Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

Pracowałeś w firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-03-01 12:02:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jedyne co jest pozytywnego w tej firmie to pensja 10 każdego miesiąca. Reszta to żenada pod każdym względem. O pdwyżkach płac można zapomnieć bo firmy ( jak to szef mówi ) nie stać na podwyżki.
zdjecie uzytkownika
nie dalem sie wykorzystywac - 2013-05-15 09:37:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odszedłem i nie żałuję teraz robie dokładnie to samo tyle ze z normalnymi ludzmi a zarobki sa nieporównywalnie wyzsze.Ludzie nie bójcie sie zmieniać p
racy warto jest szukac i nie dajcie sie zastraszac. Warto jest zrobic krok zeby żyć i pracować godnie.
zdjecie uzytkownika
No Właśnie (MARKS) - 2013-11-27 00:51:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dyrektor tej firmy[usunięte przez moderatora] będąc z córką właściciela i kończąc szkołę zaocznie prawnie uważa się za dyrektora tej firmy. Mając zero doświadczenia próbuje wykazać doświadczenie w tej dziedzinie właścicielowi ( teściowi). Rekrutując i traktując pracowników sprawdza ich wytrzymałość psychiczną. . . Pomijając Fakty ubliżania i poniżania przy innych pracownikach wydaje mu się że wszystko wie ( ukończając szkołę zaoczną ). Pracownicy tej firmy są wynagradzani i traktowani jak zwykli robotnicy na budowie a nawet gorzej, gdyż stawka tzw. ,,budowlańców" wynosi więcej niż np. 7 zł na godzinę podobnie zarabiają ludzie na produkcjach w pracach czysto fizycznych. Zresztą każda firma stara się o zatrzymanie stałych wieloletnich pracowników , a firma "Sfamasz" może się poszczycić tym że stałych pracowników którzy pracuja ponad 10 lat i zapewne dopracują do emerytury w tej firmie stawką godzinową 11 złotych Brutto, Do czego odchodzi 31 % podatku więc niech sobie wszyscy policzą ile każdy zarabia miesięcznie po 10-15 latach w górę na rękę , są to ludzie z wykształceniem i z wszelkimi uprawnieniami. Uważam że przy takich płacach Cena wynagrodzenia równa się jakość , porównywając pracę w Polsce a za granicą , i tyle mam do powiedzenia a Panu K[usunięte przez moderatora] życzę powodzenia i dalszych cięć Budżetowych firmy i życzę dalszego podupadania firmy Którą zapoczątkował Pana teść . . .
zdjecie uzytkownika
Łobuz - 2015-10-09 23:51:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z ciekawostek, firma została uznana jako honorowy ambasador Skierniewic.. To może zabawnie brzmi, ale jednak świadczy o tym, że firma robi coś dobrego w swoim otoczeniu i ktoś ich docenia. Dziwię się strasznie, że nikt się tutaj nie wypowiada. Zastanawiam się, gdzie podziali się wszyscy pracownicy :)
zdjecie uzytkownika
Merok - 2016-04-21 18:15:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć, zastanawiam się jak się sprawy mają w Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic bo widze, że od pewnego czasu trochę ciszej, odkąd tutaj, odkad zostali partnerem Skierniewic to w ogóle jest czad

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: