Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Mineralna

Trzeba przyznać, że najwięksi frajerzy to Ci, którzy pracowali w Tba i przenieśli się do Delty (a byli tacy). Nie wiem, jakim można być kretynem, by zaufać raz jeszcze kolejnej firmie krzak:-) 1,5 roku się udało, a teraz płaczecie bo rzekomo oszukali was ci sami ludzie he he Znajdźcie sobie w końcu solidnego, normalnego pracodawcę naiwniaki

Oszukany

O co tu chodzi?, jeszcze na początku lutego na pracuj.pl widniało ogłoszenie, że poszukują do Delty - Opiekuna Klienta. Ciekawe ile osób rekrutowało na to ogłoszenie??? Jak można tak perfidnie wprowadzać w błąd ludzi???, którzy szukają pracy? Firma, która ogłasza upadłość 12.02.2018 na początku lutego jeszcze szuka pracowników??? Do czego??? ale chyba już wiem - szukali pajaca i zatrudnili go! To ten co reprezentował firmę na pseudo spotkaniach w piątek i w środę - do reprezentowania firmy, rzecznika prasowego? - tak powiedział w reportażu Interwencji pan dyr.. operacyjny Delty D.Chwiejczak - idący właśnie wyrzucić worek śmieci - niezła fucha panie Darku! pogratulawać! Degradacja? Czy dodatek do pensji Panie Darku Ch.!!! Wracając do Pana Pajaca co reprezentuje teraz firmę - ciekawe czy robi to charytatywnie - bo chciał mieć swoje 5 minut przed kamerą, czy dołączy do grona oszukanych i nie dostanie nic za to! A może była zrzutka całej góry - grosik do grosika, by mu zapłacić i mieć problem z głowy - czyli w obecnej sytuacji Góra nie będzie świecić twarzą przed całą Polską - NIECH ON PAJACUJE PRZED CAŁĄ POLSKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żenujące!!!!!Brak słów!!!!

Kierownik
@Oszukany

To brat klienta , któremu Delta wisiała 200tys . W zamian za to że będzie stał pezws Nami i kamerą - Delta zwróci e-paczce Rafałowi Tkaczuk z Poznania kasę. Ale już zgłosili na tego typka skargę bo łamie regulamin . Hahahaha

legiunia23

Michał jaki był taki był ale za jego czasów firma jakoś prosperowała...

@legiunia23

Co Ty za głupoty piszesz??? prosperowała bo to była Błaszczyków firma i nic poza tym nie mieli!!!! skąd brali pieniądze z pobran z czego narobili tyle set długów !!! na miliony!!! za nim co kolwiek napiszesz zastanów się i nie poisz głupot bo to Błaszczyki tą firmę tak zadłużyli nikt inny!!!!

Kajetan

Jeśli syndyk wejdzie to z czego oni zlicytuja jeśli ta firma nie ma majątku własnego ... nie odyskamy pieniędzy ...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dziennikarz

Emisja reportażu w Polsacie 22.02.2018 Interwencja godzina 16.15 Zapraszamy przed Telewizory

@Dziennikarz

Tylko czy ten reportarz coś pomoże. Bo dzisiaj również zarządu nie było na spotkaniu i pracownicy nadal nie wiedzą co dalej. Dziękuję za zainteresowanie naszym problemem. Z poważaniem bezrobotny

@bezrobotny

Byłem w Delcie 2,5 roku. Od października 2016 nie dostałem normalnego przelewu gdy wchodził termin kolejnej faktury dostawałem jakąś ratę z poprzedniej. Zawsze wszystko kompensowane było z pobrań. Był okres że nawet pobrań nie było więc mamiony obietnicami że będzie nowy inwestor, który wniesie do spółki dużo pieniędzy poświęcałem swoje oszczędności w paliwo, magazyn, kurierów,koszty. delta nie zapłaciła mi za faktury ok 90 tyś złotych jak wszyscy skompensowałem to pobraniami. Od wrzesnia nie współpracuję i dostałem wezwanie do zapłaty na ponad 90 tyś pobrań i ponad 60 tyś kary. Proponuję złożyć pozew zbiorowy będzie taniej wynająć dobą kancelarię prawną i w końcu (usunięte przez administratora) tych kombinatorów. W tej nowej spólce Vesti właścicelem jest M. Błaszczyk

Resa
@r

Bo byliście debilami podpisując takie umowy z takimi wymyślonych jeszcze przez Błaszczyka karami . To trzeba być w desperacji zeby podpisać taki dokument.

@Resa

Każdy popełnia błędy i nie upoważnia to ciebie abyś obrażał ludzi.

tiffi
@Jarek

kim jestes ???? jestes przedatawicielem krajowym??? Tak dokladnie Jestescie debilami bo słuchaliscie bzdur i obietnic Michala i nie do konca czytacie umowy i bez zrozumienia. Podpisujac umowe przedstawicielstwa z takimi karami strzelaliscie sobie w kolano . Dlatego pisze ze tylko (usunięte przez administratora) albo desperat moze cos takiego podpisac. Wolałbym isc do Biedronki niz jezdzic dla Delty i nagle wpasc w tryby pułapki z karami Deltowskimi

@tiffi

Super że jesteś taki inteligent - jeśli ty nie masz z tą spółka nic wspólnego to przestań się wypowiadać na forum i jeszcze obrażać ludzi którzy zostali bez środków do życia.

@Dziennikarz

Ten reportaż nic nie da.

nidyk
@Jarek

To Wy macie cos wspolnego . ja byłem madrzejszy i sie zorientowałem co to za gó......o i w pore odszedłem. tez kilka miesiecy odbierałem kase . Przynajmniej teraz jako podwykonawca mam placone na czas i konkretne pieniadze

Spać nie mogę przez tą Delte Wat muszę zapłacić 25

@Warszawa

Ogłoś upadłość

Waldek
@Irna

Dokładnie tak jak gościa nie stać na zapłacenie vatu to niech zamknie ten interes.

@Irna

Jaki Ty jesteś głupi-głupia proponuje dołączyć do tych pajaców z zarządu

@Deltowski Robol

Zgodnie z prawem zarzad jest zobowiazany ogłosić upadłość jeśli spółka nie ma kasy na funcjonowanie. Co w tym takiego nadzwyczajnego ? Każdemu może się to przytrafić.

@Irna

Słuchaj Irna czy jak tam Tobie na imię Jak byś miała fv nie zapłacone od grudnia na kilka naście tyś. też byś była taka mądra??

@Deltowski Robol

Prowadzę biznes nie od dzisiaj. Współpracuję z wieloma klientami i mam klientów którzy nie zapłacili mi faktury przez lata. Mam wyrok sądowy nakazujący zapłatę ale niestety komornik nie ma z czego ściągnąć. I nie narzekam bo każdy przedsiębiorca podpisując umowę powinien skalkulować ryzyko. Jeśli tego nie zrobiłeś to miej pretensje do siebie a nie do świata. Jeśli ty podpisałeś umowę z firmą krzak to j/w miej pretensje do siebie.

@Irna

Wszystko się zgadza tylko większość podwykonawców w Delcie to mali przedsiębiorcy którzy mają jednoosobową działalność gospodarczą. Teraz jak inwestor sprzeda firmę jakieś firmie windykacyjnej to zaczną naliczać kary i będą próbowali ściągać od przewoźników pieniądze.

@Irna

No właśnie. Wspólpracujesz z wieloma firmami. Więc nie wypowiadaj się mądralo w takim tonie. Dla wielu było to jedyne zajęcie.

Igor
@Warszawa

Zaraz nie bedziesz mial gdzie spac

Bogdan z Ząbek

Koledzy macie adresy tych co nas oszukali bo chcem się przypomnieć i zbieram na wiązanki dla nich czerwonokrwiste...

Nauczycielka
@Bogdan z Ząbek

Bogdan najpierw zbieraj na słownik a nie na wiązanki- pisze się chcę, a nie chcem

@Nauczycielka

Szanowna Pani nauczycielko. Proszę nie zwracać uwagi ludziom, którzy obecnie są w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Te osoby walczą o przetrwanie. Mają rodziny na utrzymaniu. Pozdrawiam

Analfabeta
@Nauczycielka

Bardzo przepraszam szanowna Nauczycielkę

KURIER

Czy dziś wychodzą przelewy dla przewoźników bo muszę za rachunki zapłacić bo prąd chcą mi odciąć i gaz

@KURIER

Wczoraj wysłuchałem pełnomocnika zarządu i nic nie mówił o płatnościach dla przewoźników. Dodatkowo wycofał się, z tego że spółka do czasu syndyka nic nie będzie robiła. Jakiś dziwny ten gość nie wiedzę, podstaw dlaczego zarząd nie może rozwiązać umowy z pracownikiem i wydać mu odpowiednie dokumenty. Jak przyjdzie syndyk to kasy przewoźnicy nie zobaczą.

awa

Najbardziej mi zal niektorych przedstawicieli w kraju. Andrzeja z Białej Podlaskiej ,Arka z Krakowa,Piotrka z Białegostoku, Roberta z Katowic ,Andzeliki z Tarnowa , Izy z Łodzi, Darka z Piły. Wkładali serce w to co robili a zostali wydy..........i po całosci. poczytajcie te bzdury http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/delta-kurier-zawiesila-dzialalnosc-prezes-wyjasnia-przyczyny,815368.html

King
@awa

Najgorsze jest to że frajerzy którzy nas wydymali piją teraz szampana i jeszcze mają polewkę z tego oglądając TV jak słupy się tłumaczą. Wyślijcie mi adres e-mail. / numer telefonu / miasto - będę was informował na bieżąco jakie działania robią "Cyrkowcy" aby ustrzec nas przed kolejną wtopą pieniędzy !!! Mój adres e-mail: oszukani997@gmail.com

Bolo Young

Stek bzdur! O żadnych przelewach na raty nigdy nie było mowy. Nikt też nie twierdził że do kwietnia wszystko padnie. Był pomysł ale bank rzeczywiście zamknął rachunek z dnia na dzień mimo wcześniej ustalonych terminów by się dogadać na temat rat spłaty. Przedstawiciele to jedna mafia-gruba kasa zatrzymana na poczet faktur PRZYSZŁYCH!! Delta sponsorem przyszłych faktur za czeriwec-paranoja!! Ale komornik już działa i wyrwie kasę od złodzieji!! I odwal się od M.J.-uczciwa i pracowita dziewczyna

Wqrw

Tak tak. JASINSKA LICZY NA CIEPLA POSADKE W VIVIE I JA DOSTANIE. KIEDYS BRATALA SIE Z BLASZCZYK TERAZ Z PREZESIATKIEM . NA JEZYKU PEWNIE SPORO GUANO MA!

ggg
@Wqrw

Gdzie jest to nagranie

@awa

Bez przesady z Areczkiem z Krakowa, bo taki święty nie jest, wchodził Błaszczykowi w (usunięte przez administratora) i tu było pewnie tak samo. Rozwoził towar swój DELTOWSKIMI autami jak i paliwem. Więc proszę nie pisać nie prawdy!!! Lidka - kłamca nad kłamcami dużo mógłbym pisać o tym rodzeństwie, ale chyba nie o tym mowa tutaj!!!

Były Deltowiec

Pan Jablonski i Porebski nie ma ich w Vivie

Ale są w zarządzie

Byłem W Vivie 15 lat

Kupiła ją spólka Vesti, którą założył Błaszczyk chyba we wrześniu 2017

@Były Deltowiec

Oczywiście, że niema złożyli dymisje jak zaczęło być głośno o nich

bezrobotny

Bardzo przepraszam że jutro nie będę na Bacha. Powód brak funduszy na podróż. Dajcie proszę info jakie będą ustalenie.

gosc
@bezrobotny

Leszcze jesteście zamiast jechać do właścicieli i tam robić dym to żebrzecie kasę od kogoś kto jej nie ma. W zeszłym tygodniu już wam prawnik powiedział, że to spółka zoo

@gosc

Szanowny Gościu, jeżeli temat Delty i dramatu pracowników Ciebie nie dotyczy to proszę nie wypowiadaj się i nie obrażaj ludzi. Pozdrawiam

@gosc

a Ty kim jesteś pajacu? Leszcz to sobie poszukaj w rodzininie idioto a jak masz problem powiedz skad jesteś przyjadę do Ciebie !!!!!

@gosc

Co to dzisiaj było na Bacha - znowu??? Czy ten gość, który robi z siebie pajaca, chcący cokolwiek powiedzieć!! wie o czym mówi???? Człowieku co Ty sobą reprezentujesz??? Jeździsz LAND ROWEREM o nr rej PO...suwem białym - na ludzkiej krzywdzie się dorobiłeś??? Jesteś bajkopisarzem, nawet nie potrafiłeś przedstawić dokumentu pełnomocnictwa - jaką firmę reprezentujesz??!! Jakim to trzeba być sprzedawczykiem, zakłamanym typem żeby świecić imieniem i nazwiskiem, nie mówiąc o twarzy przed całą Polską!!

bełkot

bezrobotny

Jak rozumiem po dzisiejszym spotkaniu wiemy tyle co przed spotkaniem. Dalej będą się migac od udzielenia konkretnych odpowiedzi oraz nie raczyli stawić się na spotkanie.

Autami za 400 tys? Nissan Qashqai za 400 tys? To jaka to wersja? Ze złota ? Tuningowana przez Brabusa braci Collins?

ktos

Delta Kurier spotkanie z pełnomocnikiem 21.02 you tube

Były Deltowiec

Żadnego z tych Panów nie ma juz w VIVIE. 12 lutego złożyli rezygnację. Ślad po nich zaginał

Dorota

Czyli po kim?

Jarek

Goście jeżdżą autami po 400 tyś a tu bank wypowiedział linię na taką kwotę co skutkowało utratą płynności. Lepszej ściemy nie mogli podać.

Desperat

Nasza Delta budzi się ze snu

Darek

Kapitał zakładowy 7 milionów potrzebny im był do zbudowania wiarygodności. Jeśli jakaś instytucja finansowa dała się nabrać i udzieliła kredytu to pewnie wypompowano kasę i tyle.

adam

ok

Niki

Będę

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa