Opinie o Polting Foam Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polting Foam Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polting Foam Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polting Foam Sp. z o.o. w Gliwice

Alutka Nowy wpis

Może firma, nie to, że nie ma kultury tylko mają zasadę zwracania się do siebie po imieniu, czytałam, że komuś przeszkadza zasada zwracania się per ty. Syn chce wziąć udział w rekrutacji na stanowisko pracownika produkcji, praca z tego co czytaliśmy jest 3 zmianowa. Jest możliwość dogadania się z pracodawcą, żeby nie pracować na nocne zmiany?

Gal anonim Nowy wpis
@Alutka

Nie ma takiej możliwości, byłoby to nie fair w stosunku do innych pracowników

Zawiedziony

Nie wierzcie w ogłoszenie typu "operator cnc".Dają na inne stanowisko gdzie tempo pracy jest zabójcze.Nikt tam nie chce pracować.Inne stanowiska obstawione.Nie ma rotacji stanowisk.Praca w systemie od jedno do trzyzmianowego w zależności jak mają dużo roboty na danej hali.Więc o tylko dwu zmianach to kolejna bajeczka.Brak kultury od przełożonego-zwracanie sie per ty.

@Zawiedziony

Właśnie przeglądam oferty na stronie firmy. Wygląda, jakby ktoś wziął sobie do serca powyższe uwagi. Opis stanowiska pracy jest dość ogólny - wymienione są różne rodzaje maszyn + "pomocnicze prace magazynowe". Czyli teoretycznie wszystkiego po trochu? Co do zmian - w ogłoszeniu jest mowa o trzech. Do tego jest okres próbny, żeby się oswoić z warunkami. A jeśli chodzi o kulturę przełożonych - to już pewnie do sprawdzenia w praktyce :)

To tu można nie pracować i być zatrudnionym? Panie kochany, gdzie podpisać umowę o pracę! Ale bardziej już na serio, to czy w tej umowie o pracę na okres próbny ujęte są godziny, w jakich miałbym potencjalnie pracować, jako operatora maszyn (pracownik produkcji), że maks 2 zmiany?

Jokero

Witam.Czy są nocki w tej firmie?na jakie mniej-wiecej zarobki można liczyć przy obecnej inflacji??

@Jokero

Są nocki. Zarobki są bardzo indywidualne. Faceci zarabiają znacznie więcej i znacznie mniej się przemęczają.

QWERTY

Czyli, że każdy ustala stawkę sobie osobno czy to zależy od doświadczenia i umiejętności? Skąd ta nierówność w traktowaniu obu płci? O ile kasy więcej zarabiają faceci?

Jak dużo osób pracuje w Polting Foam Sp. z o.o.?

Kolo

O dużo za dużo. (usunięte przez administratora). Maszyna na maszynie stoi, nogi całe w siniakach, bo z żadnej strony nie ma swobodnego dostępu. Wszędzie pełno (usunięte przez administratora) halę zawalone materiałem, towarem na wyjazd i stoi to w nieskończoność. Jedno wyjedzie , wjeżdża następne. Dzięki takiej swobodzie i ilości miejsca pracownik stoi na pracowniku. No ale nie ma czym się przejmować, może z 5 osób nie jest spokrewniona albo w żaden sposób powiązana z kimkolwiek z firmy, więc póki nie zatrudnia dzieci pracowników, będzie nas za mało.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polting Foam Sp. z o.o..
Leszno

Jjacek

A kierownika magazynu takiego jaki jest w Polting foam to ze świecą szukać, rozumie pracowników, swoje kompetencje,i dogaduje się wspaniałe z przełożonymi i z kierownictwem innych działów

@Jjacek

W końcu jakiś pozytywny komentarz. Ten kierownik będzie na rozmowie jeśli mąż aplikuje na magazyniera? Czy to się odbywa bez kierownictwa? Z samymi HR? Jak przebiega rozmowa u nich?

##

Nie polecam!!! Jeśli ktoś ma zamiar jechać do tej firmy na rozmowe to niech liczy się z tym że zapytają go czy ma się zajęcie komornicze , jeśli tak to można zapomnieć o zatrudnieniu bo takich ludzi nie chcą zatrudniają że względu na swoje przekręty

Agnieszka
@##

Takie pytanie o zajęcie komornicze pada wprost? A co do samej rozmowy to z ilu etapów składa się rekrutacja? Jakich pytań można się spodziewać od potencjalnego kandydata?

czyli w zasadzie sytuacja w firmie się jakoś ustabilizowała i dlatego nikt niczego już nie pisze? Bo był negatyw ale ktoś stwierdził, że po prostu komuś nie chciało się tu pracować i stąd taka ocena... To skoro tak to w jaki sposób obecnie motywują tutaj do pracy? Finansowo i niefinansowo?

An
@Karolina

Za tą żałosną stawkę co tu jest nie opłaca się z łóżka wstawać. Kierownik jest (usunięte przez administratora). Magazyn to nieroby i trzeba pracować za nich.

@An

W sensie wyszczególniasz w tym momencie jedną część pracowników? A na jakiej zasadzie to działa, że mogliby faktycznie nie pracować? Chyba, że zbyt mocno to nazywasz?

Milagros
@An

Po pierwsze może napiszesz prawdę ile podwyżek było w zeszłym roku? ( co najmniej 3 ) oprócz ekwiwalentu urlopowego, bonów świątecznych i premii uznaniowej. Po drugie pracę kierownictwa ocenia Zarząd firmy i to on ich rozlicza z wykonywanej pracy co miesiąc o czym szeregowi pracownicy nie zawsze wiedzą. Po trzecie łatwo powiedzieć na kogoś "nierób" i go oceniać jeżeli nie wykonuje się podobnych do niego prac (magazyn) Po czwarte w każdej firmie znajdą się rzeczy które można poprawić i dlatego każdy pracownik może mieć swój udział w rozwoju firmy. Także proszę zastanów się 3 razy zanim znów zaczniesz kogoś obrażać,

Renata
@Milagros

Wow aż trzy podwyżki w ciągu roku? A jakie to były kwoty? Premie dostaje się co miesiąc z automatu czy trzeba spełnić jakieś warunki?

Jak się pracuje z ludźmi z Polting Foam Sp. z o.o.?

Dawny pracownik.

. Na przygotówce tragicznie. Kierownik M jest wredny,zarozumiały i zapatrzony w starych pracowników, zastępca czy tam jednoosobowa kontrola jakości P jest jeszcze do tego fałszywy i niekompetentny mało robi po za ogadywaniem wszystkich za ich plecami. Pracownicy ci nowsi spoko ci starsi to kumoterska klika, towarzystwo wzajemnej adoracji. Najgorszy jest pan A.P czyli stary pracownik co wszystkie rozumy pozjadał patrzący na wszystkich z wyższością przekonany o swojej nieomylności wiecznie wygłaszający swoje opinie i poglądy o wszystkim i wszystkich. A tak naprawdę typowy Janusz cebula i burak. Nie da się z nim pracować. Nie da się go słuchać. Kasa marna. Praca prosta choć niezdrowa bo się nawdycha człowiek sporo oparów z podgrzanego plastiku. No i na ciuchy robocze nie liczcie na start. Może po 6 miesiącach jak dobrze pójdzie. Plus dodatkowe obowiązki typu odwalanie roboty za magazyn bo tam za mało ludzi i sobie nie radzą( rozładowywanie kontenerów ręcznie z ciężkimi paczkami) albo ładowanie tirów z odpadami z produkcji. Żenada.

Zbigniew
@Dawny pracownik.

Rozumiem, że nie jesteś zbyt optymistycznie nastawiony, ale takie nieporozumienia z kierownictwem zdarzają się w każdej robocie. Ta marna pensja to ile? Powyżej 2 tysięcy zarobisz? Bo za taką ciężką pracę powinno być więcej, nie?

Aro
@Zbigniew

Niewiele więcej zarobisz.

@Aro

Ciężko uwierzyć że ktoś chce pracować za prawie minimalną. Nic nie wpada z jakichś premii czy coś?

Ja.
@Dawny pracownik.

Jest to opinia pracownika który przychodził do pracy a nie pracować. Nic dodać nic ująć.

Co jaki czas w Polting Foam Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Mis

Słyszałem że tak

@Mis

Nie pytał czy można w ogóle, tylko CO JAKI CZAS. Zasadnicza różnica :) Znasz odpowiedź na to pytanie?

Fran
@Czesław

Oj tam czepiasz się

Jump

Co do premii są przy aneksie do umowy zarobki nie są złe , pracuję tam ponad rok i nie narzekam na wypłaty i pracę, bo nie idzie się tam napracować . Praca nie jest ciężka poza pakowaniem ścieżek po 50 kg i więcej (Jestem kobietą) w umowie mam do 25 kg ale trudno Do czego sie przyczepie do brygadzisty z przygotówki. Traktuje pracowników jak śmieci . Kiedy raz mu podpadniesz masz przewalone. Wysyła na ciebie maile do biura a Ty nawet o tym nie wiesz Prezes ma złote serce bardzo miły człowiek Ale jedyne żeby ta firma miała dobre opinie do zmienić brygadziste z przygotówki

Takos
@Jump

Wyzwiska i groźby to normalka u brygadzisty przygotówki. (usunięte przez administratora) i mieszanie ludzi z błotem to wszystko co potrafi

AGV
@Jump

Praca fajna ,ludzie spoko jak nigdzie.. Można się tam dużo nauczyć. Ale ja się zwolnilem przez tego oszołoma M po niecałym roku bo miał jakieś jazdy

Lysy

Witam jak wyglądają zarobki w firmie?

@Lysy

Też mnie to ciekawi, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników wypowie się w tej kwestii i przedstawi jakieś widełki wynagrodzenia w Polting Foam. Każdy taki szczery wpis jest cenny dla potencjalnych kandydatów.

Tonik

Rzadko znajdują się tu nowe wpisy a to z prostego powodu. Dobra firma po d każdym względem i nie ma powodu do narzekania.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Polting Foam Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Aleksandra

Nadgodziny są dodatkowo płatne.

Cezary

Mam wrażenie, że taki spokój na forum to efekt zadowolenia z pracy?

arek
@Cezary

Jak najbardziej sytuacja się bardzo poprawiła, 1700 na rękę plus w gratisie pejcz nad głową.

@arek

@Arek rozumiem, że jesteś osobą obecnie zatrudnioną w firmie... Co miałeś na myśli pisząc "pejcz nad głową"? Ciekawi mnie też, czy wskazana przez Ciebie stawka 1700 zł to maksymalne wynagrodzenie oferowane nowym pracownikom? Czy osoba zatrudniona w firmie ma szansę na dodatkowe premie/benefity?

Ola
@arek

Jest 2200 na rękę a takiej stawki 1700 tutaj nie było

Olek
@Ola

2200 jest od kiedy nie ma niższej oferty w Gliwicach

W związku z pojawiającymi się na tym forum komentarzami zawierającymi fałszywe informacje o zarobkach w naszej firmie, pragniemy dokonać sprostowania. Minimalna płaca w naszej firmie wynosi 2200 netto (2996,53 brutto) i dotyczy jedynie nowo zatrudnianych pracowników. Ponadto zapewniamy: - premię uznaniową - dostęp do Multisport i Medicover - wczasy pod gruszą - bony świąteczne - możliwość ciągłego rozwoju i awansu Z poważaniem Polting Foam Sp. z o.o.

Lewy

Witam, mam iść tam na rozmowę w poniedziałek. Warto? Jak wygląda teraz tam sytuacja?

Iwona

Już jakiś czas minął od ostatniej merytorycznej opinii pozostawionej przez Was na tym forum, która dotyczyłaby Polting Foam jako pracodawcy. Czy znajdzie się osoba, która podjęłaby się tego zadania i przedstawiła aktualną sytuację występującą wewnątrz tej firmy? Czy Waszym zdaniem, warto starać się o zatrudnienie w niej?

Gruby

Zarobki - 1600 zl na reke Atmosfera w pracy - niespotykana nigdzie indziej rewelacja. Kierownik - sredni zjebie Ci jak cos zrobisz nie tak a dobrego slowa nie powie jak sie starsz. Prezes - jebnol bym z nim flache i to nie jedna. Ok gosciu. Ludzie w biurze - ogolnie spoko na jednego trzeba uwazac, nie bede pisal na kogo jak tam bedziecie od razu sie dowiecie. Praca na produkcij nie nalezy tutaj do prac ciezkich. Trzeba byc ogarnietym caly czas myslec przy prawidlowym odmierzaniu rolek, byc czujnym przy laminowaniu, rozwarstwianiu. To jest praca bardziej rzemieslnicza sam kombinulesz jak zrobic dany laminat co z czym polaczyc ktora strona pierwsza, ile dac docisku itp. Nie koniecznie spotkasz sie tutaj z monotonia pracy jak na strefie. Pozdrawiam Grubasow z Lam1.

Gruby grubas

Hahahah każdy wie P.K

Jeszcze grubszy grubas
@Gruby grubas

hehe P.K. - (usunięte przez administratora) nr.1

Iwona

Wiadomo coś o nowych rekrutacjach do firmy Polting Foam? A może ktoś z was opisze kwestie warunków pracy u tego pracodawcy? Chętnie poznamy najnowsze informacje związane z pracą w tej firmie, dlatego zapraszam was do nowych wpisów! @Rączka, piszesz o atmosferze, a jak mają się kwestie dodatków pracowniczych oraz benefitów? Nowy pracownik może liczyć na jakiegoś typu dodatki do płacy?

Iwona

@jagodek - a na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach w Polting Foam. Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca zapewnia profesjonalne maszyny do pracy - to bardzo cenna informacja. A jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia?

AWER
@Iwona

Na żadnym, działam dokładnie w tej branży w innej firmie więc wiem jak to wygląda. Nic trudnego, po prostu trzeba do tej pracy 1 myślącego projektanta i 10 murzynów co będą zapitalać fizycznie, nosić, kroić, klikać i podklejać. Profesjonalne maszyny, można tak powiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Polting Foam Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Polting Foam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polting Foam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polting Foam Sp. z o.o.?

Polting Foam Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Jagodowa 10
    44-109 Gliwice