Opinie o El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c. w Gdańsk

Firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem sieci i przyłączy elektrycznych, głównie w przemyśle stoczniowym.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c. w Gdańsk

Ogłoszenie na Elektryk do El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c. pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Michalina Nowy wpis

Czy ta agencja jest dobra na pierwszy wyjazd ?

Jjjjj Nowy wpis
@Michalina

Zależy czy ktoś ma czy nie ma doświadczeni daj maila to napisze konkretnie

Gdańszczanin

Parę dni temu oszukali z mojej rodziny kuzyna wyjechał do Chin teraz chłopak nie ma jak wrócić.Nie chcą mu dać biletu na powrót do Polskii i straszną karami po 20 000 i więcej tam panuje koronawirus ludzie uciekają a Polaków trzymają telefonw nie odbierają ani maili Niech ktoś powie co mamy zrobić rodzina się martwi dzieci i żona płaczą

@Gdańszczanin

To prawda wszyscy słyszeliśmy o tych Chinach nie wiem na czym to się skończyło ostatnio pracownik mieszkający w Danii nie wiem czy z Elmarine , mgelektryk czy innej firmy prowadzonej przez jedna rodzine został skatowany przez kolegów z innej firmy ... przez bite 3 godziny był bity nogami od stołu rozbijali na nim krzesła itd z tego co wiem połamany nos , coś ze szczeka ... brygadziście który z nimi mieszkał przyszło poinformować firmę dopiero wieczorem zero reakcji HgS chce sprawę oczywiście przytuszowac chłopak chodzi dalej do pracy tylko dostał lżejsze zajęcie

Hahaha Nowy wpis
@Gdańszczanin

Skąd ty człowieku takie rzeczy wiesz I wypisujesz to nie wiem, ale daj mi numer do swojego dilera...

Michal

Witam chciałbym wyjechać na kontrakt na statki. . Gdzie mam wysłać meila z cv bądź zadzwonić żeby się załapać. Proszę o pomoc. Mój meil majka8118@o2.pl.

El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Też były pracownik

Tak jak tu piszą poniżej. to rodzaj agencji pośrednictwa pracy. Oddelegowują do pracy dla hagusów. Elmarine zatrudnia tylko na umowy śmieciowe,jeśli przydziobiesz to może HG da na czas określony.Ja do nich nic nie mam kasa zawsze na czas była tylko trochę późno bo 15tego i robiłem swoje więc nikt do mnie się czepiał.Samo HG to różnie,szeregowi pracownicy ogólnie w porządku,gorzej kadra kierownicza która potrafi dać się we znaki,zwłaszcza Roman(nazwiska nie pamiętam) .Taka firma na przetrwanie kiedy nie ma kontraktu zagranicznego.

Kamila

Powiesz, czy El Marine ma jakieś wolne wakaty? Na jaki adres mogę wysyłać CV?

El marine to nic innego jak te dziady z HG soluszyn, jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć to proszę odwiedzić ich stronkę. El marine czy El technik to przebierance

Faktycznie to prawda co piszesz na ich stronie tak samo jak na stronie HG Solutions widnieje niejaka Iwona co prawda zdjęcia przedstawiają inne osoby ale o dziwo mają ten sam nr telefonu (zrzuciłem screen bo pewnie niedługo to niedociągnięcie poprawią) Hg Solutions radzę omijać dużym łukiem i nie tykać nawet 100 metrowym kijem. Jest to ta sama grupa niewyobrażalnie uczciwych osób którzy mówią samą prawdę i płacą zgodnie z tym na co się umówili. albo na odwrót :-) Szczerze odradzam sam pracowałem dla tych kłamców o wiele za długo aż sam się teraz dziwię Jeżeli są wam coś winni pogódźcie się ze stratą -nie oddadzą nie mają żadnego poczucia wstydu wiem co piszę

Dorota

Zachowaj proszę kulturę wypowiedzi na forum i wypowiadaj się w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników serwisu. Co chcesz przez to powiedzieć? Nie można zobaczyć w Internecie negatywnego w skutkach powiązania między opisywanymi firmami, więc wytłumacz nam proszę, co masz na myśli?

Ludzie z klona MG Electric Marzena Turek idą z nimi do Prokuratury za kontrakt w Chinach , kto został poszkodowany może się dołączyć cyt.:Tak. Jestes zatrudniony przez MG Electric, ElMarine, ElTechnic i nie wiem przez kogo jeszcze, a dostajesz ciuchy z logo HG Solutions i pod tą firmą pracujesz. pozdrawiam

Joachim

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Spoko firma tylko tzreba pracować i tyle!!

Polskiestoczniesąnajlepsze

Spółka Komandytowa - to już świadczy że zabezpieczyli się na wypadek jak upadną to nikt nic od nich nie dostanie . Pomysł powstania spółek Komandytowych sięga XVII w. i był skierowany dla " wynalazców"- gdzie Komandytariusz osoba majętna inwestowała w pomysł biednego pomysłodawcy. Całym biznesem kierował ten biedaczek i on za niego odpowiadał jego "mecenas" brał 99% zysku a odpowiadał tylko do wysokości swojego wkładu co chroniło w razie niepowodzenia cały jego majątek. Dzisiaj cwaniacy otwierają S.C. z kapitałem 5000 zł a za cały interes odpowiada sp zoo lub osoba "bez kasy". Życzę powodzenia w odzyskiwaniu kasy ( w razie co )

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nieznajomy
@Piotr

Szukają cały czas. Polska Niemcy Norwegia

Szef
@Piotr

Tak!!! SZUKAJĄ JELENI

Natal

Jeśli komuś nie odpowiada praca w bardzo dobrej firmie to pewnie nie daje rady i pozostało narzekanie??

Krzak

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i firmą jak to firma - w żadnej nie jest idealnie. Wypłaty zawsze na czas, zarobki satysfakcjonujący ( zawsze +3000 zł)

stoczniowiec

firma krzak!!!!!!!!!!!!!!!!!

admin

Podoba Ci się praca w firmie EL Marine S. C.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw merytoryczną opinię o El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c. - Gdańsk

El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c.
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Marynarki Polskiej 96
    80-557 Gdańsk

El Marine Grzegorz Banaszek Jacek Miszewski s.c.