Sare Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Sare Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 09:17
Czy uważasz, że firma Sare Sp. z o.o. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.
Błazenada a nie firma 2015-09-14 00:06
Witam, odnoś. SARE S.A. z główną siedzibą w Rybniku i filią w 00-131 Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 2 w Warszawie lojalnie uprzedzam, że jest to firma przeznaczona wyłącznie dla najtańszych i bezmyślnych dzieci, które można oszukiwać na kasę jak i SARE jest zarządzaną na infantylnym poziomie i tyle też oferuje a raczej nie oferuje bo zakłada zero pensji przewidzianej dla dorosłych ludzi i zero poważnej oferty zatrudnienia.
Błazenada a nie firma 2015-11-30 22:58
Witaj, chcesz konkretów i wyjaśnienia dlaczego błazenada to już tłumaczę: SARE Sp. z o.o. proponuje za prace na stanowisku New Business Manager z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego pensje-podstawe maksymalnie: 2,500 zł netto/pełen etat miesięcznie osobie z wykształceniem kierunkowym i z magistrem zrobionym na UW a na premie od sprzedaży nie ma co liczyć bo to też grosze jakieś i zdobyci klienci są Ci non-stop kasowani czyli zabierani przez SARe po miesiącu także każdy miesiąc zaczynasz od zera non-stop bo w tej firmie nie idzie zbudować stałej swojej bazy klientów, którzy będą na Ciebie pracować. Jesteś tu nikim a bogacą się tylko właściciele SARE a ty masz na nich robić, robić , robić i do niczego innego nie masz tu praw tylko do pracy prawie za darmo. Masz Jek jeszcze jakieś pytania, ba już pytań nie mam do SARE- dla mnie już wszystko jasne, ja już wiem kogo oni szukają- jeleni naiwnych, czyli ja się na to nie piszę.
Błazenada a nie firma 2015-11-30 22:58
New Business Manager z bardzo dobrą znajomością ję 2015-12-28 16:47
Garry -uprasza się o czytanie ze zrozumieniem a dopiero potem wypowiadanie sie na piśmie na tym forum a nie odwrotnie, bo w moim wpisie na stanowisko New Business Manager z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w Warszawie nic nie było o PRACY DLA STUDENTÓW ŚWIEŻO PO STUDIACH LECZ O PRACY ZA 2,5 TYS.ZŁ NETTO/ PEŁEN ETAT DLA MANAGERA Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM:( Ta firma sprowadza takich managerów na poziom minus jeden i niszczy ich lekceważąc ich umiejętności, wieloletnie doświadczenie zawodowe kierunkowe, biegła znajomość angielskiego proponując poniżającą pensje 2,5 tys. zł na reke / pełen etat.
kkrob 2016-01-08 13:42
Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania, premie także dla pracowników spoza NB. Szacunek kadry kierowniczej do niższych pracowników. Możliwość rozwoju i uczestniczenia w wielu szkoleniach zewnętrznych. Ciśnienie na rozwój firmy. Słabe motywacje świąteczne ;) Wyrozumiałość wobec sytuacji krytycznych w życiu prywatnym. Mowa o oddziale w Wwie.
Anna - Rekruter 2016-03-23 21:54
Szanowni Państwo,

Bieżące oferty pracy można śledzić na stronie www.sare.pl/kariera. Poszukujemy Pracowników zarówno do Rybnika, jak i do Warszawy. Zachęcam również do aplikacji spontanicznej, czyli bezpośredniego przesłania CV do naszej bazy. Z chęcią odpowiem na Państwa pytania dotyczące procesów rekrutacyjnych - a.sulska@sare.pl :-)

(usunięte przez administratora) HR Specialist
sango 2016-05-13 20:09
jolanta, z tego co kojarzę to przyjmują również osoby, które nie mają takiego doświadczenia. Podobno nie mając wykształcenia też można u nich pracę złapać. Kwestia tylko tego żeby dobrze na rozmowie rekrutacyjnej wypaśc
Darek 2017-03-24 15:40
W Grupie SARE pracuje 140 osób z minimalną rotacją pracowników. Pracownicy którzy związali się z firmą, awansują, zostają współwłaścicielami spółek. Wynagrodzenie jest proponowane na podstawie kompetencji osoby aplikującej oraz zadań jaki są zaprojektowane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Szczegóły na www.sare.pl/kariera. Pozdrawiam Prezes Zarządu Dariusz Piekarski
Lidia 2017-08-01 14:22
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat pracy w Sare Sp. z o.o.? Na stronie firmy pojawiła się oferta na stanowisko Web/Frontend Developer - jak wygląda proces rekrutacyjny? Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?
Zostaw swoją opinię o Sare Sp. z o.o. - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sare Sp. z o.o.