. Czy teraz wypłaty są w terminie? Są widoki na jakąś poprawę w nowym roku?

@Teresa

nie ma tu żadnych perspektyw na cokolwiek

Małgorzata

Czyli z Twojej wiedzy wynika, że nawet z nowym rokiem nie mieli podwyżek? Czy po odejściu już nie masz kontaktu z pracownikami?

Zwolnienia

Jeżeli ktoś pyta czy są tu karty mulisport lub czy są prowizje to dziś zostały zwolnione kolejne 4 osoby. Więc nic nie ma i niedługo nie będzie pracowników.

Kancelaria JDP

Wykorzystuję system DBMS do zarządzania kontaktami oraz do automatyzowania komunikacji. Platforma bardzo pomaga w rozwoju mojego nowego projektu i usprawnia codzienne działania. Bardzo doceniam fakt, że wszystko jest czytelne i proste w obsłudze, a także fakt otrzymywania szczegółowych raportów z wysyłek. Dziękujemy zespołowi wsparcia za okazaną pomoc.

Obsługa

dziękujemy

@Kancelaria JDP

Z tego co się orientuje na system jest ogrom reklamacji i zero zainteresowanych. Kontakty nieaktualne od lat

Zed
@Kancelaria JDP

To jest właśnie wpis Pana męża Prezesa. Ciekawe czy Prezes wie że firma jest niewyplaclna a Prezes udaje wiarygodnego lekarza...

Agent Ubezpieczeniowy NN

Jestem klientem wieloletnim spółki. Jestem Agentem Ubezpieczeniowym i musze przyznać, że niezmiernie dziwią mnie ostatnie opinie, gdyż zespół tej firmy wydaje się być zmotywowany i chętny do pomocy. Widać, że morale jest dobre. Jestem zadowolony z odpowiedzi jakie uzyskuję. Tymczasem widać, że ktoś uwziął się i sieje sensacje XX. Jeśli te zarzuty są poważne, to są w Polsce instytucje które w takich sytuacjach pomagają. Proszę skonsultować się z prawnikiem i nie marnować swojego czasu panie Pracownik i Anonim.

@Agent Ubezpieczeniowy NN

Dziękuję w imieniu zespołu.

Agent
@Agent Ubezpieczeniowy NN

Nie ma takich klientów. Nikt wiele lat nie współpracuje z tą dziwną firmą. Bo ta firma (usunięte przez administratora) klientów. Więc jesteś trolem Prezsa, może jak się tu posze mężem prezesa.

Grunt to czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Na firmowej stronie jest interesujące mnie ogłoszenie na stanowisko konsultanta ds. sukcesu klienta w DMSales, ale brakuje informacji o zarobkach. Napisz proszę, ile mogę zarobić i jak w DBMS przebiega rekrutacja?

Maria

@julia porozmawiajmy za kilka tygodni. Na początku każdy jest zmanipulowany ????

Maria

@anonim komentarze znikają, a szkoda. Każda opinia to wartość dodana dla osób, które chcą mieć styczność z tą firmą i z kadrą

(usunięte przez administratora)Prezes narzuca swoją wolę i nie przyjmuje do siebie krytyki. W przeciągu tygodnia potrafi wrócić, storpedować swoje pomysły i zrzucić całą winę na pracowników. Wynagrodzenie poniżej stawek rynkowych, duże obciążenie psychiczne. Odradzam

w 100% pełna zgoda. Pracownicy są oskarżani o (usunięte przez administratora) obrażani etc forma (usunięte przez administratora)większości zespołu jest w stanie agonalnym. (usunięte przez administratora)

AgnieszkaS

Pracowałam, nic podobnego nie miało miejsca.

Ola

Niestety nie. Obrażania ludzi i brak szacunku jest na porzadku dziennym.

Magdalena
@Ola

Jakoś nie sądzę, że porządek powinien mieć tego typu wydźwięk... Nie wiem na ile w tym prawdy ale skąd takie coś miałoby się tutaj w ogóle brać?

@Magdalena

Prawdy jest w tym wiele. Ludzie są wypaleni, od zeszłego roku, lawina odejść wieloletnich pracowników. Prezes, lub raczej były prezes patrząc w KRS, zmienia zdanie każdego dnia, oczywiście winni są temu pracownicy. Każdy, kto odchodzi w jego oczach jest najgorszy, choć wcześniej był uznawany za super członka zespołu. Premii brak, pensja spóźniona, benefity nie istnieją. Kiedyś to było dobre miejsce do rozwoju, teraz to brak szacunku i wieczne pretensje o wszystko.

Zorientowany

Jak zwykle bywa, prawda nie jest tak niejednoznaczna. Praca w technologicznej firmie, która wymaga ciągłej nauki nie jest dla wszystkich. Faktycznie jest wymagająca, choćby pod kątem ciągłego uczenia się. Niestety nie wszyscy nadążają nad zmianami. Innym zwyczajnie nie chce się, bo szukają czegoś innego. Normalny proces. Obecny kryzys zaostrza wymagania. Fajnie było siedzieć na etacie i pobierać kaskę, bo i tak prezes - albo były prezes przyniósł deal lub załatwił kasę. Jak zaczyna się weryfikacja wyników i obowiązków to uciekamy w zwolniania, wypelenie etc... normalka rynkowa. Natomiast komunikacja poniżej świadczy tylko o tym, że ze strony np. Twojej nie było chęci nawet rozmowy o sobie z przełożonymi. To wyobrażenie o mitycznym prezesie i przypisywanie mu cech najgorszych jest niczym innym jak rozgrzeszeniem się z własnych problemów, które się posiadało. To tez normalne w Polsce. Pracownicy mają wiele do powiedzenia na publicznym forum anonimowo, niż odwagi w rozmowie z drugim człowiekiem. No ale na tchórzostwo nie ma rady. Do dialogu potrzebne są dwie strony, a nie gowork.pl

Ola

Słuchacie, co się dzieje z kartami multisport? Zostaliśmy info na siłowni, ze karty zablokowane

Na forum w ostatnim czasie posypały się komentarze pracowników/byłych pracowników/anonimów. Opinie w większości są negatywne rownolegle, by utrzymać równowagę pojawiają sie opinie klientów. Nie jest tego dużo, ale opinie są Ok. Czy firmy zostały o nie poproszone czy nie tego nie wiemy. Czy opinie są wiarygodne tego nie wiemy. Natomiast co do opinii o pracodawcy nie polecam. W firmie złe się dzieje, ludzie odchodzą masowo. Nikt nie wypowiada się pozytywnie. Ci którzy zostaja ostatkiem sił próbują ratować tonący statek jednocześnie szukając innej alternatywy. Ludzie mega fajni trzymają się razem nawet po odejściu

Byly pracownik
@Zorientowany

Nikt sobie z przyjemnością kaski nie pobiera, tylko wykonuje swoją pracę. Od rozmów są podsumowania tylko, gdy ktoś ma inne zdanie, dialog kończy się fiaskiem, conajwyzej sie usłyszy, ze jest X osob na Twoje miejsce... Firma ma szczęście do ludzi, choć atmosfera od dawna nie sprzyja. A szkoda.

@Byly pracownik

Tak, ludzie doświadczeni, wykształceni, na poziomie. Z przykrością stwierdzam, ze wymagania w stosunku do tych ludzi są blednie kierowane, zmieniane kilka razy w ciągu dnia. Oczekiwania blednie wyrażane bądź w ogóle. Podczas spotkań ludzie są (usunięte przez administratora) obarczani za decyzje kadry zarządzającej. To co dzieje się wewnątrz jest bardzo słabe.

Cynizm i ironia …. Nie wiem kim jest kolega z Radomia, ale poziom rozmów na spotkaniach z zarządem jest dokładnie taki… pozdrawiam Pana, który zarządza i napisał ten komentarz

@Ola

Czy to prawda, ze zostały nieopłacone?

(usunięte przez administratora)Kiedy trzeba to potrafi obiecać gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie, ale nie daj Bóg jak znajdziesz innego pracodawcę. Katastrofa, zaczyna oczerniać twoją osobę wśród pracowników, zarządu, zdarzały się też ataki i wypominki w wiadomościach prywatnych, coś w stylu pijanego chłopaka piszącego do byłej dziewczyny jak to mu zrujnowała życie...

Barry
@AgnieszkaS

Przez ile miesięcy ?

@Ola

Nie raz. Pełnomocnik zarządu od miesięcy, lat wpada w spiralę oskarżeń, podejrzeń. Nie da się funkcjonować w takim toksycznym środowisku.

@Były

czy ktoś wie czy multisport został opłacony już przez dbms? pracownicy zapłacili, a nie mogą korzystać. Podobno konta poblokowane?

Ex
@były pracownik

Haha do Ciebie tez? Żałosne … mąż Pani prezes wysyła różne wiadomości

DBMS
@AgnieszkaS

to może jako ten pełnomocnik sam sobie wypałcasz na czas ...

Send

100% zgody bo tam niestety pracowałam/em

SolPv- kierownik sprzedaży

Jestem bardzo zadowolony z jakości wdrożenia systemu i kontaktów. Polecam firmę DBMS oraz osobę Pana Adriana Kuligowskiego. Interesy z nim to czysta przyjemność :). Generowanie leadów stało się sprawniejsze.

Obsługa
@SolPv- kierownik sprzedaży

dziękujemy

@SolPv- kierownik sprzedaży

???? generowanie fałszywych opinii w tej firmie to norma

@Anonim

A czy to nie jest miejsce na opinie o pracodawcy, a nie na reklamę systemu?

Kierownik
@Obsługa

Będziemy piętnować Twoje wpisy, sam piszesz i sam odpowiadasz. I to jest taki przypadek. Jak chcesz kogoś pochwalić wysłać mu premię, a nie coś reklamujesz. Dostał?

Socjal w dbms? Nie istnieje.

Beata

Nie wierzę, że nawet kawy tam nie macie?

hr

wpis bez sensu - typowy trolling tego portalu.

HR

Ciekawe, że go work sam generuje pytania i odpowiedzi

Gabriela

A ktoś ogólnie z szefostwem o tym gadał? By coś zmienić? Jaka była reakcja na pytania?

@hr

Czemu ktos podpisuje sie jako HR skoro HR to od pół roku nie ma? Prawda jest, że ma żadnych dodatkowych rzeczy prócz pensji, nawet Multisport wyłączony... Firma pokazuje sie jako IT tylko standardow zatrudnien IT nie ma - brak opieki, brak premii świątecznych, brak ubezpieczenia. Jedynie praca zdalna ale to dziś standard.

@pracownik

multisportu nie ma, mimo, ze pracownicy za niego zapłacili, szkoda, ze swojej części nie zapłaciła firma... ludzie dowiedzieli się na siłowniach, ze maja poblokowane karty

@Ola

@kierownik może to pytanie było złe kierowane wcześniej. Pytanie do @kierownika czy opłacone już zostało konto multisportu?

Współpracownik

Od kilkunastu miesięcy współpracuję z DBMS sp zoo w zakresie usług IT i analizy danych. Trochę pod wpływem impulsu chciałbym podzielić się relacją dotyczącą pracy w tym miejscu. Otóż, w zakresie prac technicznych proces jest poukładany i znana jest ścieżka rozwoju. Zespół biznesowy stara się tworzyć związane z konkretną potrzebą wymagania i kierownictwo nadzoruje przebieg pracy w sposób na tyle wystarczający, aby wspierać w przypadku kiedy to jest wymagane. Atmosfera w pracy jest dobra między kolegami jak również osobami zarządzającymi. Oczywiście przydałoby się, więcej spotkań na żywo, ale miejmy nadzieję, że to się wydarzy. Wiem jedno nie potwierdzam, o agonii. Oczywiście, ze pracy są emocje, ale nie takie, aby temu nie można było zaradzić. Natomiast słyszałem o podwykonawcy z Radomia, który sporo kasy przepalił na reklamy. Pewnie nikt nie jest zadowolony, jak robi się inwestycje i nic z tego nie ma. W przypadku techniki, relatywnie prosto zweryfikować kompetencje. Tymczasem freelancerzy od marketingu ... to już inna bajka

@Współpracownik

Współpracownik jest chyba Prezesem, cytuję: atmosfera jest dobra między kolegami. Nie potwierdzam o agonii. A słyszałem, że jest jakiś lud z Radomia przyszedł i wyjadł moje ogórki. (usunięte przez administratora) jeden. Łapcie go. Tak pod wpływem impulsu chciał się podzielić swoimi bzdetami: Prezes, aaa nie Mąż Prezes. Sam pisze sobie opinie i sam na nie odpowiada. Jak chcesz tu pracować to sam oceń co się tu dzieje.

@Anonim

Jak czytam te opinie, komentarze, to rzeczywiście widzę tutaj tok rozumienia "Prezesa" z tylnego fotela. Wyobrażenie, składnie zdania czy odpowiedzi. Widać pełnomocnik zarządu się już kręci i gubi się w oparach obłudy.

Absolutnie pracodawca niegodny polecenia. Brak szacunku do pracowników, niewypłacanie wynagrodzeń na czas. Prezes zmienny , wydający polecenia, których później nie pamięta, zmienia decyzje, upokarza ludzi.

????
@Anonim

Anonim, chyba nie o tej firmie piszesz , bo prezesem jest kobieta. Opinia napisana przez Trola internetowego, jakich wiele na tym portalu

Żona prezes tylko widnieje w KRS. Nikt jej nie widział i nigdy nie była w firmie ale prowadzi firme zdalnie chyba ze szpitala. Polecam sprawdzić krs i potem gdzie realnie pracuje pani prezes. Bo Google mówi, że to szpital i prywatny gabinet. To chyba definicja słupa. Mąż Nie prezes bywa, często i im więcej bywa tym więcej ludzi odchodzi. Nawet osoby pracyjące od lat odchodzą. To prawdopodobnie najgorszy pracodawca na świecie.

@Anonim

Dlatego z rozpędu każdy prezesem nazywa męża Pani, której nikt nie widział na oczy Z tego co widze przelała się czara goryczy

DBMS był firmą godną polecenia... do czasu. Były premie, konkurencyjne pensje, szkolenia, wypady integracyjne i świetna atmosfera. Firma się rozwijała, dużo się działo, można się było wiele nauczyć i mieć świadomość brania udziału w fajnych tematach. Pracowało się naprawdę dobrze! Z biegiem czasu coś zaczęło się zmieniać, pojawił się chaos, dezinformacja, natłok sprzecznych obowiązków, opóźnienia w pensjach, czyli wszystko to, o czym tu już napisano. Wiadomo, w żadnym miejscu nie jest idealnie, ale szacunek do ludzi, szanowanie ich pracy i zaufanie powinno być podstawą, tu tego zdecydowanie brakowało. A, gdy dołożymy do tego częste zmiany zadań i brak porządnego feedbacku, droga do odejścia jest prosta. Padło w opiniach stwierdzenie, że wystarczy przyjść i porozmawiać, a nie pisać opinie na forum, tylko czy zawsze udało się rozmawiać? Nie raz odejście z pracy kończyło się krzaskiem drzwiami i szybkim pakowaniem swoich rzeczy, albo wręcz przeciwnie ciszą bez słowa dziękuję. Ryba psuje się od głowy i choć są osoby, które mają jeszcze siłę, aby to wszystko jakoś działało, to bez zmian w zarządzaniu, będą rezygnować tak, jak teraz.

Czy w DBMS sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nie, nie ma żadnych premii, prowizji - nawet dla sprzedawców :) Nie polecam pracy tutaj

Małgorzata

Czyli te 5-6,5 K brutto dla Specjalisty ds. Wzrostu (plus opieka medyczna i multisport) to już wszystko?

@Małgorzata

tylko multisport

Iwona
@Anonim

Szkoda w sumie :( A wynagrodzenie jak tam? Rekompensuje brak dodatków i premii?

kierownik

Tak istnieją premie za wykonanie celu i premie uznaniowe za specjalne osiągnięcia.

kierownik

Jak pracowałbyś w dziale sprzedaży to nie pisałbyś takich bzdur. Szkoda, że GoWork nie ma systemu moderacji, weryfikującej prawdziwość opinii

Chyba już nie

Edisson Energia - kierownik

Współpracę z DBMS rozpoczęliśmy blisko 2 lata temu, przez ten czas udało nam się zrealizować wiele projektów, które do tej pory wspierają nasz dział handlowy. Osoby odpowiedzialne za realizację po stronie DBMS wykazują się profesjonalizmem oraz partnerskim podejściem do współpracy. Rekomendujemy firmę do współpracy. Dziękujemy za wsparcie Pana Łukasza jest to bardzo zaangażowany człowiek w sprawy firmy.

Ba

Wysłałem zgłoszenie o zastrzeżenie danych.Ile czasu trzeba czekać na rezultat i jak to sprawdzić, że firma ich nie posiada? Niech was pomorek.....

@Ba

A jest do nich jakiś numer telefonu? Może udzieliliby Ci jakichś informacji? Próbowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o DBMS sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DBMS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DBMS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBMS sp. z o.o.?

DBMS sp. z o.o.

DBMS sp. z o.o.