Opinie o Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. w Warszawa Annopol 6B

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. w Warszawa Annopol 6B

abc

Witam chce sie dowiedzieć jak wygląda praca w anpharmie przez agencje? jak traktowani są tacy pracownicy i czy moga liczyć na póżniejsze zatrudnienie na umowę o pracę?

@abc

Praca przez agencje w Anpharmie wygląda tak, że oczywiście sama forma zatrudnienia ma to do siebie że płaca jest zapewne mniejsza od pracownika zatrudnionego bezpośrednio. Ale na plus, że sporo osób dostaje umowy na Anpharm i nawet na jednych ze spotkań pokazywano statystyki przejść na Anpharm - było dużo. Poza tym pracownik zatrudniony przez agencje ma sporo dodatków od Anpharmu - karta do stołówki (co miesiąc ok 300 zł), premie świąteczne, premie KPI. Ogólnie jeśli ktoś jest zaangażowany ma szansę na umowę z Anpharm. Ja tak miałem :)

abc

@abc

Niestety - pracownicy zatrudnieni przez agencje nie mają co liczyć na późniejszą umowę. Po krótkim czasie pracują dodatkowo sfrustrowani wiedząc że firma płaci agencji 2x ich pensję. Więc zmieniają się dość regularnie - ale taki plan ma firma Anpharm. Odradzam...

@Adam

Czy w takim razie można złożyć bezpośrednio do firmy swoje CV z nadzieją na zatrudnienie, czy raczej nie ma takiej możliwości? Jak różnią się warunki zatrudnienia będąc właśnie zatrudnionym przez agencję a bezpośrednio przez Anpharm?

Zosia
@Adam

Tak jest.Praca przez agencje maksymalnie około 4 i pól roku,bez podwyżki co rok bez 13 pensji bez dodatku za wczasy,stanowczo odradzam.

Pracownik Nowy wpis
@abc

Potwierdzam. Żenujący poziom rozmowy kwalifikacyjnej i strata czasu.

Dj KJS Nowy wpis
@Kandydat

Ponieważ pracowałem w tej firmie przez 1,5 roku i jest to kompletna strata czasu. (usunięte przez administratora), słaba atmosfera. Korupcja i jeden drugiemu z rodziny poleca. Non stop rotacje, brak rozwoju. No, dno. 20 lat polskiej farmacji, jak (usunięte przez administratora) w piach.

Prawnica Nowy wpis
@Dj KJS

To jestem bardzo zaskoczona tą opinią, bo pracuję w firmie przez wiele wiele lat i atmosfera pracy to jeden z największych atutów tej organizacji.

poszukiwacz Nowy wpis

Od lipca 2022 prowadzą nabór na stanowisko Analityk Specjalista ds. Walidacji - ogłoszenie pojawia się średnio co 3 miesiące, aktualnie znów trwa nabór. Czy nie jest to dziwne???

Technik

Hej, Co jakiś czas pojawia się ogłoszenie Technik w sekcji utrzymania ruchu. Czy są to nowe stanowiska czy jest rotacja pracowników? Nie radzą sobie? Jaka jest atmosfera i czy warto rozpocząć starania o pracę?

Elżbieta
@Technik

Pytanie dobre, a jeszcze może dopytaj, czy czasem nie jest to przez agencję, jak tu ludzie piszą ci z produkcji. Lepiej wiedzieć, moim zdaniem.

Jakub
@Technik

Firma się trochę rozrosła, stąd i brak kilku techników. Jeśli znasz się na swojej pracy i jesteś gotowy po niedługim szkoleniu pracować samodzielnie to aplikuj. Ludzie przychodzący z innych firm raczej sobie chwalą. Niedoświadczeni technicy raczej nie dają rady i zmieniają pracę, ale dużej rotacji nie ma. Raczej wolą nie zatrudniać pierwszych lepszych a rekrutować do czasu aż znajdą odpowiednią osobę. Ogólnie ok.

@Jakub

A nie myśleli tu o tym, żeby jakoś ulepszyć te szkolenia, które robią, czy nawet to nie pomoże, żeby tym niedoświadczonym jakoś się udało? Bo co jak nie będzie już nikogo z tej konkurencji do wzięcia?

Grażyna
@Jakub

Proszę nie przesadzaj. Zarobki są zbliżone do tych u konkurencji lub nawet zaniżone i doświadczeni pracownicy nie chcą tu przychodzić. Po kilku latach dowiadują się na własnej skórze o panującej tu atmosferze. Nie ma podwyżek lecz regulacje rzędu 2-3%...można też nie dostać nic. Brak motywacji, bo tylko się wymaga. W ostatnich latach jest więcej minusów jak plusów kosztem pracowników.

@Grażyna

No niestety w wielu firmach tak wychodzi z tymi minusami w ostatnich latach, jest trudniejszy okres gospodarczy i końca nie widać. :( No te podwyżki zawsze coś ale jakim cudem można niczego nie dostać? :/

Grażyna
@Zofia

Co to za podwyżki skoro nie pokrywają nawet dojazdów do pracy. Ponad 100zł netto rocznie to jest poniżenie pracownika za jego wkład. Choć są osoby które nie dostają nawet tego. Tu się oszczędza chyba od 2010 czy 2012roku. Czym dłużej pracujesz tym masz gorzej. Pracownicy odchodzą, a z nowymi którzy są szkoleni przez innych jest co raz gorzej. Było już wiele przypadków, że odchodzili już po 1! dniu pracy lub nie pokazywali się wcale mimo wyznaczonego dnia. Na szczęście już tam nie pracuję.

@Grażyna

2010-2012? Coś w tym okresie się wydarzyło, że zmienili strategię? Serio po pierwszym? Aż ciekawa jestem jak aktualni pracownicy na to reagowali, bo raczej było dość demotywujące

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Rozmowa rekrutacyjna poprowadzona na żenującym poziomie, brak przygotowania merytorycznego. Znajomość języka angielskiego również pozostawiała wiele do życzenia. Miałam wrażenie że tylko ja mówie na tej rozmowie. Zadałam pytanie o dokładny zakres obowiązków, aby dowiedzieć się wiecej, niż to co było zawarte w ogłoszeniu. Odpowiedź: "Prosze pytać, co chciałaby Pani wiedzieć" - najwyrażniej zbyt skomplikowane pytanie dla Pani z Francji. Nie polecam, szkoda czasu.

Xyz

Na pracuj.pl jest ogłoszenie na stanowisko Osoby wykwalifikowanej. Czy jest to związane z odejściem poprzedniej osoby, czy to będzie dodatkowa OW?

Edyta

Na stronie internetowej Anpharm znalazłam informację, że firma oferuje praktyki studenckie, które dają możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego w przyszłej pracy zawodowej. Czy ktoś z Was miał taką możliwość? Może któryś z absolwentów po odbyciu praktyk uzyskał zatrudnienie w firmie?

Zofia

Cześć, zajrzałam na stronę Anpharmu w zakładkę praca i niestety zauważyłam, że obecnie firma nie prowadzi rekrutacji. Czy ktoś wie może coś na temat tego, czy będzie można liczyć na wznowienie jej w najbliższej przyszłości? Jak często firma prowadzi nabór nowych pracowników? Na jakie stanowiska głównie?

okej

motywacja to droga firmy do sukcesu. Brawo Anpharm za to :)

Dokładnie, zgadzam się, kłamstwo jest tam na porządku dziennym. Do tego faworyzowanie...

Czy aby nie pomyliłeś firm? Kłamstwo i obłuda na porządku dziennym.

Zostaw merytoryczną opinię o Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Anpharm Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.