Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

Bełchów

Opinie o Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

anonim 2011-03-01 12:02:21
Jedyne co jest pozytywnego w tej firmie to pensja 10 każdego miesiąca. Reszta to żenada pod każdym względem. O pdwyżkach płac można zapomnieć bo firmy ( jak to szef mówi ) nie stać na podwyżki.
nie dalem sie wykorzystywac 2013-05-15 09:37:19
Odszedłem i nie żałuję teraz robie dokładnie to samo tyle ze z normalnymi ludzmi a zarobki sa nieporównywalnie wyzsze.Ludzie nie bójcie sie zmieniać p
racy warto jest szukac i nie dajcie sie zastraszac. Warto jest zrobic krok zeby żyć i pracować godnie.
No Właśnie (MARKS) 2013-11-27 00:51:44
Dyrektor tej firmy[usunięte przez moderatora] będąc z córką właściciela i kończąc szkołę zaocznie prawnie uważa się za dyrektora tej firmy. Mając zero doświadczenia próbuje wykazać doświadczenie w tej dziedzinie właścicielowi ( teściowi). Rekrutując i traktując pracowników sprawdza ich wytrzymałość psychiczną. . . Pomijając Fakty ubliżania i poniżania przy innych pracownikach wydaje mu się że wszystko wie ( ukończając szkołę zaoczną ). Pracownicy tej firmy są wynagradzani i traktowani jak zwykli robotnicy na budowie a nawet gorzej, gdyż stawka tzw. ,,budowlańców" wynosi więcej niż np. 7 zł na godzinę podobnie zarabiają ludzie na produkcjach w pracach czysto fizycznych. Zresztą każda firma stara się o zatrzymanie stałych wieloletnich pracowników , a firma "Sfamasz" może się poszczycić tym że stałych pracowników którzy pracuja ponad 10 lat i zapewne dopracują do emerytury w tej firmie stawką godzinową 11 złotych Brutto, Do czego odchodzi 31 % podatku więc niech sobie wszyscy policzą ile każdy zarabia miesięcznie po 10-15 latach w górę na rękę , są to ludzie z wykształceniem i z wszelkimi uprawnieniami. Uważam że przy takich płacach Cena wynagrodzenia równa się jakość , porównywając pracę w Polsce a za granicą , i tyle mam do powiedzenia a Panu K[usunięte przez moderatora] życzę powodzenia i dalszych cięć Budżetowych firmy i życzę dalszego podupadania firmy Którą zapoczątkował Pana teść . . .
Merok 2016-04-21 18:15:26
Cześć, zastanawiam się jak się sprawy mają w Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic bo widze, że od pewnego czasu trochę ciszej, odkąd tutaj, odkad zostali partnerem Skierniewic to w ogóle jest czad
Zostaw swoją opinię o Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic - Bełchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic