Opinie o eSmoking World w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie eSmoking World. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w eSmoking World o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eSmoking World w Chorzów

Ciekawa

Kim jest menago E Smoking World?

annmnm
@Ciekawa

firma spoko, i 7zl/h? coś tu chyba nie gra

@Ciekawa

W esmokingworld każdy region ma innego menagera

Praca w esmokingworld- pracuje tu dwa lata i jestem mega zadowolona. Na początku umowa zlecenie na 3msc, później uz na rok i w końcu umowa o pracę. Najniższa krajowa +premie indywidualne i premie za plan. Na każdym punkcie jest kierownik który ma dodatkowe 100zł. W ciągu miesiąca wychodzi na prawdę ładna sumka. Dużo osób pisze że atmosfera pracy jest zależna od menagera- nie prawda. Atmosfera pracy zależna jest od osoby z którą pracujesz na punkcie, bo to z nią dzielisz się obowiązkami. Menagera widzimy 2/3 razy w miesiącu- przyjedzie, sprawdzi czy wszystko ok i jedzie. Z każdego problemy jest przypisany odpowiedni dział do którego możemy zgłaszać się o pomoc.. Dział techniczny, opiekun oddziału, dział kontroli, infolinia, informatyk, dział IT, kadry, mail pomocniczy do wszystkich problemów i przede wszystkim menager. Jak czytam opinie niżej to aż nie mogę uwierzyć.. W moim mieście są 4 nasze punkty. Jak się źle czuje to w pierwszej kolejności dzwonie do współpracownika, a jeśli nie może to do menagera. Nie powiem że teraz nasz menago jest specjalnie miły i że się lubimy. To jest szef/przełożony- my wcale nie musimy się lubić. Mimo wszystko za każdym razem podsuwa nam rozwiązanie problemu i załatwia zastępstwa jeśli ich potrzebujemy. Prace bardzo gorąco polecam, bo ciężko teraz o lepszą. Daje możliwość awansu, zarobienia ładnych pieniędzy i przede wszystkim rozwoju.

Maja

Widzę, że samą pracę dobrze wspominacie, jedyne zastrzeżenia jakie ostatnio padają dotyczą bezpośrednich przełożonych. Ta kwestia rzeczywiście może sprawiać, że osoby pracujące w tej samej firmie będą mieć bardzo różne opinie. Czy macie może jakąś formę kontaktu, czy też drogę zgłaszania nieprawidłowości w przypadku, gdy chcecie zgłosić jakieś nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników?

Klaudia
@Maja

No właśnie za bardzo nie da się zrobić nic :/ Bo dyrektor czy zarząd mają w (usunięte przez administratora) to, ważne że sprzedaż się zgadza, a od listopada jak się zmieniła struktura firmy na menagerów i makromenagerów zaczęły się dziać jeszcze gorsze rzeczy. Dodam że dyrektor odszedł z dniem 1 listopada, a pare tygodn wcześniej właściciele firmy (czyli dwie osoby, które tą firmę zakładały) i od tego czasu jeden wielki dramat.

Klaudia

Pracowałam w eSmokingWorld 2,5 roku. I była to najporządniejsza firma, w której miałam okazję kiedykolwiek pracować, a troszkę ich było. Zaczynałam od zlecenia na 3 miesiące ze stawką 7 zł netto na godzinę jako podstawę. Zaczęłam pracować na nowo powstałym punkcie więc rozkręcaliśmy ze współpracownikiem wszystko od początku. Później mieliśmy zlecenie na 2 lata ze stawką 8 zł netto na godzinę. Po 1,5 roku dostaliśmy UOP 2000 brutto pełny etat rzecz jasna. Do uop firma wypłaca: karpiowe na święta + wczasy pod gruszą. Dostępne sa też bardzo tanio karty multisport. Praca jest lekka, łatwa i przyjemna: dbanie o czystość, podstawowa wiedza o produktach, przyjmowanie reklamacji, zamykanie miesiąca, zamawianie towaru no i sprzedaż. Wadą jest jej monotonia i jak nie ma klientów wieje nudą, lecz dostęp do internetu macie nieograniczony, więc w zasadzie jak ogarniecie obowiązki musicie sobie zorganizować tak czas żeby się nie nudzić. Premiowane są wszystkie droższe produkty, albo jakies nowe, które wchodzą, dodatkowo dochodzą do tego cele miesięczne, które nie są jakoś specjalnie zawyżone, nam się udawało je robić praktycznie w kazdy miesiąc, rzadko się zdarzało, że progów (celów miesięcznych) nie wyrobiliśmy. Wypłata na czas, opieka działu technicznego (przy reklamacjach), opieka menagera regionalnego - bez pomocy nie zostaniecie podczas trudnej sytuacji. U nas miasto ma około 170 tys. mieszkańców i nasze zarobki opiewały na 2200- 2500 netto miesięcznie, w dobrych miesiącach, czy po wygranych konkursach nawet dochodziły do 3 000 netto, niezależnie od rodzaju umowy. Wszystko zależy od miejsca w jakim pracujecie (duże/małe miasto itd.) Struktura firmy opierała się na tym, że każdy region (zazwyczaj kilkanaście punktów obok siebie) miało swojego menagera, który maksymalnie 1 raz w tygodniu odwiedzał punkt. Nad menagerami był dyrektor ds. sprzedaży. Jeśli chodzi o wady: - krzesła dawane od firmy na stanowisko pracy niestety pozostawiają wiele do życzenia (twarde, czasami bez oparcia, o lepsze można prosić menagera zawsze) - brak drukarek, co najbardziej denerwowało kiedy wysyłali jakiegoś maila z tekstem prosze wydrukować i powiesić na punkcie. Dodatkowo dużo się pisało formularzy reklamacyjnych, które także trzeba było samemu drukować, więc polecam walkę z obsługą działów i dopraszanie się o dosyłanie na bieżąco formularzy. - na punkcie zazwyczaj zatrudniane są 2-3 osoby. Jest to bardzo problematyczne jeżeli chodzi o wolne, urlop bądź l4. Menager jest od załatwiania zastępstw, ale liczcie się z tym, że połowa baranów zrobi wszystko co menager każe, a menager się nauczy, że nie musi ogarniać zastępstw bo ktoś i tak będzie siedział 10 dni pod rząd po 12h. W firmie też jest prosta ścieżka awansu, bo co jakiś czas robią wewnętrzną rekrutację na menagera, bądź inne stanowiska w firmie. Tak naprawde atomosfera w pracy, to jak długo w niej zostaniecie, zależy od Waszego współpracownika i tego na jakiego menagera traficie. Nam się bardzo dobrze pracowało i premie były wyższe na poczatku za czasów naszego pierwszego menagera, pod którym byliśmy najdłużej. Później zaczęły się rekrutacje wewnętrzne w firmie i menagerami zostali ludzie co niedawno siedzieli na punktach. Jak wiadomo najgorzej jest jak się z dziada pan zrobi... Pierwszą zmianę menagera przeżyłam w miarę bezboleśnie ale premie lekko poszły w dół, natomiast niedawno nastąpiła zmiana menagera ponownie, której już nie przeżyłam, bo nowa menager nie przedłużyła mi umowy. Natomiast wspólpracownik przedłużenie dostał, w tej sytuacji nie sprawdziło się powiedzenie: kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada...niestety. także wszystko zalezy na kogo traficie. Teraz w firmie struktura się trochę pozmieniała też, zmienił się zarząd i pare innych rzeczy, ma wejść akcyza na płyny i bazy. Menagerowie z rekrutacji wewnętrznej sa niejednokrotnie 100 razy gorsi niż menagerowie z zewnątrz, których zatrudniano na początku. Jak się okazało nowy menager zrobił taki gnój w Krakowie, że sporo osób zostało zwolnionych, albo się zwolniło, bo "menager" knuł, siał zamęt, ludzie się ze sobą kłócili, u jednego obgadywał tego u którego był wcześniej itd... Widać miał za mało obowiązków i musiał sobie dodać wrażeń, szkoda, że kosztem ludzi. Pożegnano się ze mną jak z intruzem, którego trzeba się pozbyć, nie patrząc na to, że człowiek rozkręcał cały punkt i siedział naprawdę sporo czasu jak na taką pracę...w grę weszły układy, obgadywania, donosicielstwo, którego nie znoszę... Mimo to pracę w esmokigworld polecam serdecznie, jest to lekka praca a w dobrym miejscu można zarobić przyzwoite pieniądze. I tym, którzy się wybierają by aplikować życzę NORMALNYCH menagerów :)

Doradca Klienta

Żeby kazda rozmowa tak przebiegała. Rozmawialam z Panią Kasią, Bardzo sympatyczna. Przedstawiła mi firmę, obowiązki, warunki. Nie zadawala zadnych durnych pytań, których nienawidze (np. Dlaczego chcesz pracować w naszej firmie, gdzie widzisz sie za 5lat:)) rozmowa przebiegała naprawde w miłej atmosferze

O doświadczenie, o trudnych klientow/trudne sytuacje, czy ja mam jakieś pytania, dyspozycjnosc

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czytam i nie wierzę :O . Pracuję tutaj już 2 lata. Wypłata grubo ponad 2tyś. Świetna atmosfera. Wypłata zawsze na czas albo i przed. Siedzenie na tyłu i czytanie przez cały dzień książek czy siedzenie na necie i od czasu do czasu obsłużenie klienta to jest ciężka praca? No proszę was, przecież zawsze możecie iść na kasę i zapierdzielać cały dzień za najniższą krajową. Owszem, na niektórych punktach jest zimno ale jak ktoś siedzi jak (usunięte przez administratora) w grochu" i nie potrafi wysłać maila do managera, że chce farelkę no to do kogo macie pretensje? Manager przyjeżdża raz na jakiś czas i w dodatku na kilka minut więc nie odczuwa zimna na punkcie tak jak osoba która siedzi tam cały dzień. Wystarczy się odezwać. Kolejny temat, klienci. Mówicie, że mają pretensje, ze pójdziecie do toalety czy coś, ale czy to wina firmy, że są takie polaczki cebulaczki? Trzeba złapać kontakt z klientami i się odezwać czasem, bo ,,klient nasz pan ale nie cham". Nie wiem jakiego mieliście managera ale aż się wierzyć nie chce. Trzeba było napisać do dyrektora albo na głównego maila a nie wylewać żale w internecie. My osobiście zawsze możemy liczyć na swojego managera, zawsze pod telefonem, zawsze pomocny, zawsze odpowiada na maile. Jeśli wypłata się nie zgadza nawet o 20/30 zł to od razu to zapisuje i dodaje do kolejnej wypłaty. Nie wiem czemu wszyscy tak rzucają błotem w ESW. Jeśli pracownik jest w porządku to i firma jest w porządku, nie raz słyszało się o akcjach pracowników, że aż żal *** ściskał.

ESSS
@Anna

"Wylewać żale w internecie" właśnie po to powstała ta strona aby wystawić opinię na temat firmy, pracodawcy czy czegokolwiek innego. Inni mają super pracodawce a inni totalnego chama dla którego jesteś nikim i będzie wylewał na Ciebie pomyje. Z resztą Twojej wypowiedzi się zgadzam :) pozdrawiam :)

Maja

@Doświadczony pracownik rozumiem, że dla Ciebie ta praca była związana z dużą ilością obowiązków. Praca na wysepce w centrum handlowym też ma swoją specyfikę, o której wspominasz w swojej opinii. Jednak duża część wpisu i opisywanych warunków dotyczy Twojej relacji z bezpośrednim przełożonym i może się różnić w zależności od konkretnej lokalizacji w jakiej się pracuje. Czy jeśli były problemy, choćby z uzyskaniem należnej premii, to czy próbowałeś skontaktować się również bezpośrednio z firmą?

ESSS
@Maja

Właśnie praca tutaj zależy zdecydowanie od przełożonego. Dlatego ludzie kochani, zależy na kogo traficie. Są gorsi i lepsi pracodawcy. Niektórzy trafiają na kosy a niektórzy na super ziomków. Pracuje prawie dwa lata, właśnie jestem na wypowiedzeniu. Odeszłam tylko dlatego, że pora zdobyć doświadczenie gdzie indziej. Co prawda też narzekam na chłód w pracy itp, no ale to nie wina firmy, tylko galerii. Jeżeli chcecie tu pracować to proszę bardzo, wszystko wyjdzie w praniu. Człowiek człowiekowi nie równy. Pozdrawiam mojego szefa :D

Doświadczony pracownik

Na początku wszystko super, warunki finansowe mi odpowiadały jak za "siedzenie i pierdzenie w stołek". Pracodawca obiecuje złote gory, mówi na Ciebie "kierownik punktu" robisz brudną robotę papierkowa i latasz po galerii handlowej po biurach i zalatwiasz sprawy które powinien załatwić szef i co? I zarabiasz tyle samo co pracownik który jeszcze jest w powijakach. Temperatura ODCZUWALNA w pracy w galeriach i centrach handlowych w zime nie przekracza 15 st. Ale szef ma to w powazaniu bo dla niego jak przyjdzie na 5 minut jest ciepło. Ergonomia w pracy: krzesło pożal się Boże na tej wyspie, ból kręgosłupa przez następne 2 dni, nie możesz spokojnie zjeść bo wszyscy na Ciebie patrza. Wyjdziesz na 5 minut do łazienki a klient z morda do Ciebie wyskoczy że czeka. Premie: hahahahha jakie premie? "Przy takim i takim utargu dostaniesz tyle i tyle, możesz nawet zarobić dodatkowe 500zł" a kiedy uda Ci się uciułać 100 zł za utargi, szefa nie widzisz miesiąc i premia przepada bo koniec końców "zapomina". Moze to i lekka praca, ale mieszją Cie z błotem na kazdym kroku. A weź sie rozchoruj. Szef nie stanie, bo korona mu z głowy spadnie. NIE POLECAM!

Maja

@tygrysica widzę, że dobrze wspominasz swoją pracę w eSmoking World. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o godzinach pracy? Rozumiem, że nie musi to być praca na pełen etat. Jak duży ma się wpływ na wygląd swojego grafiku?

tygrysica

Pracowałam w Katowicach w punkcie eSmokingWorld jakiś czas. Na początku bałam się, że nie dam rady ogarnąć całego asortymentu bo nie miałam z tym wcześniej styczności ale po szkoleniach i pomocy ze strony współpracownika i koordynatora z czasem wszystkiego szybko się nauczyłam :) Od stycznia stawki poszły w górę więc wypłata za 11h / pół miesiąca siedzenia na laptopie, z książką itp. była bardzo w porządku! W razie jakichkolwiek problemów, czy nawet najprostszych pytań, miałam dobry kontakt telefoniczny z koordynatorem, który zawsze ze spokojem odpowiadał mi na pytania i z cierpliwością wszystko tłumaczył. Grafik ustalaliśmy z współpracownikiem sami - tak jak nam pasowało. Także nie narzekam i jak najbardziej POLECAM tą pracę szczególnie studentom lub osobą, które chcą mieć pół miesiąca wolnego :D

Maja

@Aniarozumiem, że Tobie odpowiada praca w eSmoking World. Wspominasz, że wysiłek pracowników jest doceniany oraz że można liczyć na pomoc przełożonych i centrali. To bardzo ważna informacja dla osób, które myślą o dołączeniu do firmy. A co możesz powiedzieć o tym jak wdraża się nowo zatrudnione osoby?

@Maja

Jeżeli Nowe Osoby szkoli odpowiednia osoba...co wyżej nie.. niż tyłek ma... wszystko jest na swoim miejscu. Kobiety mają ciężej ze specyfikacją techniczną niż faceci, ale ważne jest podejście i przede wszystkim nie okazywanie wyższości która z reszta jest nie uzasadniona. Nikogo się nie powinno skreślać bo też orłami nie jesteśmy nawet ze sporym stażem w naszych DET i zawsze może znaleźć się Ktoś , kto podetnie nam skrzydełka. Nowo zatrudnione Osoby są w stanie się wykazać jeszcze bardziej niż Ci co pracują dłuższy czas. Zależy od podejścia 2 czy 3 Osoby- czyli współpracownika na tym samym pkt. Jeżeli są współpracownicy są ambitni na danym punkcie, nowo zatrudniony Pracownik już będzie nastawiony na zysk i można śmiało nazwać "wyścig szczurów" ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa..żeby być lepszym..żeby mieć więcej np premiowanych produktów. Wiadomo, że jak będzie Nowa Osoba współpracowała z Kimś typu "wysiedzieć i iść" nie ma się czego dobrego spodziewać. Firma daje nam spore możliwości tylko wystarczy mieć odpowiednich Ludzi.. a to rokuje. Czasem osoby z dłuższym stażem nazywają się Kierownikami (jednoosobowymi :)) a wcale tak nie ma. Są Osoby które robią grafiki, papiery...ale tak naprawdę Każdy je może robić. Korzyści finansowe w obu przypadkach są równe..wystarczy Taką Osobę dobrze poprowadzić, wspierać, pomagać....BO CZEMU NIE..bez traktowania z góry.

Taki mały komentarz do "Ja"...Pracuję 4 lata w ESC...przerobiłam już swoje w niejednej Firmie czy korporacji...Wydaje mi się, że nie doceniasz tego co masz..jak Ci źle -proste-..szukaj czegoś innego. Nie ma co narzekać a jeżeli ktoś twierdzi, że nasza praca to masakra...na rynku jest sporo ofert a przyjdzie czas, że docenisz tą pracę. Jasne, że jest parcie na różne produkty-ale to zostaje docenione więc masz albo takiego kiczowatego menago albo ty jesteś do bani doradcą-sorry ale w każdej pracy jest "coś" a, że polak potrafi -znajdzie dziurę w całym . Menago to Ludzie..jak wszędzie jedni są mega spoko inni "wyżej .... niż tyłki mają"-na szczęście odpukać-mam szczęście na fajnych Ludzi a przerabiałam już kilka zmian Menago na naszym rejonie. Co mnie zdziwiło to fakt, że za szczerość nikt nie karze..wręcz odwrotnie. Mamy swoje progi, parcie na poszczególne produkty...ale u Nas każdy się stara jak może-rywalizacja jest, fakt ale to sprawa indywidualna jak kto do tego podchodzi...nie biją, premii nie zabierają, doceniają jak jest się czym wykazać..ceny jak to ceny ..nie nam decydować ..zanim zaczęłam pracę wiedziałam co ile kosztuje-zanim się złoży cv ..zapoznajcie się z cenami żeby potem nie było żali...sprzedać coś co konkurencja ma taniej świadczy o tym, że jednak doradca trzyma poziom..chyba masz niskoobrotowy pkt...my nie narzekamy..każdy daje z siebie 100% chociaż nie zawsze to wychodzi, wiadomo. Może jakbyś pracował/pracowała na pkt gdzie byś się mogła/mógł bardziej wykazać zdanie by się nieco zmieniło...masz problem z menago bij do samej Góry -to Ludzie ..wszystko można załatwić.. Najlepiej narzekać na cały świat bo tak prościej..Każdego pracodawcę interesuje kasa...a nam płacą na czas i można naprawdę uzbierać fajną kasę...jeżeli myślisz, że życie to bajka-chociaż nie bo pozytywów brak z twojej str zmień robotę a nie zniechęcaj Ludzi..i nie zawsze jest kolorowo ale ambicje swoje robią i człowiek jest w stanie się wykazać...to jest doceniane a ja jestem an to przykładem...

Maja

@Polak Patriotaco wypływa na Twoją negatywną opinię na temat firmy? @pracownicarozumiem, że dobrze pracuje Ci się w firmie. A co jeszcze możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych przez eSmoking World?

Polak Patriota

Zdecydowanie nie polecam !!! kolejna firma która ma ludzi za (usunięte przez administratora) przez takie firmy ludzie uciekają z kraju i uciekać będą. Na internecie cały czas widać ich oferty , nie dajcie się nabrać. Nie warto waszego czasu .

pracownica

To może i ja się wypowiem. Pracuję w firmie od kilku miesięcy i do tej pory naprawdę nie mam na co narzekać. Zaczynając od samej pracy tj. obowiązków. Należy otworzyć zmianę, obsłużyć klientów, zadbać o czystość na stoisku, zrobić zamówienie, kiedy potrzeba, na koniec wypełnić dokumenty, zamknąć zmianę i tyle. Prawdę mówiąc praca jest naprawdę lajtowa, kiedy zna się już specyfikację techniczną. Menager przyjeżdża raz na jakiś czas, spyta co słychać, pogada parę minut i pojedzie dalej. Co jakiś czas są też kontrole, przy czym sprawdzają naszą wiedzę techniczną. Oczywiście tajemniczy klienci - całkiem normalna sprawa. Co do wynagrodzenia to oprócz stawki na godzinę, mamy też premię za wyrobione progi, etc. Jeśli trafi się na dobry punkt, gdzie jest dużo klientów, to można wyrobić sobie naprawdę dobrą gotówkę. Poza tym konkursy, rywalizacja między punktami - to też szansa na dodatkową kasę czy inne nagrody. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna, ludzie są bardzo pomocni i jeśli czegoś się nie wie, to znajdzie się dużo chętnych, którzy podpowiedzą, doradzą. Podsumowując, nie mam nic do zarzucenia firmie. Pracuje się przyjemnie, może jedynym minusem jest siedzenie te 12 godzin - są dni, kiedy naprawdę się dłuży i dłuży. Myślę, że praca jest dobra dla studentów, ponieważ grafik ustala się samemu ze zmiennikiem, a poza tym w wolnych godzinach, kiedy nie ma klientów, można się spokojnie pouczyć.

Zawsze na czas

Ja.

Ogolnie praca nie jest zła. Jesli e-papierosy to jego hobby to bedzie sie dobrze czuć w tej pracy. Ale... cały czar zabijają tutaj ci wielcy menago, którzy zachowują sie jakby pozjadali wszelkie rozumy. Punkt zarabia miesięcznie np. 9 tys a tu taki (usunięte przez administratora) dowala próg 13 tys. Tez asortyment - żałosny. mild wave to podrobiony ijust 2. I to wmawianie klientom, ze to nowość. Ten kto odpowiada za asortyment w tej firmie niech sie puknie w głowę. Drogo, mało. A o liquidach to szkoda gadac. 18 zł za liqueena? Haha, bo niby co? Lepsza gliceryna jest i glikol? I jeszcze teraz to vype... naciski ze strony góry, bo musi sie sprzedać... co z tego, ze jest to staroć w nowej oprawcę. Ludzie nie chcą kupować to twoja wina. Esw zagubił sie w tym co robi. Teraz zalezy im tylko na kasie.

Ja.

Doradca X

Czytając te wpisy również postanowiłem podzielić się swoją historią z Esw. Mianowicie przygodę swoją zacząłem pół roku temu i fakt faktem początki zresztą jak wszędzie bywały ciężkie dla jednych mniej lub bardziej jednak przychodząc z już komplementarną wiedzą o epapierosach tutaj człowiek odnajduję się bardzo szybko i zdaję sobie sprawę że praca wcale a wcale nie jest męcząca ponieważ jest wiele sposobów radzenia sobie z nudą ;) Płaca nie jest również tak mała jak dużo osób wypisuję a potrzebne są tylko chęci i zaangażowanie gdyż jeżeli ty jesteś miły dla ludzi i wiesz co robisz to ludzie przyjdą do ciebie. I taką logiką idzie wyrobić nawet prawię 3 tysiące miesięcznie dodając sobie kilka nadgodzin. Ponadto o wolne również nie jest ciężko gdyż praktycznie każdy inny pracownik tej firmy może cię zastąpić w pracy lecz wiadomo musisz się wtedy z nim rozliczyć. Tak więc ogólnie rzec biorąc za takie warunki pracy powinno się włożyć w to co się robi całego siebie i jest naprawdę fajnie :D

Doradca X

dfwe

To idź na rozmowę i tam się wszystkiego dowiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o eSmoking World - Chorzów

• Jak się pracuje w eSmoking World?

Zobacz opinie na temat firmy eSmoking World tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w eSmoking World?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eSmoking World?

Kandydaci do pracy w eSmoking World napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eSmoking World