Dino Polska

Śrem

Opinie o Dino Polska

kjhgf 2016-06-29 22:26:34
@dino no powiem Ci ze ja tez lubie ten sklep czesto fajne promocje maja
Mermaid30 2016-06-30 20:22:16
Tak po roku podwyżka
maria 2016-06-30 20:28:11
W większości piszecie o pracy jako kasjer/kasjerka a czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć coś o kierowniku? Wiem, że też trafiają się takie oferty nawet jedna widziałam..tylko nie wiem czy z 2 letnim doświadczeniem mam w ogóle na co liczyć, dajcie znać
jump 2016-07-02 05:59:57
Z 2-letnim doświadczeniem można spokojnie starać się ubiegać na kierownicze stanowisko.
aos 2016-07-02 09:58:32
Czyli możliwy jest awans wewnetrzny? po po roku można ubiegać sie na wyższe stanwosiko
Xyz 2016-07-02 15:01:38
Witam, proszę napiszcie ile zarabia kierownik marketu i w jakich godzinach pracuje ? Pytam, ponieważ jest sporo ogłoszeń jednak nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej informacji o wynagrodzeniu .
Powyżej jest wpis , że początkowo 2600 netto jednak za zarządzanie całym marketem to chyba raczej trochę zaniżone zarobki więc czy do tej stawki jakieś dodatki np. .premia uznaniowa czy obecnosciowa?
janek 2016-07-02 15:31:14
@Xyz przypuszczam, że i tak nie dowiemy się konkretów, dlatego, ze te stawki mogą ulegać zmianie. Ktoś x czasu temu mógł zaczynać od 2600 zł, a teraz może być to więcej... Trzeba się zgłosić :)
Xyz 2016-07-02 18:21:15
Dzięki Janek , pytam ponieważ wypełniając kwestionariusz na stronie Dino jest pytanie - Jakie są moje oczekiwania finansowe ? Rozbieznosc jest bardzo duża , ale wiadomo jeśli zaznaczysz za dużo to nawet nikt nie zaprosi cię na rozmowę , jeśli natomiast za mało to wyjdziesz na frajera ;)
Xyz 2016-07-02 18:23:34
A co z godzinami pracy kierownika ?
gfgbg 2016-07-02 18:37:39
@Xyz niestety o tym nie napisali nic w oglsozeniu jedyne co to to ze oferuja atrakcyjne warunki finansowe oraz motywujące wynagrodzenie ,stabilność zatrudnienia, szerokie możliwości awansów wewnętrznych
ktoś 2016-07-03 09:10:00
tak to prawda
janek 2016-07-03 10:09:09
Na moje oko @xyz to na pewno musi być więcej niż to 2600 netto, dają Ci umowę o pracę więc zdaje mi się, że na kierownika powinni oferować więcej niż na sprzedawcy
Xyz 2016-07-03 10:23:23
Jestem pewna , że zaglądają tu kierownicy z Dino i podziela się informacjami na ten temat .
Na pewno dla każdego z nas wynagrodzenie jest ważne , do pracy zmusza nas przymus ekonomiczny i nie sądzę , że w tej sieci pracują sami medaliści , którym bez różnicy jest ile zarabiają .
A co z godzinami pracy ? Jak to wygląda w praktyce ? Kierownik pracuje na 2 zmiany ? Wiadomo oczywiście , że w weekendy tak , wiadomo żniwa dla handlu są właśnie w te dni :)
wszeswiatek 2016-07-03 11:34:57
Vzrsc dinusie jak siegne kilka kart to i markowi dino opole niemodlinska i tam ma siedziwc i z i wiekszym tam budzetem premi dla i niego bo obrorny on i zdam mu raport szeleczek co i jak w liczeniu i za cztery lata by podal troche faktow matematycznych jeden do dziesieciu na palcach to jest okej i ze mam jednego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] imoje sloneczko i tak go zwolnic jak by byl pijant na kasie bo na odwyk i taki tez zasluzyl tam ma mnie lub go wyslac i na pul roky na odwyk gdyby byly jego naruszenia czyli jest cztery zapalki. I w liczeniu uiszczam sie w duch i dadaje trzy to piec a nie bo od czwartego patyczka odchylam trzeci z reszta to trzy i tyle na palcach wychodzi czyli dwa plus trzy to trzy i mu raporcik zdam serduszkowi i byscie tam wiekszy budzet na premie dalu i w ilosci pracy zrobionej naniesli bo on obrotny chlopak i sie mniemajcie serduszka muj towar ulubiony to barmanska w umiaze pita co trzy cTery dni
aos 2016-07-03 12:07:07
Niektore sytuacje są niedopuszczalne w pracy i zachowania, dobrze,że ktoś co star sie z tym zrobić. Co do oferty pracy na kierownika to musisz miec doswiadczenie na tym stanwosiku i doswiadczenie w zarzadzaniu personelem. A wynagordzenie nie wiem
Mia 2016-07-03 12:47:52
Tak się zastanawiam czy na stanowisko kierownika marketu odbywa się rekrutacja z zewnątrz czy są to awanse wewnętrzne ? W necie mnóstwo ogłoszeń jednak wydaje mi się o co najmniej dziwne , że co chwilę są nowe ogłoszenia na te same markety - miejscowości . Może mi to ktoś wyjaśnić ? Pozdrawiam , Mia
janek 2016-07-03 15:11:01
@mia może w danej miejscowości nie ma nikogo wśród pracowników, kto by miał predyspozycje do pracy na kierowniczym stanowisku. Poza tym taki awans jednej osoby z grupy pracowników jest problemowy, ciężko zarządzać personelem, z którym przez długi czas pracowałeś ramię w ramię.
Mia 2016-07-03 20:26:48
Rozumiem , że nie każdy może pełnić funkcję kierownika , jednak zastanawia mnie dlaczego stale zamieszczane są ogłoszenia , ogłoszenia powtarzają się od dłuższego czasu do tych samych miejscowości . Czyli co , ktoś się nie sprawdza i co chwilę biorą kogoś innego ? A kto prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika ?
arbuz 2016-07-03 22:11:03
wiesz, ale przynajmniej dają szansę alby dostac sie na takie kierownicze stanowiska, w dwóch lokalizacjach szukają ich teraz
Mia 2016-07-04 17:56:59
@Arbuz piszesz , że w dwóch lokalizacjach poszukują , czyli dokładnie gdzie ? Jak przeglądam w necie to ponad 10 lokalizacji jest tylko w moim województwie . Możesz doprecyzować o jakie lokalizacje chodzi ?
arbuz 2016-07-04 17:59:49
Kierownika szukają w Pułtusku i Zbąszynie z tego co mi wiadomo nie wiem czy to twoje lokalizacje mam nadzieje, że tak :)
była kier. 2016-07-04 18:46:31
Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy. Dzięki temu codziennie możemy zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi. Fachowy i miły personel oraz nowoczesny system kasowy sprawiają, że obsługa jest sprawna i szybka.
Takie informacje są na oficjalnej stronie, to do rzeczywistości ma się jak pięść do nosa
W sklepie za wszystko odpowiada kierowniczka nawet jak jest na urlopie i coś na sklepie jest nie tak to jest odpowiedzialna(prawda że paranoja?)nawet za to że pada deszcz lub nie pada zależy od tego w jakim humorze jest jakaś baba z kontroli dlatego ciągle szukają kierowników bo mało kto daje radę psychicznie .
Ileż można wytrzymać ciągłego czepiania się dosłownie o wszystko ,wiem co piszę bo pracowałam jako kierowniczka ,Kierownicy mają niedziele i poniedziałki wolne dni te są narzucone odgórnie i weźmy taki przykład :w poniedziałek jest kontrola i źle wypada i po tyłku ma kierowniczka bo nie dopilnowała chociaż nie ma jej w pracy drugi dzień najczęściej zabierają jej premie i musi napisać wypracowanie w postaci wyjaśnienia jakiejś innej pseudo-managerce.Więc nie dziwcie się że wolnych wakatów jest tak dużo to nie przypadek.
njn 2016-07-04 20:09:23
@były kier. na pewno zadowolenie i samopoczucie personelu przekąłda sie na ich prace, tylko czy na pewno faktycznie tam tak było? Bo to zawsze wszystko pieknie, ładnie brzmi, ale jak przychodzi co do czego do bywa bawrdzo różnie. A poszukują teraz ludzi widze
Mia 2016-07-04 20:31:23
@Byla kier. Mam świadomość , że kierownik odpowiada za wszystko , nawet podczas swojej nieobecności , taka jest rola managera . To wszystko można jakoś poukładać , ważna w tym oczywiście również rola personelu . O jakich kontrolach piszesz ? Wewnętrzne , czy też organów kontrolnych ? A to kierownik ma premie ? I jeszcze jedno pytanie , nie jesteś już kierownikiem , zmieniła pracę ? P przepraszam , za tyle pytań i dziękuję za odpowiedź
ikr 2016-07-04 21:42:23
ale kierownikiem można teraz bez problemu w kilku lokalizacjach u was zostac, rekrutacje są. ja jednak zgodnie ze swoimi możliwościa pójdę klasycznie na kasjera
Maciej 2016-07-05 22:49:21
Piszą o stabilnych warunkach zatrudnienia, etacie, umowie o pracę. A po rozmowie kwalifikacyjnej i przedstawieniu niesamowitej wizji rozwoju, awansów, informują, że należy założyć działalność gospodarczą. A wykonywane prace są niczym innym, jak stosunkiem pracy. Kiedy odpowiednie instytucje zabiorą się za weryfikację tego procederu?
,ljhb 2016-07-05 23:10:59
@maciej no coś ty? to uważam, że jest nie fair, mało kto zdecyduje się na własną działanośc jak faktycznie nie ma zamiaru prowadzic własnej firmy... Dino poszukuje kasjerów - sprzedawców dow ielu miast
Nocny Marek 2016-07-06 00:33:01
Witam jestem klientem Dino DG.Bardzo lubię robić tam zakupy sklep jest czysty personel zawsze miły.Od jakiegoś czasu za każdym razem wchodząc do sklepu widzę inny personel.czyżby aż taka rotacja pracowników była???bardzo lubię robić zakupy na stoisku mięsnym obsługuje tam miła Pani która zawsze mi dobrze doradzi,zna składy wędlin.
janek 2016-07-06 09:05:10
@Nocny Marek może po prostu trafiasz na inne zmiany. W takich sklepach pracuje sporo osób, więc to nie trudne :)
jacek 2016-07-06 14:25:04
Kierownik Marketu - jest potrzebny, konkretnie jest to Przyprostynia (pow. Nowy Tomyśl) wiec nie duże miejsce.
Klienci 2016-07-08 22:52:11
Witam jesteśmy klientami w Dino Dabrowa Gornicza i muszę tu pochwalić ten sklep ponieważ zawsze jest miła obsługa sklep jest zadbany są odpowiednie ceny pracownicy zawsze mili i pomocni na stoisku z mięsem jest zawsze wszystko świeże Pani zawsze dobrze doradzi powie co jest w promocji lubimy tam robić zakupy z żoną.
poal 2016-07-08 22:52:34
W sumie mają teraz ogłoszenie na ogrodnika, szkoda tylko że nie określili wysokości zarobków, wicie jakie są? Dzięki
Klienci 2016-07-08 22:54:03
jadzia 2016-07-09 09:20:06
@Klienci no to miło to czytać, akurat do tego sklepu mam nadzieję się dostać. Musze tylko poczekać na rekrutacje ;)
pablo 2016-07-10 20:27:00
witam u nas w miescietez buduja dino czy ktos wie o co pytaja na takich rozmowach i slyszalem ze jeszcze jest rozmowa z jakims liderem o co on tez pyta z gory dziekuje za odpowiedz .
poal 2016-07-10 20:27:49
Na pewno wynagrodzenie jest wyższe niż to 2 tysiące zł @sioko, bo do tego dochodzą odpowiednie premie.
nina 2016-07-10 21:27:32
dostaliscie podwyzke w premi operacyjnej w lipcu
poal 2016-07-10 21:32:26
I tak zbudowali swoją renomę @Kamila, więc pewnie i atmosfera opiera się na dość dobrych relacjach, bo każdy dba o pozytywne stosunki międzt sobą. Wiecie jednak czy wypłata pojawia się w terminie? Dzięki
pablo 2016-07-10 21:39:50
witam jak mozesz to powiedz co pytaja na rozmowie na kierownika chociarz po przeczytaniu tych postow to troche strach jak taka odpowiedzialnosc bo u nas buduja dino i nie wiem jak wyglada rekrutacja czy biora kogos na kierownika z innych pobliskich sklepow czy nowych zatrudniaja dzieki za info pozdrawiam
poal 2016-07-10 22:37:33
Chyba nie szukają teraz stażystów @jula, ale sam się zastanawiam jakich zarobków można się spodziewać. Przecież dwuskładnikowe wynagrodzenie to dobry znak, zwłaszcza, że wypłata pojawia się w terminie.
Zuza 2016-07-11 10:00:08
Posła wypłata zawsze jest w terminie
janek 2016-07-11 10:37:01
W końcu kierujesz całym marketem @pablo więc odpowiedzialność być musi, na rozmowie przygotuj się ze swojego wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku to bardzo ważne
ewi 2016-07-16 22:11:40
otwieraja Dino w Mykanowie. ciekawe czy duzo chetnych do pracy
bajka 2016-07-16 22:14:50
a masz może gdzies przyjacielu na rekrutacje do tego nowego oddziału żebym się mogła zorientować? ciekawe czy jqak w innych lokalizacjach tez będą proponować pełny etat i możliwości awanasów, ja chcę na stoisko mięsne najlepiej
ewi 2016-07-16 22:44:59
to znaczy narazie jest w budowie ale prace ida blyskawicznie. obecnie na stronie dino w zakladce rekrutacja przyjmuja cv na kasjer/sprzedawca a wczesniej bylo na kierownika i zastepce
sama 2016-07-16 23:22:36
potwierdzm, jakn się wjedzie w zakładkę praca na ich stronie internetowej i wybierze się województwo śląskie to rzeczywiście jest oferta pracy na kasjera sprzedawcę w Mykanowie, czyli otwarcie pewnie szybko, nie ukrywam że przydałby się jakiś bardziej przybliżony termin
ja 2016-07-25 23:07:12
To co napisałaś to szczera prawda. Ja prac uje 2 lata jako kierownik i psycha wysiada. Rozumie kontrola itp. Ale np 3 razy kontrole w tygodniu i wszystko źle. A po premii obrywam ja. Jak wypłaty mam 2600 to jestem szcześliwa. Na zmianie są po 3 osoby a "góra" oczekuje od nas cudów. A sami nie dzadzą nawet paczek lub premii na święta.
gość 2016-07-26 17:08:05
No dobrze, ale czy wypłata jest u nich terminowa? Dzieki
Luna 2016-07-26 18:36:10
Ja tez jestem kierownikiem od 2 lat i 3 kontroli w tygodniu w życiu nie miałam a nawet o 2 nie ma mowy. 3 osoby na zmianie to nic strasznego poukladasz sobie wszystko to dasz rade bez problemu. Co do pytania to tak wypłaty są zawsze do 10 każdego miesiąca jeśli trafia ze 10 wypada w sobotę lub niedziele to wypłata jest w piątek. A co do kwoty wypłaty kierownika 2600 ? Hmm to ciekawe gdzie zjadłas trzy pozostałe stowki. Nie mówiąc już o premi od świeżego i kolejna stowka za wyrobienie 100% planu ? Sorry ale nie rozumiem po co te wszystkie kłamstwa. Najlepiej jest narzekać i wymagać 5tys za siedzenie i grzanie fotela.
hoho 2016-07-26 18:38:26
U nich cały czas się pojawiają jakieś oferty pracy, ale wiadomo, że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy. Zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno pojawiają się odpowiednie premie do podstawy, bo socjale się trafają.
Zostaw swoją opinię o Dino Polska - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dino Polska