Opinie o Clinico Medical w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Clinico Medical. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Clinico Medical na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clinico Medical w Błonie

Zosia

Jestem pracownikiem Cliniko Najgorszy zakład pracy w jakim pracowałam, pracują tu ludzie z wyrokami sądowymi za mobbing, a mimo wszystko nadal pracują i nadal kierują ludźmi, i nadal się nad nimi znęcają. I nikt z tym nic nie robi, zgroza po prostu zgroza co się dzieje. Nie polecam nikomu tego zakładu pracy.

XXX
@Zosia

To prawda ludzie z wyrokami jak również bez predyspozycji na stanowiskach kierowniczych.

Mali Nowy wpis

Hej Specjalista ds. Reklamacji w dziale Jakości jest teraz potrzebny. czy warto według was aplikować na to stanowisko? mam wstępne doświadczenie. jak zarobkowo się wychodzi i jaka jest atmosfera na dziale?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam, jestem kandydatem. Ile czasu zazwyczaj trwa rozpatrzenie kandydatury?

Olek Nowy wpis

Odradzam na dłuższy okres, kierownictwo to jedna wielka klika, znajomi i rodzina, liderki chyba tylko awansowały z operatorek za staż pracy albo donosy, poziom zarządzania pracownikami (usunięte przez administratora). Trudno się czegokolwiek doprosić dopóki nie dojdzie do wypadku. Na chwile dorobić okey, ale na dłużej nie polecam szkoda zdrowia psychicznego.

Cos słabo z opiniami? Mnie też praca by interesowała jako Ustawiacz, w komentarzu sprzed dwóch lat ktoś pisał, że stale oferta się pojawiała, to do teraz tak właśnie było? jak tam praca wygląda, jest jakoś ciężko, że trudno się utrzymać?

Jas Nowy wpis

Ależ skąd, widać że co chwilę się zmieniają bo pewnie słabo płacą

Pracownik Produkcji

Przez 2 tygodnie olewanie czlowieka,bo nie ma doswiadczenia i stwierdzenie,ze czlowiek i tak nic nie umie i od razu wola taka osobe skreslic.Po 2 tygodniach nieodbieranie telefonu.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Aplikant

Witam, jak wygląda praca na narzędziowni ? Jaka panuje atmosfera , czy ktos z was poleca tam prace .

@pracownik

Nie polecam pracy w zakładzie. Brak jasnych, klarownych ścieżek rozwoju. Niektórzy kierownicy bez podstaw kultury osobistej, z przesłankami (usunięte przez administratora)jawnie chronieni przez Managerów. Obiecują rozwój a traktują pracownika w stylu: przynieś, podaj, pozamiataj.

Olcia
@@pracownik

Odniesiesz się do tych ścieżek rozwoju? Nie znam raczej całej struktury a wstępnie się interesuje. Z jakiego stanowiska na które chcesz przejść a nie możesz? Ludzie przechodzą może miedzy działami?

Jaka atmosfera jest między działami w Clinico Medical?

Czy w Clinico Medical jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Nie, jak jak nie jesteś w czołówce, to możesz pisać, prosić, chodzić, zgłaszać. Rezultat = będziesz olana

XQX

Niestety adekwatnej reakcji nigdy nie ma. Manager managera kryje. Ludzie zajmujący stanowiska kierownicze bez podstaw kultury wypowiedzi, zdolności komunikacyjnych. Teraz zakład na takie stanowiska zatrudnia poprostu wszystko co na drzewo nie ucieka.

Zadowolony pracownik
@Zosia

(usunięte przez administratora)Nie macie pojęcia co to mobing.

Ddd
@Zosia

A to są bzdury które piszesz, najwidoczniej taki z Ciebie pracownik, że obczerniasz innych jak ci się robić nie chce to nigdzie nie będziesz pracowała, tam są tak życzliwi ludzie tylko trzeba być w porządku do drugiej osoby

@Ddd

Masz rację, ocenianie wszystkich jedną miarą byłoby krzywdzące, bo są ludzie, z którymi się można dogadać, ale niestety nie na wszystkich działach. 9lat pracowałam, i porównanie jakieś mam. No cóż nie karzdy nadaję się na stanowisko brygadzisty.

Arianna
@Zosia

O wyrokach nic nie wiem, ale mobbing to podstawa i codzienność.

Ted

Chodzi pewnoe o Bogusława p

XXX

Madzia

No i czemu do teraz nie ma odp co do marki maszyn? Jeden Pan pytał o te wtryskowe. Opisze ktoś przy okazji jak się pracuje jako spec od planowania oraz sterowania produkcją? Widnieje teraz ogłoszenie z opcja pracy od zaraz. Z opisu wynika, że da rade pracować na HO, a przy jakim wynagrodzeniu? Podacie widełki?

Witam. Jakich maszyn wtryskowych używa firma ? Engel, Krauss Maffai ?

Radek

Dzień dobry, firma szuka Kierownika bhp? Ile osób liczy komórka bhp w firmie? Czy wyłonią kogoś z wewnątrz a tylko ogłoszenie poszło na zewnatrz? Czy warto do firmy składać dokumenty aplikacyjne? Czy na takim stanowisku mozna zarobic więcej niż 10 kPln?

Dział Rekrutacji
@Radek

Dzień dobry, rekrutacja na to stanowisko jest zewnętrzna. Zapraszamy do aplikacji.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Clinico Medical odbywa się również w języku angielskim?

Dział Rekrutacji

Jeżeli w ogłoszeniu o pracę znajduje się informacja, że wymagana jest znajomość języka angielskiego, to tak, wtedy część rozmowy odbywa się w tym języku. W przypadku, gdy cała rozmowa odbywa się w j. angielskim, kandydat/ka otrzymuje wcześniej taką informację.

Ivan

Kiedy ostatnio przyjęli ustawiacza,ogłoszenie lata na portalach że dwa lata i co nie ma dobrych

Ivan

Nie zatrudniają ogłoszenie to fikcja że jest etat

Ivan

Firma daje ogłoszenie o pracę ale i tak nie zatrudnia ,robi wszystko żeby to była wina starającego się o prace

Danuta

Ktoś napisał że nie poleca firmy, bo zaraz zwalniają :P Za co te zwolnienia?

KtoPyta

Jak wygląda praca na wtryskarkach , jakich zarobków można się spodziewać.

Inga

Cześć, mam pytanie odnośnie działu inżynierii. Jak mniej więcej wyglądają tam zarobki na stanowisku inżyniera, jaka jest atmosfera w dziale? Z góry dzięki za wszystkie opinie :)

Renata
@Inga

A masz ogólnie jakieś doświadczenie na tym stanowisku?

Inzynier

Polecam firma w 100% szczegolnie dział wtryskarek. Miła atmosfera i pomocni ludzie w dziale inż. Jeśli ma ktoś predyspozycje i chce być inż procesu wtrysku polecam składajcie CV na pewno bedzie weryfikowane.

Zostaw merytoryczną opinię o Clinico Medical - Błonie

• Jak się pracuje w Clinico Medical?

Zobacz opinie na temat firmy Clinico Medical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clinico Medical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clinico Medical?

Kandydaci do pracy w Clinico Medical napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clinico Medical
2.6/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Roberta Kocha 1
    55-330 Błonie