Opinie o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Śrem Jacka Malczewskiego 2

Flora

Witam Dostałam naganę pisemną i od kr i nie chcę jej podpisać Uważam że za tak małe przewinienie nie powinna być taka kara Gdzie mogę się odwolac Dodam że na markecie co druga ma naganę Pani kr nie stosuje żadnych innych środków żadnych rozmów upomnień tylko nagany Czy ktoś miał podobną sytuację?

oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Zgłaszanie swoich uwag nic nie pomoże. Wszystkie nasze uwagi trafiają w eter. Przykładów można mnożyć! Przykład z ostatniej chwili. Rano na zmianie 4 osoby. (Bo w Poniedziałki mamy dostawę). Oczywiście dostawa jak zwykle przychodzi zwykle ok 13. Wiec panny z porannej zmiany zajęte są dyskusjami i obgadywaniem. Dostawa przychodzi o godzinie 17 na moja zmianę gdzie jest nas trzy. Kolejki do lodówek nabiałowych. Na dworze 27 stopni. O ile woda może stać to produkty typu czekolada popłyną... parking pełen samochodów. W mojej głowie rozterki... Zostawię towar rozkradają, albo popłynie. Pójdę będę słuchała wyzwisk od klientów. Moja decyzja ide wypisać dokumenty. Na mięsie koleżanka pojemniki z mięsem ma przy wejściu na sklep jest taki ruch ze nie nadąża z dokładaniem w ladzie. Na magazynie okazuje sie ze jest 13 palet! Polowa na podmianę ale magazyn z poprzedniej dostawy nie został opróżniony bo dziewczyny rano były zajęte głupotami... W międzyczasie dzwoni konwojent ze będzie do 30 min. Dzwonek z kasy dzwoni. Wyzwiska, krzyki od klientów o tym nikt nie mówi... Na nastepny dzien przed praca pani kierownik prosi mnie na słowo. I pyta co sie wczoraj działo. Byly skargi od klientow. Dzwonila regionalna i kontrola będzie... Nawet dysponuje odgórnym zdjeciem z monitoringu. Ze kolejki ze sklep zastawiony bla bla bla. Zal mi siebie bo nie mam mozliwosci zmiany pracy. To jedyna praca w mojej miejscowosci i jestem na siebie wściekła ze daje sie tak traktowac. Teraz okres urlopowy, nie wiem co robić najchętniej bym sie zwolniła. Jak widze na popoludnie 3 osoby chce mi sie plakac. Nie wyrabiam sie na czas. Ze zwrotami. Z fejsowaniem z umyciem sklepu. Wychodzimy po 23! Dziewczyny nie chca sie uczyc prowadzic zmian, przez co ciagle wsadzaja mnie na popołudnie. Kierowniczka robi swoje reszta jej nie interesuje. Regionalna udaje ze sie zajmie sprawa a od swiat nie dzieje sie nic. Ludzie zatrudniaja sie i odchodza bo maja dosyc pracy w 3 osoby i ciągłych pretensji. Jestem kasjerem funkcyjnym mam 2x wiecej obowiązków a zarabiam tyle co zwykly kasjer. Na umowie mam kasjera sprzedawce a obowiązki młodszego zastępcy kierownika za te samie pieniadze. Nawet te ktore na zwolnienia chodza maja tyle samo. Gdzie tu sprawiedliwość? Co powinno sie zmienic? 1. Na popołudnie od poniedziałku do piątki 4 osoby na zmianę. (Wtedy można w miarę wszystko ogarnąć i dziewczyny o godziwej porze wypuscic na przerwę). Zrobic zwroty itp. Oni na górze nie wiedza jaka nasza praca jest ciężka. Chętnie bym ich posadziła na tym krzesełku w sklepie i patrzyła jak sie beda zachowywać po miesiącu pracy. 2. Rano w zupełności na zmianie wytaczą 3 osoby z kierownikiem. Kierownik nie zajmuje się 8 godzin papierami. Moze sprawdzic daty na nabiale i dołożyć nabiał lub warzywniak. Po co im 4 lub 5 osób na zmianę rano skoro i tak nic nie robią? Niech mi ktoś wytłumaczy. Dostawa rano przyjeżdża ok 10 to niech zaczyna wstawiać ludzi na środkowe zmiany 10-18. 3. Umowy- jesteś kasjerem masz umowę kasjera swoja pensje jasno określony zakres obowiązków i masz sie z nich wywiązywać a nie tak jak teraz na 10 pracowników sklepu jest 4 osoby funkcyjne... I zarabiam tyle co kasjerka która dokłada piwo, alkohol, obsługuje klientów i prase. Stanowisko kasjer funkcyjny powinno byś odzielnie skoro nie jesteście w stanie przeszkolić wszystkich pracowników do tych funkcji. A jako motywacja dla nich do nauki powinny byc zabierane premiie! 4. Inwentaryzacja drobiu w piątki i soboty? Po co? Jedna inwentaryzacja wystarczy (kolejny powód dlaczego na zmianie powinno być 4 a ni jak do tej pory 3 osoby kiedy to zrobić) i wyjść o 22.15? Marzenia! Z tych wyjsc jak wychodze po pracy to juz mi sie miesięcznie jeden lub dwa dni wolnego nazbierały ale na listach tego nie ma. Gdzie giną te nadgodziny? Przedstawiam 4 najbardziej istotne problemy. Reszta na pewno poniżej sie pojawi...

@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Zgadzam się w 100% wszystko co napisałaś jest niestety prawdziwe .W DINO pracuje ten kto musi, fajni pracownicy jak zobacza jak jest i mają gdzie poprostu odchodzą- bo inni lepiej płacą. Ludzie coraz bardziej się szanują i wiecie co BARDZO DOBRZE !!! Osoby funkcyjne powinny zrabiać większe pieniądze bo mają większą odpowiedzialność PROSTE. Firmo obudź się i zacznij szanować swoich pracowników. Jak szkoda Wam na zatrudnienie większej liczby osób do pracy na sklepie to zapłaćcie większe pieniądze tym cosię starają i jeszcze im zależy na firmie. Wystarczy podpatrzeć konkurencję i zobaczyć ile jest osób na zmianach, bo u nas czasem słychać takie słowa klientów- jak dajecie sobie radę jak jest was 3-4 na zmianie? Dajemy bo MUSIMY. Smutne...ale prawdziwe

ojniewiem

Zgadzam sie. Pracowalam w Dino czasami zdarzalo sie ze byly tylko 2 osoby w sobote na popoludniowej zmianie gdzie ruch w tej okolicy jest ogromny!! Ja jako kasjer funkcyjny wyladowalam na stanowisku miesnym. Kasjerka otrzywiscie na kasie. Kolejka do polowy sklepu przy kasie jak i na miesnym. Wiadomo nie moglam odejsc ze stanowiska miesnego i wejsc na kase jej pomoc. Z tego trzeba bylo znalezc czas na towarowanie zrobienie konwoju fejsowanie i umycie sklepu. Wyzwiska klientow w nasza strone STRASZNIE!! Sklep zastawiony towarami szanowne panie z 1 zmiany "nie mialy" czasu wylozyc towaru. Byly zajete swoimi sprawami choc rano bylo 5 osob plus kierownik. Wyszlysmy ze sklepu przed godzina 24 poniewaz nie bylo szans wyrobic sie w czasie jezeli jest tylko 2 pracownikow na sklepie. Czegos takiego nie moze byc!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma szans sie wyrobic z czasem jesli sa 2 lub 3 osoby na zmianie. Popoludniowa zmiana powinna miec przynajmniej 4 osoby. Rowniez w niedziele rano sa 3 osoby po poludniu 2 czyli kasjer i osoba funkcyjna, ktora przewaznie jest na stanowisku miesnym. Byl rowniez przypadek (kilka razy) ze w niedziele na kasie byla osoba funkcyjna a na miesnym ze tak powiem "miesiara", ktora nie miala stycznosci pracy na kasie. Ruch duzy nawet w niedziele, a trzeba bylo zrobic zwroty pofejsowac sklep i umyc. Pensja wiadomo rowna jak pensja zwyklej kasjerki co z mojej strony jest nie fair, poniewaz niektore dziewczyny naprawde ciezko pracuja czasami ponad sily a inne tylko udawaja ze cos robia. czasami jest naprawde ciezko mimo ze byly uwagi dotyczace wiecej osob na zmianie ale bez skutku.......

jejku5
@ojniewiem

Dokladnie! U nas w Dino było podobnie nawet w tygodniu zdarzaly sie tylko 2 os. Nawet nie mialysmy przerwy!!!! Przerwa sie nalezy a nie 8 godzin bez jedzenia i picia zapierniczac. Mowie z wlasnego doswiadczenia.

jasiu
@jejku5

u nas tez niektorzy po katach jedza w pospiechu zeby zdayc bo firma nie potrafi dac wiecej pracownikow zadnej motywacji nie mamy, zapierdzielamy jak woły i jeszcze potem siee dziwicie ze nikt nie chce pracowac

ktoś
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Witam, bardzo dobrze napisane, może znajdzie się ktoś odważny żeby wysłać to na brp@marketdino.pl Jeśli rzeczywiście chcą żeby nam się lepiej pracowało może coś z tym zrobią

Robotna
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Witam, myślę że masz zła organizacje pracy to jedna rzecz , dwa jeśli obsada z pierwszej zmiany pracuje tak jak pisałaś to już problem Głównego Kierownika i wyżej ... Pracuję w sieci konkurencyjnej i w sezonie urlopowy obsada trzyosobowa to "norma". Nie ma znaczenia czy rano gdzie mamy dostawę świeżych , czy też popołudniu przy dostawie produktów "suchych" etc. Na odprawie rozdysponowuje pracę , którą w trakcie trzeba rzecz jasne korygować no i zakasac samemu rękawy do pracy . Co do pracownikow -to Taki Ktoś , powinien być "uniwersalny" wymagamy poliwalencji. Dużo by pisać..... Życzę powodzenia , ale Wierzcie to trzy osoby na zmianie to nie koniec swiata.

angelika
@Robotna

Tak a ciekawa jestem czy wy macie stanowisko mięsne i jak jest duza kolejka to juz do nas dzwonia z monitoringu zeby wejsc na miesny a potem robi sie kolejka na kasie. wiec osoba funnkcyjna lata z miesnego na kase i musi dolozyc towar zrobic w biurze i wyjsc o 22.15.

Zara
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

żałosne miłośniczki dino polska ,śmiać mi sie chce z was.Uwiesilyscie sie tej beznadziejnego markeciku i berety wam zryli.haha za najniższą krajową tyracie jak woły,a w handlu potrzebują na każdym kroku za godziwe warunki,Kariery tez tam nie zrobicie ,wiec chyba jesteście masochistkami i wam to pasi, bo innego wytłumaczenia nie ma,Regionalna asia ta to dopiero jest pośmiewiskiem rok boży w jednych lumpach pewnie nawet się nie przebiera spać,Wasza Idolka hehe

dorosła
@Zara

oj nie ładnie , proszę dorosnąć bo może Pani kiedyś chodzić w tych samych ciuchach co dziennie ..smutne

@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Również jestem funkcyjna, u nas to norma 3 na zmianie. Mamy dużo klientów, jedną ogarnia kasę i strefę przykasowa, druga mięsny, nabiał i socjal sprząta. A ja biuro,magazyn,ostatnio 20 palet mi wjechalo. Wyszłyśmy 22:20.wystarczy zorganizować się.

&&&&
@Ewa

U nas nawet dwie moga byc na pipoludnie i to kiefy a np sobota przed wolna niedziela, rozowo i wszystko ma byc jeszcze idealnie zrobione, ja juz nie pracuje w tym obozie i szczerze wcale sie nie dziwie ze brakuje ludzi do pracy, czlowiek tyra po szesc siedem dni z rzedu a pani kierownik nawet nie raczy sie zapytac czy po pieciu dniach praxy moge wejsc na szosty dzien poprostu wpisze to w grafik i tyle i po tym wolnym widmo masz jeszcze trzy dni pociagnac z czego dwa to piatek i sobota brawo dla kierownikow za arcydziela jakie tworza z grafiku, ciekawe co by ibspekcja pracy powiedziala na takie traktowanie, poprostu te krowy kierowniczki maja nas za tepe urzadzenia ale co tam wazne ze sklep stoi na miejscu i wszystko gra zlodzieje kradna bo brak ochrony ale kierownicy widza wszystko co kasjerka robi na kasie no ale co tam wazniejszy jest otwarty podajnik niz torba wyniesionych czekolad

BEZROBOTNA
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

PRZYKRO TEGO CZYTAĆ. NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE TYLE KOBIET WYJEŻDŻA ZA GRANICĘ. POWODZENIA ŻYCZĘ.

yyyyyyy

no i może powiesz że 20 palet rozłożyłaś w to na pewno nie uwieże

Parostatek
@Robotna

Firma Dino za jakiś czas się sprzeda, więc do tego czasu nie chce wydawać kasy na personel. Otworzy kilka tysięcy sklepów w Polsce i się sprzeda. Nie zależy im na pracownikach, bo to tylko kwestia czasu.

Bella

S

@ktoś

Ha ha , 2 lata i nic sie nie zmienilo

?

Zgadzam się w 100%

Złośliwa
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Daj sobie na luz, pracuj jak większość, bo się wykończysz fizycznie i psychicznie, a i tak nic w zamian nie otrzymasz. Wiem co mówię. Wchodzisz i wychodzisz, staraj się nie myśleć o tym całym bajzlu, który Cię otacza. I tak nic na to nie poradzisz.

Zastępca
@Ewa

Nie zgodzę się ponieważ jestem na drugim już nowo otwartym markecie organizacja nie ma nic do rzeczy tylko zespół jak nie jest wyszkolony jak w moim przypadku to nawet jak będzie 5 osób na zmianie i tak muszę wszystko praktycznie robić sama bo nikt nic nie umie

@Zastępca

I do kogo masz pretensje,zapewne do tych które nic nie umieją,a to nie ich wina,najpierw powinno być szkolenie dla wszystkich ze wszystkiego,dopiero później umowa próbna,a Ty zasuwasz za trzy,dziękuję nawet nie usłyszysz

Zatrudnią nową ok, regionalna zadzwoni macie jedną za dużo, musicie oddelegować którąś na inny markier, tam jest potrzeba. Tak czy siak zostajesz we trzy na zmianie.

Leopolda

Jakie sa teraz zarobki w Dino,,,,,i ile trwa umowa probna, ktos cos powie mi

Agata
@Leopolda

A o zarobki na którym stanowisku w Dino pytasz? Wyjaśnij, będzie łatwiej odpowiedzieć. Dzięki!

Mała Mi

Zgadzam się w 100% jako funkcyjna dodatek w wysokości 100 zł śmiech na sali

bogna
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

czuje sie jakbym czytała o pracy w biedrze

didu
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Rano 3 w zupelnosci starcza ? zamówienia,warzywniak,nabiał,ceny, inwet dzienne , i nie rotujace,wymienić kasjerkę i mięsna na przerwę , czasami towar plus Tales CHYBA NAPRAWDE NIE WIESZ CO MOWISZ . powinno być 4/4 lub jedna na międzyzmianie

hanka
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Jak nie wiesz jaki jest kod na Hajzerki to się nie oddzywaj.

dorota
@ojniewiem

JAK SOBOTA TO TYLKO DO DINO NA PROMOCJE TAM RAM PAM PAM PAM

Olaf
@oficjalnie pożal sie boże kasjer sprzedawca nieste

Masz rację to co napisałaś jest w 100%prawda te plotki na sklepie to jakaś porażka jeden (usunięte przez administratora) drugi stoi i dyskutuje z kierownikiem masakra

Joanna

Dzień dobry Chciałam się dowiedzieć jak wygląda kwestia monitoringu w sklepie, ponieważ jestem nowa i wyszłam z mięsnego w fartuchu ma sklep i powiedziano mi że może przyjść zdjęcie czy to prawda bardzo proszę o odpowiedź ponieważ się denerwuje czy to prawda

Magda

Dzień dobry Chciałam zapytać jak wygląda szkolenie na nowo otwarty sklep, czy to szkolenie jest również w soboty i normalnie chodzi się na pierwszą lub drugą zmiane

Kasjer

Rozmowa przeprowadzona normalnie w biurze sklepu. Pani kierowniczka rejonowa bardzo miła i konkretna.

Czy posiada Pani książeczkę sanepidowską? Ile czasu potrzebuje Pani na zrobienie badań? Czy ma Pani doświadczenie w handlu?

Jak w Dino Polska S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

pr

Musisz lizac (usunięte przez administratora) kierownikowi,kapować na innych ,siedziec w biurze calą zmiane i pisac smsy do kolezanek ,wtedy cie zrobia kierownikiem regionalnym nawet,Pozdrawiam.

Żanetta

Firma nie spełnia oczekiwań to co jest zapisane w umowie; ani również tego co prawo pracy wymaga. Poczytajcie sobie na forach , fb etc. w jakich temperaturach pracujemy, co trzeba czego nie trzeba, rozliczanie godzin pracy, braki w harmonogramach pracy , zero info i zaplanowania urlopu etc. I to nie są rzeczy wyssane z palca , gdzie pracownicy robią zdjęcia jak wygląda ich praca co stanowi konkretny dowód. Po prostu wymagajcie od Dino tego , bo należy Wam się to co w umowie i przepisach.

Ile godzin się pracuje na grupie umiarkowanej

Perła

Witam mam pytanie odnośnie pierwszego dnia czyli szkolenia na sprzedawcę cos mi wiadomo ze sie jakieś dokumenty czyta i co dalej????

@Perła

Czy dostaliscieza niedziele 16 stycznia

@Karolina

tak

Niezadowolona

Dostalam pracę,ale wytrzymałam 3 tygodnie porażka umowe dostalam na sklep który w krotce ma być otwarty,szkolenie mialam mieć na sklepie w swojej miejscowości i tu zonk.Bedac w pracy dostalam wiadomość od regionalnej ze jutro mam jechac do pracy oddalonej od miejsca zamieszkania o ponad 30km,bo brak kadry na tamtym sklepie ,grafik zmieniony z dnia na dzień porażka żadnego zapytania czy pasuje czy nie mam żadnych planów odgórny sms I zero do gadania.Na sklepach zero organizacji (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.Złozylam wypowiedzenie bo w takim wariatkowie nie da się pracować normalnie (usunięte przez administratora) za najnizsza krajową.Ludzie codziennie się zwalniają

Hej mam pytanie.. Czy oddany pakiet startowy z dokumentami do czegoś mnie zobowiązuję??? Proszę niech mi ktos odpowie..

zc-a

NIe.Na pakiecie nie masz zakresu obowiązków tylko umowa Cie zobowiązuje.Pozdrawiam

Aaa

Może ktoś napisać co musi zrobić funkcyjna na drugiej zmianie wszystko pokolei

Aga
@Aaa

Wszystko....

Jak wygląda kwestia wypowiedzenia umowy na okres próbny ? Firma idzie na rękę? Umowa kończy mi się 30.06 ale chcę ją rozwiązać.

Natalia

Witam mam pytanie czy można przenieść się z jednego marketu do innego? Przeprowadzam się dlatego pytam. I czy trzeba wypowiadać umowę i zawierać druga

Peterek
@Natalia

Witam. Myślę że w tej kwestii najlepiej rozmawiać z kierownikiem. Bądź kierownik regionalna. Pozdrawiam

@Natalia

Przenoszeniem pracownika zajmuje sie kierownik regionalny do niego trzeba kierowac prośbe .Pozdrawiam

Pani

Czy jeśli nie przeszłam próbnego, mogę jeszcze raz próbować w innym Dino. A pytam dlatego że byłam źle traktowana, wieczne pretensje, wykorzystają i puszczą z niczym...

@Pani

Oczywiscie ze ,mozesz dostaniesz wtedy umowe na czas okreslony na rok czasu.pozdrawiam

Więcej jest plusów czy minusów w pracy w tej firmie?

Siara Siarczyński

Jak myślicie, skąd bierze się whisky - na przykład piersiówka Ballantines - w sprzedaży Dino? :)))

Dziewczyny czy u was na sklepie zapewniają wam maseczki?

Wirus

Hej czy macie na kasaxh plyn dezynfekukacy??cokolwiek??jak jestescie chronieni??znowu firma daje dooopy jak zwykle

ppppp
@Wirus

chciałam zapytać jak wygląda u was sprawa dezynfekcji ..... jak to wygląda u was ... trzy osoby na zmianie jedna na mięsnym jedna na kasie a trzecia lata jak poparzona miedzy regałami dokładając towar przyjmując dostawy dochodząc na kase numer 2 osoba na kasie numer 1 nie ma możliwość pujść umyć ręce jak to jest w procedurach bo przecierz kolejka do nabiału cały czas stoi koszyki i wózki mają być spryskiwane płynem antybakteryjnym ale co to da w biedronkach robią co jakiś czas dezynfekcje parową koszyków i wózków a u nas ... śmiech na sali mało tego nie ma nawet porządnego mopa i ścierki bo za dużo się ich zużywa i nie ma pozwolenia na zamówienie nowych

Laura
@ppppp

Daj spokój..to co dzieje się w tym (usunięte przez administratora)trudno kulturalnie skomentować.. Polski pracodawca..najgorsza gnida jaka może być..każdy market jak tylko może zabezpiecza swoich pracowników..a te pazerne hieny nic.. Każą dwa razy na 8 godz buteleczką spryskiwać kasy i koszyki.. Kpina jawna..! Od czego w tym (usunięte przez administratora) są związki zawodowe ? Ja idę na chorobowe i kończę tam pracę..gorszego bagna w życiu nie widziałam..

@Wirus

nie mamy , jedynie chusteczki antybakteryjne których nie sposób używać gdy jest nawał klientów

Andzia
@ppppp

U nas to samo zero ochrony i 3 osoby na zmianie . Dino to paranoja. Dyrektor niech pojeździ (usunięte przez administratora)

Andzia
@Laura

Dyrektor od spraw pracowników niech przyjedzie i siądzie na kasie teraz bez żadnych zabezpieczeń. Nic dziwnego,że jest dużo L4(usunięte przez administratora) dyrektor jeździł na kontrole po marketach niech teraz pojeździ w jakich warunkach pracownicy Dino pracują. Myślę,że nie chciałby kogoś z rodziny wpieprzyć w takie (usunięte przez administratora)

Didu
@Wirus

Na jkazdy sklep był przydzielony płyn i dozowniki które obowiązkowo mają stać przy kasach

@ppppp

Mało tego nie ma ścierki żeby w socjalnym poscierać albo płynu do WC...wszystko we własnym zakresie trzeba... ????

Rudzia
@Kasia

To wina kierownika, że nie zamawia . U nas pracownik zgłasza, że coś z zapotrzebowania marketu się kończy i kierownik w najbliższym czasie zamawia.

JACEK

Szukam wszelkich informacji na temat pracy na stanowisku inspektor ds. BHP.

haha, dziś dobiegł koniec mojej umowy po czym dowiedziałem się od zastępcy kierowniczki ze Pani regionalna zażyczyła sobie rozwiązać moją umowę z dniem dzisiejszym, serio po tych 3 miesiącach próbnych mam dość tego i chce mi sie żygać jak tylko myśle o tym sklepie, już myślałem że dadzą mi umowę i bede musiał (usunięte przez administratora) kolejne 2 tygodnie 6 dni pod rząd bo połowa pracowników jest na urlopie/l4, po prostu żenada nie polecam omijajcie szerokim łukiem, traktowanie pracowników to jakiś żart. Ucinanie premii oraz zakazywanie nadgodzin bo Pani regionalna mniej zarobiła w jednym miesiącu niż zwykły Kasjer hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.