Opinie o eSmoking World w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie eSmoking World. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w eSmoking World o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eSmoking World w Chorzów

badas

1700zł to jest dużo w dzisiejszych czasach? Na umowie śmieciowej? Jesteście żałośni, jeżeli uważacie że TAK. Praca po 12h na kwadracie 1x1.. w totalnym hałasie bez widoczności światła dziennego nie jest pracą lekka nawet jeżeli masz 20 klientów dziennie. Często już po pierwszych miesiącach pracy można dostrzec tego skutki.

Ogarnijcie sie ludzie!

Masakra! SPCJALISTA sie znalazl od spedazy taktycznych rakiet samonaprowadzajacych dla mysliwcow 5 generacji. Ludzie ogarnijcie sie ile waszym zeaniem jest warta robota gdzie siedzisz na tylkku przez 12 godzin 3 lub 4 razy w tygodniu obslugujac 10 klientow dziennie co zajmuje w ciagu dnia 45 minut? Jakimz to specjalista trzeba byc? Czy nalezy miec doktorat? No tak najgorsze ze nie mozesz czytac ksiazki to przekresla prace na maksa.Nie znacie rynku pracy zapraszam do kolchozow typu dyskonty lub restouracje a dla pana ambitnego stacja paliw lub call center pa ja c. Masz 1700 za minimum wymagan bez szefa nad glowa. Niektorzy ludzie sa za ta kase magazynierami, spawaczami,slusarzami, pracownikami produkcji w tym samym wymiarze godzin a to sa prace ciezkie i wymagajace umijetnosci oraz doswiadczenia. Wy macie otworzyc punkt zalogowac sie sprzedac papierosa wydac kase nudzic sie zamknac punkt policzyc kase isc do domu. Za co wy chcecie wiecej zarabiac?

Niestety, większość negatywnych opinii potwierdza się, manager na nic nigdy nie ma czasu. Powtarzają cały czas, że jesteś doradcą a chwilę później każą wciskać największe g...o na całym stoisku które powinno trafić do muzeum. Kasa jak na specjalistę i doradcę to śmiech na sali mimo, że jeśli siedzisz w temacie to o e papierosach masz wiedzę ogromną. O najmniejszą pierdołę trzeba górę prosić mailami i telefonami nieraz i 2 tygodnie a jak Ty masz coś zrobić to musi być na wczoraj. Nie polecam!

Jonas

7zł/h, kpina,ludzie na kasach w biedronce zarabiają znacznie więcej a idąc do pracy zostawiają mózg w domu(z całym szacunkiem).Praca wcale do lekkiej nie należy, dwa razy w m-c tajemniczy klient + odiwedziny menago. Wszystko fajnie do momentu,gdy gorzej się poczujesz w pracy - nikt Cie nie zastąpi, a menago powie,że musisz sobie z tym problemem poradzić sam/a ;] Odebrałem kilkanaście tego typu telefonów od pracowników z innych punktów.Na stoisku nawet nie ma czajnika,a co dopiero wiatrak gdy na zewnątrz 40C. 1700zł można zarobić haa owszem przy 200h,wyrobionym targecie i dodatkowej kasie od menago, jeżeli takową pulę w danym miesiącu dostanie i w ogole będzie miał ochotę Ci coś z tego dać ;] Przed zozpoczęciem jakiejkolwiek pracy w Centrach Handlowych poczytajcie sobie jak one wpływają na psychikę ludzi(brak światła dziennego itp.) Nie polecammM!!

Doradca Klienta

Żeby kazda rozmowa tak przebiegała. Rozmawialam z Panią Kasią, Bardzo sympatyczna. Przedstawiła mi firmę, obowiązki, warunki. Nie zadawala zadnych durnych pytań, których nienawidze (np. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie, gdzie widzisz sie za 5lat:)) rozmowa przebiegała naprawde w miłej atmosferze

O doświadczenie, o trudnych klientow/trudne sytuacje, czy ja mam jakieś pytania, dyspozycjnosc

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Dosia

Jeżeli ktoś intersuje się tematem i lubił kiedyś w szkole fizykę i ogarnia pierdoły typu parametry to praca jest lekka, i przyjemna ale jezeli dla kogoś to czarna magia , to psychika wysiada...

Gosia Stępień.

Witam serdecznie, przeczytałam Wasze komentarze i trochę się zraziłam do e smoking world... Przyznam, że chciałabym tam pracować i zastanawiam się nad aplikowaniem, bo od dłuższego czasu szukam pracy, ale widzę, że nie powinnam? W moim mieście, kobiety które są za ladą zazwyczaj są uśmiechnięte, nie wydają się pokrzywdzone, aczkolwiek nie pytałam ich o to, a nie raz miałam na to ochotę aby przy zakupie spytać co sądzą o tej pracy. Opowie mi ktoś coś więcej o tej pracy? Jest jakiś test z wiedzy cz coś? Z kim odbywa się rozmowa itp.?

Nie polecam tej pracy jesli ktos jest ambitny to wyżej zajdzie pracując na stacji paliw i będzie lepiej traktowany. Robiłem w esw 2 lata prawie wiec wiem co nieco o tej pracy. A jeśli dla kogoś to szczyt ambicji to nisko się ceni tyle by wyrobić okolo1800 zl musisz robic ponad 200 godzin. Do chcącego nic trudnego. Tyle ze na cpn dostaje więcej za zbijanie bąków n placu podjazdowym przy 200h a praca wydawała by się być mniej rozwojowa... Lepiej play na call Center wam zapłaci...

JA

Najgorsza praca w życiu! Menago nie wie nic o pracowniku, punkcie, brak kontaktu. Ma wszystko gdzieś. Idzie na urlop spoko niech idzie ale mógłby o tym poinformować. Pracowałam bez przeszkolenia bo tak wyszło, że nikt nie miał czasu mnie przeszkolić. Miałam z siebie robić pajaca i wychodzić z wyspy i nagabywać klientów. Do tego nie można czytać książki, korzystać z internetu. Raport miesięczny musiałam robić sama nie mając o tym zielonego pojęcia. Żeby dostać dzień wolnego musiałam błagać bo byłam sama na punkcie, bo nikt nie chciał podjąć pracy. Jeżeli lubicie walkę z wiatrakami to polecam :D to była praca z koszmarów. Dodam jeszcze, że na wspaniałej wycepce temperatura przekraczała 40 stopni gdy mdlejąc zadzwoniłam do menago wyśmiał mnie i kazał siedzieć w pracy. Ostatecznie zabrało mnie pogotowie. Taka to porządna firma.

Magda

takie cebulaki jak ty kończą potem studia. nic tylko necik w pracy i wypłata o czasie. do roboty cebulaku!

aaaaaaaaaaa

Stawka 7 zeta/h stanowczo za mała, ale praca lepsza niż tyranie w markecie na kasie i użeranie się z tępymi ludźmi ;) Punkt łatwy do ogarnięcia, jeśli pracownik ma minimum chęci. Asortyment z biegiem czasu łatwy do przyswojenia. Wiadomo jeśli ktoś ma zwis na pracę i klienta to po roku nie będzie w stanie znać podstaw. Nowy pracownik ma taryfe ulgową bo wiadomo, że nie jest alfą i omegą żeby przez dwa tygodnie poznać wszystko począwszy od asortymentu a kończywszy na sprawach wewnątrzpunktowych (program sprzedażowy, zamówienia itp.)System pracy to kwestia dogadania się ze współpracownikiem, więc jeśli już na dzień dobry są zgrzyty to wiadomo, że jedna z osób długo nie ,,zabawi" w firmie. Relacje z kolegą/koleżanką są chyba najważniejsze. Jeśli jest wymiana informacji pomiędzy pracownikami to są szanse na dłuższą pracę. Jeśli jedna z osób chce czuć się niezastąpiona i będzie miała zwis na przekazywanie info o funkcjonowaniu salonu drugiej to nie ma co się łudzić na prace w przyjaznej atmosferze. Kasa kiepska i żeby być usatysfakcjonowanym trzeba by było spędzić z 200 h m-nie w tej pracy. Plusem jest, że nie trzeba śmigać non stop 12 h po salonie, gdyż czasem przez 2 h nie ma ani jednego klienta (bynajmniej tak jest w moim mieście). Tajemniczy klient, niezapowiedziane wizyty menago i innych pracowników są na porządku dziennym, ale to jest rzeczą normalną. Grunt żeby mieć ubranie firmowe i nie zachowywać się jak burak oraz mieć wiedzę na temat tego co się sprzedaje. Klienci zazwyczaj jedni i Ci sami co jest plusem ogromnym bo z czasem zna sie ich nawyki i łatwiej sie z nimi dogadać i znaleźć wspólny język. Obietnica ewentualnej umowy po upływie przepracowanego roku w tej firmie to jedna utopia. Nie ma jednoznacznych kryteriów przemawiających za uzyskaniem takiej umowy przez pracownika. Czasem można pracować dwa lata a wizja tego papierka oddala się z każdym miesiącem coraz bardziej. To jest jedyny minus tej pracy. Ale mając do wyboru pracę na kasie w markecie bądź też w tej firmie to i tak wybieram ją bo narobić się nie trzeba ale tez nie twierdzę, że się w niej tylko przesiaduje i w necie fejsa przegląda. Mając jednak ambicje pracownik tę pracę będzie traktował jako chwilowy punkt zaczepienia.

ktoos

Magdaaaa Ty chyba pracowałaś u partnera, a nie w autoryzowanym punkcie, bo tu jest jeden menago regionalny na kilkanaście lub wiecej punktow, a nie 3 szefów :P Praca spoko o ile wykonujesz swoje obowiązki, czytasz maile ze zrozumieniem i stosujesz sie do nich, dbasz o porządek, poglębiasz swoją wiedzę na temat e-palenia [są szkolenia wiec nie ma z tym problemu] w razie czego zawsze mozna zadzwonic do odpowiednich osob i chetnie Ci pmogą. Atmosfera bardzo fajna, luźna, nawet do menago mówi się na "Ty". Premię można uzyskac nie tylko za wyrobiony plan, ale tez za np. ladne ozdobienie punktu na swieta. Czesto jest tak, ze jesli zrobisz coś fajnie, dasz coś od siebie to firma z reguły to docenia. Ostatnio asortymen sporo się zmienil i jest na prawde spoko. Co do godzin pracy. Z reguly na start masz umowe zlecenie, pozniej mozliwosc umowy o prace. Tak czy owak na zleceniu sa placone wszelkie skladki wiec i chorobowe sie nalezy i tzw. kuroniówka jesli sie straci pracę. Godziny ustalają osoby na punkcie. Dla firmy ważne jest tylko by salon/wyspa byly otwarte codziennie w określonych godzinach, z reguly 11-12h, niedziela 8-10h. Ale czy sie stoi na połowe, czy cale dnie, czy po kilka dni pod rząd to tylko pracownicy o tym decydują jak im wygodnie. Czasem organizowane są szkolenia zbiorowe, integracyjne :) Firma na prawde spoko!

daniel30
@ktoos

E nie są w tyle ze sprzętem-może tak było ,ale obecnie zalewają co tydzień jakimiś nowościami i rozszerzają asortyment o nowe wiodące firmy,także akurt tutaj jest spoko.

Praca sama w sobie na początku jest ok, wciskają Ci kit jaki to jesteś im potrzebnym i wartościowym pracownikiem. Po roku może się doczekasz umowy albo zwolnienia z dnia na dzień. Na podwyżkę nie ma co liczyć. Jesteś szarą masą w wyścigu szczurów. Wciskasz ludziom kit który nawet połowy tej ceny nie jest warty ale nie możesz przecież powiedzieć że konkurencja ma coś lepszego. Względem asortymentu są bardzo mocno w tyle. Kiedyś bardziej liczył się pojedynczy pracownik aczkolwiek z czasem to przestaje mieć znaczenie. Jesteś dobry dopóki włazisz w tyłek dla menago, a jak przyjdzie co do czego na pomoc w drugą stronę nie masz co liczyć.

niepolecam

Nie polecam...Zwalniają pracowników, którzy pracują należycie, podając przy tym dziwne powody. Na pewno to nie jest pewna praca, bo w każdej chwili mogą cię zwolnić.

Nieprawda
@niepolecam

Nikt nie zwalnia z byle powodu. Jesteś kontrolowany: punktualność, prezencja, wiedza, obsługa klienta, prowadzona dokumentacja, dogadywanie się ze współpracownikiem, przerwy w pracy, trzymanie czystości, utargi itd Dobry pracownik to skarb i nikt by tak sobie nie zwolnił pracownika który się sprawdza i zapewnia przychody.

dfdd
@Nieprawda

dobry pracownik to dla czesci pracodawcow w Polsce:nie marudzi kiedy zle zarabia lub sie go oszukuje.

gość

Praca sama w sobie nie jest ciezka, wystarczy wiedziec co nieco o produktach i wiedziec jak doradzic klientowi przy wyborze sprzętu (generalnie wciskasz ludziom chinski syf, nie warty swojej ceny), poza tym utrzymanie stoiska w czystosci i robienie zamówien. praca jest bardzo lekka. zaleznie od punktu mozesz miec od 10 do 40 (mniej wiecej) klientow dziennie, pracujesz z 10-12 godzin dziennie. tak ze masz pełno wolnego czasu(niektóre punkty mają średnio jednego klienta na godzine) i nic nie robisz - oficjalnie w tym czasie nie mozesz np słuchac muzyki albo czytac ksiazki. co do zatrudnienia to na starcie jest 7zl/h + premie(1% od miesiecznego utargu + 100zł jesli wyrobisz miesieczny plan). nie wygląda to zle, ale miesieczne plany o ktorych wspomnialem dają często takie NIE DO ZROBIENIA. opowiadają ci ze mozna dostac podwyzke i umowe o prace, ale szczerze mówiac jeszcze nie poznałem osoby która by tego doczekała. Inną rzeczą jest to ze obojętnie jak chory bys nie był i tak musisz przyjsc do pracy, bo nie ma kto cie zastąpic, żeby zalatwic sobie kogos na zastępstwo trzeba ludzi błagać na kolanach, bo generalnie wszyscy mają cie w dupie. Moim zdaniem praca jest dobra dla osoby uczącej się w tygodniu, która chce sobie dorobić w weekendy, ale zeby pracowac tam w tygodniu to nie jest nic ciekawego

No nie wiem

Praca jest po 12 godzin co 2 dzień w niedziele pracujesz po 8 godzin średnio po 168- 176 godzin w miesiącu, umowa zlecenie. Jeśli jesteś chętny do pracy i się nauczysz, potem trzymasz ich standardy to spokojnie tam zostaniesz. Stawka to 7 zł netto, nie jest to praca marzeń ale jest raczej mało wymagająca, sprzedajesz e fajki musisz dobrze wydać, znać asortyment żeby doradzić klientowi, być w miarę ogarnięta i odpowiedzialna, tyle. Powiedz mi jak możesz dostać umowę zlecenie na pól etatu? Coś ci się pomyliło Madziu. Nie wiem jak jest w Chorzowie ale u mnie jest ok.

magdaaaa

Nie polecam pracować w tej firmie, punkt znajduje sie na ul. 3 maja w Chorzowie. Zwalniają pracownika po 1 miesiącu, bo coś im się nie podoba. Jest 3 szefów, z czego żaden nie ma pojęcia o asortymencie. Na dodatek umowę zlecenie dostajesz na pół etatu, a robisz po 12h dziennie.

Zostaw merytoryczną opinię o eSmoking World - Chorzów

• Jak się pracuje w eSmoking World?

Zobacz opinie na temat firmy eSmoking World tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eSmoking World?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eSmoking World?

Kandydaci do pracy w eSmoking World napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eSmoking World