Opinie o Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. w Tarnów Odległa 8

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. w Tarnów Odległa 8

Czy firma Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tarnowiak

Od czasu jak TRANS_FORMERS wykupił FBSERWIS to widać że ta firma jest OK . Kupili nowe samochodu ,maja fajne zaplecze , baze ,sortownie i nawet niezłych ludzi . Ubrani , na gminach kulturalnie odbieraja śmieci .Jak zadzwonisz to ci pomogą wyjaśnią zasady segregacji itd. Widać ,że się znaja na tym co robią . Szkoda ,że w Tarnowie nie odbierają śmieci i nie sprzątają ulic bo dawniej jak to robili to widać było ze jest czysto .

Swojak samouk
@Tarnowiak

Spoko goście od sztabu zarządzającego do chłopców na śmieciarkach . Wczoraj dzwoniłem to jakaś sympatyczna pani odebrała telefon i wszystko załatwiłem a chce wynająć kontener na śmieci . Szybko mi powiedziała ,że mogą za tydzień bo teraz mają dużo roboty na cmentarzach .POLECAM

@Tarnowiak

Rozbawil mnie ten komentarz. Nowe auta? Jezdzimy starymi gratami a jedynie kilka nadaje sie naprawde do jazdy. Ludzie nie sa fajni, jeden na drugiego donosi. O kierowniku nie wspomne. Nie masz prywatnej znajomosci z kierownikiem Marcinem B. to jestes pomiatany w pracy. Jest kilku pupilow ktorzy maja wzgledy, reszta kierownik pomiata. Zarobki slabe a ostatnio praca w soboty . Wyszukuja twojego potkniecia aby odebrac nam premie .

Tomek Nowy wpis
@Swojak samouk

@Swojak, w tej firmie obsługa klienta to loteria . Killa tygodni temu miałem problem z nie zabranymi śmieciami spod domu . Pani Magda obiecywała że napewno ktoś do mnie przyjedzie po (usunięte przez administratora) i nikogo nie było kilka dni . Po rozmowie telefonicznej odniosłem wrażenie jakby nie chciało jej się tam pracować . Rozmowa ze złośliwym tonem że się dzwoni... Jak zadzwonilem zły znowu po paru dniach i trafilem na panią Annę to uspokoiła , pomogła i na drugi dzień odpady zostały zabrane .

Ktos

Odeszlem z ecotech do nich jako kierowca bo myslalem ze bessie lepiej a okazalo sie duzo gorzej robota po 12 godzin i stare zlomy kierownik pomylony

Dorota
@Ktos

Stare złomy? A jakie modele i roczniki?

Ktoś Nowy wpis
@Dorota

Modele, no co Ty może jeszcze nr rej chcesz. Każdy dobrze wie w firmie które auto to złom, kierowcy to tylko się czasami modlą żeby rejon objechać i w miarę dobrze go zrobić. Stan floty BARDZO ZŁY, Pan Derekyor zaczął coś działać ale niestety też nie jest w stanie zaległości z lat ubiegłych nadgonić

Renata Nowy wpis
@Ktoś

na jakich zasadach są przydzielane te auta skoro są w roznym stanie? raz trafia sie na w miare dobre raz na złoma? kto o tym decyduje?

Czy w firmie Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ozy

Podpisz się i do pracy

Pracownik Fizyczny

Będziesz pracował będe i to na tyl e,odradzam ta firme.

logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Blady 20

Firma prowadzona przez Marcin B to totalna porażka gość pomylił sie z powołaniem niech lepiej wraca na Azoty do cieciówki

zainteresowany

Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z pracą w Tarnowie? praca po 8h czy dłużej jak z weekendami?

Manager.
@zainteresowany

Na stronach FB można znaleźć ogłoszenie o przyjęciu do pracy na operatorów ładowarek pewnie na sortownie. Czy ktoś wie ile płacą? Jak wygląda tam praca i atmosfera we firmie??

Mario

(usunięte przez administratora)Organizacja rejonów (usunięte przez administratora) też nie może sie obejść bez mojego komentarza po prostu jak niemasz znajomosci (usunięte przez administratora)albo mu podpadłeś to ma sie najtrudniejsze rejony ale jak sie tańczy tak jak on zagra to może coś bedziesz miał lżej.A co najgorsze to (usunięte przez administratora)utrudnia byłym zwolnionym pracowniko znaleść prace u konkurencji co wed według mnie jest to skandaliczne(usunięte przez administratora)

Koles
@Mario

Masz rację z twoją opinią się zgadzam

Nizol

Powiem tak.. praca w tej firmie fb serwis aktualnie to porażka.. nic kompletnie sie nie zmienilo od 2010 roku a mamy 2021. Kierownik Baran to osoba, która nie powinna byc kierownikiem , to byly kierowca, nie potrafi zarzadzac firma drze sie na pracownikow, straszy ze zwolni jak nie zrobisz rejonu kiedy robisz 11 godzine bo jest taki duzy rejon. wypuszcza w rejon zepsute stare auta, opony bez bieznika rozwalone lusterka klocki hamulcowe zużyte auta siatkowe na segregacje lub male smieciarki tam gdzie jest ok. 10 ton smieci.. tylko kilka smieciarek nadaje sie do użytku nie płaci za nadgodziny ktorych jest sporo wolne systemowe raz w miesiacu nie rekompensuje tego czasu pracy praca dla zdesperowanych za 2600 nie polecam

Neron
@Nizol

Pracowałem w tej firmie. Wielka segregacja ludzi i wyzysk. Tylko swoi kierownika są w porządku reszta to porażka dla nich. Marne auta to fakt i non stop się psują ,oleje ciemna ,mandaty się dostaje od policji. Więcej bym tam nie pracował.

Motyl

Po rozmowie wstępnej telefonicznej ze specjalistą do spraw rekrutacji dostałem informację, że moje podanie zostanie przekazane dalej do kierownika oddziału, który skontaktuje się ze mną żeby umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Niestety takiego telefonu już nie otrzymałem więc nie wiem w jakim celu wprowadza się ludzi w błąd I wymyśla głupoty zamiast mi po prostu podziękować... Podejście do sprawy oceniam negatywnie I na pewno nie polecę takiego pracodawcy.

Ozy

Tragedia marne stawki kierownik agresywny

Winek

Dla mnie dobra firma i pracodawca, choć pewnie do ideału brakuje ale za to narzekać mogą jedynie ludzie którym nie po drodze z pracą.

Sonczi

Znajdzie się ktoś kto pracuje w Krośnie na stanowisku kierowcy?? Mam kilka pytań dotyczących przyszłej pracy.

Gutek

Czyli dobrze się pracuje a może dowiem się czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Witaj Mario widzę że jesteś nie na bieżąco z informacjami bo nad godziny mamy wypłacane albo dostajemy wolne systemowe wiec to jest uczciwe ale widać po twej wypowiedzi ze ty w tej firmie nie pracujesz już od 2017 roku bo wyciągasz dziwne sprawy.A co do rejonów to są dobrze rozplanowane ale jeśli kierowca słabo jezdzi to trzeba doliczyć 1h do czasu pracy.

Dominika

Szkoda, że nie napisałeś żadnych konkretów na temat samej pracy w Trans-Formers Karpatia . Rzucanie wyzwiskami nikomu nie pomaga. A jaką masz umowę, można liczyć na umowę o pracę?

ANIA

A jak wygląda praca w administracji?

Norbert

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Pedro

Nie odbierają śmieci mimo telefonicznych wezwań .Pieniądze wzięli zlecenia nie realizują To zwyczajne wyłudzenie!!!!Ta firma nadaje się do likwidacji.SKANDAL

Dominika

Co konkretnie przez swój post chcesz zasygnalizować? Uważasz, że w Trans-Formers Karpatia faworyzuje się pracowników? Proszę Cię o podanie rzetelnej argumentacji, ponieważ nie powinno się na tym forum bazować na poszlakach. Ważne, aby odwiedzający ten wątek użytkownicy mogli zapoznawać się tylko z wartościowymi i zgodnymi z prawdą informacjami o tej firmie jako o pracodawcy.

byly pracownik

Skandalicznym zachowaniem (usunięte przez administratora)jest ingerowanie w zycie prywatne pracownikow poza granicami zakladu pracy z racji sprzeciwu wykonywania pracy do bolu. Majac wiedze dwa dni wczesniej iz powierzone zadanie nie moze byc zrealizowane w 3 osobowym zezpole i jednym samochodem, dla (usunięte przez administratora)takie argumenty sa niczym i wymusza prace do bolu(usunięte przez administratora).takie zachowanie swiadczy o braku kompetencji (usunięte przez administratora)do planowania czasu pracy podwladnym.wymiana zdan pomiedzy pracownikiem a (usunięte przez administratora)i wyrazny sprzeciw , ze nie bedzie sie wykonywalo pracy do bolu -okreslenie (usunięte przez administratora), poskutkowalo tym, iz (usunięte przez administratora)dowiedziawszy sie, ze pracownik szuka pracy u konkurencji swiadomie i z czystej zemsty zablokowal mu szanse podjecia pracy . Takim zachowaniem naduzyl (usunięte przez administratora) swoje prawa ingerujac w prywatnosc pracownika. Jesli (usunięte przez administratora)jest takze kierowca, to dla uzyskania swoich argumentow powinien pokazac pracownikowi, jak z dwojka ladowaczy w 8 godzin wykona zadanie 14 samochodow z 16 osiedli.ja zrobilem tylko 5 aut i prawie 7 ton w 8 godzin, co poskutkowalo ingerencja (usunięte przez administratora)u konkurencji.nie mam pretencji do (usunięte przez administratora)najpierw czlowieku umiej planowac rejony i ustal czy zadanie jest wykonalne przez jeden zespol , a potem pracuj ale uczciwie a nie szukaj zemsty w ingerowanie w zycie i prace pracownika poza granice zaklady pracy.

@byly pracownik

A o jakim pierniki mowisz

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.

Trans-Formers Karpatia Sp. z o.o.