Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

****

(usunięte przez administratora)nic więcej!!! Zwolnili ludzi i udają, że nic się nie stało, człowiek niczego nie może dowiedzieć się,ponieważ Pani od rekrutacji udaje, że nie ma pojęcia o czymkolwiek!!! Wzięli się za ludzi, którzy zapieprzali na ich wypłaty, tylko szkoda że nie zwolnili nikogo, kto ma w pracy na odpowiednim stanowisku rodzinkę!!! Przez MANPOWER (agencję) proponują pracę w firmie AMAZON, tylko szkoda, że nie mówią o tej firmie prawdy, gdzie człowiek robi jak beduin za darmo! Zostawili osoby,które mają rodzinkę,chody, mimo tego, iż olewały sobie pracę i notorycznie były na L4, a zwolnili ludzi tuż przed emeryturą! Żadnego poszanowania dla drugiego człowieka!!! Praca na akord, gdzie produkuje się APARATY MEDYCZNE RATUJĄCE ŻYCIE!!! To jest największa porażka, ponieważ ilość jest, ale o jakości nic nie można powiedzieć, ale najważniejsze, że jest sterylność, na którą nikt nie zwraca uwagi, widać tylko jak muchy latają jak naćpane, ponieważ kleje (tak naprawdę rozpuszczalniki) są w normie, ale tylko dla tej firmy, bo człowiek pracujący tam, bądź już niepracujący nie widzi tam żadnych dawek mieszczących się w normach!!!

No pewnie że dno! Zawsze to lepiej by było po prostu na bruk

mr

Wczoraj oficjalnie zwolniono 220 osób z podfirm, dano im jednak szansę pracy w amaonie na bielanach wrocławskich za 1700 zł zupkę za 1zł oraz UWAGA TRANSPORT GRATIS HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH Parodia ! DNO

kosogłos

kurcze, a ja miałam wysłać im CV, bo z miejscowości gdzie mieszkam obecnie, pracuje tam serio sporo ludzi, moich sąsiadów też, moja ciotka tak samo i to naprawdę są to wieloletni pracownicy, (usunięte przez administratora) trzeba to fakt, ale mają kasę przynajmniej, a ja się bujam wszędzie z tym CV, a tel. milczy :/ Ale teraz czytam te komentarze i cholera mam mętlik, a wzięłabym teraz cokolwiek ! żeby zarobić i spierniczyć z tego kraju, bo się nie da tu godnie żyć...

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Wladek

Ostatnio była rekrutacja, kilkanaście osób przeszło testy manualne, wysłano Panie na badania. Minęło kilka dni i.......cisza. Po kontakcie z firmą okazało się, że teraz nie przyjmują, może w styczniu. Chciałbym być obiektywny ale po takich faktach człowiek dochodzi do wniosku, że lepiej szukać innej pracy, takie traktowanie jest bardzo przedmiotowe, kilka dni urwanych z życia po to aby się dowiedzieć, że teraz nie ma pracy. Sami oceńcie.

em

Jaka firma zajmuje sie rekrutacja do clinico? Sa wogole w tym momecie przyjecia? Dziekuje za informacje i pozdrawiam.

Pracująca

Hej wszystkim! Dostanie umowy tak naprawdę nie jest możliwe do określenia,bo np. chłopak pracuje na magazynie już ponad trzy lata i jeszcze jej nie dostał a wyciąga miesięcznie ok. trzech koła na rękę. Jest zadowolony bo studiuje zaocznie a i tak ma plany wyjechać za granicę w przyszłości. Mężczyźni mogą pracować jeszcze jako operatorzy maszyn, np. Extrudera, który wytwarza węża do produkcji aparatów, kilku rozwozi zamówiony towar po halach. Fajna praca jest na sterylni ale tam trudno się załapać. Ostatnio przyjęto kilku młodych chłopaków i siedzą na kontrolach i montażu ale mają się szkolić do obsługi różnych bardzo skomplikowanych maszyn.Nie ma reguły na jakim stanowisku można dostać szybko umowę- pewnie najszybciej na kierowniczym!!! To jest wg mnie pewnego rodzaju asekuranctwo, bo często zmieniany jest u nas system pracy z np.trzyzmianowego na czterobrygadowy i wtedy potrzeba więcej ludzi,a gdy znowu następuje zmiana to ludzi jest w nadmiarze.Umowy śmieciowe to jest problem ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że po roku tacy pracownicy dostają premię kwartalną tak jak cała reszta. Ogólnie jest czyściusieńko,ciepło, kombinezony wymieniane co dwa dni, obuwie zmienne, miłe panie sprzątające zalewają wystawione w kubeczkach kawki i herbatki, zakład jest pełen niesamowicie rozwinięty technologicznie i naprawde imponuje . A i niedługo właśnie jak co roku organizują nam imprezę zakładową na wrocławskim stadionie miejskim, gdzie ludzie bawią sie świetnie i maja okazję się nieco zintegrować. Co istotne mamy dowóz z różnych miejscowości i z Wrocka na szczęście coraz lepszymi autobusami. Ogólnie da się żyć a co do niektórych, co psują atmosferę to chyba karierowiczów nie brakuje w żadnym zakładzie. A kobiety na produkcji maja 2 podstawy do tego akord i dodatkowo płatne soboty, dodatek za pracę w nocy- można wyciągnąć ponad 2 i pół. Jakby co to pytaj a ja się zorientuję czy jest jakaś praca dla chłopaków aktualnie i napiszę.

Pracujca

Czytam to forum od czasu do czasu i muszę napisać,ze pracując w tej firmie od ładnych parunastu lat doczekałam czasów, że nie chce mi się już w ogóle tam chodzić. Nigdy nie było zbyt kolorowo, ale to co teraz tam się dzieje to całkowicie zniechęca do pracy. Kumoterstwo i załatwianie lepszych posadek rodzinie i znajomym urosło do niewyobrażalnych rozmiarów. Na magazyn faktycznie nie da się dostać poprzez normalną rekrutację, dziewczyny pracują po kilka lat na umowy śmieciowe a bywa że nowo przyjęte dostają umowy po kilku miesiącach. Atmosfera nieprzyjemna, ciasnota w szatniach i na kantynie jest potworna i urągająca wszelkim zasadom BHP. A nawiązując do poprzednich postów to w ciążę co i rusz któraś zachodzi więc to bzdura, ze istnieją jakieś z tym problemy. Większym problemem jest to, że atmosfera zrobiła się paskudna, wszyscy tylko narzekają ale nic nie robią, żeby cokolwiek zmienić. Jesli chodzi o socjal, to jest rzeczywiście jednym z najlepszych w okolicach-pieniądze na święta, wczasy pod gruszą, szeroka oferta kolonii dla dzieci, pomoc materialna zakładu dla tych w trudnej sytuacji życiowej czy zdrowotnej, kasa zapomogowa i pożyczki mieszkaniowe z bardzo niskim oprocentowaniem. To wszystko oczywiście dla tych z umową. Niby wszystko ok, ale niektórzy ludzie powodują, że coraz ciężej chodzi się tam do pracy. Jak ma ktoś jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem PS. Na magazynie chłopaki faktycznie potwornie ciężko pracują, targają wielkie ciężary, robią co mogą a i tak wszyscy mają do nich zastrzeżenia i nie wiem, czy te pieniądze,które zarabiają są adekwatne do tak ciężkiej pracy.

nnnn

słyszałam ,że pracując w clinico można w przyszłości mieć problemy z zajściem w ciąże.. ile w tym prawdy ?

pracująca

Ja pracuję tutaj już 10 rok, nie narzekam. Praca jak wszędzie, dobrze tam gdzie nas nie ma! Rygor musi być, dużo ludzi więc trzeba to jakoś ogarnąć. Wszędzie są jakieś absurdy, wystarczy się przyzwyczaić i 8 godz. i do domu :) Irytują mnie opinie osób które pracują i ciągle narzekają, ale skoro tak źle zawsze można się zwolnić. Ja pracuje na białej i wdycham te "kleje" ale wcale nie odczuwam tego strasznie. Praca jak to praca, wszędzie tak samo.

Kinga

Mr a kto powiedział ze ja pracuje na magazynie? Pisze tylko co wiem na temat przyjęcia facetów do zakładu. Większość kobiet pracujących próbowała już wcisnąć swoich znajomych facetów do pracy i bez efektu.

Mr

Kinga jak nie wiesz to nie pisz bo chyba w życiu nie byłaś u jasna magazynie ? Chyba ze przez okienko w pakowni, faceci zapierdalaja na pakowni za 4 każdy z osobna , wózki ??? Chyba snisz u nas 1 sztaplarka przypada na 3 magazynierow zleceń od (usunięte przez administratora) Zamawiane 2 dni do przodu merkator zjebany system nie istnieje bo pokazuje niestworzone ilości , ogólnie nerwica stres itp.

Kinga

Faceci w Clinico pracują raczej na magazynach, wózkach, pakowniach no i oczywiście na wyżej postawionych stanowiskach jak kadry itp.

Kinga

Socjal jest na dobrym poziomie, ale tyczy sie tylko osób zatrudnionych już bezpośrednio w firmie. Nowi pracownicy zatrudnieni poprzez agencję nie mają praktycznie żadnych praw do socjalu i też nie wiadomo jak długo poprzez agencję będą pracować. No i mężczyzn do montażu, klejenia itp. raczej nie biorą, na tych stanowiskach praktycznie siedzą same kobiety. Facetom bez znajomości ciężko się w ogóle dostać do firmy. Pozdrawiam

Kacha

nnn

Stefa

Chciałabym się zatrudnić w Clinico, ale słyszałam, że nowych przyjmują tylko na klejenie, a to podobno najgorsza robota, Czy to prawda? Do tego kleje są śmierdzące i ogólnie szkodliwe jest wdychanie chemikaliów.

mr

umowe dostaniesz (usunięte przez administratora) ;) reszta do konca zycia na randstad manpower itp ;)

Gocha

Witam, a ja mam takie pytanie, po ilu miesiącach pracy poprzez agencje można dostać umowę już firmową??

Adm..
@Gocha

Jestem pracownikiem clinico.. umowę dostaniesz po 5 latach tak jak Ja.. chyba ze masz znajomego kierownika dostaniesz po miesiącu tak jak inne Panie..

anna123

hej mam pytanie czy jeździ z Kątów Wrocławskich autobus przez Świdnicę Polską ?

mr

mężczyzn jak najbardziej jak masz układy w kierownictwie jesteś już zatrudniony ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie