Opinie o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joskin Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joskin Polska Sp. z o.o. w Trzcianka

brat wszechwiedzący

Bardzo porządna dziewczyna, Trudno co zrobić. Jak człowieka przyprze zapomina o regulaminie.

Tymek

Kto wynosi informacje na temat pracowników z firmy i przekazuje osobą trzecim zdradza informacje poufne. Kolor włosów nieusprawiedliwia

Zegarmistrz Swiata

Ciekawe jak Ruda się wytłumaczy z kradzieży oprogramowania którego oficjalnie nie ma :)

@Zegarmistrz Swiata

Zajumała windowsa z pracy :)?

Zegarmistrz Swiata

Oskarża innych o kradzież czegoś co ta firma nie posiada. Myślę że jest linoskoczkiem:)

żebro

Dobrze ze minister sprawiedliwości czuwa

Bibi

I jak tam pan..... Mardziolek już go zwolnili????

nick
@Bibi

łazi jak zbity pies , lada chwila dostanie papier i wypad ! :D

bez premi
@nick

Sam się zwolni, podobno juz szuka pracy w pile

Przedstawiciel Handlowy

Wysłanie CV i listu motywacyjnego mailem, telefon z propozycją spotkania, spotkanie w siedzibie w Trzciance, trochę zmieszali się gdy usłyszeli oczekiwane przeze mnie warunki, przedstawienie zakładu w Trzciance - po około miesiącu oddzwonili, że są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną niestety było za późno ponieważ podjąłem pracę

Część rozmowy kwalifikacyjnej przebiegała w języku angielskim, przedstawienie zakresu obowiązków, rozmowa na temat warunków zatrudnienia

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
dzidzia

Chciałbym wrócić czy miejsce dyrektora jest cały czas wolne? Myślę, że się sprawdzę ☺pozdrawiam załogę Joskin

Paulina

Często jest prowadzony proces rekrutacyjny w Joskin Polska Sp. z o.o.?

@Paulina

Tak, przez Lecha jest duża rotacja.

No ciekawe, zmienią olej i pewnie dostanie z powrotem samochód.

niki

Lechu parowo czym ty teraz będziesz jezdzil buhaha

@niki

A co auto mu zabrali ?

niki
@Tomek

A no zabrali! Mam nadzieje ze to ostatnie dni tego pana w tej firmie

@niki

Brawo . Jego czas dobiega końca

jojin

Co wy byście tak wszystkich wymieniali? Może problem tkwi w was? Po za tym jesteście zaje..scie naiwni myśląc, że J nie wie co się dzieje.

suwnicowy bez uprawnień

Bhp- owka to zwykla buraczana (usunięte przez administratora) Udaje panią a w glowie kredki. Mam nadzieje ze na nia tez niedługo przyjdzie czas!

@suwnicowy bez uprawnień

Jak by w jej głowie umieścić główkę od szpilki to była by grzechotka

Co to ma znaczyć ? BHP-ówka sapie kto gdzie jak ma chodzić a nie widzi ze ludzie w gipsach pracują i autami kierują ? ! Ty Evka pilnuj się bo na gorzowskiej czasami będziesz miała kontrole niebieskich ! dupowłazko joskinoska ! normalni ludzie z taką ręką by do pracy by nie przyszli a ty co chcesz zapunktować !? a masz pojęcie ilu już magazynierów było ?ciebie i też kiedyś wypierdo..lą bo tam nie ma stałej pracy niech tylko coś zacznie się nie zgadzać w papierach to zaraz polecisz na zbity pysk .A wracając do pani od bhp to ją do logopedy bo sepleni ,sapie i świszczy . Pozdrawiam Pana Marka Szczelinomierza dziś słyszałem ze był pytać o prace w hanzasie :)

Vmax

Stary powinien W.yjebać na zbity pysk te wszyskie dowodzące szmaty.

hubert

Ciekawe kto będzie następny?:)

Ochlej

Mareczek potramtowany jak Pani G?

nick

Chcesz awansu ? to hapaj dzide i biegaj do biura z donosami !

Niechciany

Mareczek to zwykły pajac jak ta jego przygłupia Magdusia ze spawalni! Gratulacje awansu dla świni M.G wielkiej karjerowiczki! Mąż i rodzina dumni?

HB ghggg
@Niechciany

Kierownik....Marek..... jest wspaniały

LIM

To uciekaj obyś galotów niepogubił.

Rudy

Po firmie!!! Uciekać z tego syfu!!! Tak to jest jak niedorozwoje rządzą ta upadającą firma!!! Żal mi was pomyleńcy życiowi.

Nosił wilk razy kilka aż..... Ciekawe co czas pokaże

Z

Magda jedynie nadaje się do sprzedawania ryb i ludzi! Swinia bez honoru i ambicji! Ciemniak zakłamany! Myśli że jak teraz nasciemniała starego to jej się upiekło! Pożyjemy zobaczymy!

Zostaw merytoryczną opinię o Joskin Polska Sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Joskin Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joskin Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joskin Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Joskin Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joskin Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Gorzowska 62
    64-980 Trzcianka