Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Kajetan

Firma już nie ma, i wniosek o upadłości zaakceptowany.

@Kajetan

Wygląda mi na to że to wszystko było zaplanowane - to nie możliwe aby tak szybko to się działo.

Handlowiec

Dziś byłem by ratować się zwolnieniem lekarskim bo otrzymaliśmy informacje że nie mamy na co liczyć że otrzymamy wypłaty a to przecież 1.5 miesiąca. Niestety ZUS nie był odprowadzany tak samo jak podatek za nas . Nie mamy już nic - nawet nie możemy liczyć na jakiekolwiek informacje ze strony zarządu. Informacja o likwidacji spółki została przekazana z mega dużym spokojem ze strony zarządu- mają zapasy pieniędzy które rozkradli i już nowe posady , a my nawet nie możemy iść do lekarza. Nie dali informacji Co mamy robić dalej . Żadnej dokumentacji że jesteśmy zwolnieni . Klienci dzwonią z pretensjami do nas a my mamy kłamać. Do tego Bozek i Jabłoński wpadli na pomysł byśmy w celach chrytatywnych rozwiezli pączki klientom - jakaś paranoja . Co z naszymi pieniędzmi (usunięte przez administratora) mamy rodziny na utrzymaniu!!!!

.z.u.s.
@Handlowiec

Jeśli pracownik jest zarejestrowany to w każdej chwili może iść na zwolnienie, niezależnie od tego czy pracodawca odprowadzał za niego składki, czy też nie. I pieniądze z tytułu zwolnienia dostanie normalnie, od ZUS-u, czyli powyżej 30-go dnia trwania zwolnienia

Rekrutant
@.z.u.s.

Powiedz to w przychodni

Szczecin Gł
@Handlowiec

Wypisz wymaluj Tba Express:-) Widać, że doświadczenie życiowe branży niczego cię nie nauczyło, dałeś się omamić, zrobić jak dziecko, obiecali, uwierzyłeś, połasiłeś się...teraz płacz

@Szczecin Gł

W Tba były odprowadzane wszystkie składki za pracowników, firma miała pieniądze na proces upadłości więc nie wypowiadaj się na temat na który nie masz zielonego pojęcia. Tu ludzie prawdopodobnie nie dostaną nic !!!

Szczecin Gł
@Jarek

Tylko tyle co napisałeś, ale to pod domem w Markach była ekipa Polsatu i ludzie też całowali klamkę na ul. Ostroroga bo też nic nie wiedzieli co się dzieje, i to pod Ostroroga koczowali przewoźnicy a syndyk pieniądze wypłacił w grudniu, tak więc nie zarzucaj mi, ze nie mam pojęcia, Tba przestało płacić w połowie maja i do grudnia ludzie nic nie mieli. Koniec końcem jakoś to szczęśliwie od syndyka się skończyło, a tu ...zobaczymy

@Szczecin Gł

Życzę wam wszystkim abyście odzyskali wszystkie pieniądze i znaleźli pracę mniej ryzykowną.

Kicek
@Handlowiec

Co to znaczy ratować się zwolnieniem lekarskim. Jesteś oszust i leń patentowany który chce żerować na kasie z moich podatków !!!

dddd
@Handlowiec

Byłem i sprawdzałem, zus opłacony. Ściema w (usunięte przez administratora)

@.z.u.s.

tak wlasnie jest . To sparwa ZUS u zeby sciagnac zaległe skladki ale pracownik na tym nie cierpi

@Handlowiec

cooooooooo? to bezczelne k........y. wiedzieli od dawna ze tak bedzie ,ze to wszystko padnie . Bozek nawet nie powiedzial nic jednemu z ludzi ktorzy pracowali dla Delty a podobno bardzo go lubił. Pamietam jak sie o nim wyrazał " to bardzo solidny człowiek ,jeden z niewielu tak uczciwych jakich znam" I jemu ,temu uczciwemu nic nie powiedzial zeby sie np .powoli zwijał. Dlaczego te pe.....y nie wsiedli i sami nie rozwozili??? Wredne bydlaki

przesylkowo.com

Zapraszam do współpracy firmy i handlowców. biuro@przesylkowo.com W ofercie tylko poważne firmy kurierskie. Szybki zwrot pobrań.

ever
@przesylkowo.com

"przesyłkowo.com" chcesz sobie zaszargac opinie to zatrudnij handlowców z Delty . Ci ludzie sa niewiarygodni. Nikt im nie uwierzy i w nowych firmach kariery nie zrobią

Kajetan

Będą jeszcze jakieś komunikaty co do umów pracy ? Nie mamy wypowiedzen ?

Kierownik
@Kajetan

Nikt nic nie wie. Krzysztof na pytania kiedy wypłaty- odpowiada nie wiem- będę rozmawiał z inwestorem . Taka odpowiedź mało mnie zadawala. Na pytania co z wypowiedzeniami i co z wyplatami za luty - odpowiada nie wiem. W ostateczności syndyk wam zapłaci.

@Kierownik

W syndyku nie ma wniosku ? Na co oni liczą ?

Kierownik
@Kajetan

Nie zgłosili niczego na chwilę obecną. Nie odbierają telefonów każdy milczy - Nie wiem co mam mówić ludziom

Seba
@Kierownik

Powiedz im, że ich oszukałeś i kasy nie dostaną.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
MARIAN

WITAM, TWORZYMY JAKIŚ CZAT? TRZEBA SIĘ Z NIMI ROZLICZYĆ ?

Poszkodowany i nie podaruje

Powiem jedno (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)to dobre chłopy chcieli dobrze ale nie wiadomo czy z nich słupów ktoś nie zrobił dlatego trzeba zapytać inwestorów Pana Pawła Molgo właściciela NAC oraz Pana Janusza Arciszewskiwgo to są osoby które kierują spółka . Moze Pan (usunięte przez administratora)chce wypromować markę NAC kosiarki itp nie wiemy tego każdy stracił kasę ja tak samo ale nie znam inwestorów ale znam zarzad i co mam z nimi zrobic No fakty są takie okłamali mnie ale tez moze ich tez okłamali inwestorzy co byli u Pana Molgo w rozalinie tez on tam był i zachęcał i opowiadał . Proponuje jedna złączyć sie i razem nagłośnić to oby innych Ci ludzie nie skrzywdzili my tej kasy nie odzyskamy ale trzeba ostrzec innych i dać spokój Pawłowi bo to dobry człowiek a Porebski zakłamany ale tez nie mam nic do niego jak go oszukali . To moje zdanie . Zróbmy jednego maila tam sie spiszemy i umówimy kroki na forum nie ma cobpisac każdy czyta oni tez a możemy ich zaskoczyć czymś . Jestem poszkodowany na gruba kasę co tez mam problem z nimi .

@Poszkodowany i nie podaruje

Proszę o kontakt osobę która pisała ten wpis ze mną - mój numer 669 655 175

Krzysiek

Teraz powinniśmy jak najszybciej przygotować pozew zbiorowy o zaległe płatności faktur i odszkodowania

@Krzysiek

A co ci pozew zbiorowy da. Lepiej uzyskuj nakaz zapłaty w sądzie i szukaj szybko komornika dobrego.

Adi
@Marek

To też nic nie da .. znamy to z doświadczenia.. z innej firmy .

Adi

Jak chcecie wiedzieć co dalej to zobaczcie forum Tba express ..tam jest opisane co będzie dalej.. jedno wielkie (usunięte przez administratora) Takie same działania .. nikt nie zobaczy kasy ..paczek ..wszyscy oszukania a góra ustawiona w nowej firmie rozpocznie wdrażać działania które kolejna firmę położą .. Jest to przykre że w Polsce można w tak łatwy sposób robić wały i spać spokojnie . Tylko uczciwych ludzi szkoda .

Sylwek

Ooo co ja tu widzę się dzieje .. Powtórka z rozrywki. Tba express Delta A następnie Viva. Oj dzieje się!!!

Mariolka

To co działo się przez ostatnie 5 dni to jawny wałek! W piątek niby spotkanie z inwestorem i inwentaryzacja paczek, aby mieć rzetelną kontrolę nad paczkami, a w poniedziałek informacja, że Delta kończy działalność operacyjną. Handlowiec z Delty w Vivie od poniedziałku na umowie- przypadek? rzekomo w niedzielę wieczorem okazało się że inwestor się wycofał. Ok miał do ego prawo bo zainwestował grube miliony aby to rozwinąć, ale przez rok nic się nie ruszyło pod względem ilości paczek (brawa dla Dyrektora Handlowego!!). Co dziwne: dyrektor handlowy złożył wypowiedzenie w DK, a już ma robotę w Vivie, prezes wcześniej przejęty losem firmy, teraz obojętny i wisi mu co będzie dalej (firma nie jego, tylko inwestora, on był tylko wyznaczony) obecnie w zarządzie Vivy, sekretarka dyrektora handlowego- również ma fuchę w Vivie, szef IT również ma zapewnioną fuchę w Vivie. Towarzystwo wzajemnej adoracji grupowo przenosi się do kolejnej firmy z której zrobi krzaka. A co z pensjami za styczeń? NIC! nikt nie złoży wniosku o upadłość, bo będą zamiatali wszystkie długi i brudy, a bez wniosku nikt zatrudniony na umowę o pracę nie odzyska żadnych pieniędzy na które pracował. PRezes robi wielkie oczy na pytania o wniosek o upadłości. W końcu (usunięte przez administratora) ma krytą- firma nie jego to podciągnie opadające portki i pójdzie do kolejnej spółki, a pracowników zostawi na lodzie. A z tego co się dowiedziałam to te ludzie co zostali, to mają ściągać kasę od klientów, aby innym klientom wypłacać pobrania. A ja się pytam dlaczego ta kasa nie ma iść na wypłaty?? na pobrania? coś czuję że te pobrania dostaną klienci, których chcą przerzucić z DK do V i to jest gwarancja by przeszli. Sprytne rozegranie :))) a Viva padnie w ciągu 1.5-2lat bo im tylko chodzi o wydymanie klientów na kasę. Mordka nie szklanka ale ciężko będzie gadać z klientami z drutami w zębach.

Walczący o swoje
@Mariolka

Czekamy na nagłośnienie sprawy Polsat News już się za to wziął- TVN i Inne stacje - będzie głośno na tyle że ani prezes ani Jabłoński nie zagrają dalej w tej branży- raczej będą zmuszeni wyjechać do innego kraju by zaznać spokoju bo w Polsce to nie znajdą przez długie lata - A w mediach i ludziach siła, by nie zapomnieć i walczyć o swoje !!! Wszyscy razem mamy siłę do walki !!! Pamiętajcie!!!

Xx
@Walczący o swoje

Nie chce Was martwić ale sprawa szybko ucichnie jak z Tba express to samo była przeczytałam wpisy wszystko ..działania identyczne jak w Tba które doprowadziły do upadłości .. myślę że są tutaj bardzo duże powiązania dwóch upadłości ..i wyparowania wielu milionów.. Dramat wielu ludzi .. Współczuję . My przechodziliśmy to w Tba express.. i tak samo zostaliśmy oszukani .. Ktoś powinien dobrać się do (usunięte przez administratora) tym złodziejom.. Afera za aferą.. To teraz obstawiamy która następna firma i kolejny przekręt..

Loko

Panie Jabłoński marketing na najwyższym poziomie, reklama bezpłatna jest - cel osiągnięto:) Brawo.https://www.money.pl/pieniadze/komentarze/artykul/delta-kurier-bankructwo-koniec-dzilalnosci,95,0,2398303.html

B
@Loko

Co Wy wszyscy z tym Jabłońskim ? Przecież od tego są handlowcy, żeby sprzedawać a operacje żeby to wozić. Przecież ktoś musi pilnować budżetu. Dlaczego nie czepiacie się tych, którzy naprawdę zawinili ? Przyszedł prezes, z bogatym doświadczeniem jak sam o sobie mówił - i co ? Położył firmę w pół roku. Sprzedał siebie i ludzi za parę złotych. I teraz siedzi w zarządzie vivy. A kolejne dwa mózgi Tomasz S. i Robert S. ? Jeden już siedzi w Allegro a drugi też w zarządzie vivy - niby najlepsi na rynku - jak o sobie mówili, przyszli naprawiać to co spieprzone w delcie, mówili pięknie o nowej strategii i co ? Po miesiącu firma splajtowała Więc przestańcie się czepiać Pawła i zacznijcie obiektywnie oceniać kto tak naprawdę jest winny. Przecież to Prezes wykonał ruch piątkowy z inwentaryzacją, zagrał va bank tylko mu nie wyszło, Paweł nie miał z tym nic wspólnego

Aa
@B

Pawel akurat to jedna z nie licznych rzetelnych ludzi . Tyle na ile mogl to zawsze pomógł. Jak mozna obwiniac jednostkę? Niestety prezes i inwestor podjęli taka a nie inna decyzję.

d
@B

Zgadzam się. Paweł nic o tym nie wiedział. Nie było go w pt w biurze. Poza tym on też unikał tych "specjalistów" od 7 boleści

@d

Kogo unikał podaj nazwiska!!!

KTOŚ
@B

Tomasz Swat i Robert Sulich. Zobaczcie co tych Panów łączyło. Gdzie pracowali wcześniej i nagle razem znaleźli się w Delcie. Teraz będą robić tak jak w Delcie tylko w Vivie i tak jak piszecie w Allegro

@KTOŚ

co w allegro bo przeoczyłem ten wątek

SMIECH NA SALI
@Piotr

Pan Tomasz Swat ma być dyrektorem Logistyki chyba. I tam teraz będzie robił to co robił w innych firmach kurierskich, firmie farmaceutycznej. I to dlaczego musiał odejść z tych firm. Oby jeśli to prawda Allegro szybko się poznało na nim. Przyszedł do Delty w Listopadzie razem z prezesem i Panem Sulichem zrobili strategie . Prowadzili spotkanie w pałacyku a teraz co ucieka do Allegro. Trzeba tym zainteresować TVN bo on też się do tego przyczynił. Do listopada spółka rosła i szła do przodu jak on się pojawił i Pan Sulich to wszystko zaczęło się psuć. Telewizja powinna się dopytać w Allegro o tego Pana

SMIECH NA SALI
@Piotr

Trzeba wystąpić do Allegro z zapytanie o Pana Swata. Jak by TVN albo portal wp i money wystąpił do nich z informacją z zapytaniem o tego Pana bo uczestniczył w tym co się stało z Delta Kurier a teraz się wypiera. Trzeba mu przypomnieć co mówił na zebraniu w Pałacyku. Jak rozmawiał z przedstawicielami w Kraju jak ich wizytował. Co obiecywał . Niech Allegro wie kogo wzięli do pracy do siebie. Może się opamiętają.

egen
@Loko

jabłonski to zło..........j , hoch..............er i oszust, jemu trzeba było obic ten podłuzny konski ryj bo to on kilka lat temu zapoczatkowal upadek delty. sam ch....j pojdzie gdzies pracowac za wieksza kase a ludzi bedzie mial w (usunięte przez administratora) zabierze swoich ludzi . Renatę J i Chasia . pojdzie rozpi..........ć kolejna firme ale mam nadzieje ze kiedys mu sie noga powinie albo ktos mu wp.........i

Smrodek

Byłem w Delcie, zapukałem w szybkę drzwi i puściłem bączka przez dziurkę od klucza.

Głodek

A pobrania odzyskałeś?

Smrodek
@Głodek

Przestraszyli się smrodu i przelew do mnie poszedł :)

Fasolmen
@Smrodek

No to super sprawa!! z rana zjem fasolówkę i też do nich jadę!!

Tomasz Efekt
@Smrodek

Przepraszam czy ktoś jeszcze pukał w szybkę? Bo mi otworzono okienko jak na stołówce, przekazałem kwity i dano potwierdzenie przelewu. Ale bąka z nerwów to strzeliłem jak z rana przeczytałem te niusy... prawie zesrałem się w gacie ze strachu! Nie chcecie być stratni i (usunięte przez administratora) ze strachu- zapraszam do okienka!!

Klient

Handlowiec

Słuchajcie zgłoszona sprawa do Uwagi TVN - zgodzili się nakręcić materiał o tym wszystkim co zrobił zarząd delty z kurierami, pracownikami, klientami. Nie tylko właściciele staną się celebrytami ale i Krzysztof z Pawłem. Czekamy ne efekty . To wszystko będzie was słono kosztować.

Kacper
@Handlowiec

Należałoby nakręcić reportaż z Arciszewskim i Gryglem - oni byli zamieszani w obie spółki które upadły !!!

@Kacper

Grygiel położył już kilkanaście spółek. Nie wiem jaki to ma sens.

LENKA
@Handlowiec

Oooo A kiedy mają być? To może wszyscy się wtedy tam pojawimy?

Prezes z Pomorskiego
@Handlowiec

Panie Porebski Krzysztofie 28 grudnia 2017 wysłałeś email do oddziałów z info o tym iż masz plan na 2018-2022 dltego ja zostałem i pracowałem z moimi pracownikami i teraz oni chcą wypłaty i pojadę w weekend do Wawy i cię znajdę i ...........

@Prezes z Pomorskiego

w weekend? a czego będziesz szukać w weekend? przyjedź w tygodniu

Igor
@Prezes z Pomorskiego

Jak stać cię to zapraszam na godzinę 12:00.

Spokojny
@LENKA

Właśnie kiedy będą???

B

A Wy pustaczki zamiast podawać się za Monię, weźcie się lepiej za szukanie roboty bo z tak małym mózgiem może to trochę potrwać

kurierrr

Witam Firma zalega mi z płatnością w wysokości 15 000 zl jak mam odzyskać te pieniądze. z góry dziękuje

marshall
@kurierrr

Jestem w podobnej sytuacji, może ktoś już miał do czynienia z taką sprawą jak skutecznie próbować coś odzyskać z zaległych faktur.

Damian
@marshall

Do sądu, na policję, to musisz poczytać. Gdzie byś nie poszedł to zrób to szybko, jak zaczniesz proces i wygrasz jako pierwszy to odzyskasz kasę, reszta ludzi nie dostanie nic, albo jakieś grosze. No i kluczowe pytanie: czy jesteś w stanie udowodnić, że firma ci zalega ?

Róbmy coś razem
@Damian

Proponuje zbiorowo. Mnie tez kilka tysięcy zalegają moze pozew zbiorowy albo coś.

Kurier BTL

Klientów biznesowych, którzy zostali bez podjazdu kurierskiego, zapraszam do kontaktu i współpracy. Tylko solidne i rzetelne firmy kurierskie w dobrych cenach. Kurier.btl.pila@gmail.com

Handlowiec

Ktoś się orientuje czy aktualnie są przyjęcia do działu handlowego ?

Rafał

zapraszam do kontaktu dhwaw@x-press.com.pl

Artur

Mam wolne samochody i ludzi do pracy

Konrad

To masz kłopot !!!

Daniel

dam pracę 510-030-410 zadzwoń

Zapraszam do kontaktu: 696-080-681

Desperat

Jestem byłym już Telesprzedawcą Delty, potrafię dobrze pozyskiwać przez telefon,czy są gdzieś jakieś przyjęcia?

@Desperat

Desperatów nikt nie zatrudni zacznij się szanować a szybko znajdziesz lepszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa