Opinie o Almar w Kraków Biskupińska 11

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Almar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Almar o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Kraków Biskupińska 11

ciekawy

A czy warto startować na to stanowisko?

ciekawy

A czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Krakowie? Ogólna sytuacja i stosunek do pracownika?

ŻENUA

Ja w tej firmie nie pracowałem.

ŻENUA

Robią w tej firmie dupolizy po 20 lat i im tam widocznie dobrze ale nic merytorycznego nie wnoszą, w opinii lokalnego rynku firma się nie rozwija, a skoro się nie rozwija to się cofa. Całkiem niedawno był nowy dyrektor i widzę że już go nie ma. PSEUDO ZARZĄD zamiast udać się na oddział i posiedzieć w nim chociaż kilka dni i zobaczyć jak to wygląda W PRAKTYCE wolą siedzieć na dupie i lukać w program sprzedaży FPP i patrzeć co tam się ciekawego dzieje... JAK TO MAWIA KLASYK 'PAN CZAPECZKA' nie ma już co ratować. - a ALMAR ma fajne... biura w Krakowie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Almar? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
SEKO

DO OCHRONY OBIEKTU NIEPOLECAM JUVENTUSA Z MIECHOWITY SPIA ZA 4ZL ZA GODZINE I PO BUDOWIE MOYNA SIE PALETAC A NAWET WZNIESC DZIADKI JUVENTUSA Z PIWEM W REKU CHRZSTE PANIE TA FIRMA TO SAMO DNO I NIC WIECEJ TAK JEST NA OSIEDLU BABIEGO LATA WROCLAW A GDZIE INTERWENCJA DZIADKOM MOZNA DAC WLEB I OKRASC BUDOWE

milka

jaka jest pensja dla przedstawicieli ? jakie auta itp...

@milka

jakie auta?To nie są auta to seicento w agonalnym stanie ,a co do pensji to w prawdzie na 100% nie mogę powiedzieć bo to zawsze było ściśle tajne łamane przez poufne ,ale przez ostatnie 2-3 lata żaden przedstawiciel w nowym targu nie był zadowolony z wypłaty(z resztą nikt nie był).Miłościwie i złośliwie panujący kierownik L.dołożył zawsze wszelkich starań żeby nikt nie zarobił-taki dusza człowiek

Franko

a może coś o oddziałach, wiadomo np że w zakopcu i n targu nie za dobrze się dzieje .Zakopane próbuje ratować nowy handlowiec ale w n targu dorwał się do władzy wieloletni zastępca i robi wszystko żeby pognębić ludzi-chyba zależy mu na tym żeby poodchodzili z pracy a n targ podzielił losy zakopanego

Franko

Ciekawe czy "NAJWYŻSI"to czytają gdyby rozmawiali trochę z najniższymi szarakami to mogli by się dowiedzieć o ciekawych sytuacjach

bz

Jak chcecie szybko wylecieć z pracy to upomnijcie się o pieniądze działa błyskawicznie szczególnie w oddziałach....

jaja

nic dobrego Cie nie spotka. nie ma nowych rzeczy bo wszystko już zostało napisane. właśnie nam kolejny informatyk uciekł bo pani wiceprezes go zajechała.

aa
@jaja

a cos konkretniej na ten temat ?

żmijka

Tak, tak o fakturach wiedzą prawie wszyscy pracownicy, kto co i jak. (usunięte przez administratora)

złośliwiec

Ps. za takie numery kodeks pracy przewiduje zwolnienie dyscyplinarne więc nie wiem co ona tu jeszcze robi.

złośliwiec

Oj z tymi fakturami to się działo(usunięte przez administratora)

set

O pracy w Almarze wiele można powiedzieć. Kiedyś pracowało się tak całkiem nieźle, ale wszystko do czasu.(usunięte przez administratora)

set

O pracy w Almarze wiele można powiedzieć. Kiedyś pracowało się tak całkiem nieźle, ale wszystko do czasu. Kadra się zmieniła i to niestety na gorsze.(usunięte przez administratora)

hahaha

A gdzie się podziała opinia "Dziurawca"?????? - długa, wyczerpująca, trafiona w 100!!! Jest opinia "Brawo dla Dziurawca", a Dziurawca nie ma  i wielka szkoda - usunięto - chyba było napisane za dobrze i za mądrze hahaha !! Dziurawiec napisz opinię!! Stara była świetna, na wysokim poziomie merytorycznym i stylistycznym, co się bardzo rzadko zdarza. Niech ludzie, którzy starają się o pracę w tej firmie, wiedza czego się mogą spodziewać, niech unikną rozczarowań.

Kick ASS

Firma ALMAR - raczej powinna się nazwać ŻENADA , rotacja pracowników większa niż swego czasu w Biedronce, o kadrze zarządzającej lepiej nie wspominać (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam tam pracę :(

zainteresowany

witam. Czy może ktoś opisać jak wygląda praca kierowcy? tzn. od której do której, wynagrodzenie. itp?

geisha

Ci to przede wszystkim, a i kilka jeszcze innych "malućkich" ;-)

Inny

Dyrektor "M" czy jego podnóżek "T"? ;->

omo

Widocznie byłem bardziej zaradny niż Ty a Ty zamiast szukać pracy wyżywsz się o 7:40 na byłych pracodawcach czyżby nikt Cię jeszcze nie zatrudnił może jesteś taki kiepski i Almar też się na Tobie poznał

omo

Ja też jestem byłym pracownikiem tej firmy i niestety muszę przyznać ża niektóre opinie nie są prawdziwe piszą je ludzie którzy zostali zwolnieni z różnych powodów a wiadomo że taka osoba nie napisze o pracodawcy nic dobrego ja się zwolniłem sam i znając trochę tą firmę mogę powiedzieć np. że nie ma pensji 1200 zł że handlowcy nie jeżdżą seicento tylko Pandami oczywiście Prezes ma swoje jak każdy prezes.

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Kraków

• Jak się pracuje w Almar?

Zobacz opinie na temat firmy Almar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Almar

Almar