Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

Pracowałeś w firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-09 09:22:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
daj innym odnaleźć to czego szukają, zostaw własną opinię. Co sądzisz o pracy w Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic? Wyraź swoją opinię, Bełchów jest niemałym miastem na 100% ktoś skorzysta. Co dobrego a co negatywnego wiesz o tej firmie? Inni z ogromną chęcią też o tym poczytają. Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-03-01 12:02:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jedyne co jest pozytywnego w tej firmie to pensja 10 każdego miesiąca. Reszta to żenada pod każdym względem. O pdwyżkach płac można zapomnieć bo firmy ( jak to szef mówi ) nie stać na podwyżki.
zdjecie uzytkownika
nie dalem sie wykorzystywac - 2013-05-15 09:37:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odszedłem i nie żałuję teraz robie dokładnie to samo tyle ze z normalnymi ludzmi a zarobki sa nieporównywalnie wyzsze.Ludzie nie bójcie sie zmieniać p
racy warto jest szukac i nie dajcie sie zastraszac. Warto jest zrobic krok zeby żyć i pracować godnie.
zdjecie uzytkownika
No Właśnie (MARKS) - 2013-11-27 00:51:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dyrektor tej firmy[usunięte przez moderatora] będąc z córką właściciela i kończąc szkołę zaocznie prawnie uważa się za dyrektora tej firmy. Mając zero doświadczenia próbuje wykazać doświadczenie w tej dziedzinie właścicielowi ( teściowi). Rekrutując i traktując pracowników sprawdza ich wytrzymałość psychiczną. . . Pomijając Fakty ubliżania i poniżania przy innych pracownikach wydaje mu się że wszystko wie ( ukończając szkołę zaoczną ). Pracownicy tej firmy są wynagradzani i traktowani jak zwykli robotnicy na budowie a nawet gorzej, gdyż stawka tzw. ,,budowlańców" wynosi więcej niż np. 7 zł na godzinę podobnie zarabiają ludzie na produkcjach w pracach czysto fizycznych. Zresztą każda firma stara się o zatrzymanie stałych wieloletnich pracowników , a firma "Sfamasz" może się poszczycić tym że stałych pracowników którzy pracuja ponad 10 lat i zapewne dopracują do emerytury w tej firmie stawką godzinową 11 złotych Brutto, Do czego odchodzi 31 % podatku więc niech sobie wszyscy policzą ile każdy zarabia miesięcznie po 10-15 latach w górę na rękę , są to ludzie z wykształceniem i z wszelkimi uprawnieniami. Uważam że przy takich płacach Cena wynagrodzenia równa się jakość , porównywając pracę w Polsce a za granicą , i tyle mam do powiedzenia a Panu K[usunięte przez moderatora] życzę powodzenia i dalszych cięć Budżetowych firmy i życzę dalszego podupadania firmy Którą zapoczątkował Pana teść . . .
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sfamasz Skierniewicka Fabryka Maszyn Jan Dziedzic?
Zadaj pytanie
x