Opinie o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DBMS sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DBMS sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DBMS sp. z o.o. w Warszawa

Ba

Wysłałem zgłoszenie o zastrzeżenie danych.Ile czasu trzeba czekać na rezultat i jak to sprawdzić, że firma ich nie posiada? Niech was pomorek.....

Beata
@Ba

A jest do nich jakiś numer telefonu? Może udzieliliby Ci jakichś informacji? Próbowałeś?

Czy w DBMS sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

martka

Paczek niestety ma, ale co roku jest spotkanie Wigilijne, które odbywa się w innym mieście - kolację wigilijną łączymy ze zwiedzaniem więc przyjemne z pożytecznym i nie brakuje atrakcji :)

B.
@martka

są miłe gifty od Zarządu

@B.

super

Beata
@hr

Fajnie to brzmi A na wielkanoc też coś jest zawsze?

Juzek

Hej przyjaciele z DBMS sp z O.O. Macie moje dane z ogolnie dostępnej bazy danych. Wydzwaniacie do mnie bez mojej zgody. No to macie problem. Nie ma takiej ogólnie dostępnej bazy danych. Piszę w waszej sprawie do inspektora ochrony danych osobwocy, Będzie kara. Szykujcie się. Nie daruję.

Michal

A ja myślę że jednak kara by się przydała. Sprzedają i pozyskują dane osobowe. Ja się na to nie zgadzałem.

Fil

Wylewanie żółci ma uzasadnienie. Po żądaniu informacji o swoich danych nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. I jak przypuszczam ten formularz służy tylko temu żeby zebrać więcej danych. Szukajcie sobie naiwnych, też zgłosiłem sprawę do urzędu.

ukarac DBMS
@Juzek

kradną i sprzedaja dane osobowe na lewych umowach

pozdrowionka

A ja uważam że porostu firma mało płaci i że są na rynku takie co płaca zdecydowanie więcej i przede wszystkim inwestują w pracownika. Można potraktować to porostu jako pewien przystanek w swoim życiu. Ludzie są ok jednak niekiedy cel przesłania im inne ważniejsze aspekty. Wszystko zależy kto czego szuka i jakie ma doświadczenia :)

HR rep
@pozdrowionka

kolejny przykłada trollowania firmy przez portal gowork, dyskusja jest niemerytoryczna. Firma się rozwija zwieksza zatrudnienie ma fajnych klientów. wystarczy spojrzeć na media spolecznosciowe a nie GoWork.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DBMS sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Kissssssss

Szkoda że nikt nigdy prowizji nie widzi... a z tym szacunkiem to pojechane. Cały czas napięta atmosfera i gęste powietrze... Rotacja na stanowiskach mówi sama za siebie. Najlepsi odeszli do konkurencji słabi łudzą się obiecankami prezesa. Pozdrawiam dbms ps: wymiany gwiazdkowych prezentów to zabawa dla przedszkolaków ale chociaż sie uśmiałam

@Kissssssss

kolejny przykład trollowania firmy - to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. kolejny randomowy wpis być może stworzony przez trolli z gowork

Psotnik

Jedna dziewczyna nawet do sądu pozew miała składać coś mi się obiło mobing czy cośśś ... świadków szuka hehee

@Psotnik

to jest trolowanie firmy, nic takiego nie miało miejsca.

Robert

Siema! Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie DBMS sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Robert

Paulina
@Robert

Cześć Robercie. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to doradzam firmę Havi Logistics z Warszawy. Pracownicy (wiem to od przyjaciela bo tam pracuje) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Życzę powodzenia! Paulina.

Robert
@Paulina

Witam Pani Paulino. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Havi Logistics, o której Pani napisała w poście zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Marzena
@Paulina

Paulina a mogłabyś jeszcze powiedzieć mi czy macie multisporta ? :) jeśli tak, to czy trzeba do niego dopłacać, czy całościowo firma dopłaca? No i czy mogę dołączyć męża ? :D

Wstydziłbym się pracować w firmie uczestniczącej w handlu danymi dla uciążliwych telemarketerów i (usunięte przez administratora)

Yuki

hej, widzialem ze ostro rekutują. szukam opiniii jak sie tu pracuje. Z opinii jakie widzę tutaj, to trudno wywynioskować. Czy mozna pogadać z kimś z administracji o warunkach etc... znacie moze kogoś?

Hania

Zespol młody - atmosfera luźna - a komuniakcja miedzy członkami spoko - rzuć okiem na https://dbms.com.pl/zespol/

@Hania

jedno wielkie kłamstwo, tak samo jak działalność firmy

miaka
@Adamo

a skąd takie przeświadczenia, skoro takiem stwierdzeniem tutaj się posługujesz?

W.K

ekipa fajna, ale co z tego.. duzo zadan na 1 osobe bez przeszkolenia, spore skoki pomiedzy zleconymi zadaniami. wewnetrzny chaos, duzo obietnic bez pokrycia, brak systemu premiowego i sciezki rozwoju. niby fajnie, ale to jednak nie to.

Pablo

no to chyba dostałeś info, że dane są usunięte... tego przecież chyba chciałeś?

Ofiara

Poszukajcie w KRS - brak danych! Każda dobrze rozwijająca się sp. z o.o. publikuje dane, co wynika z obowiązków prawa.

@Ofiara

i te dane są w KRS inaczej nie byłaby spółką z o.o., wystarczy umieć posługiwać się wyszukiwarką

Czy firma jest odpowiednia na pierwsza prace ?

Katka
@Ania

Każda firma jest odpowiednia aby zacząć pracować, w każdej zdobywasz cenne doświadczenie i umiejętności. W DBMS masz szansę podnieść swoje kwalifikacje i z dobrym CV iść dalej w świat czy też zostać i tworzyć zespół

Czym DBMS sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Adamo

Wielka ściema, obiecywanie złotych gór, a potem zwodzenie. Nielegalnie pozyskują dane osobowe, nie można ich odnaleźć w KRS, lepiej trzymać się z daleka !

@Adamo

śmieszny jesteś, wpisz na rejestr.io NIP firmy czy jej nazwę a znajdziesz w 2 sekundy, coś trudniejszego to sam strona kurs, dla Ciebie może nie do obsłużenia

Obecny Pracownik

Proponuję kolejnym razem podpisywać się swoim prawdziwym imieniem, a nie używać danych osób, które kiedyś miały przyjemność pracy w DBMS. Podszywanie się pod kogoś i wyrażanie w imieniu tej osoby informacji na forum, świadczy o totalnym braku profesjonalizmu. ps. Pana Prezesa pisze się z dużej litery.

Pan Prezes

Droga Bożeno, monitoring SM to część mojej pracy. W 4-letniej karierze nigdy nie było problemów z płaceniem pensji na czas. Co więcej zawsze dbam o to, aby uczciwie były prowadzone rozliczenia, wobec zasad które sa dostępne dla każdego pracownika w każdym razie i przed okresem rozliczeniowym są tez publikowane, aby dana osoba wiedziała jakie panują standardy. Nieładnie podszywać się pod cudza tożsamość. Jak coś zapraszam na FB, linkedin gdzie bez trudu można mnie znaleźć.

Zeielony Kapturek
@Obecny Pracownik

Któż inny mógł napisać "ps. Pana Prezesa pisze się z dużej litery." - jak nie sam pan prezes :) no ubaw po pachy z tego waszego marketingu szeptanego, ciekawe że do innych argumentów się nikt nie odniósł, profeska.

martka
@Zeielony Kapturek

Kapturku, z szacunku do nazwy stanowisk oraz do osoby, takie zwroty pisze się z dużej litery.

@Obecny Pracownik

tej, prezes ! dla ciebie nawet mała litera to i tak za dużo !

@Zeielony Kapturek

Bardziej niż marketing szeptany pasuje tu określenie marketing szemrany ! Jeśli firma taka uczciwa to dlaczego nie można znaleźć do nich numeru telefonu ? Dlaczego nie udzielają odpowiedzi skąd pozyskali dane osobowe ? Dla mnie takie działanie ma jedno określenie- (usunięte przez administratora)

@Adamo

niektórzy nie powinni mieć dostępu do Internetu... choćby z powodu braku podstawowej umiejętności jaką jest szukanie.(usunięte przez administratora)

Anulka

Zauważyłam, że firma rekrutuje. Czy może wiecie coś bliżej na temat stanowisk specjalistycznych, warunki? Czy preferują pracę zdalną?

mk
@Anulka

Witaj, aktualnie od marca zeszłego roku pracujemy częściowo zdalnie, natomiast biuro w każdej chwili jest do dyspozycji pracownika. Warunki zatrudnienia na poszczególne stanowiska omawiane są bezpośrednio podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Aktualne ogłoszenia są na naszej stronie.

Michal

Zauwazylem że rekrutują na stanowisko https://dbms.com.pl/kariera/customer-success-specialist/ - calkiem przyjemne. Ale pytanie gdzie mozna zdobyc potzrewne kwalifikacje? Zauwazylem ze maja bardzo fajne opienie jako pracodawca i fajnie firma rozwija się podczas pandemii.

Anulka

Z tego co widzę to zespol mlody. Sporo rekrutacji i dynamicznie rozwijaa się. Wyslalam CV zobaczymy

Paula

Z tego co widziałam na Instagramie to fajnie firma się rozwija. Czy ktoś wie moze czy jest jakas rekurtacja. Jestem analitykiem danych,

michal
@Paula

zajrzyj do nas tutaj - https://dbms.com.pl/kariera/ :)

To spamerzy a nie firma!!!
@Paula

Rozsyłanie spamu nie nazwałbym rozwojem, naprawdę jak znasz tylko drobny wycinek działalności tej tzw. "firmy typu krzak" to się nie wypowiadaj. Tu nie ma co polecać tyko zgłaszać ich przekręty na policję do GIODO do inspekcji pracy, i do tym podobnych instytucji lub/i organów ścigania.!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DBMS sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DBMS sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DBMS sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DBMS sp. z o.o.?

DBMS sp. z o.o.

DBMS sp. z o.o.