Opinie o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Somianka Zakłady Mięsne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Somianka Zakłady Mięsne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Powiem tylko jedno (usunięte przez administratora) i tak naprawdę brak mi słów aby opisać to co oni z nami pracownikami robią. Odchodzę od nich i podziwiam osoby które tam pracują po pare lat (usunięte przez administratora)Wole być na zasiłku dla bezrobotnych nich dorabiać (usunięte przez administratora).

oklwd1234

Z całym szacunkiem, ale człowiek, któremu "ciągle mało". Otwieranie sklepów na wsiach i nierobienie miejscowym konkurencji nie jest w porządku... Wyszków opanowany, mało?!

Magda

Dzisiaj chciałam kupić w sklepie firmowym koło Zakładu mięsnego w Delikatesach Rodzinnych Somiance, kupić 1/4 kurczaka pieczonego. Ekspedientka po prostu ODMÓWIŁA SPRZEDAŻY. Poinformowała, że "albo biorę całego kurczaka pieczonego, albo wcale" ! Wyszłam ze sklepu i byłam oburzona. Co to ma znaczyć, że sprzedawczyni decyduje co i ile klient ma kupic? Jestem zmuszona napisać do rzecznika praw konsumenta. Zachowanie obsługi SKANDALICZNE!

Potwierdzam..ja pracuje 6 lat w firmie w sklepie...nie ma problemu z urlopem dogadujemy się kiedy kto chce to bierze..nadgodziny jeśli są to płacą a na premię to nie wiadomo czego się nie robi poprostu jeżeli robisz co do Ciebie należy dbasz o sklep i czystość wokół siebie to premię dostajesz no coś w końcu muszą wymagać...polecam pracę w tej firmie

Kasjer

Pytali czy pracowało się już w sklepie i gdzie, kazali zostawić cv i już.

Na jaką część etatu jest potrzebne zatrudnienie?

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Najniższa pensja to chyba standard, plus premia którą trzeba sobie wypracować. [jak wyrobisz wszystkie głupie, czasem nie realne cele to dostaniesz] jeden dzień wolny - niedziela, choć w grafiku oczywiście są dni wolne. Nadgodziny za darmo-ani nie zapłacą, ani nie można odebrać. Jak sam rezygnuje z pracy to zapomnij o premii.jak jesteś chociaż jeden dzień na zwolnieniu to też można zapomnieć. Urlop wtedy kiedy pasuje szefostwu a nie wtedy kiedy ty potrzebujesz. Omijać szerokim łukiem

Były pracownik2

Też tam pracowałam i nie wrocilabym za nic. Po prostu masakra jak traktuje się pracowników. Idziesz do pracy bo chcesz zarobić a tam za wszystko musisz płacić ze swoich. Przed każdą wypłata objazd po sklepach żeby zobaczyć do czego można się czepiać i zabrać z premii za to o ile te grosze można premia nazwać, za nadgodziny 5 zł- To aż śmieszne. Wiecznie problemy i nie zgodności z ich systemem... szkoda słów

Roman
@Były pracownik2

Obydwaj w swoich komentarzach wspomnieliście o nadgodzinach. Chciałbym wiedzieć, czy często się one zdarzają? Proszę również o rozwinięcie tematu premii. Rzeczywiście tak trudno ją osiągnąć? Proszę o szerszy zakres informacji na ten temat.

Yellow

Niestety praca w tej firmie nie ma najmniejszego sensu, pensja minimalna a reszta pieniędzy w rękę. Zero wolnego a już na pewno nie w weekend. Klienci widza co sie dzieje, bo panie zza lady zmieniane sa jak rekawice

Polska5

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Obciążają za doslownie wszystko, braki towarow, przeterminowany towar -wmawiajac twoją wine. Na umowie najniższa stawka resztę w formie premii która sami musimy sobie wypracować!!!!!!! Urlop to jakieś marzenie albo w styczniu- bo maly ruch. Kierowniczka sklepu-nie ma kogoś takiego jest tylko osoba , której wiecznie nic sie nie podoba i pokazuje to przed klientami

Iga

Bardzo dobra firma i nie przesadzajcie z narzekaniem. Nie wszędzie można zatrudnić dużo osób a w handlu godziny pracy takie są

Justyna

Pracowałam w delikatesach. Praca w sumie ok. Pensja też do przeżycia. Tylko jeden wielki minus za to, że nie ma rzadnych wolnych weekendów. Jeden dzień wolny w tygodniu(niedziela) to chyba ciut za mało..

Kasjerka

Pracuje w zm Somianka, praca jak praca swoje trzeba zrobić i za to dostaje pensję, plusem jest to że wypłata co miesiac na koncie, premie też są tylko trzeba wyrobić narzucone cele, inaczej premii sie nie dostanie. Zastanawia mnie dlaczego nie ma u nas za wczasy pod górą, albo lepszego socjalu? Żadnych premii czy bonów swiatecznych. Pensja również najniższa a podwyżki smieszna sprawa, panstwo podnosi a zaklady kombinuja i przerzucaja to w premie, ktore trzeba wypracować????. Nadgodziny tez sa bo remanent robi sie po pracy, sprzatanie stanowisk jak sklep zamknięty, i wszystko za darmowe, sa i plusy, jesli trafi sie na fajna ekipe mozna pracowac spokojnie i bezstresowo, największym minusem sa marne pensje, pozdrawiam

Abc....

Miałam nieprzyjemną sytuację z "koordynatorką" Moniką-jesli można ją tak nazwać bo jest bardzo niekompetętną osobą. Przyjeżdża na sklep chyba tylko po to żeby się najeść i wykurzyć personel bo zupelnie w niczym nie pomaga a na dodatek jak coś zrobi źle lub wcale nie zrobi to winę zwala na innych. Bardzo proszę żeby osoby nadzorujące jej pracę zwróciły uwagę na jej stosunek do personelu bo ten zostawia wiele do życzenia.

@Abc....

bardzo dziwi mnie ta opinia o Pani Monice ponieważ wręcz przeciwnie uważam ja za osobę na odpowiednim stanowisku. Jeśli robię coś źle to owszem ochrzani ale za dobrze prowadzona sprzedaż też potrafi powiedzieć miłe słowa, pomoc i doradzić w końcu od tego właśnie jest. Ja uważam że współpraca z tą Panią jest bardzo udana

Janusz Wozniak

Dziś po raz ostatni byłem w sklepie Delikatesy Rodzinne w Wyszkowie. Juz kilka krotnie powitaly mnie puste stanowiska bo panie chyba na zapleczu ostro plotkowaly trzeba prosić żeby zostać obluzonym. A jak juz się uda Panie wiecznie naburmuszone nie można uwagi zwrócić bo dziwnie patrzą na klienta juz nie wspominając o tym jak są wolne, szczególnie na kasie. Kolejki siegajace regalow mowia same za siebie. Ja juz tam zakupow nie zrobie ale to tylko moją opinią.

@Janusz Wozniak

To prawda a wniektórych sklepach jeśli poroisz o np nowy kawałek to mówią że nie można najpierw trzeba skończyć jeden adopiero zaczynamy drógi to jest jakas porażka jak na dzisiejsze czasy. Czytając opinie personelu również są okropne to jakis (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi i nie płacą no tak najlepiej

powolny
@Janusz Wozniak

Drogi Januszku ja bym na twoim miejscu nigdy nie wchodził do tego sklepu bo bał bym się że mogą mnie zabić wzrokiem a co do szybkości obsługi to skontaktuj się z właścicielem firmy i zaproponuj żeby kupił personelowi wrotki tak jak to niedawno praktykowali w marketach i panie poruszały się bardzo szybko hahahaha..............

Somianka to bardzo dobry pracodawca i jak widać osoby, którym nie praca w głowie!!!

Zdecydowanie nie polecam tej pracy. Pozytywne opinie są od osób, które mają za to płacone. Zm Somianka oszukują ludzi wmawiając, że to z ich winy są ubytki i obciążają pracowników stratami. Dziwne rzeczy się dzieją z systemem bo nic się tam nie zgadza ze stanem faktycznym. Ciągle są braki!!! Jak nigdzie liczone są soboty do urlopu. Nie spotkałam się z niczym takim w innej pracy. Jeśli ktoś chce być wykorzystywany to polecam tą firmę.

Och
@były pracownik

Oj Aga, daj już spokój!

Abc
@Och

Witam. Też tam pracowałam i zgadzam się z tam co tu napisano. Obiecują gruszki na wierzbie a potem dają marne grosze. I co do urlopu to jest porażka.

@były pracownik

Witam zgadzam się z Tobą w 100 % to wielki wyzysk ludzi pod każdym względem zresztą personel , który tam pracuje (nie wszyscy ) daje sobą pomiatać omijać z daleka zresztą ogłoszenia , które wiszą na drzwiach oczymś świadczą ciągle potrzebują bo nikt tam niechce pracować.

Paulina

Jak jesteś uśmiechnięta i miła to od razu praca jest przyjemniejsza. Ogólnie praca w tych zakładach przypadła mi do gustu i jest godna polecenia.

byly pracownik

jeśli chcecie być wykorzystywani i pracować za grosze bo nie dostaniecie tyle co się należy wciskanie kitu o jakis premiach a tak naprawdę to są pieniądz które się nam należały a oni jak mieli chęć to dali albo uciekli. praca w każdą sobotę płatne milosiernie 5 zł za godzinę. nadgodziny darmowe bo bieda w firmie. radzę omijać szerokim łukiem po 2 miesiącach odeszlam wole isc tam gdzie placa tyle co sie nalezy za wykonana prace i dziękuję takim pracodawcom

Mariano Italiano
@byly pracownik

Zastanawiam się od dawna kto pisze takie brednie, czy ktoś to wszystko jakoś kontroluje. Przewija się tutaj tyle fałszu, że nie wiem co myśleć. Pracuję tutaj już długo, ale nie ma powodów, żeby tak mocno ich opluwać!

OrANGE

Nie trafiłem do tej pory na pracę idealną, więc co do Zakładów Somianka miało to pozytywne i negatywne strony, ale pracę oceniam zdecydowanie pozytywnie.

Od roku pracuje w sklepie somianka i bardzo sobię tą pracę chwalę. Dobre zarobki, szczególnie porównując inne sklepy spożywcze w okolicy.

emi@

Wcale nie jest tak ciężko jak ludzie uważają. Są momentu całkowitego zastoju wśród klientów i wtedy można nawet poczytać gazetę, czy cos przekąsić. Polecam

ankaaa

Polecam pracę w zakładach mięsnych somianka. Pracę rozpoczęłam niedawno temu - konkretniej 3 miesiące. Chwalę sobie tą pracę i uważam że zarobki są spoko. Daję radę, robię swoje i jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Somianka Zakłady Mięsne - Somianka

• Jak się pracuje w Somianka Zakłady Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Somianka Zakłady Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somianka Zakłady Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somianka Zakłady Mięsne?

Kandydaci do pracy w Somianka Zakłady Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somianka Zakłady Mięsne