Opinie o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. w Kalisz

Nowa

Dobre zarobki

lola

przestancie bzdury opowiadac .praca jak kazda inna.kto sumiennie pracuje jest dobrze nagrodzony.wyplata jest na czas,nadgodzinami mozna dorobic,jest premia uznaniowa i praemia roczna .to nie przedszkole tylko praca,a brygadzistki - wszystko mozna zalatwic jezeli w karolka sie nie leci.w markusie nadgodziny zamiast pierdolami sie zajmowac wzielybyscie sie za robote.

ula

Witam,na ile zmian pracuje sie w tej firmie? Warto??

@ula

PRACUJA 3 ZMIANY.JAK JESTES ODPORNA NA STRES TO PRACUJ W MARCUSIE.

Jola

Na ul. Górnośląskiej przed małym Tesco znajduje się biuro pośrednictwa pracy tymczasowej Interlis. Tam proszę się udać w celu złożenia dokumentów.

Pracownik Produkcji

Cv

Jestem zainteresowana pracą u was

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
mala

Odnosnie wody do picia -tu trzeba przyznac racje mozna zabrac butelke ze soba na hale, wode Marcus zapewnia

mala

Zgadzam sie omijac prace w Marcusie z daleka,atmosfera okropna,niektore stale pracownice sa ok,co do pozostalych-szkoda slow włacznie z jedna pania brygadzistka.Pracownikow zatrudnionych przez agencje traktuje sie jakby byli ludzmi gorszej kategorii i racja ze trzeba od razu wszystko umiec

dżordżio

pracuję w firmie 1 miesiąc.firma nienajgorsza,ale osoby z większym stażem nie do zaakceptowania.przykładem pani Beata Wo....k.chora kobieta z przerośniętym ego.myśli że pozjadała wszystkie rozumy ,a normalnie jest zerem.Ma uważnie u kierownictwa ale nie wiem dlaczego???może donosi???szczerze oddana miesięczna młoda pracownica.pozdrawiam

Ruda

Praca w tej firmie jest ok,kierowniczka spoko brygadzistki też można się wszystkiego nauczyć jak się chce ;-)Ja pracuje kilka miesięcy nie narzekam :-)Pani Alicja w porządku,pani Tereska,pani Żaneta też,kierowniczka wymagająca ale też mozna wszystko z nią załatwić.POLECAM.

@Ruda

OWSZEM FIRMA W PORZADKU,ALE KIEROWNICZKA NA PRODUKCJI W MARCUSIE UWAZA SIE CHYBA ZA WŁASCICIELA,DLA MNIE JEST NIKIM.JA PRACUJE OD POŁOWY STYCZNIA TEGO ROKU NA ZMIANIE BRYGADZISTKI PANI ŻANETY,TERAZ JEST NA URLOPIE,ALE WRAZENIE Z JEJ ZAZADZANIA TO ZEROWE.TYLKO WYZYC SIE NA PRACOWNIKU I WDROZYC SIE W 5 MINUT.TO JEST CHORE.A PANIE Z KTORYMI PRACUJE ETC.PRACOWAŁAM BO REZYGNUJE SA W PORZADKU.

Fiona

Uważam,że firma jest w porządku,wypłaty są na czas,pracuje wiele lat,50,100 są za nadgoziny odpowiednio wypłacane.Kierowniczka i brygadzistki sa wporządku,można wszystko z nimi załatwić.Wodę do picia wnosimy na halę.To co jes napisane powyżej to są bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napisał to ktoś komu nie chciało sie pracować i został zwolniony.Nie zaszkodzicie firmie takimi pustymi opiniami,kłamstwami.Trzeba pracować jak w każdej firmie produkcyjnej a jak komuś się nie chce to niech się zwolni!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Fiona

WSZYSTKO CO PISZESZ TO (usunięte przez administratora)PRAWDA.

koko

katarzyna cieślak smieszna pani kierownik człowiek ograniczony oszustwa w liczeniu nadgodzin nie wiadomo co ona z tego ma nie polecam

omijać z daleka

takaja

Kalisz. Nie polecam tam pracy ludzie tak potrafią zniszczyć Ci psychikę że po prostu szok, jeśli nie urodziłaś się z talentem do takiej pracy to lepiej tam nie idź. bo to nic że dopiero się uczysz .. Masz od razu wszystko umieć i z a p i e r d a l a ć. i uwaga na ' panią ' E.W , która nie nadaje się do współpracy z ludźmi mniej doświadczonymi od niej.

pracuś

omijajcie jeśli jesteście na tyle inteligentni by znaleźć pracę gdzie indziej, są plusy ale minusów znacznie więcej. pani kierownik to po prostu żenada. pracownik jak niewolnik w największe upały pracuje obowiązkowo po 12 godz, nie wolno się napić a temp. na hali często powyżej 30c woda na stołówce w dystrybutorze skisła i trzeba ją pić... paranoja, 2 brygadzistki pożal się boże przydupasy siedzą a reszta niech tyra.. nadgodziny liczone 50% dla ciebie 50 % dla firmy i w soboty nie lepiej bo też 50% po 8 godz ,ostatnio kradzieże - złodzieje rower ukradli z terenu zakładu- ogrodzonego rower niebagatela wart ok 2000 ale firnma nic nie robi a kierowniczka rozkłada ręce NIE POLECAM I NIE PRACUJĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. - Kalisz

• Jak się pracuje w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Dr.Marcus International Sp. z o.o. Sp. k.