Opinie o Diaverum Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Diaverum Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Diaverum Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diaverum Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Diaverum Polska Sp. z o.o.? 24 kwietnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pielęgniarka. Ktoś z Was aplikował?

Nina
@Lili

Nie jestem w najniższej grupie a na rękę nie mam tego co mają koleżanki w innych placówkach w najniższej grupie. Pensja brutto minus podatki więc proszę sobie policzyć.

Sekretarz Medyczny nadal z samą szkołą średnią może się dostać? Tak czytałem w ogłoszeniu, które wstawili ponad 2 miesiące temu, ale chciałbym wiedzieć, jak to wygląda w praktyce. Czy kandydaci ze szkołą wyższą nie mają z automatu przewagi teraz?

Werka Nowy wpis

Chwali się firmie, że te zarobki jednak podaje, ale chciałabym wiedzieć, ile wynoszą dodatki. Chodzi mi o pracę pielęgniarki dializacyjnej na Bielanach w Warszawie. Podstawa to 8,2 tys. brutto, a ile Panie macie za nocne dyżury, święta, soboty itd.? Jak w ogóle atmosfera między personelem, czy miło się pracuje :))

Katarzyna Nowy wpis
@Werka

Niech odpowiedzią na Twoje pytania będzie fakt,że tam cały czas potrzebują pielęgniarek. A po zmianie oddziałowej rotacja personelu jeszcze większa.

Natala

Dwa miesiące temu poszukiwali kogoś na stanowisko pielęgniarki. Orientujecie się, co jaki czas szukają na ten wakat? Chętnie bym się tutaj zatrudniła. Widzę, że zarobki oscylują w granicach od 7 do 8k brutto. Powiedzcie mi, co zrobić, aby zarabiać tę górną granicę widełek? Poza tym, czy jest to praca zmianowa?

Katarzyna Nowy wpis
@Natala

Tam ciągle poszukują pielęgniarek. Co chwilę kogoś przyjmują i pielęgniarki same rezygnują. Mega ciężka i stresująca praca, a do tego atmosfera koszmarna.

Wg.tabelki, ale brak stażowego, 1-2 noce w miesiącu, 1 dyżur świąteczny raz na ok. 3 miesiące. W każdym szpitalu są wyższe stawki niż w Diaverum, dlatego rekrutacja jest przez cały czas. Pielęgniarki przychodzą i szybko rezygnują.

Elżbieta
@Anna

Orientujesz się, o ile to wynagrodzenie jest tutaj niższe? Jakiego rzędu to są kwoty? No jeśli sporo, to wyjaśnia wszystko tę rotację. A gdyby wynagrodzenie było konkurencyjne, to praca sama w sobie jest w porządku? Atmosfera ok, personel się ze sobą dogaduje? Czy nerwowo? :)

@Elżbieta

Praca jest ciężka, braki personelu często powodują pracę w okrojonym składzie. Średnio na pielęgniarkę wypada 5-7 zabiegów na każdej zmianie czyli ok.15-21 zabiegów na 12 godzinny dyżur. Jeśli chodzi o atmosferę to zapewne zależy w której stacji dializ, bo diaverum ma ich ponad 20 w całej Polsce. Trzeba być przygotowanym na ciągłe audyty i kontrole,które powodują napięcie wśród personelu.

Lili
@Anna

oferują sporo ponad siatkę wynagrodzeń

@Lili

Z tego co wiem to wg siatki i proszę pamiętać, że to praktycznie,,goła" pensja, bo nie płacą stażowego, a dyżury nocne i świąteczne są sporadycznie. Nawet sobota jest płatna jak zwykły dzień w tygodniu.

Nina
@Lili

Rozmowę kwalifikacyjną w Diaverum Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Piguła

Cześć, Planuje zatrudnienie w tej firmie, czy możecie powiedzieć jak teraz wygląda podejściu pracodawcy do pielęgniarek?

@Piguła

Nikt tam nie szanuje pielęgniarek

Sławomir
@Iza

Nikt to znaczy kto? Lekarze czy personel administracyjny? Ten brak szacunku to niskie wypłaty czy zawalanie robotą? Powiesz co konkretnie ci nie pasuje?

@Sławomir

Bardzo rozbudowana administracja. Mentorzy, mentorzy regionalni i mnóstwo dyrektorów różnego szczebla, którzy traktują pielęgniarki jako siłę roboczą bez prawa głosu. Wyrażenie swojej negatywnej opinii na temat pracy skutkuje natychmiastowym wypowiedzeniem, co powoduje, że reszta personelu boi się odezwać. Płaca wg tabeli,ale brak stażowego. Płatne dodatkowo tylko noce i niedziele, które oddziałowa wstawia sobie lub swoim koleżankom.

Ala
@Iza

Nie wszystkie stacje pracują w niedzielę, więc dodatek jest tylko za nocki i wynosi ok 40 do 50 zł za miesiąc. I to by było na tyle

Sławomir
@Ala

To niewiele jak za nocki. Myślałem ze każdy nocny dyżur jest dodatkowo płatny dla pielęgniarki. Serio zwalniają pielęgniarki jak próbują powiedzieć swoje zdanie? Przecież teraz tak dużo osób odeszło z zawodu i brakuje pielęgniarek a tu taka sytuacja.

@Sławomir

To jest korporacja, liczą się tylko tabelki i wyniki finansowe.

Anonimowa Warszawa

Diaverum nie oferuje nic poza gołą wypłata. Porównując go do innych firm tego typu wychodzi bardzo słabo. Wczasy pod grusza? Nie. Dodatki za soboty i święta? Nie. Dofinansowanie do szkoleń? Nie. Atrakcyjna podstawa? Też nie. Gratis wyłącznie kawa, mleko, woda. Myślę, że więcej dostaje się od pacjentów w postaci słodkości niż od tej firmy i niestety to nie jest żart. Warto rozejrzeć się za pracą w szpitalu lub innym miejscu gdzie o takie rzeczy nie problem. Ogólnie trafiłam za zgrany zespół i przełożonych. Widać jednak, że ryba psuje się od głowy i jeśli główna dyrekcja nie zmieni nastawienia i polityki, to przyszłości dobrej nie wróżę. Najwyraźniej potrzeba kogoś bardziej przedsiębiorczego, kto posiada szacunek to ludzi. Pozdrawiam

Małgorzata
@Anonimowa Warszawa

Weszłam poczytać opinie przed aplikowaniem, mają teraz kilka ofert na swojej stronie.. No to mnie wybiłaś z tropu trochę tym wpisem. Możesz napisać ile mniej więcej tej podstawy wychodzi dla lekarza, skoro na inne dodatki nie ma co liczyć? W ofercie piszą, że rodzaj umowy do wyboru, faktycznie jest opcja żeby mieć uop na start?

Viola

Wyzysk,wyzysk Chocimska5 dramat

Natalia
@Viola

Bo to jest prawda

@Natalia

A ja się z tym nie zgodzę. :)

@Kasia

Mówisz? ;p A uzasadnisz czemu? ;)

zzz
@Viola

szukają tam salowej czy nie ma tam warunków do normalnej pracy co tam sie dzieje?

Emilia
@zzz

ale o co ci chodzi z tą salową że szukają? bo cięzko cię zrozumieć? teraz jest oferta jakaś?

aaa
@Emilia

tak szukają i chciałam tam podjąć prace i pytanie ile płaca i jakie sa tam warunki pracy

salowa
@aaa

Warunki są bardzo fajne. Płaca teraz też niczego sobie.

Katarzyna

Co Ty, to jak tygodniowy grafik niby wygląda, że wychodzi tyle godzin ile wskazujesz?

LEON
@Katarzyna

Brak personelu w Katowicach popytaj pielęgniarki a oddziałową to chyba z pod BIEDRONKI wzięli nawet grafiku nie potrafi ułożyć CIEMNA Masa a Hanka nie lepsza brak słów ☹️????????????????

Aneta

Nie polecam pracy w tej firmie! Atmosfera napięta przez ciagle audyty! Wymagania duże, a płaca niska. Brak jakichkolwiek dodatków tzn. nie ma stażowego, nie ma dodatku za soboty, nie ma premii - jest gola podstawa (minimum z siatki płac). Zero możliwości rozwoju! Ciągły brak pracowników! Latem o 2 tygodniowym urlopie można zapomnieć! Pełen wyzysk!

Serna
@Aneta

Zgadzam się z Aneta

Emilia
@Aneta

Chce dopytac, za przyjscie do pracy w sobotę jest płacone tylko w normalnej stawce jak w tygodniu, dobrze rozumiem?

@Emilia

Tak, zwykła stawka jak w zwykły dzień w tygodniu.

@Kasia

A to nie jest przypadkiem niezgodne z KP? Bo tu o uop mowa?

@Kasia

A czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest stawka godzinowa dla pielęgniarek?

Zofia

A masz jakieś doświadczenie jako pielęgniarka?

Gośka

Diaverum już od kilku lat ma w nosie najciężej pracujący personel czyli pielegniarki.Podwyzki nie było od około 6 lat. Dyżury pod telefonem zabrali dając niby podwyżkę która była wyrównaniem dyżurów ale nie w całości. Premie śmiechu warte przeliczając na 12 miesięcy wychodzi około 60 - 70 zł za miesiąc. Praca przy covidzie gdzie po 4 i więcej godzin siedziało się z pacjentem na sali w pełnym ubraniu , gdzie ani złotówki nie było za covid. Firma ma wielkie wymagania ale nic w zamian . Patrząc na sytuację jaka jest w Posce galopujące podwyżki i wszystko co się z tym wiąże sytuacja pielegniarek w Diaverum będzie coraz gorsza.

Aśka
@Gośka

Zgadzam się z Gośką . Firma nie daje nic od siebie tylko czeka aż będą jakieś pieniądze z rządu . Gdyby nie Zębalowe pielęgniarki zarabiałyby śmieszne pieniądze. Pensja bez dodatków bo nie wliczamy w to nocek za które wychodzi około 40 zł za miesiąc, i od czasu do czasu jak świeto wpadnie to dodatkowo sto parę złotych będzie. Każdy ma dość .

Jola

Zamiast podnosić wynagrodzenia to je obniżają (zabrali dyżury pod telefonem) Pensja nie była podnoszenia od kilku lat. A co z pacjentami któży czekają na przeszczep (brak dyżurów pod telefonem) Szukam nowej pracy. Pozdrawiam

Linra

Ciągłe i notoryczne audyty. Stresowanie pracownika poprzez patrzenie mu na ręce, jak podłącza pacjenta do dializy. BRAK JAKIEJKOLWIEK PREMII. Za weekendy nic. Goła wypłata. Wszędzie zaczynają płacić lepiej pielęgniarkom, więc z diaverum warto uciekać. Nie ma poszanowania pracownika. Na święta od firmy - nic. Atmosfera pracy również niezbyt sprzyjająca.

Danuta
@Linra

A to nie tak że po prostu dbają o to żeby wszystko było dobrze podłączone z troski o pacjenta? No i ta atmosfera - z czego wynika że jest taka? Pracownicy się nie potrafią zintegrować czy o co chodzi?

Ula
@Danuta

Najgorsza firma ,wyzysk.

@Ula

Ty też sądzisz, że te wszystkie audyty są zbędne? Bo ja mam mieszane uczucia, przynajmniej jest ważny feedback, szkoda tylko, że wszyscy nimi się tak stresują...

@Danuta

Nie chodzi o audyty, ale o to, że za tym nic nie idzie (pieniądze, pochwała - ciagle mało). W dodatku pracuje się 3 soboty w miesiącu i gola pensja! O integracji raczej nie ma mowy, bo 50% personelu to umowy zlecenia - audyt oczywiście spoczywa na barkach etatowców, którzy swoją drogą muszą dorabiać w szpitalach. Ja również nie polecam pracy w tej firmie.

@Kasia

Nie no akurat firmy zagadnieniem integracji nie można według mnie obarczyć. To już leży po stronie pracowników i nieistotne jest to kto na jakiej umowie, bo integrować to się po pracy można. ;) Ale faktycznie problemem jest podejście do pracownika, jakoś powinni znaleźć wspólny język, ale raczej będzie to dość problematyczne

Aleksander Wilk

Byłem gościnnie w stacji dializ w Nysie super obsługa medyczna jak i transport . Dziękuję za miłą obsługę lekarzom i personelowi ,oceniam na 6+

Leon

Dyrektorku z WaWy co nie upiesz odpowiedzieć dlaczego nie płacicie dodatków dla pielęgniarek co pracują z covidami czyli nie czytacie OPINI o swojej firmie

Leon

Do dyrektora od zatrudnień od kiedy zaczniesz wypłacać dodatki do wypłaty cepie bo pielęgniarki na dializach pracują z codovistami(usunięte przez administratora)

Pacient

Pacjenci w Sanoku leżą pod klimatyzatorami przez cztery godziny,wszelkie prośby o wyłączenie nie zdają egzaminu,dla ordynatora ważniejsze są pielęgniarki niż pacjenci .zapalenie oskrzeli bóle kości ścięgien to tylko niektóre obiady,nikt się tym nie interesuje

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

J

Tak, przeważnie pierwsza umowa jest na okres próbny 3-miesieczny, później umowa na czas nieokreślony

Dawid
@J

To dobrze, że pracodawca oferuje w późniejszym czasie umowę o pracę. Mógłbyś napisać, czy wraz z przedłużeniem umowy ulega również zmianie wysokość otrzymywanego wynagrodzenia?

xyz

Oczywiście :)

Michalina

A pielęgniarki ile tam maja na start?

Eva

To prawda bardzo niemiły Personel. Pielęgniarka zarządzająca Pani Elżbieta K. Powinna nauczyć się kultury i zwracania do pacjentów normalnie. Widać u niej przepicie alkoholowe i chyba czas zakończyć swoją karierę jak nie ma się cierpliwości.

Barnaba

Tak rzadko korzystacie z forum i zastanawiam się jaki jest powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Diaverum Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diaverum Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diaverum Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diaverum Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diaverum Polska Sp. z o.o.