Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Werner Kenkel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

W Werner Kenkel Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko brak. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jeżyna

Panie Damianie!? Kiedy kolejna podwyżka? 350 brutto dla operatora w styczniu a minimalna 600 w górę. Zaraz operator zarobi tyle co minimalna

WK

Dziwne zwyczaje w WK- dyrektor produkcji je śniadania w handlowym, to nie stołówka , tam pracują ludzie, tym bardziej , że w firmie są piękne stołówki i można z nich korzystać, chyba że ten Pan nie jest godny stołówki ( ma on tez swój gabinet).

Zuzanna
@WK

Bardzo dziwny komentarz szczerze :p a oprócz tych ładnych stołówek jakie firma ma plusy??

Xxx
@WK

On nie ma czasu iść na stołówkę bo targetu nie wyrobi i słupki mu spadną

@WK

Może warto zwrócić mu uwagę, jeśli to Wam nie odpowiada?

WK
@Zuzanna

No to dziwne, nie pracuje w tym dziale, ale ludzie się śmieją z tego , nikt w oczy nie powie bo się boją . Zalety to przede wszystkim duża nowoczesna firma , nowe technologie świetne maszyny , dobry social , można awansować

@WK

A jaki macie socjal? Zapewniają wam opiekę medyczną albo wczasy pod gruszą?

Obserwator
@WK

Faktycznie, że tam jada( chyba dam nie umie śniadania robić), jako jedyny, inni pracownicy z działu maja partnerów w innych działach i jakoś nikt inny nie przychodzi na śniadanie. Trochę to chyba nie na miejscu, ciekawe czy w jego biurze ktoś jada.

Ofset

Wiele złego słyszy się o ofsecie i faktycznie to jedna wielka (usunięte przez administratora) Człowiek myśli sobie ze spróbuje może akurat ale odradzam bo to strata czasu. Jak usłyszysz ze jesteś zatrudniony na drukarke kba to uciekaj, Idź gdzieś indziej nie trać czasu. A jak trafisz na zmianę ze (usunięte przez administratora) ktora sciemnia na 164 to już wogole. Najgorsza osoba w firmie (usunięte przez administratora) z którą poprostu nie da się robić. Nowi pytają o co chodzi z tą sprzątaczka straży odpowiadają ze trzeba ją olewać żeby nie zwariować. Generalnie pomocnik ma tyle roboty ze nie ma kiedy iść do (usunięte przez administratora), ludzie nie za ciekawi, (usunięte przez administratora)tez co innego mowia i obiecuja, co innego robia,(usunięte przez administratora) Jeśli jesteś normalnym człowiekiem to omijaj to miejsce najszerszym łukiem.

@Ofset

Witam Cię kolego pomocniku z maszyny Kba 164.Bardzo Ci dziękuje za opinie .Wiesz .nie każdy lubi porządek na swoim miejscu pracy .W przeciwności do ciebie koledzy z tej maszyny są bardzo zadowoleni .że im pomagam !!!!Oczywiscie .każdy może mieć swoje zdanie .Dobrze zrobiłeś rezygnując z tej pracy .nie była ona dla Ciebie wymarzona .Tylko jedno pytanko !Dlaczego wypisujesz takie bzdury !!!!!!Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale naruszyłeś moja prywatność !Wiesz co to jest Rodo.Nie chciałeś pracować ok .ale dlaczego oczerniasz innych !!!Mimo wszystko .życze Ci abyś znalazł panie D”wymarzona prace (może leżenie).Pozdrawiam .Monika

Ofset
@Monika

Obawiam się, że niestety nie każdy jest zadowolony z "pomocy" od pani - "ja nie musze tego robic" "rob to rob tamto !" Ludzie sa zli tylko nie od kazdego o tym uslyszysz, ponieważ chca mieć święty spokój w pracy. Po reakcjach pod postem widać że minimum 6 osób sie z tym zgadza. Myślę że też kwestia czasu jest aż ktoś odpowiedni zorientuje się ze maszyna jest czysta bo jest nowa i każdy o to dba na 3 zmianach a nie tylko 1 osoba, (na pozostalych zmianach jest spokoj i również jest porządek) a mycie podlog maszyny w trakcie pracy gdy ludzie biegaja może być wręcz niebezpieczne, oby tylko nikomu nic się nie stało.

Leszno
Były pr

Polecam fajna opcja dla studentów, mozna dogadać się co do pracy

Lidia
@Były pr

Firma idzie na rękę jeżeli chodzi o takich studentów? Można modyfikować jakoś grafik żeby to spokojnie pogodzić? Wiesz może na jakie umowy tacy studenci mogą liczyć?

@Były pr

a napiszesz o praktykach studenckich coś więcej? przerzuca na stronie do formularza z marszu a fajnie jest wiedzieć na co się wysyła zgłoszenie... :)

Jahwe
@Były pr

Można, jak masz studia to ci dadzą z niesmakiem ten dzień wolny, ale generalnie to masz robić od pon do soboty na trzy zmiany.

@Jahwe

A tak generalnie to dużo tych studentów się zatrudnia? Wątek, jakby nie patrzeć, nie został mocno rozwinięty. Teraz idzie okres wakacyjny, będzie przypływ stażystów. jak praktyki lub staże są prowadzone? Spora część zostaje w firmie na zawsze?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Werner Kenkel Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Maria

niezależna od poziomu? całość rozmowy w obcym języku zostanie przeprowadzona? i co z testami, w ten sposób wiedzy na niej się nie weryfikuje?

@Maria

Z tego co się orientuję, to nie całość rozmowy tylko ewentualnie krótka wymiana zdań :) Ale zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Popu
@Maria

Część rozmowy jest w języku obcym, w trakcie jesteś poproszony np. odpowiedzieć na jakieś pytanie w języku, który deklarujesz, że umiesz. O teście językowym nie wiem nic, najlepiej zadzwonić do HR tam udzielą najpełniejszej odpowiedzi. Pozdrawiam

Rbeb

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w firmie? Będą przyjmowac na wakacje?

Pattick

Czy przyjmują nowych pracowników i czy jest to prawda, że od jutra firma zamyka się na miesiąc???

@Pattick

Czy jeśli mieliby w zamiarze zamykać to by jednocześnie przyjmowali? I w zasadzie widzę, że pytanie zostało zadane dwa dni temu, czyli na dzień dzisiejszy znana jest już odpowiedź? Z jakich przyczyn tak właściwie miałoby dojść do zamknięcia firmy na miesiąc? Skąd ta informacja?

Edżu Ebezoga

Jak firma radzi sobie w kryzysie? Czy daje podwyżki żeby wyrównać do inflacji?

Zaba

Czy kierownictwo zwraca uwage na uzywanie telefonow na popołudniowych zmianach i nocnych bo co nie ktorzy pracownicy przeginajs

@Zaba

Wpływa to jakoś na jakość pracy? Czy może po prostu na przerwach z nich korzystają? Jeśli masz jakieś wątpliwości to czemu nie powiesz jakiemuś kierownikowi o tym?

@Zaba

Do teraz siedzą tam na tych telefonach, czy odkąd tutaj zostało to napisane, to kierownictwo ogarnęło temat? czytają to forum?

Jan

Kierownik Pan Piotr oderwany od rzeczywistości, nic nie jest w stanie zorganizować. Rozmowa z nim to nawijanie makaronu na uszy. Gdyby nie Pani przy okienku wystawiająca dokumenty to by zginął. Zdecydowanie nie polecam jego zmiany…

@Jan

Panie Janie, dziękuje za komentarz choć nie ukrywam, że jest on bardzo ogólny, co utrudnia komentarz z mojej strony. Podczas kolejnej pańskiej wizyty u nas, serdecznie zapraszam do rozmowy.

@Piotr

Ta wspomniana Pani w okienku to jak długi staż pracy może mieć, że tak dobrze pracę ogarnia jak tu wspomniano? Wiadomo coś na temat premii odnośnie tego stanowiska? Jakoś są na nim wyniki weryfikowane czy przysługuje sama podstawa?

Damian

Witam Jestem po szkole i nie wiem gdzie moge złożyc ogłoszenie w pracy chce sie zatrudnic i czy moge te ogloszenie gdzies na stronie wyslac czy musz isc bezpśrednio do firmy??

@Damian

A którą ofertę masz teraz na myśli? Na stronie nie ma przypadkiem formularzy zgłoszeniowych? Chociaż teraz tak się zastanawiam... Myślicie, że to będzie jakoś lepiej postrzegane gdy osobiście się przyjdzie?

Fws

Jak tam krzyżyki z lyszna i okolic dalej walczycie o złotówkę jak ja widzę ten inny naród co mówi po niemiecku to aż smutno się robi a starzy pracownicy to pewnie (usunięte przez administratora)

Ccc

Ta firma to (usunięte przez administratora) a właścicielowi wydaje się że ma pieniądze i rokefelerem został tak naprawdę ma jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Werner Kenkel Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ona

Przechodziłam przez 4 etapy. Dwie rozmowy przed telefon w tym jedna po angielsku a kolejne dwie na miejscu z kierownikiem, dyrektorek działu. Jakby to praca dla prawnika była maglowali jak na maturze.

@Ona

4 to dużo się wydaje. A długo trwało to wszystko?

Buba

odkąd jest śmieszny dział HR to lugo sie czeka :) chyba ze masz plecki.

@Buba

A co w nich takiego zabawnego? Zbyt mocną selekcję starają się robić i ironizujesz po prostu czy w czym rzecz?

Offsetowy

W VW w Poznaniu każdy pracownik otrzymał 8tys brutto premi inflacyjnej. Pytanie czy My w Krzycku też otrzymamy cokolwiek od Wernera?

Xxx
@Offsetowy

U nas na wypłatę było odwrotnie napewno zauważyłeś firma wzięła do siebie przecież RODZINNOŚĆ

@Offsetowy

A pytałeś? Może będzie wyrównanie na koniec roku. Mimo kryzysu firma działa i to trzeba sobie teraz chwalić w tych ciężkich czasach !

byly pracownik

stracony czas nerwy i zdrowie najpierw praca na zleceniu za smieszne pieniadze potem na umowe premie dostaja tylko ci co maja znajomosci (usunięte przez administratora) w pelnym tego slowa znaczeniu a najgorsze sa te pionki co jedna kreske weszli do gory pomiataja drugimi i nic z tym nie mozna zrobic

Justyna
@byly pracownik

Przez jaki okres czasu się pracuje na zleceniu ?

Pracowałem w tej firmie 3 lata na umowę zlecenie i nie mogę powiedziec nic dobrego zmarnowany czas. Pozytywne opinie tylko slychac od starych wyjadaczy ktorzy sa tam panami nic nie robia nawet maszyny nie raz niechce sie im ustawiac wysluguja sie nowymi pracownikami ktorzy zarabiaja o wiele mniej bo sa popychadlami. Pracowalem na maszynie gdzie moj prowadzacy potrafil przyjsc pod wplywem i przestac 8h przy komputerze gdzie ja w tym czasie biegie starałe sie zeby maszyne pracowala. Co mnie najbardziej bawiło ze jak mnie nie bylo w pracy kierownik musial zalatwic pomocnika prowadzacemu ale jak ja juz byle sam to juz moglem jechac sam. Wypłata nigdy nie wiedzialem ile zarobie kazdy miesiac inna stawka wychodzila ide do kierownika pytam sie czemu tak to pokazuje mi jakies slupki i tlumaczy ze metry wyrobiony czas pracy malo wydajny itp. wychodziles glupi ze myslales ze ci za duzo jeszcze zaplacili. Praca w weekendy normalka pracownicy na umowy o prace chetnie przychodza bo maja placone po 50 100% wiecej i tak wkoncu przestoja 8h a kasa jest. Na zakladzie wszedzie kamery i potem kara 200zl za jazde na paleciaku albo tel na maszyny czemu oni stoja niech miotla i jazda. Jesli niemasz tam znajomosci i na dzien dobry nie dostaniesz umowy o prace nie pokazuj sie tam szkoda twojego czasu zdrowia nerwow. Co mnie najbardziej rozbawilo na koniec wspolpracy ze jak sie zwalnialem to przychodzili oczywiscie kierownicy zmiany ze mam zostac ze jest tak dobrze ze umowe dostane o prace a przetem nie bylo mowy o normanej umowie tylko slynne "nie pasuje to się zwolni kolejka jest za bramą". Ksiazke moge napisac o tej firmie ciesze sie ze mnie juz tam niema jest wiele firm w rejonie co godnie traktuje kazdego pracownika a nie wybranych. Z perspektywy czasu bardzo zaluje ze tak dlugo tam pracowalem trzeba sie szanowac.

Sławomir

Piszesz, że pracowałeś w firmie trzy lata. To dość długi okres czasu. Czy nie było możliwości żeby wyjść z inicjatywą i zawalczyć o bardziej stabilną umowę, dającą możliwość płatnego urlopu lub dostęp do benefitów?

bolesna prawda

Byly pracownik... Opisujesz swoja dziwaczna sytuacje nie pasujaca do realiów tej firmy. Nie maiales umowy bo nic z siebie nie dales. My tu pracujemy podkresle ze z zaangażowaniem i jestesmy docenianie od dawna nie slyszalem aby ktos na zleceniu dlugo siedzial... Wyborne fajtlapy chyba... Daj cos z siebie... Rozum... Prace miesni... Komunikatywnosc... Tu nikt nie wymaga cudow tylko uczciwej pracy.... Miales tyle ile firmie dales... Placz w rekaw a nie oczerniaj firmy. Pewnie teraz robisz w pieczarkach i jest Ci lepiej tylko nie mozesz o firmie tu nic napisac bo nie istnieje w sieci... Jednak zycze Ci wszystkiego dobrego i wiecej rozumu

nikt
@Sławomir

Jakich benefitów ? śmiech na sali za wszystkich socjalnych to 200 zł na integracje ale w zeszłym roku już niebyło bo jubileusz 40 -lecia to się nie należy. Żadnego dofinansowania, jak wczasy pod gruszą. A zapomniałam mamy darmową gazetkę wyszedł numer jeden w styczniu j i jakość następnych nie zauważyłem kasa zaksięgowana wszystko gra. Ostatnio w dobie pandemii skrócili nam czas prasy o 30 minut,

bosy
@nikt

A nie doatajesz kasy na swieta? Jak Ci tak zle po co siedzisz idz do EuroComfortu albo do Bednarka do pieczarek noo albo masz Hermes... Tam dostaniesz na integracje tam Cie docenia

@bolesna prawda

Dziękuje bardzo za komentarz obecnego pracownika, który "godnie" reprezentuje firmę Werner Kenkel. Potwierdza swoją wypowiedzią to jakich ludzi możemy spotkać na swojej drodze w tej firmie. Właśnie poszyłem po rozum do głowy zwolniłem się i od kilku lat prowadzę swój biznes nie musząc być nikogo (usunięte przez administratora) A Ty siedź tam "Żyj i pracuj z pasją" bądź dalej (usunięte przez administratora) spełniając czyjeś cele zapierniczaj na głupie słupki w tabeli.

Adolf

Co do jednego można się zgodzić z toba-wyplata to jedna wielka niewiadoma i co miesiąc to samo,jeszcze nigdy nie było tak że za te same godziny miałeś tak samo zapłacone,dlatego większość ludzi aplikuje na flexo bo to niby ta sama firma ale jednak nie bardzo,co uważam Panu Prezesowi powinno dać do myślenia,dlaczego ludzie którzy chcą przyjść do pracy zgłaszają się tylko na flexo.Co do reszty to nie masz racji,to że kamery,jazda na paleciaku i wyzysk-idac do pracy trzeba pracować,nie ma stania,chyba że pójdziesz do sklepu,tam postoisz,jazda na paleciaku może się źle skończyć i to nie tylko dla ciebie,dlatego uważam że kary finansowe są dobre,to samo za telefony,niektórzy potrafią z tel.przestac 8godzin,a robotę mają gdzies.Ja pracuje tu 4lata i absolutnie nie żałuję,pracowałem w kilku firmach i tu jest dobrze,nie ma co narzekac????

Y

Jak się postawi cała zmiana jak nie przyjdziesz w niedziele na 20 to wymyśla ci karę ze masz przyjść w dzień o którym mówili 2 miesiące temu ze ma być wolny RODZINNOŚĆ

Fws

Krzyżaki z wielkopolski tak mają paniska to inny naród więcej wyluzowania panowie z pod krzyżackiej remizy

Xxxx

Firma idzie z czasem inflacja do góry a wypłaty na dół i wiecznie szukają murzynów i zdziwieni ze już tu nikt nie chce pracować!!!!!

Danuta
@Xxxx

no ale jak to? obniżają pracownikom wypłaty? To się dzieje na zasadzie odbierania jakichś premii czy oficjalnie na umowie obniżają kwoty?

Xxxx
@Danuta

Z premii bo umowa za najnizsza

@Xxxx

A teraz właściwie to ile da radę z premii bez ciąć wyciągnąć?

Xxxxx

W tej firmie od 40 pare lat nikt nie wie

Sławomir
@Xxxxx

Jak to nie wie. Ty chyba wiesz ile zarabiasz, nie? No chyba że w każdym miesiącu jest inna kwota.

On

Witam. Czy moze kt0s się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operatora wózków widłowych? Zarobki itp. patrzac po ilości aut przed firmą chyba jest (usunięte przez administratora)...

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie

• Jak się pracuje w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Kenkel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werner Kenkel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Mórkowska 3
    64-117 Krzycko Wielkie