Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Aga

Dino podejście do pracownika totalna masakra jak można nie przedłużyć umowy osobie która za dwa miesiące przechodzi na emeryturę jak tyrala jak wół to dobra była a teraz dwa miesiące na lodzie

fasolka
@Aga

taka osoba jest chroniona. powinna zadzwonić do pip

Karol.

W Żyrardowie oszukują z naborem do pracy, a ma to poparcie centrali. Nabór wlecze się ponad miesiąc bez widoku na jego zakończenie. Albo zginiesz z głodu albo znajdziesz inna pracę. Na razie nie piszę więcej, bo i tak tego -KOLEJNEGO- mojego wpisu nie zamieścicie. Moje sugestie dla Dino Polska S.A.: Zmieńcie zasady tego "elastycznego" (w najgorszym tego słowa znaczeniu) naboru. Ma być nabór do danego dnia i jeśli nikogo nie wybrano, to ponowić. A nie wlec według własnego widzimisię, bo to jest nieludzka zabawa ludźmi pragnącymi pracować. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Od maja nie chodzę do Dino na zakupy, (usunięte przez administratora)

Olga

No nie wiem czy taki dobry pracodawca jak pracownicy ciagle odchodza do pracy przychodzi sie pracowac a nie biegac po sklepie bo ciagle dzwonek nie mozna skupic sie na tym co mam zrobic brak szacunku dla pracownikow a jeszcze jak kierowniczka zmianowa podobna sama nic nie zrobi na kasie nie usiadzie a o miesnym to sie nie mowi bo by rece pobrudzila wiec co tu duzo mowic poprostu wyscigi szczurow

LAPROTKA
@Olga

To jak się pracuje , zależy tylko od nas samych,mało jest ludzi , którzy potrafią ze sobą współpracować. Obserwuję zachowanie moich koleżanek( jestem pracownikiem Dino). Dziwne komentarze przy klientach,plotki ,obrabianie tyłków koleżankom ,ciągłe skargi,istne przedszkole.Przychodzimy do pracy aby pracować a nie na pogaduszki, czy robienie zakupów. Mam koleżanki ,którym nie odpowiada praca ani na kasie ani na mięsie. Więc po co się zatrudniły?

LAPROTKA
@Olga

Tak do pracy przychodzi się pracować i to jest właśnie praca. Niektórzy przychodzą i swoje 8 godzin przepracowują na nierobieniu niczego, lub na robieniu w ciągu pracy zakupów {pół zmiany}.Pogaduszki ze znajomymi i co rusz wyjście na papierosa . Oprócz tego, . te osoby są bardzo roszczeniowe , wszystko im nie pasuje . Nie wiem jak pracują inni kierownicy, ale moja kierowniczka pomoże na mięsie i usiądzie na kasie. Mówimy o szacunku pracodawcy do pracownika a gdzie szacunek pracownika do pracownika. Ludzie ocknijcie się lata 80 już minęły i niestety nie ma ,,czy się siedzi czy się leży 100 tysięcy się należy"

Była pracownica

Nie polecam pracy w Dino. Pracowalam tam na stanowisku.“osoba funkcyjna" za co nie dostawałam żadnego większego wynagrodzenia, moja wypłata była taka sama jak kasjerka z tym że ja miałam więcej pracy od nich. Narobić się trzeba za trzech i naprawdę dawałam z siebie wszystko, zostawilalam po godzinach, biegałam a nie chodziłam po sklepie. Na początku na tzw szkoleniu pracowałam za 5 zł na godzinę bez ubezpieczenia i jakie dostałam podziękowanie? Zwolnienie! Ot tak... Za marne 1300 zł tylko stres w tej pracy nic więcej... Teraz ponoć wynagrodzenie jest wyższe ale za te pieniądze wolę iść do pracy na produkcji i spokojnie pracować bez stresów i ciągłym straszeniem kontrolami... Dino ma zła opinie jako pracodawca dlatego jest tak mało chętnych osób do pracy w tym sklepie.

mmmm
@Była pracownica

ha ha kto na umowe zarabia teraz 1300??? chyba paliwo na dojazdy odliczyłaś od pensji

@mmmm

Nie kpij bo to prawda????

Aga
@Była pracownica

Praca na produkcji jest lepsza ? Proszę zobaczyć ile jest ofert pracy na produkcjach... Dlaczego ? Bo to jeszcze większy wyzzysk jak w sklepie... Pracowałam i tu i tu, więc mam porownanie. Sto razy wolę iść do sklepu niż na produkcji robić. Zatrudniają cię na stawkę godzinowa, potem przechodzisz na stałą pensje, a harujesz jak na akord... Ludzi nie ma to pracujesz za 5 osob..

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

oczamiludzmi

Pani (usunięte przez administratora) rejonow pow,jeleniogórski w sklepie dino strasznie (usunięte przez administratora)jak cos jej nie pasuje ma zly dzien straszy zwolnieniami tam nikt do pracy nie chce przyjsc (usunięte przez administratora)za 3 i zero podziekowania tylko darcie

Johny

Góra może powinna zejść na dół i popracowala trochę tak jak My to może otworzyły im się oczy.A nie tylko kontrole ganianie nas jak niewolników.przyjedzie pan dyrektor albo regionalna i wiecznie coś nie tak A co można zrobić we trzy osoby np rano? I za jakie pieniądze .budują nowe sklepy jak w tych co są ludzi nie ma bo uciekają.Moze tam na górze czas coś pomyśleć o ludzi którzy pracują naprawdę nie lekko.

WROCŁAWIANKA

WROCŁAW DINO (usunięte przez administratora) SZEFOWA WYSZŁA Z KRZYKIEM NA MNIE NIE ZNAJĄC MNIE, KIEDYŚ PRACOWSNIKOWI POWIEDZIAŁAM ZE KOLEŻANKA ODESZŁA, NIE MIŁA WYPŁACANYCH NADGODZINY I WYZYSK, SZEFOWA ZERO PROFESJONALIZMU, KULTURY ,JAKO PRACODAWCA, NIE ZNAJĄC MNIE ZROBIŁA MI NA CAŁY SKLEP AWANTURĘ ZE ROZMAWIAM Z PRACOWNIKIEM, NIE POTRAFI ZATRZYMAĆ MŁODYCH WSPANIAŁYCH LUDZI PO 3 ,2 MIESICACACH LUDZIE ODCHODZĄ BO MAJA DOŚĆ WYZYSKU...SZOK SZEFOWA SKLEPU NIEZŁA BUZIA...AWANTURA ,KRZYK TO PODSTAWA-OJ NIGDY BYM U TAKIEGO PRACODAWCY NIE ZACZĘŁA PRACY....

Nowy pracownik

Pracuje w Dino w niewielkiej miejscowości jakieś 5 miesięcy .Owszem jest ciężko bo pracy jest dużo a ludzi do pracy mało,jeżeli chodzi o zarobki to nie narzekam. Moje sugestie dla Dino Polska S.A.: Wszystko było by Ok gdyby nie brak rak do pracy.... Lubię atmosferę w Dino Polska S.A. za: Przyjazna atmosfera ,to że prace mam na miejscu.

danka

hej jak wygląda to z tym uz i l4.przez ile się nie dostanie premii na uz a ile na l4???

@danka

Nie wiem jak wygląda z uz .w miesiącu w którym jesteś na L4 nie dostajesz premii lokalizacyjnej (jeżeli wogole taką masz) premii za świeże i tej przez kolejne2 miesiące nie dostaniesz z premią ogólną czyli za obrót to już jest różnie zależy czy cały miesiąc byłaś na L4 czy tylko kilka dni.

Dobo
@Pracownik Dino

Premia ogólna zależy od ilości dni? Byłem na l4 2 dni i zero premii, więc chyba to nie zależy od ilości dni .

@Dobo

Może poprostu nie wyrobiliscie premii . podaję przykład z własnego doświadczenia.

kacha
@Pracownik Dino

wynagrodzenie za L4 jest liczone z trzech poprzednich okresów miesięcznych, a nie z bieżącego miesiąca. sumujesz trzy ostatnie wypłaty w których nie było wzięte żadne L4 i liczysz średnią. z tej wypłaty otrzymujesz 80% wynagodzenia lub 100% jesli jesteś w ciąży. głupot nie gadajcie, bo za czas choroby świadczenia wypłaca zakład ubezpieczeń społecznych, a nie pracodawca

@kacha

Pytanie dotyczyło premii a nie wynagrodzenia. Druga sprawa ZUS owszem i płaci ale po upływie 30 lub 33 (tego nie jestem pewna)dni chorobowego więc nie pisz, że za każde zwolnienie płaci ZUS bo to bzdura.

Olga

Witam, mam pytanie do pracowników lub bylych pracowników Dino. Kim jest osoba funkcyjna w sklepie?

Beata

Chciałabym zapytać o mobbing u was występuje??

@Beata

mam na imię Bożenka ,pracuję w Dino we Wrocławiu , moją kierowniczką jest cudowna kobieta która wymaga ale też i pochwali i doceni ,,zastępcą jest następna cudowna młoda kobieta Basia która robi wszystko żeby zintegrować załogę,,pracujemy uczciwie i nie jest lekko ,,ale mobbing u nas nie istnieje,,,pozdrawiam wszystkich pracowników DINO

Lilka

Wkoncu jak to jest z fejsowaniem na Waszych sklepach?

Miśka

Mam pytanie, za co jest premia 1 a za co premia 2 i za co mogłam dostać nagrodę 50 zł?

To jest (usunięte przez administratora) a nie zakład...czy szanowny szef który posiada 51% "władzy"wie co sie tutaj dzieje?...

Myszka
@anonymous

A co takiego się dzieje?

@Myszka

Pracownicy "płacą" "mają potrącane" np za remont elewacji, nowa maszyne do mycia podłogi itp.znajoma pracuje tam i to co słyszę włosy na glowie stawia na baczność

Milka

Witam, Jestem zainteresowana pracą w Dino i chciałabym zasięgnąć kilku informacji. Mam pytanie do pracowników Dino. Czytając wpisy na forum widzę, że są opinie, że nie płacą za nadgodziny to w takim razie co się z nimi dzieje? Tzn oddają te godziny w formie "wysadzki" innego dnia czy porostu oszukują pracownikow i okradaja ich z ich pieniędzy? Druga sprawa jak wygląda sprawa premii? Premia jest uznania Iowa co miesiąc czy jest jakaś inna jej forma? Czy nie ma wcale premii? A i oczywiście ile zarobi kasjer-sprzedawca! Z góry dziękuję za każde info i pozdrawiam:)

@Milka

Jestem pracownikiem dino i powiem tak: co 3 miesiace jest okres rozliczeniowy i wtedy sa na prawde niezle wyplaty co do premii to sa wyplacane. Nadgodziny rowniez sa wyplacane ale nie do biezacej wuplaty tylko co kwartal

Pracownica Dino
@Milka

Witaj jestem pracownikiem Dino od 2 lat, i wszystko zależy od kierownika i pracowników jaki klimat sobie stworzyćie.U nas kierowniczka Kasia jest pozytywną osobą potrafi rozsądnie zarządzać, i jeśli kierownik jest po stronie pracowników to bardzo fajnie się pracuje. Co do nadgodzin to wypłacane są nie kwartalnie tylko co miesiąc, i bardzo rzetelnie.. Godz nocna 200%. Co do premi to nie czarujmy się jej nie ma, bo chociaż nasz markiet jest wysokoobrotowy to za duże straty ciągle na działach świeżych...myślę że to standard na wszystkich marketach a jeśli jest ta premią to i tak licha że nie podnosi znacząco wysokości wynagrodzenia. U nasz regionalna też normalna osoba, przyjeżdżając do nas podpowiada co można zmienić.

Olka232323

Wczoraj podpisałam umowę z dino. zaproponowano mi 2800 brutto. Natomiast na umowie pojawiło się 2200 brutto. Gdy zgłosiłam wątpliwość powiedziano mi „ nie wiem, kto pani taka kwotę obiecał” . Wy. Uważajcie

Marioo
@Olka232323

70,5 mln złotych zysku wypracowała w drugim kwartale tego roku grupa Dino to 23 miliony więcej niż przed rokiem i o 14 milionów więcej niż w pierwszym kwartale tego roku ZYSK NIE MYLIĆ Z OBROTEM

@Olka232323

mnie nit nie czarowal tyle samo mi powiedzieli ai tak sie ciesze ze dostalam prace nie bede dojezdzac 1,5 godziny tylko 15 minut a w poprzedniej pracy za 8 godz nam placili a 11 mnie nie bylo w domu wszedzie trzeba robic nigdzie cie nie posadza

Alutka

Cześć dinowcy ,pracuję od dwóch lat na mięsnym w DINO , i co tu dużo ukrywać, zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy, praca na mięsnym jest bardzo ciężka, trzeba się dużo nadźwigać, na zmianie jestem sama, chyba , że jest kolejka to ktoś podchodzi i pomaga obsługiwać, ale żeby ktoś pomógł pod koniec dnia w myciu i ogarnianiu , to nie , taka sytuacja jest też na rano , nikt nie pomoże przy wykładaniu towaru, powiem tak, jestem wykończona fizycznie tą pracą, ale bardzo lubię obsługiwać klientów , lubię ten dział, jednak widzę jak osoby które rozkładają towar na sklepie się snują i pracują na czas to mnie krew zalewa i jest mi po prostu przykro bo ja nie mam czasu praktycznie na chwile wytchnienia poza przerwą śniadaniową, o której muszę często przypominać , że mi się należy. Zarobki te same na mięsnym co inni a obowiązków więcej. Mam propozycję pracy w mięsnym w innym sklepie , właściciel tego sklepu zaproponował mi dużo lepszą pensję o 500 zł więcej , praca do 18 a w sobotę do 14 niedziele wolne . Zgodziłam się . Pozdrawiam wszystkich.

Luki

I ładnie to tak opinie usowac żeby ludzie nie czytali? Co się dzieje w tym całym Dino? Żałosni są ci cali regionalni niech wszyscy widzą jak traktują pracowników

Rafaelem Pedro

Jestem pastorem Manuelem Rafaelem Pedro, Jameson Finance naprawdę był błogosławieństwem dla mnie i mojego członka kościoła. dał kościołowi pożyczkę na trwający projekt budowlany. dziękuję, panie Theodore, niech Bóg będzie nadal błogosławił i ustanawiał was. skontaktuj się z Jameson Finance poprzez e-mail: theodorejamesonfinance@hotmail.com

Pracuję w Dino i myślę że nie jest źle , wszędzie trzeba pracować .Są ciężkie dni ale też lekkie , niektórzy kierowniczy przesadzają i gonią ale nie można wszystkiego przerobić jak nie ma ludzi do pracy .A z zarobkami to to jak wszędzie .Nie wiem co trzeba zrobić żeby była premia ,ja jeszcze nie dostałam .

Magda

Żeby dostac premie Dino musi mieć duże obroty wtedy jest przyznawana premia;)

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.