Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Waldek

Witam, przykro, że kurierzy Delty zostali bez pracy i wynagrodzenia. Może któryś z poszkodowanych kurierów miałby ochotę podjąć pracę przy doręczaniu przesyłek na terenie m. Wrocławia i okolic? Umowa o pracę (gwarancja wypłaty 100%). Szczegóły przekażę w bezpośredniej rozmowie na którą zapraszam po uprzednim kontakcie telefonicznym. 502-018-447 w godz. 8:00-14:00

kurier

Czy jutro jedziemy na 13.00 na Bacha

Jarek

Cwaniaki w krawatach. Ma ciepłą posadzkę w kolejnej firmie to się śmieje.

ania

a co z tymi paczkami, mam rozumieć ze przepadły?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
xxxxx

A co z 3 muszkieterami których Inwestor wybrał i zmienili strategię firmy, nazwę firmy itp. Pan Tomasz Swata, Robert Sulich, Krzysztof Porebski. Czy wszyscy są już w VIVA Bo podobno Tomasz Swat jest w Allegro i tam teraz będzie zmieniał strategię działania tak jak to zrobił w Delcie. Panie Tomaszu prosimy o komentarz. A może jak wp. czy Polsat przyjdzie do Pana to będzie komentarz

Deltowski Robol
@xxxxx

Swat robił audyt w Delcie to człowiek inwestora. Zniknął po tym wszystkim i od miesiąca dwóch jest z powrotem też wiemy w jakim celu!!!

Super tylko dlaczego kosztem ludzi ?

Zły

Lena podaj maila swojego to sie spiszemy bo są ludzie którzy tez duzo kasy stracili i zostali perfidnie oszukani przez zarzad dlatego trzeba to udowodnic bo spółka nie zapłaci nam kasy bo nie ma ale od zarządu trzeba sie ubiegać a to są Majentni ludzie którzy doprowadzili nas do ruiny i od nich trzeba to egzekwować . Pz Zły i nie podaruje ....

pracownik sortowni

no i co wiemy po tym spotkaniu, co z zusem, pitami, pensjami ?

Patryk

Niestety nie mogłem być na miejscu bo mnie nie stać. Napiszcie coś więcej.

Halinka

Lena na przedstawiciela ONZ!! A sorry dwie inne prace jej nie pozwolą. W dodatku chwali się znajomym że pracuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. No tak... to trzeba mieć "chonor" by zgrywać świętą. A sama klientom bzdury opowiadała przez telefon robiąc czarny PR

@Halinka

Co jak co ale naprawdę Lena była dziś niesamowita - dziękujemy Lena

HA HA HA

Agata ma już posadę w VIVIE i tyle

"Agatka"

Dla większości z Was anonimowych kozaków Pani Agata! W większości jak cała reszta stek bzdur i konfabulacji jak wiele innych rzuconych tu anonimowo tekstów... Dlaczego byłam na miejscu: bo nie dostałam wypowiedzenia i nie zwolniono mnie ze świadczenia pracy - więc przychodzę, i np. windykuję klientów albo rozliczam. Warczałam? Jak słyszałam bzdury, które mijają się z prawdą i nie mają na celu nic więcej jak tylko podburzanie i tak zrozpaczonych ludzi np. że Delta kupiła Vivę... Vivę kupiła spółka do której należy też Delta... Na co czekam i liczę? Na wypowiedzenie i syndyka który będzie MUSIAŁ uregulować świadczenia! Pracy szukam jak pozostali jakby co... No może z tą różnicą, że mam wsparcie w bliskich... PS osobiste wycieczki odnośnie czyich kolwiek gabarytów itp świadczą tylko o poziomie przedmówców ale ponieważ ten dawno osiągnął dno patrzę z podziwem jak jak kopią dalej. Karma to wredna (usunięte przez administratora) i wraca pędzej niż się komukolwiek wydaje...

Walczący o swoje
@"Agatka"

A to dla PANI AGATKI przez duże P. www.xdpedia.com/obrazki/niektore_kobiety_naprawde_maja_wszystko_w_10745.jpg

L .K
@Walczący o swoje

Ejjj Tylko bez takich- szanujemy się!!! Nie toczmy wojny między sobą - Nasz cel jest inny . Proszę wszystkich o zachowanie się z godnością i szacunkiem do wszystkich pracowników tych po Naszej stronie i tych przeciwko Nam . Z góry dziękuję

@Walczący o swoje

To jest dobre... Sugeruję włączyć myślenie, zasięgnąć informacji z wiarygodnych źródeł, a nie słuchać szarych ale jakże krzykliwych eminencji... Świadczenia pracownicze są rozliczane w pierwszej kolejności po zaspokojeniu roszczeń Skarbu Państwa w całości... Pozostali wierzyciele czyli instytucje, które wystawiły fakturę niezależnie czy jest o podwykonawca czy leasing otrzymają proporcjonalnie do posiadanych środków... Dlatego między innymi swoją pracą nawet w tym beznadziejnym okresie staram się coś zdziałać, za nim dostanę kopa... Dlaczego? dlatego, że zależy mi na ludziach i staram się działać w ich interesie do końca, a nie bić pianę na nieprawdziwych informacjach... Sobie nie mam nic zarzucenia - innych odsyłam do własnego sumienia... A moja d....a to moja sprawa i miłość mojego Męża

@Agata

Panów o nickach "Kierownik" oraz "Walczący o swoje" mam nadzieję zobaczyć w środę o godzinie 13.00 . Zobaczę ile macie odwagi tak na prawdę i jak bardzo potraficie walczyć o swoje , bo to ze będziecie krzyczeć zadbam osobiście. Do zobaczenia Marek Kułakowski mąż Agaty.

wsparcie
@"Agatka"

Mądrze powiedziane Agatko.

@wsparcie

Tu nie chodzi o mądrość, ale o rozsądek , trzeźwe kalkulacje i znajomość prawa... jedyne czego żałuję po latach to tego, że jednak dałam się wciągnąć w tą niemerytoryczną, obelżywą i nic nie wnoszącą dyskusję :(

Agata

NIE! Szukam pracy jak cła reszta! Ale chcę móc spojrzeć w twarz współpracownikom ... bo za długo to robiłam... Ale merytorycznie, a nie "wirtualnie"... "służyłam" ludziom wiele lat twarzą i nazwiskami, A NIE WYZWISKAMI... i ile da m radę tyle będę...

postronna

Przykre to co się czyta tutaj. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że z dniem 12.02 wielu ludzi usłyszało KONIEC swojej pracy. Dla niektórych niewypłacona pensja 2 tysiące zł, dla innych kilkanaście tysięcy!!! Jeden komunikat i ściana! Pracowali sumiennie, dla firmy, robili wszystko, żeby wszystko było na czas, wielokrotnie ponad życie rodzinnie, wszystko!!!- bo pracowali dla kogoś! dla firmy! A firma bez żadnych skrupułów 12.02 mówi koniec!!!!! nikt nie uprzedził, nie przygotował, wręcz odwrotnie mydlił oczy, że wszystko będzie dobrze, firma rokuje, będzie się rozwijać itd. Przykre, na prawdę przykre... Przykre, że cała "góra" śmieje się teraz i pije szampana, bo ma za co żyć, a Ci co uczciwie pracowali zostali w ciemnej (usunięte przez administratora) Oby kiedyś los się odwrócił - czego z całego serca im życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAGUBIONY

Piszemy o sytuacji Delty, czy o dramacie osobistym Państwa Kułakowskich,bo się pogubiłem ??

Deltowy

Zobaczymy w srode jacy wszyscy będziecie mądrzy mam nadzieje ze spotkamy sie wszyscy twarza w twarz i na pewno spotkanie nie skończy sie tak jak dzisiaj i po 40 minutach będziemy konkretnie walczyć o swoje a nie słuchać tego kabaretu !

jaro

Jest wśród nas osoba, która od samego początku uczestniczy w budowaniu forumowej społeczności. Osoba, która zawsze ma coś do powiedzenia. Osoba, która sypie "złotymi myślami", poucza, namawia, ocenia, docenia, neguje, porównuje, pociesza, gani, strofuje... Jarek, osoba - instytucja. Niech szanowna osoba stojąca za tym pseudonimem przyjmie do wiadomości, że od dłuższego czasu p...li od rzeczy. Proponuję (teraz ja doradzę) przeczytać własne wypowiedzi i szybciuteńko zejść z tzw. mainstreamu. Nie znam się więc się wypowiem.

Deltowski Robol

Śmiech na sali to co dzisiaj było na spotkaniu, przysłali jakiegoś pajaca marionetkę, która nie umiała nic powiedzieć nawet kto jest właścicielem firmy!!!! porażka, brawo dla zarządu delty JABŁOŃSKIEGO POREBSKIEGO!!! ciekawe ile ten Gościu dostał za ten cyrk??? - bo przecież Delta jest niewypłacalna - choć podziwiam, jak można się tak nisko cenić z imienia i nazwiska, by zrobić z siebie takiego PAJACA I IDIOTĘ PRZED KAMERĄ!!!! Kto prowadzi taki cyrk??? Chętnie Was wezmę do siebie, ubiorę Was w strój klauna, może na tym zacznę zarabiać. Wyszedł gość, który nie był o niczym poinformowany, nie umiał odp, co z PITAMI, Świadectwami pracy itd. owijał w bawełnę, zero konkretów!! Chwiejczak uciekał jak zbity pies przed kamerą, zero odwagi całego tego pieprznika. Potrafiliście oszukać, okraść ludzi - stań jeden z drugim przed kamerą - wyjaśnij to!!!! Zobaczymy co będzie w środę, czy się pojawi ktoś z zarządu na rozmowie!!! Nie pojawią się!!! bo są śmierdzącymi tchórzami JABŁOŃSKI PORĘBSKI !!!! Gość mówi, że nie ma zaległości w ZUS po czym za parę min. mówi, że została ugoda podpisana!! O czym on mówi??? To jest lepsze jak kabaret w Koszalinie 2018!!!! Polsat może skorzysta!!!!!!!! Proponuję zmienić zawód na błaznowanie - zbijecie większą kasę!!! Bo w tej chwili cierpią ludzie, którzy po prostu pracowali na ŻYCIE!!!!!!

Oszukany

Czy padały jakieś konkrety dzisiaj na baha 2?

Przemo

Ta widziałem to Tkaczuk chyba się przedstawił, tylko to nie jest nasz prawnik, to chyba jakiś gość z ulicy. Nie wiedział o czym mówi, śmiech na sali Się chłopina nie popisał

Biznesmen

Nie rozumiem o co tyle szumu. To naturalne jeśli firma jest nie rentowna to musi upaść. Dobrze że stało się to teraz a nie za pół roku bo poszkodowanych byłoby więcej.

@Biznesmen

Dobrze na tym wyszli ci co potrafili zrozumieć co się do nich mówiło. A ci co niedowierzali teraz się przekonali.

Klient

A co z wysłanymi w piątek paczkami? Przepadły? Jak się dowiedzieć co się z nimi dzieje?

@Klient

Zadzwoń do mnie powiem ci gdzie leżą twoje paczki - jedź i odzyskuj zanim ci znikną

Podaj nr

@Klient

Wasze paczki z mojej wiedzy znajdują się w firmie : Viva Xpress Logistic 22 843 89 89 - infolinia, lub w Łodzi Papiernicza 7

To bzfura dzwonilam

@Anna

A co ci mają powiedzieć ?

BB
@Jarek

WSZYSTKIE przesyłki z zeszłego tygodnia lezą w magazynie w Łodzi na ulicy papierniczej 7. na Tylach terenu, magazyn ok 30 dockow.

@BB

Ktoś tam pracuje w tym magazynie? Można tam podjechać i odebrać?

Seba
@Klient

Jedź tam z Policją że ukradli ci towar !!! Inaczej nic nie załatwisz.

@Seba

Czy ktoś może potwierdzić info odnośnie paczek w Łodzi? Jeśli tam są chętnie zrobię sobie wycieczkę.

BB
@Klient

bylem tam w poniedzialek, po godzinie pukania w zamkniete drzwi przyjechal dotychczasowy kierownik magazynu. Odbieranie swoich paczek w skrocie polega na przekopaniu calego magazynu ok 2000m2. paczki przy dockach ulozone sa kierunkami. Tylko w poniedzialek swoich przesylek szukalo kilku nadawcow, juz wtedy panowal tam maly pie*nik

Tylko Lech
@BB

Identycznie było w Tba Express w Poznaniu, pamiętam jak tam pojechałem po swoje paczki w czerwcu...jeden wielki bajzel, stos porozwalanych paczek, brud , (usunięte przez administratora) i tanie cwaniactwo i szukaj sobie sam

@Tylko Lech

BB dzięki za info, jeśli macie jeszcze jakieś wskazówki odnośnie tego magazynu w Łodzi dajcie znać, przyda się każda informacja, jutro chcę tam pojechać.

aallek

Daj znać co i jak

Nadawca
@przewoźnik

I jak sprawa wygląda, można podjechać po swoje paczki ?

@Nadawca

Oczywiście jeśli pojadę napiszę co zastałem na miejscu, mam tam trochę kilometrów i tylko adres więc jeśli ktoś posiada jakieś konkretne info jak znaleźć tą dziuplę albo cokolwiek co ułatwi mi odebranie nadanych w piątek paczek będę bardzo wdzięczny.

Azet
@przewoźnik

Też mam taki plan ale może poproszę znajomą firmę aby pojechała najpierw do magazynu i zobaczyła czy to prawda. Spróbuję załatwić ten temat około 8 rano może uda się coś wyjaśnić. Jeżeli do tej pory cos sie dowiesz więcej proszę o info 606835672. Powodzenia

Michał-jedyna kompetentna osoba w łódzkiej Delcie.

Ona

A do tego bardzo przystojny.

Dziennikarz

Zapraszam dziś wszystkich poszkodowanych na ul BACHA 2 w Warszawie przy siedzibie firmy Delta Kurier. Zbierają się wszyscy poszkodowani godzina 13

Kierownik
@Dziennikarz

Kurierzy to dla nas okazja

Sylwia
@Kierownik

Okazja na co ? Co wam ten słup powie NIC. Prawdziwe rekiny pływają sobie spokojnie. Chcecie dowiedzieć się prawdy jedźcie do "Grupy Inwestorów" niech oni wam powiedzą co wyczyniają na rynku.

Działkowa Street
@Sylwia

Siedzą, piją, lulki palą:-) i się śmieją w pysk i mówią głośno: "Na zdrowie Panowie!" Udało się to co żeśmy zaplanowali, teraz tylko czekać aż sprawa przycichnie i niech się hołota robotnicza wygada, wykrzyczy, wyżali:-)

V
@Działkowa Street

Tym bardziej żeby nie uszło na sucho trzeba zrobić hałas Ile razy jeszcze na się im upiec ??

Dr
@Działkowa Street

Nie siedzą tylko jeżdżą i to dobrymi furami - porsche, bmw 7 etc...

Bartek
@Dziennikarz

A wybieracie się też do Arciszewskiego do biura w złotych tarasach ?

@Bartek

Było to spotkanie czy skończyło sie tylko na gadaniu

Iza

Handlowcy, którzy stracili pracę w Delta Kurier, zachęcam do kontaktu i współpracy przy rozwoju usługi kurierskiej Paczka w Ruchu. Kontakt: praca@ruch.com.pl

Damian
@Iza

Zamij się lepej plecami ( tymi dolnymi ) - bo Jankowski i Piotruś LEGIA chcą Cię puknąć - uważaj bo nawet nie będziesz widziała kiedy Ci okularki spadną

Iza
@Damian

Chyba pomylił Pan osoby, nie noszę okularów i nie pracujemy wgl w tym samym biurze. Pozdrawiam i zbędne komentarze proszę zachować dla siebie :)

Damian
@Iza

Chłodna to jedno wielkie Bunga, Bunga - radzę uważać na tyły :) - Łukaszek jest nie obliczajny, a Piotruś chce mu doruwnać

Smutno.. myślałam że idzie to w dobrym kierunku a tu klops. Karma wraca. . .

L. K

Słuchajcie Pan Krzysztof P. - prezes wysłał maila . Oczywiście nie wierzę w jego intencje , ani w treść maila. To ruch przed jutrzejszym spotkaniem . Zaczęli się bać szumu medialnego . Nie poddajemy się- walczymy dalej , aż się z Nami nie rozlicza do końca!!! O to treść maila : Szanowni Państwo! Chcielibyśmy poinformować Was o tym co w tej chwili się dzieje ze spółką: Powodem nagłej decyzji o zawieszeniu działalności spółki były nieoczekiwane wydarzenia z ostatnich tygodni: Po pierwsze bank, który ją obsługiwał, zamknął linię kredytu obrotowego, a przy okazji przejął bieżące wpływy spółki ( około 400 tysięcy złotych) Po drugie, wzrosła skala „nieuczciwości wewnętrznej”, przedsiębiorcy, z którymi spółka współpracuje, przetrzymują prawie 1,2 mln zł, co pogorszyło bieżącą płynność finansową. Po trzecie, w obliczu tych wydarzeń grupa inwestorów z Vesti straciła możliwość dalszego finansowania spółki. Firma podjęła działania aby wpłynęły do niej pieniądze z nadwyżki VAT (ok 3 miliony zł), płatności za wykonane usługi od klientów (około 1,5 miliona zł) i zwrot nierozliczonych pobrań (około 1,2 miliona zł). Zebrane w ten sposób środki posłużą do spłaty zobowiązań względem pracowników, klientów, kurierów, przedstawicieli i przewoźników. Prowadzimy rozmowy z Inwestorami, aby uzyskać dodatkowe środki, które pozwolą na szybsze, chociaż częściowe wypłaty wynagrodzeń za styczeń 2018. O bieżącej sytuacji i tym co się dzieje w spółce będziecie informowani przez e-mail lub telefonicznie, 2 razy w tygodniu. Dodatkowo przepraszam, za brak informacji w pierwszych dniach, ale skupiliśmy się na działaniach mających na celu zabezpieczenie przesyłek klientów i mienia spółki. Jednocześnie bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i pomoc tych trudnych dla nas wszystkich momentach. Liczę na wasze zrozumienie i dalszą pomoc. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Pozdrawiamy Zarząd Delta Kurier Krzysztof Porębski i Paweł Jabłoński NIE PODDAJEMY SIĘ- WALCZYMY DALEJ . TEN MAIL TO DOWÓD, ŻE W NAS SIŁA.

L .K
@L. K

Kolejni redaktorzy biorą udział w akcji . Tym razem RMF FM

Maciek
@L. K

Prezes wczoraj udzielił wywiadu dla pracy. Wspomniał tylko o tym, że w firmę inwestowała grupa inwestorów - ciekawe kto jest w tej grupie. Czy tak grupa nie ogranicza się przypadkiem tylko do 2 nazwisk. Dlaczego ukrywacie prawdę ?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa