Opinie o For-Net S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy For-Net S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie For-Net S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For-Net S.A. w Kraków

obiektywny

w calym 2012 roku moze samemu odeszlo kilka osob... zwolnienia byly ale wiecej osob zatrudnionio pomimo iz ponoc za oknem jest kryzys. umow zlecen moze sa dwie, trzy... niestety restrukruryzacja firmy ktora ma miejsce kilku osobom sie nie podoba stad ten "obiektywizm". jedni zyskuja inni traca, ot proza kazdej firmy!

dlaczego do proboszcza? są od tego powołane 2 instytucje Państwowa Inspekcja Pracy oraz Sąd Pracy.

pracownik3

Byli, sa i zawsze beda niezadowoleni (takze Ci bardziej ambitni!!) to jest m.in. powod do rozwoju firmy. Gorzej jak wszyscy beda "emanowac pewnoscia siebie" a pracowac nie bedzie komu!

pracownik_2

szef wszystkich szefow jest Ok moze dlatego ze sam kiedys na sluchawce pracowal a nie tylko wielkie paniska jak to wczesniej bywalo! kazdy kto dorwal sie na korodynatora nagle zapominal co sam kiedys robil!

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w For-Net S.A. na stanowisko Trener/ka w Call Center? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
krol julian

obawiam sie ze szef wszystkich szefow osobiście się dwm nie bedzie zajmowal bo przeciez jest czlonkiem zarzadu. ale wyglada na to ze trzyma reke na pulsie i wie co w trawie piszczy a ogloszenie- no polowa tego forum powinna aplikowac bo jest najmadrzejsza pod sloncem wiec na pewno sobie poradzi i wszystkim pokaze:):):):)powodzenia

Ludzie nie dość, że nasza praca jest bardzo trudna to jeszcze sami sobie robimy na złość! Czy warto obrażać się między sobą? Niby jedna firma a ciągle tylko, że ten zły, tamta zła? W pracy ciężko jak wszędzie, z pracą jeszcze trudniej teraz, na dodatek sami sobie jesteśmy wilkiem... Zmieńmy to i każdemu z osobna i wszystkim razem będzie nam lepiej. I w Krakowie na CC i w Mielcu na CC!

Ci co dostają lepsze premie lub niewielkie podwyżki (ale zawsze podwyżki) albo awanse nie piszą, tylko cicho pracują. Piszą głównie Ci, których już wśród nas nie ma, zaś nikt płakać po nich nie bedzie!

czarna

czytam to forum i nie wierze :) to co czytam :) skwituje to jednym zdaniem: jeśli Wam praca nie odpowiada, ani przełożeni to zmieńcie prace a przestańcie narzekać !!!!! :)

re Nika

zazdrość?:) staż 9 lat w windykacji więcej znaczy niż mgr... taka prawda i tego nikt nikomu nie zabierze....

Nika

a Pani Dyr. w Mielcu ma wyższe?

re pracownik

ale nowy dyrektor DWM ma wyższe wykształcenie :) o to co kaman?

re lola

w mielcu wlasnie kazdy wie co robi, za co odpowiada i robimy to bardzo dobrze!

krakus

a tak konkretnie? myślałem, że jak rządzi "szef wszystkich szefów" to macie tam luz.

lola

żeby tak w Mielcu jeszcze zrobili porządek - wszystkim żyło by sie lepiej...

nika

to prawda też słyszałam że call center krk nie będzie, tłumaczy to (usunięte przez administratora).......

madzia

zatrudnili bo są doraźnie potrzebni na monitoring- to tania siła robocza, więc jak to w FN za parę tyg pracować nie będą. zobaczymy kto ma rację:)

normalny

I po to właśnie zatrudnili 8 nowych osób w Krakowie a w Mielcu nikogo? Skończ kolego/koleżanko szczuć Kraków na Mielec i odwrotnie. Dosyć mamy już podjazdówek ala pani dyrektor!

madzia

przez ostatnie 12 miesięcy firma zwolniła swoich wieloletnich pracowników. call center w Krakowie będzie zlikwidowane, mniejsze koszty w Mielcu:)- to akurat jest zrozumiałe.narazie zaprzeczają, żeby wszyscy nie uciekli na l4.

spokolo

a i procedyra antymobingowa ma byc. czy to przypadek?

to tak po jakimś czasie jak Ci trochę podwyższą podstawę to z prowizją po kilkunastu msc pracy około (usunięte przez administratora) brutto jest realne. wszyscy czuja ulgę po dzisiejszym dniu- aż chce się pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o For-Net S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w For-Net S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy For-Net S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

For-Net S.A.
2.7/5 Na podstawie 293 ocen.

For-Net S.A.