Opinie o Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna w Bydgoszcz

Martyna Nowy wpis

Macie dobre benefity w firmie?

Marek Nowy wpis

Super obsługa, a najważniejsze to wyroby. Można na nich liczyć, terminy OK! Pozdrawiam

Olka Nowy wpis

Na jaką formę zatrudnienia przyjmują?

niko Nowy wpis

Pracowałem tam kilka ładnych lat niestety musiałem się wyprowadzić z Bydgoszczy pewnie bym do teraz tam pracował firma i pracodawcy są ok wypłaty zawsze na czas zgłaszany problem szybko zawsze rozwiązywany praca jak wszędzie nie ma nacisku ogólnie jest ok polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Fred

Witam, chciałbym przestrzec wszystkich chętnych chcących podjąć pracę w firmie "Garmaż" w Bydgoszczy przy ulicy Przejazd 12. Właściciele, jest to spółka wyzyskiwaczy jak większość prywaciarzy. Pensje w wysokości zasiłku dla bezrobotnych za prace 12 godzin dziennie. Atmosfera do (usunięte przez administratora) traktują ciebie jak potencjalnego złodzieja, syf, brud ,stare maszyny i samochody. Firma zajmuje się produkcją żarcia że pies by tego nie zjadł ,a oni to sprzedają do sklepów i też prowadzą sklep spożywczy, gdzie ten syf sprzedają. Ogólnie firma goń się ,duża rotacja pracowników i zatrudnienie na czarno. Odradzam pracę w tej firmie.

VIKTOR
@Fred

Fred to chyba pijany chodził albo nie do garmażu że ma takie opinie,firma jest ok jak się robi co ma się robić właściciele w porządku zawsze ci pomogą jeśli potrzebujesz pomocy,nikt nie stoi ci nad głową ogólnie jest ok.POLECAM!!

Byla praktykantka

Fred to chyba tam nie pracował i głupoty opowiada. Pracodawcy jak dla mnie byli super. Pensje napewno nie są najniższe. Atmosfera super i pytam gdzie ty syf widziales? Jedzonko pyszne, (gdyby nie smakowało to by klientów nie było) Choć za pana Jacka było lepsze. Ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna - Bydgoszcz

Garmaż Daniel Fiszer Sp. jawna