Opinie o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. w Mosina

Klaudia Nowy wpis

A premie jak w firmie działają ?

all Nowy wpis

szkoda słów. nie polecam, szczerze odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą!!!!

Kandydat Nowy wpis

Czy może udzielić informacji na temat zarobków na stanowisku Doradcy Techniczno -Handlowego , z podziałem pensje stałą Brutto i ewentualnie jaki są możliwości premiowe ?

Iwona Nowy wpis

Firma Hypred ma profil na LinkedInie i tam udostępniła aktualność, że wzięła udział sztafecie w Zielonym Maratonie Międzyzakładowym w Rennes w Francji. Były 3 zespoły. Czy w którymś z zespołów byli pracownicy z Polski? Czy tylko biorą udział lokalni pracownicy? Za bieg udało się posadzić 1 drzewo = 1 drzewo w Indiach, Portugalii i Francji. Czy podoba Wam się, że firma angażuje się w takie ekologiczne projekty?

Czy po rozmowie w Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Iwona

@coikktosik nikt Ci nie odpowiedział na Twoje pytania, czy mimo to spróbowałeś aplikować do firmy Agrochemia Polska-Hypred? Jeżeli tak to podzielisz się wrażeniami z rekrutacji i odpowiedziami na swoje pytania? Na pewno est wiele osób takich jak Ty, którzy szukają odpowiedzi na te pytania.

coikktosik

Witam, jest ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego w zakresie higieny produkcji zwierzęcej na województwa: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego. Dawno nikt nie pisał o tym dziale. Proszę o info czy jest sens zabiegać o tę pracę. Warunki, auto, premie, atmosfera pracy, opinie o firmie w terenie u klientów. Będę wdzięczny

Iwona

@Stefan Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Nie jestem związana z firmą Agrochemia Polska-Hypred, dlatego też nie wiedziałam o tym jak duże są w firmie działy. Oczywiście każdy ma prawo do anonimowej wypowiedzi, więc jeśli taka informacja oznaczałaby możliwość identyfikacji to rozumiem fakt jej nie podawania. A czy Ty chciałbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które szukają opinii na temat Hypred jako pracodawcy.

Iwona

@Tadekco masz na myśli? Jak obecnie wygląda praca w Hypred? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń. Bardzo cenne będą dla użytkowników forum pełniejsze wypowiedzi. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko zajmujesz, czy w jakim dziale pracujesz. To ważne, gdyż może to mocno wypływać na opinię na temat pracy w firmie.

Stefan
@Iwona

Iwono??? o czym ty piszesz? Działy są tak małe jeżeli chodzi o pracowników.Napisanie w jakim dziale pracujesz i co robisz spowoduje z dużym prawdopodobieństwem ujawnienie danej osoby.Jeżeli ktoś ci nie pasuje w team'ie to po prostu lepiej nim zarządzaj,a nie szukaj dziury w całym.

uri

rzeczywiście regionalnych często dosyć poszukują .

Tadek

Kiedyś Hypred był bardzo dobrym pracodawcą, zarabiało się tam dobrze i na luzie. Niestety czasy świetności ma już dawno za sobą.

Aga

W branży dużo się mówi o tej firmie,szczególnie co zrobić i z kim, żeby zostać dyrektorem

Helmut

....a jeszcze lepiej jeśli jesteś synem mleczarza( dobrego klienta) - wtedy możesz spróbować swoich sił np. w marketingu

moniq

rzeczywiście wartościowi ludzie odchodzą i są przyjmowani przez konkurencję z otwartymi rękami.Pani Dyrektor porażka

magda

Podobno Pani Dyrektor Handlowa do wywalenia.Wszyscy uciekają łącznie z dyr.marketingu.a plany nierealizowane

na

witam , czy ma ktoś informację jakie zarobki są na produkcji w niepruszewie jaki socjal itp byłbym bardzo wdzięczny

nowy

dynamiczna i rozwojowa

passtooh

Wszystko w firmie jest okej. Normy sprzedażowe są po to żeby je wypracowywać. Na tym polega rola przedstawiciela...

Uki

nie ma niczego abstarkcyjnego - jest po prsot ucoś nie do zdobycia - ale wiecie jak ktoś chce to potrafi. Potrzebuje informacji na temat tego czy produkty agrochemii są warte polecenia. Mam pewne zlecenie od znajomegożeby sprawdzićprodukty i wybrać najlepszy dlatego zbieram opinie tutaj. prosiłbym o jakieś rzetelne opisy.

mama muffinka

a te normy sprzedażowe w Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. o których piszecie to są teoretycznie na logikę do wyrobienia czy raczej abstrakcja z avatara? no i prosze was również o szczegółowe info jak przedstawia się u was system prowizyjny i ile takie prowizje procentowo wynoszą, czy napiszecie pomożecie?

b

Ludzie piszcie jak jest. Kto robi swoje w terenie to zarabia i jest OK. Kto ściemnia to robi wypad. Jak się nie podoba to do FMCG i sprzedawać galaretki po GS-ach

Zostaw merytoryczną opinię o Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o. - Mosina

Agrochemia Polska-Hypred Sp. z o.o.