Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

jojo

a pani Renata K. nadal pracuje? :)

Toni
@jojo

Oczywiście

szczesliwej drogi juz czas :-D

Od dzisiaj w ForNecie nowa jakosc !!!! W koncu firma zrobi milowy krok do przodu !!! Trzymam kciuki !!!!

hoo

Czy ktoś wie jakich zarobków może się spodziewać przedstawiciel farmaceutyczny? Dziękuję za odpowiedź.

rodowity krakowiak

rewelacja zwolnic 11 osob powiedzieć o tym dwa dni przed koncem umowy a po 2 tyg prosić żeby pracownik został bo jednak nie chcą zwalniac ZENADA żadna szanujaca się firma tak nie robi wstyd na całej linii wspolczuje tym co zostali pewnie tez zaraz się znowu będą dowiadywać no wszyscy się wycofali nie mamy nowych klientów niestety a dlaczego???odpowiedzcie sobie sami firma już nie poizyskuje nic nowego legla w gruzach no bo kto bd chciał współpracy?ratujcie się szukajcie cos innego jak wg syrektora jest duuuzo pracy na rynku(zapomnial dodac ze lepiej płatnej)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ginący

drogi dyrektorze miejmy nadzieje ze ty polecisz kolejny jak nasi koledzy i koleżanki nic nie potrafisz dyrektorku od słuchawek w Krakowie duuuzo pracy jak to powtarzasz wiec już zacznij szukac tylko kto cie będzie chciał motywować nie potrafisz zalatwoc tym bardziej czegokolwiek wszyscy tylko smieja się z ciebie zostaną ci same matoly którymi się otaczach i polecicie gdyby nie Aleksandra myslbys kible porazka

Unhappy Ending

Nie polecam :-|

windykator

Solidnej podstawy nie oferują (tzn. im się może wydaje, że tak), ale minimalne wynagrodzenie to jak na Kraków nie jest dobrą ofertą.

ala

Marcin mistrzu motywacji może nas zmotywujesz zanim wszyscy się zwolnimy :D (usunięte przez administratora)

Malinowelole

Umowa o pracę jest podpisywana na kwotę 1950zł, a jakby tam było tak źle to by nikt nie pracował, oczywiście że nie jest to takie łatwe na początku zarabiać kokosów ale gdzie w tych czasach można wtrafic na dobrą pracę, nie oszukujmy się to jest polska.

xyz

Widze, ze fornet czesto sprawdza tutaj opinie. I szybko odpowiada na niezbyt pochlebne komentarze nt firmy... Kazdy osoba ktora sie zdeyduje pracowac w fornecie na wlasnej skorze sie przekona czy mowie prawde, czy nie... Nie polecam tam pracy, ale to jest wybor kazdego kandydata nie moja... Wgl, jezeli sie da zarabiac o wiele wiecej niz 1500zl/msc, to dziwne ze 90% obecnych pracownikow call center tyle nie zarabia...

Popieram doxyz - jakby tak polowe tego czasu zamiast na narzekanie poswiecili na prace. . .

doxyz

Jak sie komus nie chce pracowac to ma 1500... wiekszosc siedzi i narzeka i jeczy ze im zle a nic nie robia zeby bylo lepiej. Da sie zarobic wiecej niz 1500 i to znacznie, awansowac tez sie da jak ktos sie stara a jak nie to zostaje narzekanie i wylewanie zalow w necie

xyz

Jeżeli chodzi o zarobki to 1850 brutto. + premie. po 2/3 mscach jestes w stanie zarabiac max 1500zl netto. Jezeli chodzi o awanse, to firma robi wszystko abys go nie dostal. zmienia warunki zdobycia awansu, tak abys ine mogl ich osiagnac. Zebrania "motywacyjne" zawsze koncza sie mówieniem o tym, jakie sa beznadziejne wyniki i ze przez to oczywiscie beda mniejsze premie. Ogolnie nie polecam pracy w For Net, praca ogolnie nudna, caly czas robisz to samo, a i tak sa ciagle pretensje od dyrektora...

info

adaś... stanowisko od września jest już zajęte. Co do innych ofert - jedynie call center ma wolne miejsca.

Lukas

Babska takie nie miłe że aż sie nóż w kieszeni otwiera!!!!

Agnieszka robi to co jej każe Stempak. Pewnie nie ma nic do powiedzenia wiec nic nam nie załatwi. Zresztą ona dba tylko o swoją du...

yyy

a Ania co była liderką nadal pracuje?

Basia

Nie piszcie już nic więcej. Chyba nie chcecie aby za każdym razem przyjeżdżała z obłędem w oczach pluła jadem a potem siedziała jak zbity kundel w budzie coś mrucząc pod nosem.

@Basia

Nikt nie chce by przyjeżdżała. Świetnie sobie bez niej radzimy, co już pokazaliśmy jak nie miała dla nas czasu. Pewnie w Krakowie będzie bardziej potrzebna:D

zadowolona
@Kasia

Jest im tak potrzebna, że coraz częściej ją do nas wypychają. A jak już tam siedzi to mogłaby o nas zadbać, chociaż raz. Jak tak dalej się będzie starać to niedługo będziemy pracować za darmo. Co przyjedzie to jest gorzej i gorzej.

ona

O widać, że nie wiele się zmieniło w Mielcu;( Czyli nie udało się z gwiazdy windykacji zrobić człowieka i słoma z butów dalej wychodzi. Szkoda pracowników którzy muszą się z nią męczyć:(

odp

Ciekawe jak długo powyższy wpis będzie widoczny, jak zdążyliśmy zauważyć wszystkie wpisy które mogły by naświetlić jaka to firma w dziwny sposób są usuwane..... a jeśli chodzi o obsługę wcale mnie to nie dziwi, może dlatego że wszyscy doświadczeni pracownicy poodchodzili. Ciekawe dlaczego? Ktoś kto pracował bądź miał styczność z w/w firmą na pewno wie dlaczego. Szkoda że kadra zarządzająca nie widzi w tym problemu....

G.
@odp

To prawda, szkoda słów.!!.

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.