Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

Jaki jest numer telefonu do rekrutacji do logistyki, na operatora wózka etc.?

Ja mam informacje, że mam nue przychodzic dp pracy z powodu pożaru do odwołania. I że beda kolejne informacje. Spaliła sie ponoć sterylizatornia. Więc pewnie produkcja ruszy. Myślę ze po weekendzie to ogarna a na przestoju zrobia wieksze porzadki.

Joanna

@pracownik lini myślę, że Twój komentarz, to ważne wyjaśnienie tego jak działa system pracy w firmie. A czy oprócz przerw, o których wspominasz jest również jakaś dłuższa przerwa np. na obiad? @### w mediach pojawiła się informacja o tym, że jedna z hal spłonęła niemal doszczętnie. Dobrze, że pracownicy zdążyli się ewakuować i nikt nie został ranny. Macie już może jakieś informacje odnośnie tego, jak to wszystko wypłynie na pracę zakładu?

###

Poszło z dymem

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
On

Pytanie - czy to ptawfa ze na hale produkcyjna jest bezwzgledny zakaz wnoszenia telefonu? Czy np da sie jakos to ogarnac? Zeby np. Miec info z domu odczytac sms a w toalecie itp. Prosze o odpowiedz

Anka
@On

Do toalety trzeba wyjść z hali rozebrać się, więc w tym czasie można "ogarnąć telefon".

Mała
@On

Nie wolno wnosić na halę niczego poza okularami jeżeli ktoś nosi, długopisem, ewentualnie można mieć chusteczki higieniczne no i oczywiście chip i kluczyki do szafki, wszystko to musi ci się zmieścić w małej kieszonce w kombinezonie. Jeżeli chodzi o wyjścia np do toalety to trzeba ściągnąć kombinezon i w samych gaciach i biustonoszu (te bardziej wstydliwe mają jeszcze koszulki) rozebrać się, zostawić kombinezon, zmienić klapki i dopiero można wyjść a jak chcesz iść do szafki "ogarnąć telefon" to jeszcze musisz się ubrać bo w samych gaciach przecież nie pójdziesz. I ten czas na taką krótka przerwę i tak jest rozliczany albo po prostu nie wyrobisz normy albo dostaniesz ochrzan na linii że za długo cię nie było

Dziś byłam na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie... Stanowisko - pracownik produkcji. Wszystko pięknie, ale ... Była grupa osób około 20-tu. I naprawdę nie chcę nikogo obrsażać, ale kobiety, ktore były ... To są chyba niedorozwinięte. Nie potrafią się wysłowić, złożyć zdania, nie kojarza podstawowych faktow, nie potrafia przyjac do wiadomosci pewnych informacji. Brudne, niedomyte, smierdzace potem.Specjalnie poczekałam pod firma zeby sie podpytac przyjeli wszystkich, nawet kobiety ktore nie bardzo wiedza gdzie sa i pana od ktorego zajezdzalo alkoholem... Czyli biora ludzi "jak leci" ... Ja wiem ze na produkcje nie potrzeba byc wybitnie inteligentnym, ale wazne jest otoczenie w jakim sie spedza czas. Wiec... Nie wiem czy podjac ta prace...

belle

Radzę podjąć tą pracę, a za jakiś czas te brudne, śmierdzące potem, mało inteligentne kobiety będą wyrabiać 180 % normy i będą szanowane a Tobie pozostanie inteligencja.

Joanna

@Pracownikpiszesz, że nikt z okolicy nie chce już pracować w firmie. Co jest tego powodem?

Idzie mi juz 4 rok jak pracujetam.SA dni ciezkie w pracy i sa dni wrecz dobre.Na zarobki nie narzekam.Tylko malo czasu na przerwe jest.Najgorsze jest to,ze pchaja nas do autobusów jak sardynki i nie interesuje ich to czy ludzie maja miejsce w autobusie czy musi kilkanascie km stac by dojechac do pracy.Przez agencje najgorsze sa dni urlopowie.JAk przechodzisz z podfirmy na podfirme to nie masz urlopu zadnego i wtedy musisz brac bezplatny. To nie prawda jest,ze na calej hali w czasie upalów jest super chłodno to jest bzdura. Róbcie sobie 8h w miescu gdzie w kolo Was sa same duze maszyny i kazda chodzi to gorzej sie spocicie niz mielibysciena sloncu lezec. Nie jest tak pieknie w tym zakladzie.Ludzie nie zawsze sa mili zawsze znajda sie jakies baby,ktore interesuje Wasze zycie i obrobia Ci (usunięte przez administratora) Starsi pracownicy sie zwalniaja bo juz maja dosc tego wyzysku a zas nawi pracownicy popracuja tydzien jak nie mniej i odchodza. Tak maja brak ludzi,ze sciagaja ludzi z Walbrzych do pracy,bo nikt w okolicy nie chce juz pracowac.

pani

a jak z jakością ? ktoś kontroluje czy idzie wszystko? trzeba poprawiać ?

Joanna

@OBECNIE TAM PRACUJEdziękuję za odpowiedź. To ważne, żeby dobrze czuć się w swojej pracy. @Pracująca o pracy na jakim dziale mówisz? Rozumiem, że jest ona obciążająca. Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Clinico Medical?

vis

Czy to prawda że kierownik żąda od pracowniczek informacji o menstruacji? Jeśli tak to nie mieści mi się to w głowie. Jest to jawne i chamskie naruszenie dóbr osobistych art 111 kodeksu pracy i 24 k.c macie prawo żądać poszanowania godności i zgodnie z prawem musi wam to zapewnić pracodawca jeśli tego nie robi powinniście zasięgnąć porady prawnika. Zgłosić to należy do Inspekcji pracy i do rzecznika praw obywatelskich.

pracownica
@vis

Bez przesady, aż tak strasznie to nie jest.

belle
@pracownica

aż tak strasznie to nie, ale.... ??? jednak

OBECNIE TAM PRACUJE

Plusy: - praca w czystym - klima (latem nie trzeba się gotować) - dojazd za darmo - pieniądze dobre (gdzie zarobie więcej ?) - atmosfera w pracy super (to już zależy od ludzi i ich nastawienia) Minusy: -umowy na pod firmy -20 min przerwy Nie każdy się nadaje do pracy manualnej. Są ludzie któż nie przykładaj się do pracy tylko chcą wszystko za darmo, a niestety od siebie też trzeba coś dać

Pracująca
@OBECNIE TAM PRACUJE

Może pochwal się na jakim stanowisku pracujesz? Bo 7,5 godzinne siedzenie na linii bez możliwości wstania, rozprostowania się, wysłuchiwania jak to wolno pracujesz, że masz pracować szybciej i dokładniej to na pewno jest plus tej pracy.

pracownik lini
@Pracująca

Co dwie godziny jest 7 minutowa przerwa na rozprostowanie nog ,poza tym zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba zostaniesz podmieniona na lini ,chociazby do wyjscia do toalety.Podmieni Cie lider,skoczek,administrator ,logistyk lub "kolezanki" z montazu .Nigdy nie ma z tym problemu .

Antek
@OBECNIE TAM PRACUJE

..a na formy narzędziowców potrzeba? ile płaca na utrzymaniu ruchu?

Joanna

@ja rozumiem, że pracujesz obecnie w firmie. Możesz opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Clinico Medical? Co uznałbyś za największy plus w swojej pracy?

Zenon

teraz szukają inżyniera ds jakości. Są jakieś pozytywy na dziś? :)

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisko Inżynier ds. jakości. Co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku w Clinico Medical?

nata

Pracowałam tam kilka lat. Nauczyłam się dużej dyscypliny i odporności na stres. Jednakże nie polecam. Przychodzą tam młode fajne dziewczyny z aspiracjami, które po kilku miesiącach zamieniają się w bezmózgie roboty. Kierownictwo stosuje ogromną presję na pracownikach często bez powodu. W większości Kierownicy nie posługują się płynnie żadnym językiem obcym ani nie posiadają wykształcenia wyższego - co u wielu pracowników budzi wręcz niesmak. Podwyżki zazwyczaj są co roku, ale obejmują tylko biurowiec. Kołnierzy z Administracji jest tyle,że nie można się połapać kiedy zostali poprzyjmowani. Zarobki są małe, normy wyrąbane w kosmos, śniadanie je się w biegu, ciężko jest coś załatwić. Bywają i takie kobiety, które za 30 gr więcej oku by wyłupiły swojej koleżance. Mobbing jest tu chlebem powszednim. Umowy na firmę zostają dane wtedy gdy wieloletni pracownik się zwolni. Pozytywów brak. Nie wiem dlaczego kobiety pracują w takim zakładzie. Rozumiem praca na jakiś czas ale na pewno nie na wiele długich lat. Świat poza Clinico istnieje tak jak i wiele fajnych firm w których można pracować oraz się rozwijać.

FREDI

Czy jest ktoś odważny ,żeby napisać i podać choć jeden powód ,dlaczego by miała tam podjąć pracę ?

bell
@FREDI

bo pewnie potrzebuje kasy

@bell

Odpowiadam : Nie nie potrzebuje 'Kasy' i dla mnie ta wypowiedź jest wręcz żenująca i nie na temat !

@bell

FREDI

Zastanawiałem się czy pozwolić tam swojej żonie pracować , bo po przeanalizowaniu w/w opinii z moralnego punktu widzenia oczywiście , wyzysk (usunięte przez administratora) Dziwne teksty ? Czy jest tak naprawdę ? Czy po prostu ludzie zmyślają !?

Nsc

Witam a jak wyglada praca np na stanowisku ustawiacza czy narzędziowca tez jakieś rygory normy czy coś w tym stylu.

czxxx
@Nsc

Jest ale nie polecam pracy tam pracuje 6 miesuecy i juz zmieniam za chwile bo mi nie pasuje tam te zasady kierownictwa. Ogolnie atmosfera pracy jest slaba i klopoty z dostepnoscia czesci. Nie polecam

Nsc
@czxxx

A jak z obowiązkami robisz wszystko za wszystkich czy masz swoje obowiązki i tylko one Cię interesują. A ty na jakim dziale pracujesz jeśli można wiedzieć ?

gosc
@Nsc

Przychodzac do pracy tak naprawde niewiesz gdzie dzisjaj wyladujesz musisz wszedzie umiec sie odnalezc i robic wszystko.

najlepszy
@Nsc

Pracowałem w tej firmie na stanowisku ustawiacza na vs1 i szczerze polecam . zarobki ok. atmosfera wśród ustawiaczy i ludzi świetna. Odeszłam tylko z powody 4-brygadówki i żałuje tej decyzji. Narzekają tylko pseudo ustawiacze którzy nie mają doświadczenia, i nie radzą sobie z procesem .

oko
@najlepszy

NIE ŻAŁUJ

sdfg@

@basia a co rozumiem ze oni nie maja swojej strony internetowj czy o co tutaj chodzi? pameitaj ze to nie jest żaden obowiązek wlasnie żeby firma takowa posiadala jak maja stalych klientów to może nie potrzebuja

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie