Backer OBR

Pyrzyce

Opinie o Backer OBR

Reni 2015-08-24 17:22:53
Backer łamię przepisy jeżeli chodzi o pracę w soboty .W pierwszej kolejności powinnien oddawać dni wolne za pracę w nadgodzinach.Np pracowaliśmy w czerwcu i ma 3 miesiące żeby nam te dni oddać ale nie ,mamy już grafik na wrzesień w którym są wpisane następne dni wolne które musimy spędzić w tym obozie.Państwowa inspekcja pracy powinna się tym zająć bo ludzie nie są niewolnikami i czas z rodziną też chcą spędzić.
Rysiek 2015-08-28 12:05:05
Młody popracujesz to zobaczysz że doceniają tu tych lojalnych, ja zawsze dostaję premię ale ja przychodzę do pracy a nie narzekać!, a blondynka z zamówień to naprawde bardzo atrakcyjna kobieta trochę wymagająca ale staraj się może...
pracownik 2015-09-17 17:24:20
ha ha
S 500 2015-10-17 11:32:04
Mówicie że takie jest tam posuwanko w kiblach?a co myślicie o Ilonie W.z Batowa z tego co wiem to bardzo kocha swojego męża,zdolna by była na skok w bok?
Tao 2015-10-17 11:41:51
Ile średnio może tam zarobić pracownik z 10-letnim stażem i nadgodzinami?
S 500 2015-10-22 20:25:44
Piękny i młody a znasz Ilonę W. z Batowa?ona też lubi posuwanko,bo mówi że kocha męża,jakbyś miał chęć to odpisz.
aleks 2015-10-27 22:27:00
hej S500 :) ilona pracuje w pyrzycach czy w stargardzie? bo widziałem ją na fejsie i chętnie bym się nią zaopiekował. a co do zarobków do jałmużna, nie pracuję na produkcji, ale nawet w biurze nie liczcie na kokosy.
anonim 2015-10-28 00:47:05
witam wszystkich na forum. od kilku lat pracuję w biurze backera w pyrzycach. planuję wyjechać, więc chyba długo już tu nie popracuję. przed odejściem chętnie przeżyję jakiś płomienny romans, jestem żonaty, jeśli jakaś Pani, najlepiej mężatka, ma ochotę na chwile relaksu w ciągu dnia, to prosze o info: suicidesquad27@wp.pl jestem ok 30, blondyn. nie szczupły, ale tez nie otyły. TUB. pzdr :)
adam 2015-10-28 00:53:20
Witam, od kilku lat pracuję w backerze w pyrzycach. niedługo planuję odejśc, ale przed tym chętnie przeżyję gorący, biurowy romans :) jestem blondynem, nie otyłym, ale też nie chudzielec, ok 30, żonaty. preferowane panie do 35-40, najlepiej mężatki. kontakt: suicidesquad27(małpa)wp(kropka)pl
S500 2015-10-28 15:37:37
Do ,Alex,pracuje w Pyrzycach,ciekawy jestem czy zawiesza oko(i nie tylko) na innych facetach,jeżdzi Oplem Vectrą granatową.
alex 2015-10-28 17:47:19
a na jakim dziale pracuje? ktoś ją już zaliczył?
Alex 2015-10-28 18:05:59
zresztą, nie musimy pisać o tym tutaj. napisz mi maila, jeśli będziesz chciał:
alex666@onet.com.pl
S 500 2015-10-29 14:46:20
Nie wiem na którym dziale pracuje,ale jak widziałeś ją na fejsie i wiesz jak wygląda to jaki problem się dowiedzieć,tym bardziej jak tam pracujesz.A czy ją ktoś zaliczył to nie wiem,sam chciałbym wiedzieć.
Etyk 2015-10-29 14:49:30
I pewnie wspaniale nie uroniła by ani kropelki.
cale 2015-10-30 01:09:04
ale macie marzenia, nawet by żadna z nich na was nie spojrzała ;D
co do pracy, warunki ujdą, płaca hm, dla osoby która chce poprostu mieć pare groszy dla siebie ani nie ma na utrzymaniu rodziny, ani nawet siebie też ujdzie, kierownictwo to porażka a ludzie różni, jest pare normalnych osób ale większość jest zawistna i jedyne czym się potrafią zajmować to cudze życie ;]
S500 2015-10-31 18:18:37
Do ,cale,a uważasz że kim one są żeby nawet nie spojrzały,to nie są księżne Diany,każda z nich marzy o posuwanku swojego życia.
starywyjadacz 2015-11-22 13:20:50
Praca jak wszędzie, płaca też. A dziewczynki szukające okazji to uhuhu. Słyszałem o takiej z Nowielina rano z bratem przyjeżdza, jakaś mała blondyneczka ale nie wiem jeszcze na jakim dziale pracuje. To się trzeba dowiedzieć bo ponoć jeszcze koleżankę ma. Trzeba pomóc dziewczyną w potrzebie.
pracownik 2015-11-22 13:49:19
A to jej brat ? Nie podobni do siebie ja myślałem że to jej facet. Jeśli o tej samej myślę.
starywyjadacz 2015-11-22 14:03:38
Tak mi kumpel mówił ja nie wiem dokładnie która to a on już nie pracuje tam.Wiem tylko że do niego coś tam .... ale on kobietę miał a teraz jest jego żoną i mają synka. Ja już za stary jestem na takie, ale takich tam jest wiele niestety co związki chcą rozwalić a same kogoś mają. Brak szacunku dla kogoś a i dla siebie samych. Także chłopaki pilnujmy swoich pań bo te “takie“ w naszej firmie to nic nie warte.pozdrawiam.
robol 2015-12-05 15:56:14
jest ok tylko żeby liderki traktowały ludzi jak pracowników a nie swoje FOBIE
robol 2015-12-05 16:03:05
cale to prawda ale o zarobkach zapomnij ZAPOMOGI
Ona 2015-12-06 13:23:45
Ale wy narzekacie . Jak wam praca nie pasuje zawsze mozna sie zwolnic. Jezeli chodzi o pracownice to niektore sa tak zawistne ze tylko lac w morde . Zero zorganizowania . Kazda chce dopiec drugiej . Co do plac to ujdzie nie ma tragedi . premia w miare . praca nie jest az tak ciezka . tylko normy duze .
starywyjadacz 2015-12-11 15:26:24
O LASKACH TEŻ TRZEBA POGADAĆ, ŻEBY NIEKTORYCH OSTRZEC JAKIE .... TAM PRACUJĄ. CO NIE POWIEM CO ICH SWĘDZI. SWOICH CHŁOPÓW MAJĄ TO JESZCZE ZA ŻONATYCH SIĘ ZABIEAJĄ. MOŻE NIEKTÓRYM TO PASUJE ALE TO NIE W MOIM STYLU I WKURZA MNIE TO. MOŻE PÓJDZIEMY NA KAWKĘ, A MOŻE DASZ MI SWÓJ NUMER I PO NOCACH WYPISUJĄ NAPALONE GÓWNIARY, NIECH W PŁONI STANĄ TO NIC NIE BĘDZIE ICH SWĘDZIAŁO. MASAKRA
robol 2016-02-16 19:58:13
TO JUZ PRZESADA ZEBY JAKIS DJ Z DOMETIKA WYLAPYWAL LUDZI NA PALARNI I TO NIE ZGODNIE Z PRAWEM FIRMA PEZEKRACZA PONAD 20 OSOB I NIE MOZE WPROWADZIC ZAKAZU POZDRAWIAM jak chce to tez mozemy wyslac meila DUPEK albo poczekac przy torach
robol 2016-02-16 23:44:23
po nizej 20 osob MOGA
FHP 2016-02-17 10:39:00
OK. Zakaz palenia, ale dlaczego zabraniają mi palić w czasie przerwy?
piękny i młody 2016-04-11 20:33:08
Moja ocena dla wszystkich bab chyba szczególnie z 1 działu "joalne koleżanki kręconce grzały do lodówek"które powinny się zająć robotą a nie plotami a za wypisywanie "informacji " na Iwone P...... "potwore " jest paragraf i żybciutko można dojsc po IP komputera zajmijcie się robotą a nie cudzymi cipkami i kutasami a jak swędzi to podrabcie najlepiej przy uzyciu szczotki do mycia toalet i jednego z wiodących detergentów jakim jest domestos a jak za mało to kret
inżynier 2016-04-11 20:39:59
Backer jest szybko rowijającą się firmą a co za tym idzie nie może sobie pozwolic na straty ekonomiczne proponowałabym wprowadzenie dodatkowych 30 minut pracy dla palaczy aby było sprawiedliwie względem osób nie palących i straty dla firmy też mniejsze a poza tym na co mogą liczyć ludzie bez wykształcenia? tylko na najniższą krajową . Trzeba było się uczyć !!!!!!!!
ja 123 2016-04-21 19:11:54
To najgorsza firma w której pracowałem - pracowałam, sukin...
pracownik z srednim 2016-04-27 10:52:38
No to cie zaskocze mam wykształcenie średnie z zawodem (technik nie zawodówka) w dobrym fachu który w pyrzycach nie istnieje a żeby się z tąd wyrwać trzeba mieć kase której w tym mieście praktycznie nie idzie zarobić. Na moim dziale pracuje z 10 osób które mają wyższe wykształcenie więc nie mów mi o nauce bo ona w tych czasach prawie nic nie znaczy
inżynier 2016-05-12 11:05:45
A jakie mają wykształcenie wyższe te osoby nie sądzę że techniczne pewnie jakiś licencjat z pedagogiki socjologii lub sztuki albo bHp rynek potrzebuję absolwentów po studiach technicznych średnie się nie liczy wybacz
pracownik z srednim 2016-05-16 22:32:49
Znam osoby które mają kierunki związane z księgowością, prowadzeniem kadr jedną osobe znam która z biura wyleciała bo nie pasowała tam komuś, była zbyt szczera. Nie ukrywajmy tego, tam rączka rączke myje. Ze znajomościami to i po ohp można tutaj kimś zostać. Brygadzista który nie zarabia nawet 3 tysięcy? Co to za pracodawca któy w ogóle nie interesuje się tym co sie dzieje na hali(mowa o dyrektorach). Kierownicy robią co chcą z pracownikami a góra ma to gdzieś. Były rozmowy z pewnym Panem ale nic one nie wniosły. W backerze pracuje grubo ponad 1000 osób, i najlepsze jest to że rotacja wynosi około 10-20 osób na tydzień, z czego to wynika jak nie z warunków, atmosfery i płacy w pracy? Jedyne osoby które tam siedzą dłużej niz 2-3 lata to starzy wyjadacze który tam są od początku istnienia firmy. Młodzi przychodzą i odchodzą bo nie chcą być wykorzystywani do nabijania słupków wydajności kierownikom za psie pieniążki.
ja 2016-05-21 23:44:28
Jak ktos nie chce pracować to nie musi
Inżynier produkcji musi mieć coś w głowie to nie stanowisko na naukę ale na pracę na pełnych obrotach zadań mnóstwo czasu mało ale jak ktoś obrotny to da rade.Za nic nie płaci się kasy.a jeśli chodzi o ludzi to jest taki cytat to ludzie ludziom zgotowali ten los .sami siebie nakręcają bez większej ingerencji przełożonych
kitka 2016-06-01 21:17:29
Uważaj bo jeszcze popuścisz w majty haha
robol 2016-06-04 22:46:43
kitka chyba wiemy o kogo chodzi ? na pewno dometik
robol 2016-06-04 22:48:37
kitka chyba wiemy o kogo chodzi ? na pewno dometik
backer 2016-07-05 13:21:33
masz racje też to słyszałam naprawde nie wiem jak tak można zostawiac zone i dziecko dla przygody co te dziewczyny maja w tych glowach ja pier...
Ja 2016-07-05 19:34:20
Aaaaa to tego lidera wychaczyla pewnie na kasę poleciala
Ja 2016-07-09 20:13:42
A wiem która to dziwka a dajcie spokój małolata głupia poleciała a co głowy nie ma chyba młode małżeństwo szkoda bardzo ale takie dziwki trzeba tepic. Jebac tą A. Herke !!!!
Szukający pracy 2016-10-04 20:12:38
Witam, co powiecie na temat pracy w zakładzie w Warnicach? Słyszałem że jest tam dobra stawka godzinowa, lepsza niż w pozostałych zakładach (Pyrzyce, Stargard), ale podobno kierownik to tyran, który na "wszystkim" się zna najlepiej. Szuka dziury w całym żeby to zawsze jego zdanie było na wierzchu mimo że nie ma racji. Człowiek z którym nie da się dogadać a nawet porozmawiać, boją się go nawet jego przełożeni. Ogólnie bardzo konfliktowy człowiek.
Kil 2016-10-13 07:26:06
Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka.Na Calesco ludzie mają przyjść do pracy 1 listopada.Za nic mają przepisy.Ale tym razem wam się to nie uda PIP zostanie poinformowany pazerne cwaniaczki.
XXX 2016-10-16 22:48:34
Rzeczywiście a on taki bogaty....
Jm 2016-10-17 20:35:57
W tym momencie Stargard potrzebuje dużo osób, fajnie
roki 2016-10-27 21:38:25
dziesięć euro
roki 2016-10-27 21:45:03
Jego prwadziwe imię to Józef Stalin musisz na niego uważać bo może ci wiatrak z dupy zrobić. Tak naprawdę to jest chyba gejem bo puszcz ciągle oczko do Zdzicha R.
Podlaska to najlepsza jest kiełbaska 2016-11-02 22:26:38
Pracuje w piździdole zdecydowanie za dlugo żeby powiedzieć coś dobrego na temat tej firmy jak zobaczyłem swoją wypłate to myślałem że to zaliczka ale okazalo sie ze to cala moja nedzna wyplata za moja cieżką prace
Ty 2016-11-04 12:34:40
Jeden wielki syf masakra jak mozna tak traktowac ludzi
eliot 2016-11-16 23:20:03
Uwaga nowe kubki do wody w Backer Obr Pyrzyce zawierają rakotwórczy plastik ps06.
lol 2016-11-17 23:26:15
@eliot
Serio PS06 jest rakotwórczy? No popatrz, a z tego samego materiału są robione kubeczki do napojów we wszystkich fastfoodach, czy pojemniki na żarcie na wynos... Nie mówiąc już o fakcie że tak zwany styropian, którego wszędzie jest pełno to spieniony polistyren... czyli PS06.
zawiedzony 2016-12-06 17:30:59
Miały być bony na początku grudnia a tu na mikołajki 3.50 na koncie. Ciężko przelać ludziom. Taka firma
Zostaw swoją opinię o Backer OBR - Pyrzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Backer OBR