Opinie o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Somianka Zakłady Mięsne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Somianka Zakłady Mięsne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

z

To jest praca w sklepie mięsnym a nie w drogerii niestety trzeba sie i nadzwigac i starac zeby wszytsko bylo swieze i ok. Prawda jest taka ze za nadgodziny nie płacą,urlop jest wtedy kiedy powie pani (usunięte przez administratora)..mozesz ewentualnie zamienic sie z kolezankami jesli sie zgodza innej opcji nie ma. Pani (usunięte przez administratora)sa zbyt miłe dla pracownic sklepow przynajmniej takie jest moje odczucie ze sa aroganckie. Pracuje sie wiecej niz powinno i tak jak pisalam wczesniej za darmo charytatywnie. Mam mieszane odczucia szczerze mowiac,jedyne co trzeba przyznac to ze pensja jest na czas,umowa o prace jest.

szukajaca

Ja wlasnie jutro mam zamiar isc do tej pracy czy warto?

b.prac.

ależ jest tyle różnych sklepów przecież nikt nie trzyma na siłę ,zawsze można zmienić pracę ,a jak jeszcze pracujesz i psioczysz to widocznie pasuje.nie było tak źle a jak się pilnuje to i premia zawsze była,Dni wolne można było odebrać tylko trzeba było się starać a nie chlapać językiem,Ja nie narzekałam....:) POZDRAWIAM PS.nigdzie w wyszkowie nie zarobicie...

Kasjer

Pytali czy pracowało się już w sklepie i gdzie, kazali zostawić cv i już.

Na jaką część etatu jest potrzebne zatrudnienie?

xxxxxxxx

już tak nie narzekajcie na tą pracę ,ciężko bo ciężko , bo to mięso a nie ciuchy, ja pracowałam 7 lat i nie było tak źle , nie narzekałam a i płaca nie była taka zła .Pozdrawiam

prawdziwy bubu

Jeżeli można, to proszę nie podpisywać sie czyimś "pseudonimem" bo mogą wyjść z tego nie chciane kontrowersje.

ass

Zgadam się co do tych nad godzin nie są wypłacane! Człowiek haruje po tyle godzin i się go nie docenia! Co dzień po zamknięciu sklepu trzeba poświęcić jakiś czas na to sprzątanie. W inwentaryzacje siedzisz kilka godzin po godzinach i nikt tego nie docenia! Każdy z nas ma swoje życie prywatne! Nadgodziny powinny być dopłacane do premii którą dostajemy za sumienność sprzedaży dobry obrót i inwentaryzację! Te nadgodziny to jeden z problemów z którymi borykają się wszyscy pracownicy! Pozdrawiam !

ass

zadowolona

Zarobisz dużo więcej jak chcesz pracować. Pracuje się na zmiany i ok 40 godzin tygodniowo niedziele wszystkie wolne a w soboty wychodzimy ok 15ej 16ej. Inwentaryzacja jak wszystkiego pilnujesz i dobrze policzysz do zawsze wyjdzie dobrze. A sprzątać do rzecz normalna, że trzeba! chyba, że w domu nie sprzątasz to myśli że w pracy też nie trzeba.Ja zdecydowanie polecam, bo na prawdę nie jest źle i da się normalnie pracować. Potwierdzam również, że wypłata zawsze na czas;-)

@zadowolona

Faktycznie w sobotę wychodzimy o 15tej czy 16 tej, ale płacą do 14tej , w pozostałe dni tygodnia także sprzątamy sklep po godzinach pracy i za darmo, inwentaryzacje przeprowadzane co miesiąc również po godzinach pracy i nikt za to nie płaci, wszystkie soboty pracujące a w tygodniu nie ma dni wolnych, na urlop idziesz kiedy pasuje(usunięte przez administratora) a nie tobie. Powtarzam jedynym plusem jest wypłata na czas, a największym minusem to , że nie traktują cię (jak kiedyś) jak pracownika , (usunięte przez administratora)

krysia

1300 - 1500 z premią oczywiście i jeśli wyniki inwentaryzacji będą ok, jak będziesz pracowała wszystkie soboty i sprzątała sklep po godzinach pracy. Faktycznie jedyny plus to wypłata na czas.

xyz

dokładnie ja tez pracuje i jestem bardzo zadowolona. Tylko jak chce pracować i pracuje a jak komuś się nie chce to piszę takie głupoty, bo ma za dużo czasu. Nie ma żadnych nadgodzin, wypłata na czas, premia też jest. Polecam!

ooooooooo

po co te gadki jak ci nie pasuje to sie zwolnij jak kto chce pracować to pracuje i nie narzeka nie widzę problemu......:)

Jola

Praca w tej "firmie" to najgorsza rzecz jaka przydarzyła mi się w życiu. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tam pracy.Bezpieczniej zamknąć się w klatce z lwem niż przebywać z tymi ludźmi. Ploty i donosicielstwo są tam bardziej cenione od pracy i zaangażowania. Intrygi,(usunięte przez administratora) nadgodziny powyżej 12h, brak prawa do urlopu to standard i tradycja w tej firmie. Tak się właściciele dorabiają kosztem pracowników. Tych mądrzejszych już tam nie ma,(usunięte przez administratora)

abcdefgh

ale macie problemy jak wam nie pasuje to się zwolnijcie a nie się wyżywacie , przecież jest tyle sklepów nie rozumiem!!!!

xxxxxxxxx

jaki damski frajer a premia to co.Pracowałam tyle lat i zawsze premie miałam i z tego co słyszałam teraz też jest tylko trzeba pracować a nie się opieprzać....

była pracownica A..

To prawda. Nadgodziny oczywiście nie płatne,mało tego kręgosłupy padają. Pracowałam rok i dziękuje że już nie pracuje. Przez rok oczywiście umowa zlecenie chorować nie wolno a zajść w ciąże tymbardziej!!!!!!!!!!!LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ BO NIEDŁUGO WSZYSCY PRACOWNICY TO ZAUWAŻĄ I ZACZNĄ SZUKAĆ INNEJ PRACY!!!!!!

jeśli ty to polecasz to się mylisz nawet nie wiesz co jesz no i mogę powiedzieć ci tylko jedno smacznego

KLIENT

Ludzie c wy piszecie! w każdym sklepie jest tak że najpierw płacisz za mięso, a później prosisz o zmielenie. Jak Ci nie pasuje "POLOPIRYNKA" to masz już zmielone to proszę kupuj już takie lub zmiel sobie w domu. Ludzie czy wy nie macie większych problemów????? Ja od wielu lat robię zakupy w tej firmie i nigdy nie mogłem narzekać! Miło, smacznie i uczciwie! POLECAM

Marina4
@KLIENT

Tylko nie w każdym jest czterodniowe

@KLIENT

Praca w tej firmie to poprostu porażka, wszystko musisz nic nie możesz. Jak by mogli to by człowiekowi na głowe wleźli. Po zamknięciu sklepu zasuwasz za free i mają to gdzieś bo człowiek musi. Płaca marna tyle że zawsze na czas.

j

Zarobisz około 1500zł (za nadgodziny nie płacą , po zamknięciu towar i sklep sprzątamy w czynie społecznym, comiesięczne inwentaryzacje po kilka godzin też w czynie społecznym), ale oprócz mocnego kręgosłupa musisz mieć jeszcze mocniejsze nerwy. Jeśli nie masz pracy to plusem jest wypłata na czas, ale jak masz inne wyjście to ja nie polecam.

Mam pytanie ile płacą w Somiance i czy płacą za nadgodziny?

@Monika

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny w ZM Somianka. to znaczy oficjalnie. nikt nie płaci i nie odbiera się za to godzin/dni wolnych. Tak charytatywnie , bo firma biedna, środków nie ma, poza tym taka "tradycja" . Z pracowników robią złodziei, a sami kradną pracownikom czas, i to co zarobili zostając w pracy po zakończeniu zapisanego w regulaminie i zapewnionego prawem pracy ośmiogodzinnego dnia pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Somianka Zakłady Mięsne - Somianka

• Jak się pracuje w Somianka Zakłady Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Somianka Zakłady Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somianka Zakłady Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somianka Zakłady Mięsne?

Kandydaci do pracy w Somianka Zakłady Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somianka Zakłady Mięsne