Opinie o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. w Mosina

olo

Ruda pani zachodu zespół prowadzi wie tyle co zje w domu, co za porażka.

agata

do jolo: dokładnie,albo wywalony albo konkurencja :-)))

jolo

chyba janek z pracy poleciał :-)

janek

Nie proponuje pracy w Hypredzie a w szczególności z manager K.B- zachód.to że nic nie potrafi ,fałszywa do cna ,dwulicowa ja jej rude włosy .Taka osoba nie powinna pracować z ludzmi,a mimo to wożi się Skodą Oktawią z 200tyś na ful wypasie ,to się nazywa sprawiedliwość wśród pracowników.Gwiazda Hypredu.Osoba bez wyszkolenia i praktyki personalnej ,komunikacji międzyludzkiej dostaję posadę jako wielka pani kierownik regionu zachód.

Czy po rozmowie w Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
ela

okropna firma(usunięte przez administratora)

leon

i ja dodam opinie choc raz juz dodalem ostatnio i cala usunieta -demokracja:)sprobujmy raz jeszcze - Hypred to bardzo zly wybór, zle zarzadzanie, ludzie bez wiedzy (Ci wyzej) nie potrafiacy odroznic dippingu od kwasu. Byly i dobre chwile - ale bardzo niewiele, falsz, dwulicowsc i poczucie wasnej swietnosci to cechy "managerow" - ktorzy jak pisza wyzej tak naprawde o niczym nie maja pojecia, naprawde przykre, naprawde nie polecam,pozdrawiam

p

a "kierownikiem" zachodu jest ta porazka co byla niestety - nic wiecej nie napisze(usunięte przez administratora):-)- manager ktory nigdy nim nie byl a z kazdej poprzedniej pracy (ze stanowiska przedstawiciela!!!) wywalana z hukiem po kilku miesiacach zatem wiadomo jaka to firma i jakie zarzadzanie - Ci co mogli i są madrzy to poodchodzili bo wstyd pracowac z takimi ..... ja jeszcze tkwie - ale tylko z musu i niedlugo napewno

(usunięte przez administratora) wiem co mówie - a jacy to ludzie i jaka firma - czytac prosze(usunięte przez administratora)- w pelni sie zgadzam.

Jarek

Mam pytanie jakie są plany miesięczne/kwartalne/roczne w Hypred Polska jakie ma wykonać przedstawiciel handlowy? Oraz na jaką podstawę można liczyć na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz od czego naliczana jest premia i w jakiej wysokości (za wzrost sprzedaży w odniesieniu do ubiegłego roku, czy jak liczą) Ponadto jak mam rozumieć zakres obowiązków należących do Regionalnego Przedstawiciela Handlowego w dziele Farm. Jakimi autami jeżdżą Przedstawiciele Handlowi działu farm, czy są obklejone. Jak wygląda sposób rozliczania kilometrów za jazdę prywatną przez firmę (czy ma się limit kilometrowy na jazdę prywatną?) Czy są GPS zamontowane w aucie. Jeżeli jest ktoś w stanie choć odpowiedzieć na moje pytania, to z góry mu dziękuje. Ponadto kto jest największą konkurencją odnośnie produktów oferowanych dla rolnictwa w Polsce.

Pawel

Smutno czytac te opinie o firmie. Kto jest teraz kierownikiem na zachodzie. Czy caly czas (usunięte przez administratora)?

kkk

omijać szerokim łukiem - bezwzględni, zakompleksieni, kłamliwi pseudo zarządzający

nie polecam, fatalne zarządzanie, komedia omyłek, regionalni - pomyłka - wstyd się do niektórych przyznać - region zachód zwłaszcza,daruje sobie niecenzuralne słowa jakie słychać w terenie na ten temat ale to zwyczajnie wstyd tak niekompetente osoby na managerów pchać, którzy powinni pomagać a szkodzą i hańbią! ludzie z terenu raczej w porządku, ale to za mało niestety

bloooom

(usunięte przez administratora) ale moze szefowa nauczy sie szanowac ludzi i wspolpracownikow, bo dzieki nim istnieje. brak profesjonalizmu w zarzadzaniu ludzmi i pochopne decyzje zarzadu (szefowej)-odbija sie to negatywnie tylko na pracownikach.nowo przyjetych "menadzerow" proponuje wyslac na kurs angielskiego.beda mieli powody do dumy.. w hypredzie sa rowniez ludzie madrzy,ktorzy zapewne lepiej poprowadziliby cala firme.ciagle trwonienie kasy na bezsensowne zjazdy,imprezy..a kiedy praca??pozniej tylko pretensje :)

ekshypredka ;)

handlowcy fajni,produkt tez.natomiast z nowa pseudo prezes,ktora obok prezesa nigdy nie stala, ktora nie ma klasy i szydzi z dystrybutorow podczas imprez dla nich organizowanych to dno..jaki wiec moze miec szacunek do pracownikow??poza tym dyr."szpieg" ze wschodu i slynny kapitan TROL-to napewno nie ludzie..kasa niezla,ale szmacic sie nie polecam..

M.P.

Kiedyś było OK, teraz jest [usunięte przez moderatora]

Karol Ć.

Uciekać jak najdalej stamtąd!

hgf

No i sieciowy robot [usunięte przez moderatora] opinie firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. - Mosina

Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o.