Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Cała prawda o Delta Kurier

Widzę że lubicie tu siać ferment i pisać bzdury, a jak jest na prawdę, po Polsce jeżdżą audytorzy swoją drogą całkiem mili i sprawdzają jak się ma sytuacja, jeśli chodzi o doręczalność to najgorzej jest w Poznaniu, inne miasta na przyzwoitym poziomie, gorzej ma się sytuacja z pieniędzmi, bo 90% przewoźników ich nie dostaje, opóźnienia 2-3 tygodnie, ale czyja to wina wydaje mi się że ich samych, bo nie mają żadnych umów, wystawiają jedynie faktury i nawet jak im Delta zalega to zamiast np. nie wyjeżdżać na rejony płaczą że brak pieniędzy, ale dalej podstawiają auta jak gdyby nigdy nic, są poprostu głupi, a Delta to skrupulatnie wykorzystuje, inaczej wygląda sytuacja osób z umowami swoje pieniądze dostają, bo jest wszystko na papierze, wiadomo że można przeciągnąć termin płatności, ale mniejsze pole do popisu niż w stosunku do tych z szarej strefy, więc Wasz wybór pracujecie legalnie za 1459zł i macie pieniądze na czas, albo na czarno za 2400zł i wypłata z dużym opóźnieniem, a przewoźnicy albo się postawicie i podpiszecie umowy, albo dalej będą Was wodzić za nos bez końca. Delta nie jest pewną firmą do inwestycji, nigdy nie była, ale nie upadnie tak łatwo, aczkolwiek na samym winie się nie dorobi majątku, a przyjmowanie wszystkich śmieci, których inne firmy kurierskie nie chcą też nie jest rozwiązaniem, przykro mi to mówić, ale na południu Polski powinno się pozbyć słabych, wiekowych pracowników, a zostawić tylko młodych, ambitnych, bo zrobią zdecydowanie więcej w tym samym czasie i nie na czarno przede wszystkim, umowy są obowiązkiem, pieniądze na czas potrafią dużo zmienić, na pewno oczyszczą atmosferę, no chyba że Delta nie chce nic zmienić i nie chce się faktycznie rozwinąć. Chętnie podyskutuje z kimś mądrym, a wszystkich głupich pracowników i przewoźników pozdrawiam i życzę owocnej współpracy z Delta Kurier

Sama prawda
@Cała prawda o Delta Kurier

Wreszcie jakiś sensowny komentarz, niestety Delta nie jest poważnym kontrahentem, większość rzeczy jest w niej na przysłowiową gębę. Małe szanse na poprawę, ale zobaczymy.

Kurier
@Cała prawda o Delta Kurier

Dobrze powiedziane :) Też mi zalegają z pieniędzmi, ale od momentu rozpoczęcia współpracy wiedziałem z czym się to je. Prędzej czy później zapłacą, najwyżej jest jeszcze PIP i sąd, moja praca jest na ich nieszczęście udokumentowana.

krol
@Cała prawda o Delta Kurier

cała prawda o delta kurier kim Ty wlasciwie jestes . zastanawiam sie i mam kilka typow. Napisales cała prawde o delta kurier? to niewiele napisałes .Delta kurier istnieje od kilku minut. wiec historie ma krótką . Napisz lepiej prawde o matce delta kurier czyli o delta przesyłki sp. z o.o albo jej babce czyli delta city.. Niewiele chyba wiesz. ktos kto pracuje w Delcie kilka lat nie ma pojecia o czym pisze . Tylko ktos ktopracował w delcie prawie od poczatku moze napisac prawde. Czasy Gawlika np. sa interesujace . a Moze wiesz skad sie wziela Delta City. ? nie wiesz . słyszałes cos tam ,cos tam i myslisz ze zjadles wszystkie rozumy . poza tym piszesz tak jakos dziwnie. nibi przestarzegasz przed delta a jednoczesnie zachecasz do wspolpracy> Pewnie nie zdajesz sobie sprawy ilu przedstawicieli i przewoznikow na przestzeni kilkunastu lat nie odzyskalo swoich pieniedzy. Przeklinali Michala i Dorote i chyba ich przekleli na dobre bo oni zawsze oszukiwali. O delcie ,wlascicielach i roznych dziwnych machinacjach moznaby napisac kilkuset stronnicowa ksiazke

@krol

następny który wypisuje swoje mądrości , każdy wie wszystko każdy wie lepiej i każdy wie najlepiej a (usunięte przez administratora) wiecie co i jak się działo , oszukiwał Michał czy Dorota a ich to mało oszukali mało okradli z pobrań z paliwa z przesyłek, ludzie nie piszcie bzdur bo to nic nie warte słowa , wszyscy co tu piszecie nie wiecie nic o delcie o żadnej od początku co i jak się działo więc się tu tak nie rozpisujcie jak wam tak źle było źle jest to nie pracujcie z deltą i tyle a nie się mądrzycie a nikt z tej firmy nie ucieka, glonojady siedzą i piszą tylko tu bzdury kurierzy , pracownicy magazynu biura każdy napiszę coś a wszyscy robią sensację , do roboty a nie piszecie głupoty

@krol

Delta City Przesyłki zmieniała nazwę na Delta Kurier - to ta sama firma.

@Jarek

tak ale oni wolą się wybielać i udają greków ha ha ha

@Piotr

Tylko, że jak nadal będą traktowali pracowników i podwykonawców jak (usunięte przez administratora)to nic z tego nie będzie.

as
@pracownik

okradali z paliwa Dorote i MIichała ?? Masz na mysli Jacusia policjanta . Tak naprawde nikt mu nigdy nic nie udowodnił. A stacja na Kłobuckiej i jej pracownicy tez mieli ukldad z kierowcami? dowody , wazne sa dowody A ze ojciec Doroty sprzedawal paliwo kierowcom z frachtow krajowych z zielonego baniaka który stal na kłobuckiej i na bokserskiej tak ze mial takie manko ze musial to jakos zatuszowac to tez wiesz pie..........ny madralo? A czym to robił ? wodą , zwykla wodą . Kiedys włozył schlauch do baniaka i odkrecil zawor ale w miedzyczasie poszedl do kanciapy wychlac cos i mu sie przysnelo. Efekt był taki ze mu sie przelalo . Pozniej to mocno chcrzczone paliwo było lane do naszych aut . Zgadnij jak na to reagowały silniki. Mam podac wiecej przykladów. co Ty wiesz człowieczku. te rady i uwagi to sobie schowaj w buty. Delta w latach 2003 -2015 to była bardzo specyficzn firma

@as

a w latach 2015 - 2016 co się działo ?

AS
@Marek

Podobno było bardzo żle w Delcie w tych latach. Szczegółow nie znam. wtedu dyrektorki z Opka juz rzadzili

@pracownik

Delta city zna kurier system ekspres kto z was to pamięta ? Mało jeszcze wiecie na ten temat w kurierów robię od 25 lat deltę Michał sam przeją i nigdy nie myślałem że ją tak rozwinie !

Konrad

Nie rozumiem dlaczego u was tyle nienawiści. Każdy kto był na ostatnim spotkaniu słyszał jakie są plany firmy a ci co nic chyba nie robią wylewają pomyje no bo co mają innego do roboty.

Mierzejewska
@Konrad

Malkontentów i nierobów cała masa niestety... i takim osobom nie podoba się, że trzeba zasuwać a nie (usunięte przez administratora) w fotel i czekać na wypłatę. Czasy państwa B. na szczęście już nie wrócą, a teraz po nich trzeba ogarnąć ten cały bałagan. Na szczęście jest grupa ludzi, którzy wierzą w ten projekt i który robią wszystko aby to wypaliło. A że komuś się to nie podoba że będzie więcej pracy? Może odejść :)

error
@Konrad

Kim jestes ??? no przedstaw sie bohaterze> Czy bywałes na spotkaniach w poprzednich latach ?? co Ty mozesz wiedziec . Nawet kiedyś było spotkanie po ktorym nas zaproszonono na obiad do Karczmy Słupskiej pozniejszej restauracji Sowa i Przyjaciele . Tyle ze nas nikt nie podsłuchiwał :) Ile takich spotkan juz było ?? i na kazdym mowiono o planach . Konczyło sie zawsze tylko na mowieniu . nie szly za tym zadne czyny. Nigdy. Wiec kolego nie pier........ l głupot . Kazdy kto choc troche zna historie tej firmy i wie co sie teraz w niej dzieje nigdy nie uwierzy w zadne słowa zarzadu .

@Mierzejewska

Ale to państwo B rozkręciło deltę ile czasu ich znasz ?

Klient

Na infolini automatyczna info że zawiesili swoją działalność

@Klient

A nie jest tak że będą pod inną nazwą działać? Wszyscy dluznicy dadzą sobie spokój bo firma delta kurier zamknięta. A oni otworzą pod i nnym szyldem i dalej będą sobie działać ??? Co z pracownikami z biura i kraju?

KONIEC
@Abc

Przecież nikt Ci nie powie prawdy z zarządu, bo się boją że ich publicznie zlinczują pod siedzibą firmy. Puszczą jakąś bajeczke klasycznie żeby uspokoić, ale w tym wypadku to chyba już się nie da

@KONIEC

Masz rację. Szkoda tylko tych którzy rzeczywiście uczciwie pracowalo i, dawali z siebie wszystko. A darmozjadów i nierobów w ogóle nie zżałuję .

@Abc

Nikogo nie szkoda !!! Jakbyście słuchali co do was się mówi to dzisiaj byście nie płakali !!!

@Ania

Ja nie płaczę bo dawno już mnie nie ma tej firmie. Odeszlam i to byla najlepsza decyzja .....

Bay
@Abc

I teraz tańczę w GoGo na rurze - tam jest szmal na birząco :)

@Bay

Może Ty..... ? Powiedz gdzie to chętnie wpadnę i popatrze jak zarabiasz..... i rzucę Ci parę stówek'..... przyprowadze fajnych znajomych którzy chętnie sie Tobą zajmą.

aab
@Abc

abc jaki Ty jestes prymityw

@Abc

a co sie dzieje z tymi ku......mi dyrektorkami . Z Jabłonskim i Bozkiem. Te pe.....ły sa jeszcze w firmie . To oni doprowadzili do upadku tej firmy . przez kilka lat systematycznie ja rozwalali od srodka . Paweł Jablonski I Waldemar Bożek to najgorsze ście.....o o jakim słyszałem. Wszyscy mowili Michalowi ze robi zle dopuszczajac ich do wszystkich tajemnic.

biuro
@anonymous

Będą teraz zarządzać VIVą

@anonymous

Znam Michała jeszcze z czasów syrenki i później i dobrze nam się pracowało !

jedziecie jutro do warszawy na bacha na godz 13 ja jade ...................telewizja nam pomoze musze wypłacic trzem pracownika wypłaty.........................

Przewoźnicy wawa

Będziemy

Delta..1234dkc

Ja mam 11 kierowców którzy jeździli i nie otrzymali wynagrodzenia. Banki leasingi....

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Kierownik Oddziału własnego

Proszę nie oskarżajcie, nie oceniajcie Leny. Tj bardzo mądra i pracowita dziewczyna. Przypominam ze koleżanka walczy o pieniążki nie tylko w swoim imieniu ale i wszystkich pokrzywdzonych. Pieniążki na które ciężko pracowała. Promowała akcję charytatywną również w imieniu osób pokrzywdzonych. Ja cenię takie osoby. Siła i wola walki pokazuję jak bardzo musi być zdeterminowana. Tyle że uważam że takie publiczne demonstrowanie problemu ,może mieć skutek odwrotny od porządanego

Tipo

Wiekszych bzdur nie slyszalem. Wolumen paczej rosł (usunięte przez administratora) prawda malal i to w gigantycznym tempie. Bank wypowiedzial linie kredytowa 400 tys. -te 400 tys to drobne w pezypadku firmy kurierskiej. Macie dlug do Patrona ponad 5 milionow !!! Nowa nazwa firmy to miala byc nowa firma bo dobrze wiedzieliscie ze delta jest wypompowana do granic mozliwosci. Powiedz prawde dalismy (usunięte przez administratora) bo zabrakli wam 2 tygodni aby to samo zrobic w bialych rekawiczkach

Kierownik Oddziału własnego

A może zadzwońcie do CKM-u. Z tego co kojarzę to RMF płaci za takie newsy ... Także jak widać każdy pomysł na odzyskanie wypłaty jest dobry Lena. Jak tak dalej Ci pójdzie to niedługo Cię na Wiejskiej zobaczymy ...

L .K
@Kierownik Oddziału własnego

Jaki Ty jesteś śmieszny- od nikogo nie dostałam ani złotówki i nie zamierzam tak jak Ty wzbogacać się na cudzym nieszczęściu. Tu chodzi o ludzi a nie o sławę. Trzeba być bez sumienia i mega załamana osoba skoro tak piszesz i nie masz odwagi ujawnić swojej Tożsamości!!!! To że walczę o swoje i przy okazji w sprawie osób takich jak ja już płacę słono, czytając te oszczerstwa na mój temat. Wczoraj w nocy mi grożono!!! Ale się nie poddaje i liczę że każdy będzie miał odwagę jutro walczyć o swoje i swój honor . Uważam że każda świ.... nia ma swój honor . Nie rozumiem dlaczego Ty go nie masz !!!

Damian
@L .K

A jak ta zbiórka ciuchów z fb? Dostawałaś ciuchy dla biednych rodzin w kambodży czy syrii a nie wysłałaś żadnej paczki. Ale super pomysł-żerować na dobrym sercu ludzi i wykorzystywać to by mieć nowe fatałaszki. Cudnie...ale walcz z niesprawiedliwością i przekrętami hłe hłe hłe

L .K
@Damian

Co za głupoty!!! Owszem dostałam paczkę z ubraniami za pośrednictwem Delty. Paczka nadesłane została przez moja siostrę z Kielc. Ubrania przekazałam dziewczynie z domu samotnej matki na ul. Szymanowskiego w Warszawie . Można to sprawdzić. Apel dziewczyny o pomoc owszem znalazłam na FB ale tak jak ja i moja siostra postanowiłyśmy przewietrzyć szafy i jej pomóc. Nie wiem kto takie bzdury wypisuje . Żal mi że nie masz więcej argumentów by mnie oczernić. Aż takim zagrożeniem jestem dla Ciebie? Nie musisz wykorzystywać czyjegoś nieszczęścia i kłamstw i to takich. Wstyd . Zrób coś dobrego i też pomóż komuś może wtedy zrozumiesz że nie wszyscy ludzie są źli. I nie życzę Ci byś kiedyś potrzebował lub byś potrzebowała takiej pomocy.

BB

Czy sa tutaj rowniez klienci ? Uwaga.. Delta wysyla faktury do klientow, w ktorych obciaza za przesylki wyslane w piatek i odebrane bezposrednio z Lodzi.

grzmot

a co z paczkami? tam jest 13 moich paczek nadanych w piątek. Obdzwoniłem pół świata i ponoć ma je doręczyć inna firma.. To bełkot mający na celu zamydlić mi oczy (ucho- bo dzwoniłem) czy faktycznie zostaną doręczone?

@grzmot

poszukaj w Viva Xpress Logistic 22 843 89 89 - infolinia, lub w Łodzi Papiernicza 7

@Pomocny

Po co vivie taki magazyn ?

@Jarek

gdzieś trzeba przetrzymać sprzęt , nośniki , kraty , wózki i tak dalej ... część wniosą jako wiano do nowej Firmy a część pójdzie na sprzedaż :-) Inpost masowo skupuje nośniki ,szczególnie kraty i Euro- palety

Działkowa Street
@Pomocny

Czyli identycznie jak w Tba Express, nagle częśc sprzętu znalazła się w Patronie buahhhaa

@Działkowa Street

wszystkie małe firmy kurierskie upadają w ten sam sposób ... to już ograne scenariusze , a mimo to ludzie się nadal nabierają :-)

jarek

RAMBO JEdziesz? bo BRUNO jedzie..................chłopaki z Legi maja wpaść Szymon ich namówił

Jacek

musimy walczyć o nasze zarobki

waldek

mam nadzieje ze nasz kierowca Pan M.... wyciągnie wnioski bo może go to kosztować majątek partia która rządzi nie lubi nieuczciwych Bizmesmenów i ponich też może przyjść o 6 nad ranem Policja

Bartek Kasp...

Witam Dziś dostałem zwrot pobrania zgodnie z obietnicą złożoną wczoraj przez przemiłą Panią Sylwię Nie wnikam jaki jest Zarząd - pewnie kuty na 4 łapy - ja współpracowałem tylko z Panem Jarkiem i Panią Sylwią - o jednej i drugiej osobie mam jak najlepsze zdanie Jeżeli jednak bank faktycznie z dnia na dzień wycofał się z kredytowania co niestety jest częstą procedurą - nie dziwię się, że wszystko się rozjechało... Uważam jednak, że firma nie ma złych zamiarów i robi co może - inaczej nikt by grosza nie zobaczył

X
@Bartek Kasp...

Dostałeś zwrot bo to muszą wypłacić Jeśli nie zwrócą pieniędzy z pobrań to prezes idzie siedzieć - za to jest sprawa karna

Kierownik oddzialu

Słuchajcie nie dajcie się zwieść tym wpisom że Zarząd się stara nam wypłacić- jak się teraz Poddamy to nigdy nie zobaczymy swoich pieniędzy. Jesteśmy wszyscy razem na tym samym wózku a oni chcą nas udobruchac jak zawsze . Nie dajmy się zwieść. Nie mają już żadnej linii obrony dlatego tak piszą te podstepne finie

K

1.2 mln z pobrań to co pół roku nie rozliczali pobrań brednie

Kierownik Oddziału własnego

Fakt że Przedstawicielstwa nie wpłacały pobrań do kasy to sytuacja nagminna. Czemu żaden z Przedstawicieli Rejonowych się nie skarży na obecną sytuację finansową - bo na bieżąco zatrzymywali pobrania na poczet przyszłej FV gdyby ewentualnie Delta spóźniła się z płatnością. Powtarzam PRZYSZŁEJ FV. Czasem nadwyżki sięgały kilkanaście tysięcy. Efektywność ich działań też pozostawiała wiele do życzenia. Nie można mówić że wszyscy ale większość. Nie chce wymieniać ale "Ci Przedsiębiorcy" wiedzą o kim mowa a teraz się śmieją bo i tu cytuję kolegę z centralnej Polski: " ..wiedzieliśmy że to się tak skończy...". Lena, przestań nagabywać ludzi bo na pewno nie pomaga w planowaniu. Sytuacja jest smutna i raczej musimy pomóc Prezesowi żeby zebrał środki na wypłaty.

Kurier
@Kierownik Oddziału własnego

Pisząc w ten sposób masz swój Interes . Powiedz to kurierów którzy nie mają za co żyć i nie mogą liczyć na pomoc od nikogo . Jak ktoś zarabiał po par e tysięcy to stać bo było na zabezpieczenie w takiej sytuacji .

K

Kierownik nie opowiadaj głupot ja miałem przedstawicielstwo i na dzień dzisiejszy jestem w plecy 40000

Waldek

Uwaga - otrzymałem informacje, że Inwestor złożył propozycję poprowadzenia Delty Pani Jaworskiej. Niestety ona odmówiła podając przyczynę zakaz konkurencji. W związku z tym inwestor stwierdził, że nie będzie dalej finansował Delty. Cyrk Cyrk Cyrk !!!!

Sss
@Waldek

Inwestorek dopiero teraz docenił to co osiągnął w Tba i myślał, że spadochrony siódemkowe zrobią mu to samo w delcie. Nie dajcie się oszukać w żadnej innej firmie !!!

Azet

Dzisiaj odebrałem swoje zagubione paczki z magazynu w Łodzi na Papierniczej 7 z tylu z żółtego magazynu. Paczki jezeli nie były pobraniowe powinny tam byc. Powodzenia

Kkij
@Azet

Faktycznie skanują je na InPost?

Janka
@Kkij

Tak. Są skanowane na inpost i będą doreczane od poniedzialku.

Bolek

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jadę do was .......

WAC
@Bolek

Możesz im skoczyć koło .....

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa