Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Werner Kenkel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

WK

Dziwne zwyczaje w WK- dyrektor produkcji je śniadania w handlowym, to nie stołówka , tam pracują ludzie, tym bardziej , że w firmie są piękne stołówki i można z nich korzystać, chyba że ten Pan nie jest godny stołówki ( ma on tez swój gabinet).

Obserwator
@WK

Faktycznie, że tam jada( chyba dam nie umie śniadania robić), jako jedyny, inni pracownicy z działu maja partnerów w innych działach i jakoś nikt inny nie przychodzi na śniadanie. Trochę to chyba nie na miejscu, ciekawe czy w jego biurze ktoś jada.

Ofset

Wiele złego słyszy się o ofsecie i faktycznie to jedna wielka (usunięte przez administratora) Człowiek myśli sobie ze spróbuje może akurat ale odradzam bo to strata czasu. Jak usłyszysz ze jesteś zatrudniony na drukarke kba to uciekaj, Idź gdzieś indziej nie trać czasu. A jak trafisz na zmianę ze (usunięte przez administratora) ktora sciemnia na 164 to już wogole. Najgorsza osoba w firmie (usunięte przez administratora) z którą poprostu nie da się robić. Nowi pytają o co chodzi z tą sprzątaczka straży odpowiadają ze trzeba ją olewać żeby nie zwariować. Generalnie pomocnik ma tyle roboty ze nie ma kiedy iść do (usunięte przez administratora), ludzie nie za ciekawi, (usunięte przez administratora)tez co innego mowia i obiecuja, co innego robia,(usunięte przez administratora) Jeśli jesteś normalnym człowiekiem to omijaj to miejsce najszerszym łukiem.

Ofset
@Monika

Obawiam się, że niestety nie każdy jest zadowolony z "pomocy" od pani - "ja nie musze tego robic" "rob to rob tamto !" Ludzie sa zli tylko nie od kazdego o tym uslyszysz, ponieważ chca mieć święty spokój w pracy. Po reakcjach pod postem widać że minimum 6 osób sie z tym zgadza. Myślę że też kwestia czasu jest aż ktoś odpowiedni zorientuje się ze maszyna jest czysta bo jest nowa i każdy o to dba na 3 zmianach a nie tylko 1 osoba, (na pozostalych zmianach jest spokoj i również jest porządek) a mycie podlog maszyny w trakcie pracy gdy ludzie biegaja może być wręcz niebezpieczne, oby tylko nikomu nic się nie stało.

Dzik

Jak wyglądają zarobki na produkcji i magazynie?

Alutka
@Maciek

I kto ma czas to w ogóle nadzorować? I jeszcze bardziej ciekawi mnie okoliczność, w trakcie masz mówione, że jesteś dyszkę w plecy czy jak to działa? :D teraz akurat Graficzka jest potrzebna z tego co widzę na takim portalu i niby trzeba być w kontakcie z działem obsługi klienta. to mailowo jest czy macie tez komórki służbowe?

Były pr

Polecam fajna opcja dla studentów, mozna dogadać się co do pracy

Maria
@Jahwe

A tak generalnie to dużo tych studentów się zatrudnia? Wątek, jakby nie patrzeć, nie został mocno rozwinięty. Teraz idzie okres wakacyjny, będzie przypływ stażystów. jak praktyki lub staże są prowadzone? Spora część zostaje w firmie na zawsze?

Anna Nowy wpis

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy firma zatrudnia osoby z orzeczeniem dla niepełnosprawnych.

Teresa Nowy wpis

witam, co składa się teraz na całość wynagrodzenia automatyka i ile ono może w sumie wynosić? jak była wcześniej widoczna oferta w sieci to podkreślono w niej pracę na trzy zmiany, nie było jednak mowy o ewentualnym dodatku. Jaki może przysługiwać i czy polecacie partnerowi następnym razem aplikować?

Koniec wk

Nie polecam pracy w tym miejscu zatrudniają na śmieciowe umowy zlecenia a a przecież to niby taka dobra ceniona firma jedna wielka ściema odradzam to miejsce

Szukam pracy Nowy wpis

Cześć czy możesz rozwinąć o co chodzi z tym sprawdzaniem w domu, chciałem aplikować do was do firmy ale ostatnio widzę sporo nieprzychylnych komentarzy

Klementyna Nowy wpis

Dzień dobry. ja chce się upewnić, ten mechanik co go szukają nie potrzebuje mieć doświadczenia? nie znalazłam tego typu informacji w ofercie a ktoś tu we wpisach chwalił się, że ma 4 lata za sobą. Mój chłopak nie i teraz nie wiem czy jest sens żeby aplikował skoro mogą go nie wziąć?

Leszno
Lidka

Witam, ile osób pracuje teraz w kadrach? Widzę ofertę, z oznaczeniem, że to praca „od zaraz” dla specjalisty ds. kadr i płac gdzie w treści podkreślano, że firma zatrudnia ponad 100 osób.

Lili

Witam, a jak wygląda stanowisko w dziale transportu? Jak atmosfera, zarobki, obowiązki. Na tą chwilę poszukują planisty tranportu.

@Lili

Próbowałem się dostać do działu do którego mam kwalifikacje ale po rozmowie z pseudo HR musiałem zgodzić się na inny etat bo moja sytuacja mnie do tego zmusiła. Moje wrażenia - nie polecam tej firmy!!!

Domi

Możesz przy tym szerzej opisać te okoliczności? jeśli faktycznie posiadałeś odpowiednie kwalifikacje to w czym był problem? Stanowisko objął ktoś kto miał coś dodatkowego? Ciekawi mnie też jaka alternatywa mimo wszystko została zaproponowana, zarobkowo podobna?

Wer

Strasznie zabawna jest rekrutacja do waszej firmy, wysyłasz CV na operatora maszyn, idziesz na rozmowę i masz wrażenie że rozmowa dotyczy co najmniej stanowiska dyrektorskiego... Serio? Na produkcję musisz im udowodnić że to praca twoich marzeń i ziszczenie twoich największych ambicji...

Mary
@Wer

Najlepsze jest to,że wysyłasz CV,ogłoszenia się pojawiają czy to na ich stronie,czy też na elka.pl,a ciągle słyszysz od p.Michaliny,że ona nie może nic zaproponować,bo nie szukają do pracy???? to ja się pytam,po jakie licho ogłoszenia są wstawiane na necie?

Kłamstwo
@Mary

Dizs dostlalem telefon na rozmowę kwalifikacyjną, więc chłopie co ty dodajesz za opinie, po drugie widocznie nie spełniasz wymagań firmy proste.

Opinia o firmie

Z komentarzy na forum wynika, że ta firma to typowy Januszex - prywacizna, prywaciarstwo, gdzie właścicielami są polacy i tylko ganiają ludzi do ciężkiej pracy w zamian oferując tak naprawdę niewiele. Martwi mnie to trochę, ponieważ na stronie czy szeroko pojętych mediach firma się reklamuje z hasłami takimi jak pasja, firma rodzinna, rodzinność, innowacja, techonologia, inwestycja w pracowników itd. Jeżeli faktycznie w firmie jest tak jak piszecie tutaj to znaczy że ten obraz firmy jest zakłamany i niespójny z rzeczywistością.

A ja to oferty na transport nie widziałem nawet, może dlatego za w sumie za biurem się nie oglądam? Czy o mechaniku coś byście wiedzieli? Jest oferta a tu chyba nikt ostatnio o tej pracy nie pisał. W każdym razie mam 4-letnie doświadczenie, zastanawiam się ile na start mi zaproponują? Nie widzę widełek

Wolna od WK

Zdecydowanie nie polecam firmy, firma najpierw zatrudnia osoby które im odpowiadają żeby wyciągnąć fundusze od Państwa a gdy fundusze się kończą od razu taką osobę zwalniają, nie ważne, że jesteś pracowity robisz co ci każda dla nich jesteś tylko cyferkami które muszą się zgadzać. Atmosfera w zakładach bardzo nie przyjemna, ludzie nie są dla siebie przyjaźni, (usunięte przez administratora)do przełożonych i (usunięte przez administratora) to tam chleb powszedni a warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia. Ogólnie lepiej nie zaczynać z WK ani z flekso offsetem czy Włoszakowicami

@Wolna od WK

Skąd pochodzi ta wspomniana wiedza dotycząca funduszy? Raczej na rozmowie rekrutacyjnej takich informacji nie uzyskasz? Mimo wszystko ile tej kasy mogą wtedy otrzymywać? I czy w druga stronę to tez tak działa, że słabo pracujesz a mimo wszystko płacą?

A na te linie technologiczną to ktoś teraz aplikował? Rozmowy są prowadzone w trakcie gdy oferta wisi czy dopiero po wygaśnięciu? Chodzi o to, że właśnie dwa tygodnie mijają odkąd ją zdjęli i po prostu się spóźniłem. Mam czego teraz żałować? Z tego co pisali są opcje na to by się sprawdzić tez na innych stanowiskach lub awansować, często się to dzieje?

Szukam pracy

Dzień dobry, czy ktoś z zatrudnionych mógłby mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć jako pomocnik operatora i jak dlugo trwa przyuczenie na takie stanowisko? Dodatkowe opinie również będą mile widziane

Podobnie jak poprzednik tez chcę się dowiedzieć czegoś o rozmowie, z tym że nie na produkcji tylko dla grafika. trzeba przyjść z własnym portfolio? Nie widzę o nim wzmianki w opisie a po prostu chcę się dobrze przygotować. Czy jest tu ktoś kto pracował i mógłby polecić i coś poradzić?

Kacper

Witam Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna jeżeli chodzi o produkcję?

Dzik

Jak wyglądają zarobki na produkcji i magazynie?

Byly pracownik
@Dzik

Praca na zleceniu na okresie próbnym za śmieszne pieniądze (najniższa) potem na umowe też najniższa. Premie dostają tylko ci co mają znajomości. Możliwość zrobienia nadgodzin. Aplikując na dane stanowisko nie masz pewności że tam trafisz. Często przerzucają na drukarkę po tygodniu gdzie jest ciężko

@Byly pracownik

I te śmieszne kary finansowe w postaci -200 zł też są mocne. To była pierwsza i ostatnia firma w której takie coś stosowano

@Dzik

Wytrzymałem w tej firmie miesiąc. Na start dostałem 3650 brutto. Za te traktowanie absolutnie nie warto.

@Marcin

Kary finansowe? Za co można je dostać? O co chodzi? Czy te wszystkie kwestie zostają odnotowane w umowie?

Maciek

Kary finansowe za zetknięcie w telefon w trakcie pracy

Alutka
@Maciek

Offsetowy

Wszystko fajnie ale nie wiem kto tyle zarobi na produkcji. Ktoś wyżej musi naciągać ta średnią. Jestem głównym operatorem na offsecie i podstawa plus premia i dodatek za nocki to 6500 brutto maks! I ta.premia zazwyczaj jest zmniejszona bo (usunięte przez administratora) narzuca takie targety że głowa mała. Pozdrawia operator pracujący 12 lat...

Pracownik sprzątający też ma najniższą? Bo tu ktoś pisał właśnie jak patrze że oni tak właśnie płacą w firmie ludziom. A tu widze w ogłoszeniu nic o kwocie tylko że na czas, co dla mnie jest w sumie podstawowym wymogiem jednak. Premie są jakieś?

W Werner Kenkel Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko brak. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jeżyna

Panie Damianie!? Kiedy kolejna podwyżka? 350 brutto dla operatora w styczniu a minimalna 600 w górę. Zaraz operator zarobi tyle co minimalna

Zuzanna
@WK

Bardzo dziwny komentarz szczerze :p a oprócz tych ładnych stołówek jakie firma ma plusy??

Xxx
@WK

On nie ma czasu iść na stołówkę bo targetu nie wyrobi i słupki mu spadną

@WK

Może warto zwrócić mu uwagę, jeśli to Wam nie odpowiada?

@Zuzanna

No to dziwne, nie pracuje w tym dziale, ale ludzie się śmieją z tego , nikt w oczy nie powie bo się boją . Zalety to przede wszystkim duża nowoczesna firma , nowe technologie świetne maszyny , dobry social , można awansować

@WK

A jaki macie socjal? Zapewniają wam opiekę medyczną albo wczasy pod gruszą?

Obserwator

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie

• Jak się pracuje w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Kenkel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werner Kenkel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Mórkowska 3
    64-117 Krzycko Wielkie