Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Robert

Witam. Czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja pracowników na innych stanowiskach? Chodzi mi o działkę związana z inwestycjami. Inżynier/kierownik projektu. Warunki pracy, traktowanie pracownika itp. Czy warto w to brnąć?

Jaka umowa obowiązuje w Dino Polska S.A. podczas okresu próbnego?

Gusia

Umowa o pracę

bogdan

list żelazny

Barbara

To najgorszy sklep, (usunięte przez administratora) i obłuda a kierownictwo to jest parodia.

@aaaaa

Stanowiska w markecie dino też żadna rewelacja jest kierownik marketu młodszy zastępca i istnieje coś takiego jak funkcyjna ale bez żadnych dokumentów na to że ktoś taki jest czyli odpowiadasz za biuro i prowadzenie zmiany ale tak jak by ciebie tam nie było obowiązków więcej a kasa mniejsza od kasjera sprzedawcy

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Dikna

Dziewczyny mam pytanie czy osoby na opiece dostają premię dzieloną przez kierownika czy nie?

Syla
@Dikna

Niestety nie

Mariola

Dziewczyny macie rację to jakaś poraszka pracować w firmie dino,panuje taka epidemia wszyscy się narżamy przychodzac do pracy a oni dadzą 200 zł wiecej do wypłaty !!!!!!!!!!smiech na sali.Brawo dla biedronki chociaż tam docenili swoich pracowników do wypłaty dziewczyny dostali dodatkowo 2300 zł.Dino jeszcze trochę i nie będzie mialło szans do biedronki!!!

Dinka

To my w sklepie przy tak dużej grupie kupujących jak się zarazimy to kto będzie pracował i gdzie kwarantanną bo w domu co rodziny mamy zarażać?

marycha
@Dinka

I MAMY ZA TO 211 ZŁ PREMI ŚMICH

Dino
@marycha

Pogratulować.

Xx

Wszystkie zakłady pozamykali a my za jakieś 200 zł premi mamy się narażać i te obelgi i pretensje.

Witam Dzieje się niedobrze bo Dino w sobotę popołudniu pisze o używaniu rękawiczek jednorazowego użytku , wtedy kiedy klienci wykupili już cały zapas mam pytanie , gdzie pracodawca był wcześniej i dlaczego budzi się dopiero teraz jak jest już tak bardzo głośno o wirusie? . Od swoich pracowników wymaga przestrzegania przepisów a sam z nimi sobie nie radzi . Mam kolejne pytanie co zrobić w sytuacji kiedy rękawiczek jednorazowego użytku nie ma na stanie? Opinię mam taką - wymagają od zwykłego pracownika nie wiadomo co , ale sami nie są w stanie pracownikowi zapewnić wystarczającego bezpieczeństwa w zaistniałej sytuacji .

Złośliwa

Coś słyszałam, że pracują tam panie z wyższych sfer,same damy szkoda że bez kultury osobistej,bo słomę wystającą im z butów widać od razu po wejściu do marketu.

fasolka

Bardzo uważajcie. Nie wyplacono mi pieniedzy za delegacje, a było ich aż 7. Miałam ostatnio jedną płatność kartą ze stanów będąc na kasie. Wymagany jest podpis właściciela karty. Tak tez zrobiłam i podpisany paragon trafił do biura. Dzisiaj chciano, abym podpisała zgodę na obciążenie mojej pensji tą transakcją, ponieważ zginął im paragon z podpisem. UCIEKAJCIE

Ultraviolet
@fasolka

Błagam, napiszcie co to znaczy delegacja w Dino? Czy przekierowanie do pomocy do innego sklepu jest delegacją w rozumieniu Dino?

AXXX
@Ultraviolet

Tak jest to delegacja.

Maciej
@fasolka

Z czego wynikał fakt, że nie zapłacono Ci za delegacje? Podali chyba jakiś powód?

@fasolka

Współczuję, ale powiem Ci, że nie tylko Ty tego doświadczyłaś.Cała ta firma opiera się na jednym wielkim oszustwie. Popatrz na kierowników co to za ludzie ,bezmyślne, zniewolone osoby, które bez mrugnięcia okiem wykonują wszystkie rozkazy. Jak oni każdego dnia w lustro patrzą.W piekle będą się smażyć za te wszystkie krzywdy i podłości, które wyrządzili innym.

ALIALI

Witam. Dostałam propozycję pracy na zastępcę kierownika czy ktoś mi powie jakie są zarobki?

Myszka
@ALIALI

Gratuluję awansu... Tylko przybędzie Ci obowiązków za mniejsze pieniądze... Pożegnaj się z nadgodzinami, możesz pracować ale nikt Tobie nie zapłaći..Podstawa zastępcy 2500 brutto.. W zamian za to masz zabraną premie lokalizacyjną z 300 zł na 150.. A i zapomniałam jeszcze premia której nigdy nasz wysokoobrotowy sklep nie wyrabia bo za duże straty na działach świeżych. Podsumowując zarabiasz mniej niż przed awansem.

Myszka
@ALIALI

Dokładnie zarobisz 2650 brutto plus 75 zł za pranie. Więc jeśli Cię to satysfakcjonuje to powodzenia.

Ktos
@Myszka

To tesz teraz wiem dlaczego w Nekli w Dino nowa pani kierownik jest wiecznie nie zadowolona z pracy personelu i wiecznie zwraca im uwagi przy klientach od tego jest biuro a ja jusz slysze to 3 dzien z rzedu i nie dziwie sie ze dziewczyny odchodza bo to nie jest mile

Aga
@ALIALI

2 tysiące. Śmiech na sali.

gość świętokrzyski
@Ktos

A który kierownik jest fajny w Radoszycach to dopiero buc siedzi szkoda tych dziewczyn tam jak już klienci mówią o kierowniku negatywnie to coś jest na rzeczy

Sin
@Ktos

Jusz??? Tesz?!? Matko.... Jak tak piszesz nie dziwię się że się zastanawiać musi ktoś

gość Radoszycki
@gość świętokrzyski

O tak to prawda , nawet klienci mówią że rządzą tym sklepem jędze ( córeczka z mamusią ) obie niezadowolone ciągle z wszystkiego chodzące ideały ...masakra nie da się pracować w takiej atmosferze - gdyby ktoś inny z pracowników został nowym kierownikiem a i owszem wróciłą by połowa dziewczyn z pocałowaniem w rękę

@Myszka

Jakie 2600 miałam tę przyjemność pracować jako zastępca z biedą dostałam 2400 na rękę, oszukują jak mogą, każdego miesiąca firma kogoś wyroluje i tak to chyba działa, że naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi pokrywają swoje straty, tony towaru zamawiane bezmyślnie i lądujące w koszu. Bravo, takiej polityki to żadna firma nie stosuje.

Czy pracownicy w Dino Polska S.A. dogadują się między sobą?

Częściej obgadują..

Złośliwa

Oczywiście, muszą być zgrani bo inaczej kierowniczka nic by nie robiła, a jak cała załoga patrzy jej na ręce to musi chcąc czy nie wziąć się do roboty i chociaż udawać że pracuje.

Ewela

Praca w Dino to masakra, brak personelu, śmieszne kontrole zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdzie jest najwięcej pracy, a braki w obsadzie.Moim zdaniem POLSKI pracodawca ,a,zero szacunku dla pracowników, pewnie sami w szopie zaczynali, a teraz traktują pracowników jak śmieci. Zero socjalu, pensja głodowa.WSTYD!!! Dwudziesty pierwszy wiek ,a sprzęt z czasów PRL,inwentaryzacja co tygodniowa z ołówkiem w ręku ,zero technologii żeby ułatwić pracę. Magazyny przepełnione,gdzie nie spojrzysz to walający się towar, brak regałów żeby to poukładać. Jedno co pozytywne to zgrana załoga i kierowniczka, która tyra razem z innymi.

@Ewela

Pracuje też w Dino i nigdy nie robilysmy inwentaryzacji ołówkiem :)

Ewela
@Ania

Ja jestem nowa ,nie mam pojęcia jak to ogarnąć bo oni tam tak robią .Zamiast nabijać ilości na skaner i wysłać na kompa to liczymy na kartce i kalkulatorze, a wtedy jest ręcznie wklepywane,dla mnie to śmiech na sali. Proszę napisz jak to się u Was odbywa.

Smerfetka

Uwaga!!!! Praca w Dino to totalna porażka.Nie życzę najgorszemu wrogowi tam pracować.Starasz się pracujesz sumiennie A jak coś Ci wypadnie poważnego i chcesz wziasc wolne to w nagrodę zostajesz zwolniony.Żadnego życia prywatnego tylko musisz podporządkować się pracy .(usunięte przez administratora)

Edzia

Prawda regionalne i kontrolę tylko się czepiają. Zapraszamy do pracy i wtedy porozmawiamy. Uciekajcie, straszne rzeczy zero szacunku. Wszystko źle.

Laura

U nas co trzy kilometry budują ten kołchoz..a pracowników brak..wieczne migracje na inne markety lub huczne otwarcia by uzupełniać braki kadrowe.. Za to premie roczne niewidoczne i kwartalne niewidzialne..ze śmiesznych powodów zabierane i obcinane.. O jakimkolwiek socjalu można zapomnieć.. I to ma być ten polski patryjotyzm tzw..szkoda tylko że działa w jedną stronę.. Pan Biernacki zdaje się zapominać że kluczem jego sukcesu są jego pracownicy..wszak biznesu swojego na Marsie nie prowadzi..

Maciej
@Laura

A jak wygląda grafik? Pracujecie po 8h dziennie? Ciężko sobie załatwić wolne w weekendy?

@Maciej

Ja pracuję na 1/ 2 etatu więc tylko po 8 godz. Dziewczyny na cały etat często po 9.. Wolnych weekendów nie ma prawie wogóle..

Lll

Dino Natalin .Pani z imieniem iza b bardzo niemiła niekulturalna i wolgarna wobec klientów.

Nyly pracowmik

Mam pytanie.w sierpniu przesxlismy kontrole zmalazl sie maly szczegol ktory zawali a w zwiazku z tym pani lider zabrala premie na dwa miesiace ale premia zostala zabrana nie w miesiacu wrzesniu a pazdziernoku i listopadzie.czy tak mozna postepowac.to vhore przeciez zabrac premie za nic praktycznie.powiedzialam dosc i zwolnilam sie

Werona005

Jak wygląda kolejna umowa po umowie na okres próbny..czy jest ,to juz umowa na stałe ,czy jeszcze inna? Dziękuję :)

@Werona005

Umowa o prace na rok, ale jeśli byłaś na l4 w trakcie umowy na okres próbny możesz zapomnieć o następnej umowie - z własnego doświadczenia.

Kamila

Dlaczego wprowadzasz w bląd? Ja w trakcie umowy na okres próbny byłam na chorobowym i umowe mi przedłużyli

@Kamila

Nie jest to wprowadzanie w błąd, jak napisałam dotyczyło to mnie osobiście. Być może w tym konkretnym sklepie okaze sie ze umowe otrzyma jednak niestety dużo osób nie otrzymuje następnej umowy z tego właśnie powodu.

@Kamila

Nie wprowadza w błąd. U nas dokładnie taka sama sytuacja..koleżanka na 3 miesięcznym próbnym była na L4 i bye bye..nie przedłużyli jej umowy..

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.