Opinie o eSmoking World w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie eSmoking World. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w eSmoking World o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eSmoking World w Chorzów

kama

Hejka ;) Pracuje w tej firmie 4 miesiące i muszę powiedzieć, że na początku sceptycznie podchodziłam do tej pracy. Bałam się, że jest to kolejna z firm które chcą wykorzystać pracownika. Moje zaskoczenie po zobaczeniu pierwszej wypłaty było nie do opisania :) Wreszcie znalazłam pracę, gdzie nie muszę harować a mogę fajną kasę zgarnąć :) Sprzętu do ogarnięcia jest sporo, ale zawsze można liczyć na pomoc managera, kolegi/koleżanki z punktu. Polecam i pozdrawiam Rybnik! :D

Ola

Praca bardzo fajna ;) managerka na luzie- przede wszystkim ludzka. Wiadomo wymaga wiedzy i porządku ale nie czepia się o głupoty. Można zdobyć fajna premie jak człowiek się stara. To moja dotychczas najlepsza praca. Pracuje sie po 120 co drugi dzień, więc czasu wolnego sporo ;) polecam!

jak to nie kształci? Budujesz w sobie otwartość, relację z klientem, komunikację i umiejętność sprzedaży, masz wielu stałych klientów, z którymi musisz podtrzymywać dobre kontakty, bo wtedy ludzie chcą wracać właśnie do Ciebie, a nie współpracownika, więc logicznie - nabijasz sobie większe utargi co jest pewną formą motywacji. Otwierasz i zamykasz zmianę, więc odpowiadasz za wypełnianie dokumentów, otwarcie punktu, zatowarowanie i inne tego typu rzeczy, więc trzeba być odpowiedzialnym. Pracujesz nad sobą, zdobywasz doświadczenie w pracy z ludźmi, a dodatkowo kształcisz się pod względem fizyki i elektroniki, bo "jakoś" ten papieros przecież działa, a przecież musisz wiedzieć jak rozwiązać problem klienta, który przychodzi do Ciebie ze sprzętem, który nie działa. Z doradcy klienta możesz bez problemu awansować na kierownika sklepu, a z tego może i jeszcze wyżej, więc nie rozumiem pytania.

Praca jest fajna, stawka 8/h za siedzenie na (usunięte przez administratora) jest ok, bo siedzac na (usunięte przez administratora) w domu dostajesz zero. Menadzer bardzo spoko, wyrozumialy i na luzie. Grafik elastyczny, dopasowujesz do siebie. Fakt, wiedze minimalną musisz posiadać, bo zdarzają się klienci, którzy mogą Cię zagiąć, ale to wszystko jest do nauczenia. Dużo możliwości na zdobycie premii, a firma docenia dobrych pracowników.

Doradca Klienta

Żeby kazda rozmowa tak przebiegała. Rozmawialam z Panią Kasią, Bardzo sympatyczna. Przedstawiła mi firmę, obowiązki, warunki. Nie zadawala zadnych durnych pytań, których nienawidze (np. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie, gdzie widzisz sie za 5lat:)) rozmowa przebiegała naprawde w miłej atmosferze

O doświadczenie, o trudnych klientow/trudne sytuacje, czy ja mam jakieś pytania, dyspozycjnosc

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Anonimowa

Hej, czytam te wszystkie komentarze i aż śmiać mi się chce :) w esw pracuję ponad rok i do końca studiów nie zamierzam się stąd nigdzie ruszać. To jest praca idealna dla studentów. U nas sprzedawcy mają 9zł/h, wiadomo kierownik trochę więcej. Od kiedy tu pracuję manager był u nas aż 1 raz, w przyszłym miesiącu ma przyjechać znowu o czym poinformował mnie telefonicznie. Praca jest lekka: przychodzisz, otwierasz stoisko, logujesz się, obsługujesz klientów, wysyłasz raport, zamykasz. W międzyczasie uczysz się, czytasz książk, rozwiązujesz krzyżówki, siedzisz na fejsie. 25-40 min przerwy (w zależności od godzin pracy) nie jestem w stanie wykorzystać, bo jem na stoisku. Nie wiem co się tak uczepiliście braku wiatraka, u mnie wiatrak jest, bo się o niego postaraliśmy. Atmosferę w pracy każdy ma taką, jaką sobie wypracował. Ja nie narzekam. NNiedawno zostałam kierowniczką więc tym bardziej się cieszę. Umowa zlecenie w trakcie studiów jest według mnie jak najbardziej okej. Jeszcze zanim minął pierwszy rok mojej pracy tutaj zostałam kierowniczką, więc jestem jeszcze bardziej zadowolona. Oczywiście mogłabym oczekiwać 5 tys. miesięcznie, ale powiedzcie mi za co? Za rozwiązywanie krzyżówek? To śmieszne. Witam was w prawdziwym życiu. Po tej pracy bardziej niż zmęczona jestem wybudowany. A do tych co pisali, że lepiej pracować w call center - pracowałam tam, faktycznie zarabiałam więcej, ale nie wdając się w szczegóły, chyba jednak zostanę w esw :)

Anonimowa
@Anonimowa

Zamiast "wybudowany" miało być "wynudzona". Sorki, ale piszę z autokorektą :) PS. Ten post dodaję będąc w pracy, tak po prostu z nudów. To jedno powtórzenie wynika z tego, że akurat wtedy musiałam wstać do klienta. Pierwszy raz od ponad godziny.

UWAZAJCIE jak sie sami zwalniacie to firma znajduje powod aby nie wypłacić zarobionych pienędzy a powód np.zrobią was złodziejami. Niby tak renomowana firma a takie kanty robi,eSmród World

nifa
@były pracownik

Hey mamy z kolezanka to samo napisz czy cos z tym zrobiles ☺

nimfa
@były pracownik

Tez to mamy z kolezanka daj znac czy im odpusciles brak wyplacnia kasy

Zula ula

Po 4latach zero umowy o prace mimo iz obiecują zlote góry i umowr na etat.tak samo zero podwyżki A na koniec zwolnienie bo chcesz umowę i starasz sie jak możesz -zero chorobowego przez cale 3lata .zero urlopu bo nie ma zastępstwa .praca na metrowej wyspie gdzie nie możesz sie ruszyć po 12h .nie pilecam

Martyna

Oznacza to fakt, że bez wyrzeczeń mogę spokojnie sobie żyć, a nie od 1go do 1go z zaciśniętym pasem. Staram się śledzić kwestię dot. e-papierosów i osobiście obaw nie mam. Udanego weekendu, pozdrawiam

Martyna

Dokładnie tak samo myślę, a podstawą jest komunikatywność-jeśli nie lubisz ludzi to lepiej nie zabierać się za poszukiwanie zatrudnienia w branżach gdzie dobre relacje i otwartość jest podstawą. Mnie osobiście ta praca odpowiada-człowiek się nie nudzi, a i wypłata jak się postarać jest całkiem fajna.

ZupaZTrupa

Pracuję w esw prawie rok. Trochę jestem w szoku czytając inne opinie. Pracuję w Warszawie, stawka za szkolenie to było 7zł/h, po podpisaniu umowy dostaje się 8zł/h. Istnieje możliwość podwyżki, którą dostałam po pierwszym miesiącu pracy - teraz godzinowo mam 9zł/h. I jest to sama podstawa. Trzeba naprawdę się postarać, żeby dostać za 160h mniej niż 2 tysiące. Dlaczego? Otóż dlatego, że oprócz podstawy za większość sprzedanych produktów otrzymuje się premie. Jeśli sprzedaż dużo, to za 160h na UOZ możesz zarobić nawet 3,5 tysiąca. Jeśli tylko siedzisz, lenisz się i zlewasz klienta - to sorry, musisz jeść chleb posmarowany nożem ;) . Do tego dochodzą różne premie od firmy, od menadżera, premie za konkursy. Można wyżyć z tej pracy. Sama praca w sobie nie jest męcząca, głównie się siedzi i czeka na klienta. Grunt to dobrze zapoznać się z ofertą firmy (niestety szkolenie nie wbije całej wiedzy do głowy, trzeba trochę nad tym siedzieć w domu) i mieć dobre podejście do klienta. Gdy trafi się trudny klient, który chce się wyżyć a nie otrzymać pomoc i wpadnie na ciebie skarga, to firma staje po twojej stronie. Ogólnie jeśli nie robisz problemów: nie spóźniasz się do pracy, nie wychodzisz na papierosa (analogowego) przed sklep, nie masz burdelu na punkcie i masz wiedzę o nowościach to na 100% nie dojdzie do zwolnienia. W esw każdy z każdym jest na "Ty", menadżer szanuje pracowników, pracownicy menadżera. W razie problemów życiowych i finansowych (a takie się zdarzyły w moim przypadku) menadżer robił wszystko żeby pomóc. Jestem bardzo miło zaskoczona pracą tutaj, myślałam że będzie jak w kołchozie, a jak na razie jest naprawdę fajnie :). Jeśli chodzi o UOZ to nie-studenci mają opłacane wszystkie składki. Jeśli chodzi o UOP jest go dostać trochę ciężej, ale nie jest to niemożliwe. Fajna praca, za fajne pieniądze. Jeśli ktoś wychodzi zawiedziony to zazwyczaj z własnej winy :)

kasia___26

Praca bardzo przyjemna- miła atmosfera, zarobki są adekwatne do zaangażowania. Jak ktoś się stara to ma bardzo fajną wypłatę. Manager pozytywnie nastawiony- ludzki ;) Zdecydowanie polecam

Ja26

Pracuje w tej firmie krotko,jest to moj drugi miesiąc,ale smiało mogę polecić pracę.i nie jest to prawda ze zeby zarobic 1700 zł trzeba wyrobić 200 godzin.bez przesady.Fakt stawka początkowa to 7zl,ale ja w poprzednim miesiącu wyrobiłam 157 i zarobiłam trochę ponad 2tys.Za wiele produktów mozna uzyskac premię,jeśli lubisz kontakt z ludzmi i umiesz sprzedawać-zarobisz.jeśli jesteś księzniczka która z łaski wymieni klientowi jakie ma liquidy-lepiej będzie jej na kasie w markecie gdzie mowi tylko "dzien dobry".Jeśli Ty jesteś wporządku,tak jak i Twoja sprzedaz-fostajesz bonusy od menago,prezesa.Więc myślę ze warto.POZDRO SMOKI!!!☺

nowa

Ile pracowników tyle opini. Ja pracuję w eSW prawie rok. Praca faktycznie nie jest super płatna, sprzedawca 7zł na godzinę, jeśli jest zrobiony plan to są małe premie w kwotach 15 zł.. Czasem potrącane za braki.. Kierownik ma wyższą stawkę. Jednak praca jest lekka, z racji małej ilości klientów jest czas właśnie na czytanie książki, przeglądanie neta. Jeśli amsz wypełnione wszystkie obowiązki to gdy nie ma klienta, masz czas dla siebie. Przysługuje przerwa w trakcie, której zdążysz nawet wyskoczyć po coś ciepłego. Do zadań należy tylko zadbać o porządek, zrobić raport na koniec zmiany i obsłużyć klienta, a klientów ok 2 na godzinę. Tak więc jaka praca taka płaca. Jeśli nie chcesz się narobić to praca super, ale trzeba liczyć się z tym że i wypłata niższa. Ale dla studenta świetna opcja, bo w wolnym czasie można robić projekty, uczyć się itp. Czy czytasz w domu czy w pracy i tak czytasz, a tu chociaż przy okazji zarabiasz. Znajoma pracując e eSW napisała swoją prace dyplomową. Także wszystko się da. Grafik ustalamy wspólnie, jest tak stworzony, że każdy jest zadowolony. I kontakt z górą też bez większego zarzutu.

Roczny pracownik

Witam, Nie czytałem waszych opinii bo wiem że sporo jest negatywnych ale i też pozytywnych a ja powiem po prostu swoje odczucie odnoście tej firmy:) pracuję od ponad roku w tej firmie i co mogę powiedzieć wszystko zależy od tego jak się nauczymy sprzętu i ogólnie bo jeśli to opanujemy to naprawdę jest lajt w pracy jak i też od menagera już kilku przerobiłem więc wiem że każdy ma inne podejście jednych interesują wyniki i cyferki a wiedza techniczna odchodzi na drugi tor a inni wręcz przeciwnie. Nie wiem jak w innych punktach ale u nas na początku menager był co tydzień a później raz na miesiąc jeśli widział ze wszystko jest ok to wpadł co słychać i pojechał więc nie straszny diabeł jak go malują :) stawka fakt jest mała ale z drugiej strony gdzie nie gdzie za taką stawkę ludzie tyrają jak za przeproszeniem niewolnicy i nie mają na czas wypłat... a w CHIC nie zdarzyło się żeby wypłata była spóźniona zawsze była MAX na 10-tego ale zazwyczaj wcześniej dużym plusem jest oczywiście system premii z których można 200-300zł dobić i 100 za próg (zależy jaki ruch i utargi są i czy wyrobiony zostanie) minusem jest natomiast szkolenie ja miałem 1 dnia od otwarcia do południa a drugiego od południa do zamknięcia i do roboty. ogólnie praca na początku nerwowa do póki nie ogarniemy wszystkiego a później już można poobijać się i wypatrywać klienta z nudów :)

a dlaczego tak bardzo chcecie isc do tej firmy? przeciez jest beznadziejan

xxx

Witam . Bardzo dużo rzeczy które piszecie się nie zgadzają . Pracuje w tej firmie niecaly rok i spróbuje krótko opisać moją współpracę z ta firmą. Praca oczywiście ciężka nie jest. Kazdego dnia musisz posprzątać, otworzyć zmianę, odpisać na maila jesli jakiś przyjdzie. Klientów dużo nie ma około 10 do 40 na dzień (11godzin) Jesli masz czysto to i nie ma klientów oczywiście ze możesz poczytać ksiązkę lub posiedzieć w necie. Bo co tu można robić skoro czasem nie ma klienta przez dwie godziny :)Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest tak : umowa o prace stawka 7zł/h + premia za sprzedaż + 100zł za wyrobienie planu miesięcznego + dodatkowa kasa od menagera .Prawdę mówiąć moja wyplata średnio wynosi 1900zł a to i tak dużo jak za taką pracę . i duży plus jest taki ze szef nie stoi nad glową tylko co jakis czas przyjedzie manager na chwilę bądź ktoś inny skontrolować np wiedzę o produktach. Jeśłi chodzi o atmosfere w firmie to nie mam zastrzeżeń poniewaź zawsze mozesz do kogoś zadzwonic i poprosic o pomoc . Oczywiście nie jest to moja wymarzona praca ale zdaje sobie sprawę z tego ze poki co z moim wykształceniem, a jestem w trakcie nauki mogę pracować w markecie za 1200zł . Szkoda tylko ze z umowami o pracę ciezko aha i wkurza mnie to ze niektórzy maja 8zł a niektórzy 7zł /h na zleceniu

Konkurencja nie spi

Hohoho, widze, ze konkurencja nie spi :D Praca jest bardzo fajna, super atmosfera. Podejrzewam ze wiekszosc negatywnych komentarzy to sfrustrowane 'zgnile jablka', ktore siedzac na tylku chcialy zarabiac po 5 tysiecy nic nie robiac, tylko przegladac fejsa. No albo konkurencja podrzucajaca swinki :D Ogarnijcie sie.

xxxxx

Jak ja czytam wasze komentarze,to masakra. Co innego, ponieważ nie pracuję na wyspie w centrum handlowym tylko w wolnostojacym lokalu. Pani, która mnie przyjęła bardzo miła, potrafi zrozumieć człowieka, wyrozumiała.A do tego druga pani również ma te same cechy. Obie z pań nie traktowały mnie z góry, wszystko mi tłumaczyły i zanim stanełam sama byłam tydzień na szkoleniu na stoisku w kauflandzie. Przy pracy od pon-pt po 8 h dostaje się 1280 a z jednym weekendem 1470. Jezeli jest ktoś nastawiony na siedzenie i nic nie robienie to naprawde, nie szukajcie żadnej pracy. W każdej pracy trzeba coś robić. Mi pani powiedziała na wstępie,że jeżeli na sklepi będzie porządek to mogę sobie czytać, czy siedzieć na internecie. Dobrego pracownika nikt nie zwalnia i powiem wam szczerze, ,ze wiele osób z góry skreśla osoby uczące się zaocznie, więc znaleźć dziś pracę to nie jest pikus. Zwlaszcza, jak macie wymagania 10zł/h i siedziec i nic nie robić.

ona21111

Pracuję w firmie od ponad roku. Rozpoczynajac prace, przeszłam 2 tygodniowe szkolenia ( płatne 6/h), następnie 3 miesiące na zleceniu 9/h i po 3 miesiącach od razu umowa o pracę. Jesli chodzi o zarobki to jest podstawa 1300 + plan sprzedazowy + procent od utargów. Ja nie zarabiam mniej niz 2.5 tys do ręki. W grudniu nawet miałam 3.200 za 14 dni pracujacych po 11h Trzeba byc bardzo rozgadanaym, usmiechnietym, miec wiedze i dobrze umiec wciskac klientom towar najdrozszy i najbardziej punktowany.

andrzejg.
@ona21111

trzeba mieć farta i trafić na punkt gdzie są obroty dobre, tyle. jak masz 4klientów po liquid lub grzałkę, a menago dowali Ci plan z kosmosu to nie ma szans na premię, jedynie żałosne ochłapy.

no nie wiem

Zawsze mozesz byc lekarzem, prawnikiem, archiektem jak dla mnie 1700 za siedenie na tylku jest ok. Nie robota nie pienidzadze. Ale to twoje zdanie, znam wielu ludzi ktorzy za takie pieniadze musza robic ciezsze i gorsze rzeczy w duzo gorszych warunkach, np w zime na zewnatrz ale za to maja swiatlo dzienne...

Zostaw merytoryczną opinię o eSmoking World - Chorzów

• Jak się pracuje w eSmoking World?

Zobacz opinie na temat firmy eSmoking World tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eSmoking World?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eSmoking World?

Kandydaci do pracy w eSmoking World napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eSmoking World