Opinie o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Somianka Zakłady Mięsne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Somianka Zakłady Mięsne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Somianka Zakłady Mięsne w Somianka

Ciekawy

Praca w Zakładach mięsnych Somianka Wyszków. - praca od poniedziałku do soboty - wolne wszystkie niedziele w miesiącu - soboty wolne tylko dwie w miesiącu - brak dni wolnych w tygodniu za dwie pracujące soboty w miesiącu. - ponoć jak chce się dzień wolny, w tygidniu, to musisz przyjść do pracy w wolna swoją, sobotę. -nie znam godzin, pracy i wynagrodzenia. Interesowałam się praca, w tej firmie, ale warunki niezgodne są chyba z prawem... Dlatego, tak dużo ogłoszeń do tej firmy. Praca sama w sobie wydaje się fajna. Warunki pracy nie fajne....

@Ciekawy

Jakie dwie soboty. Wszystkie bez dnia wolnego za nie i dodatkowo soboty wliczane do urlopu który dostaniesz w skróconym czasie i nie w swoim terminie tylko jak pasuje kierownicze.Masakra

@Ixi

A to przepraszam, mało informacji posiadam... To jeszcze lepiej... Praca, od poniedziałku do soboty przez, cały miesiąc. W miesiącu 4 dni wolnego ???? Niema komu się za to wziąć ☹️ Człowiek człowiekowi wilkiem, żeby tak kazać pracować ludziom ????

@Ciekawy

Dokładnie,i jeszcze ta atmosfera w pracy.Podobno ma być miła a prawda jest taka że nowe osoby mają przerąbane.

@Ixi

Nie rozumiem, przecież, jak nie pomoże się nowemu pracownikowi to tylko się go zniechęca, do pracy. Poczym się pracownik zwalnia, i znowu są braki w ludziach do pracy. Ale mimo wszystko te 4 NIEDZIELE w MIESIĄCU TYLKO WOLNE, tego nie potrafię zrozumieć, że ludzie się na, to zgadzają... ????

@Ciekawy

Dlatego tak dużo ogłoszeń. Stara kadra się trzyma a nowych mają za nic,szczególnie na większych sklepach.Muszą pokazać kto rządzi.

Zzz
@Ixi

Stara kadra się trzyma bo nowa to jak przyjdzie do pracy to uważa że wszystko się jej należy ..myśli że jest słodko i kolorowo ale niestety trzeba zapieprzac a młodzi to tego nie tamtego nie nawet mają problem żeby kurczaka wziąść. A wymogów jest ze głową boli,więc jak ktoś jest leniwy na pracę to nie będzie pracował w tym sklepie,i dlatego większość młodych odchodzi. Więc niech szefostwo się cieszy ze ma stałych pracowników i jest komu pracować.Trochę zrozumienia .

@Zzz

Zrozumienia? Dzień wolny za sobotę należy się jak psu buda... Rozumiem, że jak przyjdzie nowy młody pracownik i brzydzi się mięsa, to faktycznie można, powiedzieć co on tu robi... Ale, z, wolnymi sobotami to jest przegięcie...

Ola
@Ciekawy

Nie wszystkie niedziele wolne !!!!! Jak wypada handlowa tyrasz 13 dni !!!! Jakie dwie soboty wolne ????? Nawet w urlop wliczają sobotę !!! Praca 6 dni w tygodniu NIBY po 7 godz :/ za najniższą krajową !!!!

Aga
@Ciekawy

Po przejęciu rządów przez dzieci Pana Rucińskiego . Warunki i zasady pracy Najgorsze w tej pseudo firmie . Zero szacunku do pracowników . Polityka opiera się na ...nie chcesz nie pracuj... . i cały czas nowi co pół roku . Ogłoszenia z ofertami cały czas aktualne . Proponuję popracować za te wynagrodzenie np. przed weekendem Szefostwu i Paniusi joasi . nie pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Somianka Zakłady Mięsne?

Mazowszanka

Jak oceniacie nową Panią Menager Joannę?

Lech
@Mazowszanka

Bardzo źle wszystko nie tak skoro wcześniej ustalane było z firmą. Pani chce się wykazać ale tym swoim zachowaniem nie budzi sympati.

Mm
@Mazowszanka

Można jebla dostać każdy ma swoje rządy i już niewiadomo kogo słuchać! Tylko przez takie osoby do pracy się nie chce wracać. Normalnie istny cyrk !Jeszcze trochę i trzeba spadać z tej firmy szkoda nerwów.

Lilu.
@Mazowszanka

Nowa Pani Joanna Porażka. Biega po sklepie jak opętana .Bez szacunku i kultury OSOBISTEJ . Przynudza coś o kolorystycznie powieszonych koszulach męża w szafie ... Kogo To ? Ewidentnie Pani z przerostem ambicji .

@Lilu.

Potwierdzam . Pani bez kultury i chamska.

@Anna

Ambicję to trzeba Mieć !!!!!!!!!!!!!! , A ta pani to jedyne za czym goni w nowej pracy to lizusostwo Paniom Rucińskim . W życiu nie widziałem takiego lizania dupy i udawania że coś się wie o pracy w sklepie

Kinia

@Kunegundzia a za te braki płacą sklepowi?

Zzz
@Kinia

No A kto?

Zuza

EKSPERYMENT : niech szefostwo przeżyje przez jeden miesiąc za pensje sprzedawczyni, przez jeden tydzień popracuje w swoim sklepie. MOŻNE WTEDY NAS DOCENIĄ ?????

Kasjer

Pytali czy pracowało się już w sklepie i gdzie, kazali zostawić cv i już.

Na jaką część etatu jest potrzebne zatrudnienie?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kazik

Jako pracownik dziękuje za BON 100 zł - na koniec roku 2020. Rozumiem, że tyle była warta moja całoroczna praca w 2020 roku. z poważaniem Kazik

Pracuje w tej firmie w sklepie już 9 lat i po przeczytaniu tych komentarzy zastanawiam się co ja jeszcze tu robię :) :) Ja polecam bardzo, Nadgodziny jeśli się zdarzają to są płacone, urlopy planujemy z kierownikiem sklepu więc nie wiem co szefostwu do tego ;) Rynek pracy jest dzisiaj tak wolny, że jak komuś nie pasuje to nikt z nikim ślubu nie brał.

@Karolina

w takim razie pewnie za nadgodziny mają płacone tylko stare pracownice bo ja pracuję pół roku i jeszcze nie dostałam ani grosza wychodzimy pół godziny po zamknięciu i nie mam za to płacone to znaczy że młodzi pracownicy są oszukiwani

Ruda

Ja też pracowałam w tej firmie i NIE polecam. Wyzysk człowieka przez człowieka. Nadgodziny nie są płatne. Sprzątanie sklepu po zamknięciu, no to akurat jest oczywiste, ale ten czas który jest się po zamknięciu jest za free, tak samo remament jest po zamknięciu i ten czas który się poświęci na niego też jest za darmo. I nagminnie przed remamentem są niezgodności z systemem, i jak ktoś nie pilnuje swoich stanów na sklepie to później trzeba płacić. Jedyny plus pracy w tej firmie to to że pensja zawsze wpływa na czas na konto.

Renata
@Ruda

W komentarzach pojawiają się sprzeczne informacje. Osoby wypowiadające się poniżej twierdzą, że nadgodziny są płacone. Jak to w końcu wygląda? Część pracowników otrzymuje wynagrodzenie za nadgodziny, a część nie? Mam nadzieję, że na forum znajdzie eis osoba, która wyjaśni tę sytuację.

@Renata

nadgodziny są nie płatne

Czy w Somianka Zakłady Mięsne jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

nie

Jasia

Czy zdarza się, że są jakieś nadwyżki produkcji, które można zabrać za darmo dla siebie?

Bonita

Witam. Ja pracuje również w sklepie spożywczym innej firmy ale postanowiłam dodać swoje dwa grosze. U nas rowniez jest pelno klientow typu wielki pan ktoremu wszystko wolno, wolno im słodycze zjadać na sklepie bo muszą spróbować za nim kupią czy owoce twierdząc że firma nie zbiedniej lub wielkie Panie ktorym wiecznie przy kasie brakuje po 50 czy 60 gr z uśmiechem informują że przecież firma duża to ich stać i odchodzą, aż szlak człowieka bierze. Wielkie państwo a brak jakiego kolwiek zachowania- tacy ludzie to porażka

Mam

Witam nie polecam Pani Justyny że sklepu somianka wyszkow ul.serocka w Wyszkowie Pani nie miła czepia się o wszystko dosłownie nie polecam Pani albo się zmieni albo sam jej powiem co o niej myślę

Pani Justyna
@Mam

Może Pan łaskawy sam zacznie się normalnie zachowywać i odzywać bo przychodzi po 10 razy dziennie po piwo a wielkie afery urządza gdy mu się zwraca uwagę żeby koszyk wziąść, nie jest to chyba aż tak duży wysiłek a raczej obowiązek klienta wziąść koszyk na zakupy

@Mam

Muszę przyznać że byłam świadkiem tego zajścia. Chamskosc i brak szacunku jeśli chodzi o zachowanie tego chłopaka, brawo dla kasjerki że nie stała obojętnie tylko zareagowała na odżywki chlopaka. Mało tego że przyszedł z dzieckiem to jeszcze nie umie zachować się. No ale przyszedł po produkt pierwszej potrzeby

Dominika
@Mam

Jest jasno powiedziane żeby siedzieć na tyłkach w domu a do sklepu po jedzenie, Panie wwe wszystkich sklepach powinny zacząć dzwonić na policję jak to stać na kilka naście piwek dziennie to mandat na 1 tyś złotych może nauczy zachowywać się (usunięte przez administratora)

Klientka
@Mam

Jestem jak najbardziej za tym żeby takich ludzi wypraszac i nie obsługiwać w sklepie. Jestem często w tym właśnie sklepie i zachowanie i zapach nie których klientów po prostu wola o pomstę. Właściciel powinien dawno coś z tym zrobić, brawo dla Pań które nie siedzą cicho tylko reagują

Agata W
@Mam

Ja też chętnie podpisze się pod petycją żeby zrobić porządek z nie którymi klientami w tym sklepie, to są młodzi ludzie a żal ich słuchać z jaką arogancja odnoszą się do Pan sprzedających ale i słyszałam nie jednokrotnie jak i do innych klientów zwracają sie

@Mam

I powiem jeszcze tyle, powiesić zdjęcie takiego delikwenta z dopiskiem " (usunięte przez administratora) nie obsługujemy " niech mamusia zobaczy jakie słońce wychowała może choć trochę będzie wstyd przed znajomymi

Monia
@Mam

Brawo dla tej Pani. Aż krew człowieka zalewa, zagnac ich do roboty a nie żerują na naszych podatkach. Jak pić potrafia to (usunięte przez administratora) do roboty ruszyć też będą mogli. Skończyć z zasilkami tym co się nie należy i nie patrzeć na nic

Roman
@Mam

Nie systy tacy ludzie w wyszkowie to plaga, mam sąsiadów mlodzi bez ślubu na 500 plus dorobili się 5 dzieci żadne nie pracuje i tylko piją, ale przecież im się nalezy

Jan
@Mam

Żebym ja był świadkiem tego zajścia to bym wziął gownirza za łeb i raz dwa wyprowadził, jak matka szacunku nie nauczyła to inni go naucza

Gosia
@Mam

Słyszałam że ta sytuacja wywołała lawinę komentarzy, brawo dla tych ludzi i Pań że sklepu, może to spowoduje że ktoś zrobi porządek z tymi pseudo klientami

Weronika
@Mam

Brawo dla Pań jestem z wami

Kasjerki

Brawo jesteśmy z wami

Klientka
@Mam

Też jestem częstym klientem i popieram Panie, albo ci ludzie zaczną normalnie zachowywać się albo zabronić im wstępu

Brawo Dawno powinniście zrobić porzadek

Bożena

Pracuje w instytucji Państwowej i jestem klientka tego sklepu, bardzo sobie chwałę i zaopatrzenie i obsługę. A ci ludzie to efekt dobrej zmiany zero pracy, zero wychowania, zero oblady, zabrac im 500 plus a za to dac pracę niech sami zapracuja może wtedy nauczą się buzię zamykać. jak by nie wiedzieli to właśnie dzięki pracy tych Pań oni dostają pieniądze, taka porabana sytuacją. Naprawdę trzeba coś z tym zrobić

W końcu ktoś poruszył ten temat i właściciel sklepu może coś zrobi z tymi niby stałymi klientami. Brawo dla obsługi sklepu, nie odpuszczać

Klient

Widzę, że mój wpis wywołał ból du py w Somiance, bo go usunęli. Prawda w oczy kole. A panie nadal bez rękawiczek obsługują. Płynów do dezynfekcji też brak... Smacznego drodzy klienci, (usunięte przez administratora) z Waszymi maseczkami, jak Panie (bez obrazy) obrócą Wasz towar rękoma bez zabezpieczeń przy kasie :D

Widzę że oprócz pochwał i udawanego zadowolenia nie można nic innego napisać. Wszystkie nie wygodne i nie pasujące komuś wpisy są usuwane , to chyba nie na tym polega prowadzenie przez administratora tej strony, jak widzimy prawdy tu się nie dowiem szkoda czasu na ta witrynę

Jola

Dokładnie tak.A gdzie jest pytanie sprzedawców o premię?Przekręty jak w całej firmie

Marian
@Jola

Kiedy dacie pracowniką 8h na uporządkowanie faktor które wysypują się z zielonych pudel ?

Obserwator

Dobra ta opinia pisze niby klient ktory zakupów tu nie zrobi, a wiem o jakiś celach co panie mają wyrobić i ile zarabiają... Aż tak zły jest pracodawca że nie macie odwagi podpisać się, tylko takie (usunięte przez administratora) wymyślacie

Obserwator!

Śmieszne to jest, że osoba ktora deklaruje,że nie jest klientem a jest tak świetnie zorientowana w cenach i szczegółach pracy w tym miejscu. Zastanawiające ????????

@Obserwator!

Iście nieprawdopodobne, że przyjaźnię się z osobą, która u nich pracuje i wiem doskonale co tam się dzieje... Niewiarygodne,co????

Blondasek

Dokładnie hahah masz samych profesjonalistów :D z szefową na czele!

Maria Jankowska

(usunięte przez administratora) Czytam i nie wieze, że ludzie ludzi tak traktują. Nie długo to pracownik będzie musiał płacić za to żeby go zatrudnić. Żenujący są tacy właśnie pracodawcy, promują się na różnych imprezach a własnych pracowników mają za nic.

@Maria Jankowska

Czytam.i nie wierzę! Dokładnie bo ludzka zazdrosc i zawisc nie zna granic. Nikt normalny takich rzeczy nie pisze. Ja pracuje juz 4 rok i nie potwierdzam, ze mają nas za nic. Dla mnie praca jest ok jak i atmosfera.

Korona

Dzisiaj z Włoch wrócił człowiek robił w sklepie zakupy jest chory na korona wirusa kaszlał w sklepie na ludzi bo byłem tam. Nie chodźcie do sklepu tam pracownicy sklepu zarażeni są już nic nie pisali nawet że był w sklepie tylko oszukali że siedział w samochodzie http://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/podejrzenie-koronawirusa-w-naszym-powiecie.html

Witam wszystkich Po dzisiejszym zebraniu kierowniczek stwierdzam ze to co oni robią to sa kpiny po renamecie tyle pieniędzy do spłaty za co??......za to ze człowiek jest uczciwy sumienny!!!!!! Po naszych obserwacjach wiemy ze to biuro zmienia stany za które my teraz musimy oddać.NIE POLECAMY PRACY W ZAKLADACH MIĘSNYCH SOMIANKA zdruzgotane pracownice????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Somianka Zakłady Mięsne - Somianka

• Jak się pracuje w Somianka Zakłady Mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Somianka Zakłady Mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Somianka Zakłady Mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Somianka Zakłady Mięsne?

Kandydaci do pracy w Somianka Zakłady Mięsne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Somianka Zakłady Mięsne