Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Śrem 1

Śrem

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Śrem 1

Anka

Szkoda, że takie stare komentarze są na stronie, a myślałem, że czegoś nowego sie dowiem czytam wasze komentarze powyżej i jestem trochę zdziwiony, ludzie myślą, że pójdą do pracy będę pić kawę jeść ciasto a zarobki co miesiąc milion eh przerażające to

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Śrem 1, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Śrem 1 - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Śrem 1