Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Tymon

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

xyz
@Tymon

cały czas bo nikt nie chce robić

Alicja

@Olka232323, wcześniej niektórzy pisali o premiach, więc może o to w tym chodzi? Chociaż to na co się umawiasz oczywście powinno być zapisane w umowie z Dino. Ktoś jeszcze miał podobną sytuację?

Irek

Dino Polska ma opinię dobrego pracodawcy!

Ala B

Dzień dobry chcialabym zapytać czy sa w tej pracy premie pytam bo u nas w dino niema mowy zeby sie cos dowiedziec dziewczyny w sklepie twierdzą ze nie moga rozmawiac o pracy a rozpatruje ofertę pracy

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Felippe

nie jestem co prawda pracownikiem sieci Dino, ale jako pracownik marketu innej sieci i obserwator wszelkich for nt pracy w handlu nie moge przejsc obojetnie obok tematu. Pracuje 4 lata w tesco, od 3 jestem zastepca kierownika, zdazylem "obleciec" 4 sklepy(dwa wysokoobrotowe, jeden srednio, jeden niskoobrotowy). Piszecie ze pensja zastepcy na poziomie +/- 2000 netto plus premia? to macie raj. Teraz od miesiaca mamy mniej wiecej takie pensje(dokladnie 2900 brutto)bo zmienili nam strukture stanowiska(czyt. odpowiadasz ZA WSZYSTKO i musisz umiec WSZYSTKO), do tej pory moja pensja to bylo 1750 zl na reke. Na zmianie najczesciej ja i dwie kasjerki, czy to rano czy po poludniu. Z tego jedna czesto na 6 albo 4 godz, wiec na koniec zmiany zostawalo sie z jedna. Pracy od zaje*ania, wiadomo jak wszedzie. Zarowno fizycznej jak i biurowej. Tez milion meili, telekonferencje regionalni na wizytacjach przeczyli sami sobie. Ale juz zdazylem sie przyzwyczaic do takiego systemu pracy i nie przeszkadza mi to. Czesto slysze ze w lidlu maja lepiej bo duzo lepsze zarobki. a w biedrze lepiej bo wiecej ludzi na zmianie. Ok, wchodze na forum lidla"patologia (usunięte przez administratora) nadgodziny nie idzcie tam!", kumpel pracuje w biedrze pytam jak jest"malo ludzi, ch*jowe kierownictwo, rozliczenia kwartalne, nie pchaj sie tam!". Czytam w necie ze Dino sie rozwija,widze oferte na kierownika, mowie poczytam forum zobacze i czytam dokladnie to samo. Idac tym tokiem myslenia lepiej zostac w domu na bezrobociu i ciagnac 500+. I teraz nie wiem czy faktycznie tu jest w tym Dino taka patologia dekady, czy po prostu niektorzy ludzie nie nadaja sie do handlu. Pozdrawiam cieplo, trzymajcie sie.

alunia
@Felippe

praca nie jest zła wiadomo że trzeba się narobić w handlu ale płacą byle jak niżej się już nie da

Gosia
@Felippe

Może i masz racje z tym ze niektóry ludzie nie nadają się do handlu..?;( ale ci którzy chcą pracować, i byli by naprawdę dojrzy. To od razu na początku na okresie drobnym, tak potrafią pracownicy zniechęcić ze szok...od razu przyjmując się do Dino, musisz być wszechwiedzący i chwytać w mig..nie przedszkola takiego nowego odpowiednio, a jeśli o coś zapytasz, to znaczy ze się nie nadajesz, bo logiczne ze zap.bo chcesz zrobić dobrze....a tu, zonk w odp. Usłyszysz ze One to maja swoją robotę do zrobienia.gdzie tu sens i logika nie wiem? Ludzie zniechęcają się szybko, skoro jest podła atmosfera, każdy myśli o sobie. Jeszcze kierownik stawia takiej nowej osobie wymagania-z kosmosu...!!! Zamiast poświęcić czas, na spokojnie Wytłumaczyć co i jak..? To nie, nowa osoba traktowana jest tak, jak długoletni pracownik....albo się z ta wiedza urodziles człowieku-albo rezygnuj. Najczęściej pracownicy rezygnują, bo widząc co sie dzieje, nie dają rady...;(

mala)))
@Felippe

wszystko zależy od chęci i podejścia do pracy ludzi z którymi pracujesz są tacy którzy niezdazymy się przebrać a już stykają ze ciężko u mnie jest ok ludzie którzy pracują wiedzą co trzeba zrobić i jak obsługiwać klientów oraz przeprosić wrazie pomyłki trzeba mieć szacunek do siebie do pracy i ludzi wtedy niebedzie problemów a płacą troszkę słaba no cóż mogli by troszkę dozucic:))

kwiaciarka
@Felippe

Sieć Dino jest dobra, góruje nad biedrą czy lidlem tym że mają stoisko z mięsem świeżym nie pakowanym , ogólnie praca jak w handlu , pracować też wszędzie trzeba, z mojej obserwacji -pracuje w dino- i obleciałam kilka sklepów w regionie to problem polega na nieodpowiednim doborze kadry kierowniczej. Zatrudnia sie na kierowniczkę koleżankę regionalnej , ta kierowniczka zatrudnia koleżankę ze szkolnej ławki, która handlu nie czuje ok robi co jej każą ale zero zmysłu handlowego( godz. 18 a ona wstawia cały piec bułek do odpieku , a potem kierowniczka opieprza wszystkiech oprócz winnej zdarzenia ,że straty) potem dochodzą jeszcze inne koleżanki ""od papierosa""" i trzymają sztamę , zero sprawiedliwośći i poszanowania dla uczciwie chcących pracować. Kierownik powinien być obiektywny , oceniać pracownnika przez pryzmat wykonywanej pracy , a nie opinii koleżanek czy własnych uprzedzeń , ale niestety nikt tego nie chce zmienić z góry , a powinno powstać stanowisko TRENER DZIAŁU KIEROWNIKA :) pozdrawiam ciepło pracowników Dino i innych marketów.

@Gosia

Zgadzam sie z toba dokladnie tak jest a najlepsze sa funkcyjne jtore laske robia zeby podejsc i anulacje zrobic no bo jak mozna sie pomylic w nabijaniu towary, co tam ze kolwjka taka gwiazda zanim tylek ruszy to jeszcze jak podejdzie z tym swoim pikaczem to odechciewa sie czlowiekowi wszystkiego czasami dla swietego spokoju namawialam klienta np na reklamowke bo dwa razy piknela zeby tyljo oszczedzic juz nie sobie alw tym ludziom w kolejce tego widoku krolewny ktora musiala sie podniesc z tronu, czasami jak siedzialam na kasie i np kartony czy skrzynki z butelkami zanosilam na magazyn a na zmianie bylam np z jedna funkcyjna a druga mlodszy zastepca kierownika to jaki widok mnie przewaznie czekal pogaduszki dwoch zadzicielekw biurze przy kawce na miesnym ludzie stoja czekaja ale co tam im wolno

Orbitka
@Gosia

Zgadzam sie w 100% z Gosia ... Pracowalam przez kilka lat w innym markecie i do pracy szlam z przyjemnoscia ... Od niedawna jestem pracownikiem dino i masakra psychika siada mi juz i mam dosc ... Placa marna a wymagania ogromne ... Pracownicy z dluzszym starzem o wszyskto maja pretesje ale szkolen zadnych ... A ze o szacunku to juz nie wspomne .... Jak dlamnie to i kierownicy nie maja zielonego pojecia o zasobie swoich obowiazkow a wymagaja od nowych pracownikow.... Ja po zapytaniu jednej z osob prowadzacej zmiane o pomoc i wytlumaczenie mi jednej z funkcji zwiazanej z kasa uslyszalam ;; pracowalas w markecie na kasie i nie wiesz jak??;; masakra .... Zdaje sobie sprawe z tego ze wszedzie trzeba pracowac ale nie w takich warunkach... A co do atmosfery to odnosze wrazenie ze jeden drugiego jakby mogl toby w lyszcze wody utopil... Obgadywanie za plecami drugiego pracownika to w tym markecie jest na porzadku dziennym ... Zasad zadnych ..... Warunki do (usunięte przez administratora) mowiac krotko .... Nie polecam nikomu w tym markecie pracy ... (usunięte przez administratora) kila i robactwo a tego w tym markecie nie brakuje tylko sanepid wezwac ....

Żołtodziob
@Orbitka

Od niedawna pracuję w Dino i muszę przyznać że ze strony pracowników mam pełne wsparcie. Wymagają jedynie zaangażowania, chęci do pracy. Jeśli ty się starasz otrzymujesz od innych szacunek i wsparcie a wpadki tłumaczą. " za krótko pracujesz to normalne że popełniasz błędy. Grunt aby akceptować czasem krytyke od strony starych wyjadaczy. Zatrudniłam sie jako kompletny żółtodziób. Nie potrafie obsługiwać kasy, nie potrafie obsługiwać mięsnego. Wszystkiego mnie uczą. Póki co opanowałam na spoko wypieki. W chwili wolnej jest ich dość mało) uczę sie obsługiwać kase. Niby potrafie juz ale nie radze sobie z szybką obsługą papierosów. Wyszukiwanie kodów na pieczywo i niektóre warzywa. Kwestia zaamiętania. Ekipa super. To chyba najważniejsze. Jakoś pracy w wielu przypadkach zależy od zalogi. Jeśli trafią się jakieś wrzody społeczne no to pech bo praca nie będzie należała do przyjemnych. Bolączka Dino są braki kadrowe. Przez co pracy jest mnóstwo. Nie ląduje i też zmianowość a dokładniemieszanka typu codziennie z kimś innym. Pracuje juz 3 tyg i jeszcze wszystkich nie poznałam

Mila
@Orbitka

tak czytam opinie, niby nt temat Dino, ale są to opinie o nas samych, a najmniej o DINO. z przeczytanych tu - wnioskuję, że (usunięte przez administratora) brak kultury i szacunku, brak życzliwości to nasze główne cechy narodowe. nasze! nie firmy która nas zatrudnia tylko NASZE! i dopóki sami nie zaczniemy się zmieniać, stawać bardziej człowiekiem ucywilizowanym, to żadna powtórzę ŻADNA firma ani żaden pracodawca nie będzie dobry. chcesz aby było lepiej - zacznij od siebie. ja już znalazłam pracę - i jestem przeszczęśliwa. poprzednia praca tez była cudowna. ale prawda jest taka że wszystko zależy od nastawienia. 15lat temu też byłam chodzącym narzekającym jadem z roszczeniami, ale można się zmienić - wówczas świat wokół nas też staje się inny. życzę sukcesu.

Mila
@Orbitka

ps. patologiczne nastawienie z czasów PRL podawane z ojca na syna: "czy się stoi czy się leży - to się należy" wciąż, nawet wśród młodego pokolenia aktualne. papieroski, pogaduchy, obgadywania, fejsbuki i inne bzdury kradnące czas...Ludzie opamiętajcie się!

Dinus

Co to jest premia lokalizacyjna?

Alicja

@Żołtodziob Dziękuję Ci, że zechciałaś podzielić się z użytkownikami forum aktualnymi wiadomościami dotyczącymi pracy w Dino Polska. Atmosfera w pracy odgrywa niezwykle istotny aspekt w każdej pracy, zatem to dobrze, że ta panująca w tej firmie Tobie odpowiada. Pracujesz dosyć krótko, ale może mogłabyś coś jeszcze dodać o tym pracodawcy? Zachęcam Cię do udzielania się na forum na bieżąco.

Alicja

@Pracownik Po Twoim wpisie wnioskuję, iż jesteś zatrudniony w Dino Polska. Jak długo tam pracujesz? Czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami o tej firmie? Jakie proponują warunki zatrudnienia? Warto aplikować? Zachęcam Cię do wzięcia udziału w dyskusji, która może ułatwić niektórym osobom decyzję odnośnie podjęcia tam pracy.

Alicja

@Nona, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Dino Polska? Jaka jest atmosfera w pracy? @Poszukujący, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu. Zdecydowałeś się aplikować? A może już pracujesz w Dino Polska? @Takatam, długo pracowałaś w Dino Polska? Przypominam osobom wypowiadającym się na temat pracy w Dino Polska, że wątek dotyczy miejscowości Śrem.

LILIA

Praca w Dino? Gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc. Wiecej funkcyjnych i do rzadzenia jak pracownikow do pracy. kazda mowi co innego. Na zmianie dwie funkcyjne i JA pracownik na miesnym. Jedna mowi , ze mam wypiec bulki , i zrobic dostawe chleba , a druga , ze mam zrobic nabial, a klientow na miesnym ful,.dobrze ze mam poczucie humoru , inna na moim miejscu wykonczylaby sie, tak naprawde na miesnym jest duzo pracy, i generlanie jak sie jest na miesnym , to nie powinno sie odrywac takiej osoby do innych prac, chodzi glownie o to zeby klient nie czekal na zasapana pania na miesnym.

xxx
@LILIA

Pytanie czy osoba z mięsnego może robić inne czynności na sklepie z punktu widzenia przepisów sanitarnych, oto jest pytanie np z chemii na mięsny cały czas w fartuszku itp. ????

malinka2608
@xxx

u nas w dino jest tak ze jak nie ma ludzi na miesie to dziewczyny zdejmują fartuszek i same chcą isc na sklep. w regulaminie jest ze w fartuszku nie można na sklep wychodzic

mIA
@xxx

NIE,NIE MOŻE,KOSZMAR W TYCH MARKETACH WSZEDZIE SYF,JEDYNIE W NETTO PORZĄDEK ALE WSZYSTKO ZALEŻY OD ZAŁOGI

@LILIA

Dokladnie masz racje wiecej zadzacych niz pracownikow a ja sie zejda do kupy to masakra, jestem byla pracownica dino, od ktorej sie wymaga by sie stosowala do zalecen, by kasujac biegala i czolowala idealnie sklep, bo rano bedzie regionalna, a i do tego jeszcze stoisko miesne panie funkcyjne na miesnym o 21maja juz wszystko pomyte mieso schowane polowe zmiany sobie posiedza w biurze, a zwyklego bez funkcji pracownika beda tresowac jak malpe masz pol godz na zdjecie miesa pomycie lad pojemnikow itp kto zna ten wie pozdrowienia dla funkcyjnych ktire myala ze ten tytul daje im przewage nad nami

Zniesmaczony

Nie polecam Dino Praszka. Kiedyś często tam robiłem zakupy, a teraz idąc tam trzeba czekać aż łaskawie przyjdzie ktoś na mięsny (zwłaszcza popołudniu). Pani z tyłu na fajeczce po czym nie myje rąk i obsługuje klientów. (Ewidentnie czuć papierosy). Minę ma taką jak by za karę robiła, zresztą jak jest na kasie to ma nie lepszą. Wieczorem już nie kroją szynki ani sera bo maszyna umyta. Odechcialo mi się robić zakupów.

BYŁY PRACOWNIK
@Zniesmaczony

DOBRE, TAK JEST NIE TYLKO U CIEBIE U NAS TEŻ PO 21 NIE CHCĄ KROIĆ WĘDLIN, BOA MASZYNY UMYTE, A SKLEP CZYNNY DO 22

miśkamiś
@BYŁY PRACOWNIK

pracuje w dino i nawet jak mamy umyte maszyny to i tak kroimy do zamknięcia sklepu. to wina obslugi, bo umycie maszyny po ukrojeniu kilku plastrów szynki czy sera to minuta roboty. przykro mi ze takie rzeczy was spotykaja. w „moim” dino jest inaczej

DOMI
@Zniesmaczony

JA PRACUJE W CAŁKIEM INNEJ SIECI MARKETÓW NA STOISKU MIĘSNO WEDLINIARSKIM I POWIEM TYLKO TYLE, ŻE WYSŁAŁABYM KAŻDEGO CWANIAKA KTÓRY PRZYCHODZI NA ZAKUPY I MA PRETENSJE O DUPERELE NA JEDNĄ DNIÓWKE NA TYM STOISKU I CIEKAWE JAKIE BY MIAŁ NASTAWIENIE DO PRACY PAŃ NA TAKICH STOISKACH. NAJLEPIEJ JEST PRZYJSC I WYMAGAC ALE ANI JEDEN NIE POMYSLI ZE MY JESTESMY LUDŻMI A NIE MAŁPAMI NA WYBIEGU. A JAK KTOŚ NIE MA ZIELONEGO POJECIA NA TEMAT TAKIEJ PRACY TO NIECH SIE NIE WYPOWIADA.

Co kraj to obyczaj
@Zniesmaczony

Po pierwsze w trakcie 8h pracy NIE WOLNO wychodzić na żadnego papierosa. Wasza fantazja jest olbrzymia drodzy klienci. Nie wiecie ile pracownik ma do zrobienia. Ale co ja czytam, to nie w każdym Dino jest tak samo. Np. U nas w Dino kierowniczka jest oburzona jak przychodzi druga osoba na mięsny pomóc i jest tam “za długo". Byłam pomagać w innych Dinach i wszędzie jest inaczej. No ale nie oszukujmy sie, każdy ma swój ulubiony wybrany sklep :-) Ja np.lubie Tesco ale z mięsnego bym tam nic nie kupiła.Pracuje na mięsnym w Dino i wiem że mięso jest"u nas" świeże. Bo są dwie kontrole jakości. A w innych Dinach zauważyłam tego niema.

Xxx
@Co kraj to obyczaj

Witam,proszę wytłumaczyć jakie kontrole jakości kto je wykonuje i dlaczego nie ma na innych sklepach tylko u was? Myślałam że wszędzie są takie same procedury.

zastępcakierownika
@Xxx

Procedury wszędzie są takie same, ale każdy market inaczej się do nich stosuje. Do rzeczy - w markecie, na którym ja pracuję i według procedur, przed włożeniem do lady mięso jest sprawdzane jakościowo (zdarza się, że świeżo przywiezione z Agro pozostawia wiele do życzenia - według procedury idzie do reklamacji). Każdy gram mięsa w ladzie musi posiadać "datówkę" - kwitek z terminem ważności. Przy czym datówka nie oznacza, że do wtedy sprzedajemy, tylko, że to jest jego "przydatność do spożycia". Jeśli wcześniej wydaje się nieświeże, wygląda nieciekawie lub co gorsza zaczyna śmierdzieć - do odpisu. Zbyt często wpada nam kontrola itd, żeby ryzykować sprzedaż takiego mięsa. Sytuacja odwrotna - mięso jest jeszcze ok, ale wyszła data - również wyrzucamy. W razie kontroli ilość mięsa musi równać się ilości datówek i wadze na datówkach. Dostawa prócz niedzieli jest codziennie, nie sprzedajemy starego mięsa. Wiem, że są markety, które mają gdzieś procedurę, bo "a co tam, klient nie zauważy/nie wyczuje". My wolimy zamówić mniej mięsa, żeby nie ponosić strat, ale mieć codziennie świeże.

Xxx
@zastępcakierownika

Bardzo dziękuję za odpowiedź ale to są zasady które bardzo dobrze znam i każdy sklep powinien mieć takie ale to moje zdanie.Jeżeli chodzi o zamówienie to dobrze wiesz że czasami nie masz wpływu mimo strat regionalna/ny wie lepiej.Stoisko mięsne jest ciężkie i nie wszyscy nadają się by tam stać ,powinny być przynajmniej 1x w roku szkolenia z Agro bo dużo się zmienia procedur i wytycznych.Mimo ciężkiej pracy na stanowisku to najfajniejszy jest kontakt z ludźmi bo oni ci ufają.Pozdrawiam wszystkich pracujących na ladzie mięsnej.,trzymajcie się cieplutko.

Zniesmaczony
@zastępcakierownika

Ja nie mówię tu o złej jakości mięsa, bo jest naprawdę dobrej jakości tylko o obsłudze, która wiecznie chodzi na fajkę, a potem od razu do obsługi bez wcześniejszego mycia rąk. Na mięsny,m czasem czeka się 15 min żeby pani podeszła do obsługi

@Co kraj to obyczaj

Hahaha, jasne nie ma fajeczki stoiska idealnie obsluzone prosze cie zskad ty sie wzielas, to ze w dino jest zakaz palenia to o niczym nie swiadczy

anula

Ja też jestem pracownikiem dino i powiem wam jedno tragedii nie ma i najczęściej pracujemy po 3 po południu i dajemy radę wyjść o czasie wszystko zależy od ludzi z jakimi się pracuje kierownik super nigdy nie ma problemu z grafikiem coś ci wypadnie potrzebujesz wolne to i masz zarobki wiadomo zawsze mogłoby być lepiej ale średnio te 2000na rękę jest wiadomo na mięsnym dziewczyny się nadźwigają ale jak jest możliwość to dostaje kogoś do pomocy chociażby koło południa żeby mogła jak my to mówimy się ogarnąć i przekazać w miarę swoje stanowisko kolejnej zmianie przede wszystkim wszystko zależy od załogi i organizacji pracy a mam porównanie bo w mieście mamy drugie dino i tam już tak różowo nie jest dziewczyny są nie zorganizowane ciągle wychodzą później i ciągle nadgodziny no i zero pomocy koleżeńskiej tak że atmosferę w pracy sami sobie stwarzamy

a&n
@anula

chyba pracujesz w niskoobrotowym skoro spokojnie w 3-ke wyrabiacie sie..

Dinoooooo
@anula

Ja żałuję ,że podjęłam prace w Dino. Jest tak popie*dolony pracodawca,że brak słów. Dostałam drugą wypłate 730zł. Szok! Zadzwoniłam do nich, wyzwałam ich. (usunięte przez administratora) pierdo*one !! Dziewczyna dostała dziś 1640zł, a ja 730zł. Nie jest dziwne.?! Nie polecam pracy w dino. Nigdy ! Składam jutro wypowiedzenie do tych oszustów.

Hajaja

Witam :) pojawiła się teraz oferta pracy nad morzem. Czy ktoś z was już tam był? Jak to wygląda?

@Hajaja

Chodzi ci może o sklep w Łebie lub Rowach?

emm
@Hajaja

Nie pchaj się w to!!!!! Będziesz mieć zapindol jak ta lala...... morze to tylko z daleka zobaczysz. Pic na wodę- sprawdzone inf

@emm

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat bo miałem zamiar iść tąm do pracy??

Emm
@Dawid789

Dla mnie za ciężka robota ogólnie . Więc zostaje tylko do końca próbnego i spadam

@Emm

To co głównie robisz w pracy że aż tak ciężko jest?

Emm
@Dawid789

Wszystko :/ siedzę na mięsnym gdzie będąc wegetarianka mam podwójnie przesrane . Rozkładam towar . Głównie skrzynki z piwem zgrzewki z wodami . Na kasie jestem rzadko .

@Emm

W sezonie ponoć dobrze się da zarobić, prawda ?

@Dawid789

W sezonie jest bardzo dużo pracy. To prawda, że robisz na sklepie wszystko, najwięcej opierdzielać da się na rozkładaniu towaru, bywały momenty gdzie zatrudniono tyle osób, że czwórka czy piątka ludzi była do jednej palety i robiło się to dość mozolnie i więcej było gadania niż pracy, ale największy boom na sklep przychodził w dwóch porach (nadmorska miejscowość, gdy ludzi szli na plażę i z niej wracali). Od mniej więcej drugiej połowy sierpnia praca znacznie lżejsza, ponieważ ludzie wracają z wakacji do domów a towaru zamawiane jest coraz mniej. Istniały, nie wiem jak teraz, dodatki do pensji w wysokości kilkuset złotych, można wyciągnąć około 3000 zł., ale pracując po 10 a czasem i 11h na umowie zlecenie. Atmosfera pracy zależy głównie od ludzi z którymi do niej trafisz i od kierowników, ja na początku czułam się zestresowana, ale kwestia wprawy w odnalezieniu się na stanowisku, przyzwyczajenia i umiejętności oddzielania pracy od życia prywatnego i nie brania do siebie wszystkiego, ale na dystans, ogólnie oceniając polecam jako wakacyjną przygodę :)

@Nicknick

W tym roku też będziesz pracować w nadmorskim sklepie?

@Dawid789

Zastanawiam się, bo przydałoby się parę złotych w kieszeni chociażby na wyjazd na wakacje a drugiej oferty z taką stawką się nie znajdzie. Poza tym, mieszkanie nad morzem gdy codziennie przebywa się w środkowej części Polski to miła odmiana

@Nicknick

Racja, mieszkanie ponoć za darmo jest słyszałem

@Dawid789

Nie chciałbyś tam mieszkać uwierz warunki rodem PRL a zarobki ? nic wiecej niż na miejscu tylko godzin dużo wiecej

Dawid789

A pracowałeś w Dino nad morzem w sezonie wogule?

Zmeczona

Pracownicy Dino Polska napiszcie prosze jak wyglada Wasz grafik czy tez macie tak duzo drugich zmian? Czy jest mozliwosc dogadania sie z kierownikiem? Czy naprawde jest tak trudno ulozyc grafik?

Takatam
@Zmeczona

Jestem byłym pracownikiem Dino.Ciągle miałam drugie zmiany a pierwsza tylko dla pupilków kierowniczki.Wolnych weekendów brak ale jeśli jesteś lizusem i znajomą kierowniczki sklepu to układa grafik pod Ciebie.Odeszłam i nie żałuję decyzji.To jak dla mnie najgorszy pracodawca jakiego miałam.

Filip

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

Były pracownik.

Dino to w moim odczuciu najgorsza sieć. Praca jak dla mnie nie jest jakoś najbardziej ciężka, ale cały czas brakuje ludzi, co powoduje bardzo częste zmiany grafiku. Konsekwencją tego jest to, że pracując w tym markecie musiałem cały czas przychodzić na popołudnie, nie mając przez to życia prywatnego, bo sklep do 22 otwarty a my do 22:30. Następna sprawa to, jeśli nie jesteś lizusem i konfidentem to ciężko, bo tam takie osoby są pupilkami kierowniczki. Kadra kierownicza to też jest coś wartego uwagi, bo z takim brakiem wiedzy i kompetencji jeszcze się nie spotkałem a pracuję w handlu blisko 10 lat. Brak szkoleń dla nowo przyjętych osób (o ile ktoś chętny się trafi, czyli z raz na miesiąc, bo plakat o zatrudnieniu to wisi wiecznie jak element dekoracji), co powoduje, że takie osoby szybko się zwalniają z powodu tego, że wiecznie ktoś ma do nich pretensje jak czegoś nie wie (masz być alfą i omegą od pierwszego dnia). Z ciekawostek też podsiadanie do kasy jest interesujące, szczególnie jak jesteś na przerwie i kierowniczka, siada robi manko, ale co z tego przecież i tak to ty płacisz. Pracy w dino nie polecam nikomu, kto ma choć trochę szacunku do siebie i swojego zdrowia psychicznego.

Oj tak
@Były pracownik.

To wszystko prawda. Dino Opole-kadra kierownicza absolutnie do wymiany, przypadkowe osoby bez grama odbycia.Nie polecam, ja stamtąd uciekł em.

@Były pracownik.

Do "Były pracownik" czy można wiedzieć w którym mieście zdarzały się sytuacje przez Ciebie opisane? Bo są łudzące podobne do jednej z nadmorskich placówek :)

Adelajda
@Były pracownik.

Dino to naprawdę jeden z najgorszych pracodawców. Jesteś na mięsnym musisz latać po sklepie, jesteś na sklepie musisz wejść i na mięsny i na kasę. Jak siedzisz na kasie wywalą na sklep. Roboty od cholery ale masz zrobić wszystko i kierownika to nie interesuje. Sam dupska nie ruszy, usiądzie w biurze i udaje, że robi zamówienie (pół dnia). Przed przyjściem drugiej zmiany wyjdzie na sklep zobaczyć czy wszystko jest zrobione. Żadnej wolnej soboty nie dadzą! Masz wolne w tygodniu, a jak potrzebujesz wolną sobotę bo masz chrzciny albo wesele musisz przyjść i tyrać np.do 11/12. Przerwy na śniadanie nie ma. Schowasz się za mięsnym i w pośpiechu jesz kanapkę koło drugiej godziny chwilę przed końcem pracy praktycznie bo czasu nie ma.. Bonów nie ma na święta, paczek też nie. Premie zabierają za najmniejsze (usunięte przez administratora) Spóźnij się do pracy pięć minut to zostajesz po pracy 15.. za urlopy pieniądze zabrali.. to jest (usunięte przez administratora).. pracowałam tam naprawdę pod strachem.. za każdym razem jak szłam do pracy, czy na rano czy na popołudnie dostawałam sraczki jak usłyszałam słowo Dino.. odradzam!

Poszukujący

Witam . Ile zarabia Kierownik Sklepu w Dino ?. Jak przebiega rekrutacja ?. Jak często sklep odwiedza kierownik regionalny ? Czy są premie realne ? Pozdrawiam

Nona

Obecnie jestem pracownica w Dino.Przez kilka lat pracowałam w Schiver -Auchan.W Dino pracuję krótko, ale jestem zadowolona ,ponieważ w Auchan nie było podwyżek od lat . Podnosili tylko najniższą krajową i czasami komuś się przytrafila podwyżka 20 zł brutto. Premie były kwartalne a cele do wypracowania absurdalne, tak że premia 180zł maksymalnie ,zadko została wypracowana.W Dino zarabiam więcej. Pracować trzeba ,a jak nam się będzie pracować ,to zależy od nas samych i ludzi z którymi pracujemy.Czy ktoś może pracował w sezonie nad morzem?

Alicja

@Mz, obstawiam, że skoro znasz wysokość zarobków w Dino Polska, to pewnie tu pracujesz :) Możesz napisać, czy praca jest ciężka? W jakim trybie przebiega? @X18, a jakie zmiany sugerowałabyś wprowadzić? Ogólnie możesz polecić pracę w tym miejscu?

starcza dino o godz.ok.18 05.2018r. próba oszustwa przez kasierke oraz kierowniczke zmiany zakup za 35 zł naliczono 39,40 po zwruceniu uwagi zostałem zbluzgany od pijaka to chamstwo ze strony obsługi sklepu domagam się wyciągnięcęia konsękwenci gasiak jan starcza

jola
@anonymous

To ,że ktoś się pomyli przy kasowaniu to nie oznacza ,że od razu chce kogoś okraść. Śmieszne jest to co Pan pisze.Konsekwencje ,proszę zgłosić się do kierownika sklepu a nie pisać na forum.

BYLAMwidzialam
@jola

Byłam w Starczej do pomocy.Bylam w wielu Dinach pomagać.Ale powiem jedno tam już nie pojadę.Klienci są tak niemili, na samym wejściu patrzą już krzywo.Pretensje o ceny, że za wysokie.Sklep otwarty pierwszy dzień a już twierdzą że mięso pewnie nie świeże. Z takimi bucami pracy nie zazdroszczę!

Zabson
@BYLAMwidzialam

Dino starcza zdradzi mi ktoś jakie są zarobki brutto?? Pilne z góry dziękuję i pozdrawiam

Mz
@Zabson

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.