Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Wafel

Pierwszy raz pracuje w tak profesjonalnej firmie. Tutaj jest naprawdę miła, rodzinna atmosfera. Szefowa ma zawsze czas dla swoich pracowników i pomaga rozwiązywać problemy. Z urlopami nigdy nie było problemów. Pracownicy są bardzo zgrani. Pracy jest co prawda dużo ale pensja jest proporcjonalnie wysoka do ilości obowiązków. Nie ma powodów do narzekań. Jedyny minus to to że czasami jest troszeczkę za zimno od klimatyzacji.

Marchewa
@Wafel

Haha może jeszcze owocowe czwartki ? ????

@Marchewa

Owocowe czwartki nie, ale cukierkowe piątki już tak

Baton
@Wafel

(usunięte przez administratora) W Centrum Medicum Poland nie ma klimatyzacji,(usunięte przez administratora) firmy niekompetentnie nią zarządza tworząc nieznośne miejsce pracy.

Tym

15.08 był w sobotę, więc wiadomo,że nie pracowaliśmy,ale za ten dzień powinniśmy mieć wolny albo 14.08 ,albo 17.08.Bardzo ciekawe kiedy oddadzą nam ten dzień?

Adika
@Tym

nie pracowaliście ale chcecie ten dzień mieć wolny? czyli że pracowaliście. xD (usunięte przez administratora)

@Adika

Za dzień ustawowo wolny np. Święto przypadające w sobotę należy się jeden dzień w tygodniu wolny. 15.08. to była sobota - zakład nie pracował ale za ten dzień przysługuje jeden dodatkowy dzień wolny, który pracownicy powinni dostać.

Tym
@Adika

Trzeba czytać ze zrozumieniem

Zdzisiek

2000zł.....wypłaty....to byś musiał z roboty nie wychodzić. Kawa i herbata ,zdarza się cukier. Pełen wypas. Woda w kranie i papier toaletowy.

Jtos
@Zdzisiek

W tym zakładzie papier toaletowy , ręczniki papierowe do rąk itp. rzeczy,to towar mocno deficytowy.

Pracuje tutaj parę miesięcy zakład się rozwija , wypłaty są na czas ,a to że Pani Prezes chodzi zdenerwowana wcale się nie dziwię ,bo jeżeli kto ktokolwiek z osób tu piszących inwestował swoje pieniądze w firmę produkty to też chciałby żeby wszystko było w porządku i dobrze wykonane

Eks

Zgadzam się ale dlaczego jest odpowiedzialność zbiorowa gdzie kontrola jakości

@Eks

Patrząc na to co wyprawiają ludzie na produkcji wcale się nie dziwię że z kontroli jakości dchodzą po miesiącu.

@Ananonim

Patrząc na to jak jak pracownicy po są traktowani ciężko się dziwić.

kj
@Ananonim

pracowałam w kj przez 3 (straszne) miesiące i wcale nie przez pracowników produkcji odeszłam....

@kj

Zawsze bedzieny cie dobrze wspominac

xyz

Nikt nie wytrzymał dłużej w KJ niż 2 lata. Nikomu nie polecam pracy w tym dziale. Zszargane nerwy i to z całą pewnością nie przez ludzi z produkcji. Uciekać najszybciej jak się da. Niczego dobrego ta firemka nie nauczy.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Xyz

Czy jest już klimatyzacja?

Małgorzata
@Xyz

Klimatyzacja? Po co firma ma ponosić zbędne koszty? Aby pracownikom pracowało się w znośnych warunkach? Bez sensu. Najwyżej zemdleją z gorąca, ale przecież się ich ocuci i mogą wrócić do pracy.

Guga

No cóż znowu to samo jest jestem pogania. Woda Zdzisiu hejterku w kranie i owszem, ale mamy też dystrybutory wody gazowane i niegazowanej, jak kto woli. Kawa, herbata, cukier też są, ba nawet owocowe herbaty. Pensja, nie masz pojęcia o czym piszesz Najniższa na okresie próbnym to 2700 brutto, a wiec znowu kłamiesz i powiedz po co Leżeć nikt w pracy nie musi i nie ma nadgodzin, są za to maszyny wysokiej wydajności Czu istnieje Centrum nie wiesz hejterku, to Ci powiem, bo ma wygrane granty naukowe, bo ma patenty, bo produkuje dla wielu zadowolonych klientów, bo dba o ludzi i zakład. Nie zmieni tego żaden hejter i nabijanie negatywnych opinii przez te same dwie osoby Na koniec życzę więcej radości z życia, czerpanie nie z nienawiści do ludzi, a z dobrych uczynków

Tak
@Guga

Produkuje dla wielu firm, tylko dlatego, że te są nieświadome jak dokładnie przebiega proces produkcji ich produktów i jakie decyzję o negatywnym wpływien podejmuje właścicielka firmy.

Punkt

Czy pracodawca ma prawo zabrac dzien wolny ustalony przez prawo, (15.08)? "Bo była reklamacja"?

Nie
@Punkt

Oczywiste ze nie

Kropka

Kolejny pracownik odpadł

Zdzisiek

O losie....nie pracuję tam juź parę ładnych lat(pracowałem dość krótko . Rzenada kompletna. Sam podziękowałem) Ale z opisów i relacji widzę ,źe nic się nie zmienia. To jest niedorzeczne , źe to pseudo centrum jeszcze funkcjonuje. Żaden szanujący się człowiek nie powinien zakołatać do drzwi tego centrum nigdy a zwłaszcza szukając godnych warunków pracy.

@mm

To może warto napisać, że pieniążki były już u niektórych 09.06, a u wszystkich pozostałych 10.06. Może wrto przestać pisać bzdury i naszykować się do oddania nienależnie przywłaszczonych pieniędzy.

Mm

Ciekawe czy wypłaty będą na czasu ;) , czy może szanowna pani M zrobi specjalnie przelewy w piątek i pieniążki będą w Poniedziałek

@pracownik

ja osobiście pracuje na produkcji, nie ma pensji na takim poziomie jak piszesz, nikt nie ma takiego wynagrodzenia, a pracuje nas około 60 osób. Kłamiesz złośliwie i w związku z tym ja wyślę do go work swoje potwierdzenia wejścia pensji na konto i poproszę pozostałe osoby z produkcji by to zrobiły. Nie słyszałem o zakładzie, który by dawał auto służbowe innym pracownikom niż przedstawiciel handlowy lub prezes, a u nas nie ma przedstawicieli handlowych. Jak podasz przykład zakładu, w którym pracownicy jeżdżą służbowymi autami to się zdziwię. Nie pisz też o nadgodzinach,jak nie wiesz, nikt się nie prosi,a nadgodziny wypłaca biuro, najczęściej Pani (usunięte przez administratora). Reasumując albo nie pracujesz u nas, albo uwielbiasz kłamać dla zasady. Nie pozdrawiam.

Zabawa
@@pracownik

60 ludzi w firmie? Tos to zart max 4 oaoby na magazynir, a na produkcji przy dobrych wiatrach 4-6 osob. Odnosnie pensji i nadgodzin prosze nie klamac bo brygadzistki i Pani Agata mowily wszystko na temat tej firmy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ale jak to

Jakie auto służbowe? tam nie ma czegoś takiego. Jeździsz i wracasz swoim przez wertepy.(usunięte przez administratora)Dużo ludzi ucieka z tej firmy. Zastanów się kilka razy.(usunięte przez administratora)

Lawenda

Owszem masz do wyboru lexusa i jaguara ????

Zabawa
@Ale jak to

Hahaha leze, praeidlowo ????

Odpowiadam koledze niżej. Odnośnie pensji to niewiem skąd kolega zaczerpał takie informacje ale po raz kolejny próbuje wprowadzić potencjalnych pracowników w błąd. Pensje są w granicach 1800-2000 , czyli minimalne minimum , praktycznie w każdej firmie zarobisz więcej. Z nadgodzinami też nie jest kolorowo. Niektórzy pracownicy do dziś ich nie dostali, bo się boją szefowej. Jak już kiedy skończysz z rannej zmiany karze czekać pare godzin( zwykle do 17-18 , 3-4 godziny!) bo ma ważniejsze sprawy na głowię , typu obiad czy wyjście do fryzjera. Nie polecam tej firmy z całego serca

rico

Skoro w firmie jest wszystko super to dlaczego jedni rezygnują a drudzy już szukają innego zajecia

@rico

Podoba mi się twój pseudonim

@człowiek

Ja nie zadaję kłamu, nie muszę, wystarczy obejrzeć moją i inne umowy o pracę. Chcesz tak zarabiać to spróbuj się zatrudnić i przejść pozytywnie przez okres próbny.

gama

Jestem pracownikiem od paru miesięcy. Dla mnie pensja jest wysoka na rękę mam 2550 zł. Praca w czystości i porządku ( maski, rękawice jednorazowe, czepki). pracuje się wg planu i zleceń brygadzisty, przerwa 20, a czasem 25 minut. obowiązują procedury, których trzeba przestrzegać ze względów bezpieczeństwa i higienicznych.Dyrekcja w porządku, rozlicza ,ale i docenia jeśli się dobrze pracuje. Zastanawia mnie jedno, jak ktoś nie chce pracować, to czemu się dręczy i dalej zostaje w takim zakładzie, dlaczego ubliżą pozostałym pracownikom.Ci co chcą pracować nie są gorsi od bumelantów korzystających nieustająco z L4, albo pozorujących pracę . Dla mnie nie ma podziału na starych i nowych pracowników, wszyscy pracujemy tak samo i chcemy być jedną załogą.

człowiek
@gama

2550 na rękę kiedy i gdzie tak było ,wez nie zadawaj kłamu

Ja osobiście jestem przerażona tym bałaganem jaki panuje w tej firmie. Właścicielka uważa pracowników za tanią siłę roboczą, zarzuca obowiązkami, wymyślaja cuda wianki co niestety nie idzie w dobrym kierunku i do jeszcze niskie pensje.Atmosfera w pracy napięta...aż nie chce się pracować jak dla mnie to zniechęcają pracę jak do pracy a nie zachęcają. Człowiek robi bo musi zero satysfakcji i radości z tej pracy. Jak tak dalej pójdzie to nikt tam nie zostanie, prócz starych pracowników którzy już wiele lat i nie mają ambicji by zmienić swoje życie na lepsze. Mila negatywnie.

Kaka

Xyz oceń sam siebie, tak jak o Eliasz innych.Moze uda Ci się to mimo samouwielbienia swojej osoby.

@Kaka

Hahaha... Skąd wniosek o samouwielbieniu? Nie wiem z którego komentarza to wyczytałeś.

@lokko

trudno pogodzić się z przegraną. Jeśli masz na myśli siebie, to nie obrażaj psów.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź