Werner Kenkel Sp. z o.o.

Krzycko Wielkie

Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o.

lol 2013-06-03 16:03:19
ponoć jest prawda ze jest źle byłam widziałam i mam dość spominam ten miesiąc w firmie najgorszy miesiąc mego życia fajnie być razem pracują co sobota i niedziela w pracy do dziś wiem dobrze ze tak jest
abc 2013-06-07 20:07:36
Ja tam pracuje i jak w każdej firmie są dni lepsze i dni gorsze ale Najważniejsze jest to że mam tą pracę, pieniądze zawsze są na czas!!
A wypłata jest indywidualna dla każdego, ile godzin przepracujesz za tyle ci zapłacą.
xxxxxxxx 2014-01-08 22:36:06
(usunięte przez administratora) Raczej trzeba naprawiać to co powino być naprawione. Czyli dajcie ludziom pracować żeby żyć a nie żyć dla pracy. Pozdrawiam
Art 2014-09-02 22:51:58
a jak zarobki w tej firmie ? pracuje w podobnej firmie w hiszpanii i zastanawiam sie ile zarabia sie w Polsce.. wiadomo zaleznei od stanowiska ale tak mniej wiecej ?
mike 2014-10-29 18:07:21
ile godzin
pracownica 2015-03-02 08:48:35
witam własnie sie dzisiaj potwierdziło ze firma kenkel to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzisiaj rano zostałam przywołana do kierwnika wiesława Grapszczunowicza i zostałaem wyrzucona z pracy tak sie dzieje w firmie kenkel a pania została zdegradowana i jusz nie jest paniom brygadzistkom to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prosze sie trzymacx jak naj dalej od firmy bo to co tyam sie dzieje to jest nie normalne poz
????????? 2015-03-04 21:16:03
a co tam w Bochni?
Jak im tam idzie praca?
zuzia 2015-03-11 16:09:36
Własnie co w Bochni sie dzieje/jak tam sie pracuje?
dddd 2015-07-28 22:25:41
W Bochni płacą lepiej niż w Krzycku. Bo nikt nie chce przyjść do pracy za taką kasę jak w Krzycku. Z krzycka sporo ludzi spiernicza. Ostatnio jest mało dla pracownika a więcej dla firmy. Ale muszą wiedzieć że jak nie docenia to powoli ludzie odejdą, nie są jedynym pracodawcą . W biurach siedzą ludzie po 10, 12 godzin i maja dość. Także nie tak wesoło jest.
dddd 2015-09-13 20:57:11
Nikt nie zmusza ale robota musi być wykonana. Kogo obchodzi czy siedzisz 8 czy 12 godzin. Mają to gdzieś bo ciotki biurowe siedzą a chyba aż tak dobrze nie zarabiają. Każdy narzeka i pocichu szuka innej roboty. Az die kiedyś zdziwia. Na produkcji jakieś strajki i romanse. Kierownik offsetowy to już chyba nawet bociany przeleciał bierze wszystko co popadnie a j na flexo głośno słychać ze biorą się za młódki idzie ba psy te zaklad
bepa 2016-02-04 21:42:11
Czarno to widzę. Pracowników mają w d...e.
john 2016-02-16 19:53:37
Interesuje mnie praca na magazynie ,obsługa wózków widłowych ile płacą czy są setki płatne ile można zarobić na miesiąc.
omino 2016-02-20 01:45:56
Sa ludzie którzy dostają ledwo 8 zł/godz czy ja wiem czy tak fajnie? Robić trzeba soboty niedzielę i jeszcze za coś upierdola
john 2016-03-10 17:32:06
Umowę dostaniesz jak dobrze poliżesz może za 2-3 lata.
Najpierw wycisną z was całą energie i zapał za 8 zeta ku uciesze dwuch łysoli.
hom 2016-03-23 21:36:03
a ja slyszalem ze w Bochnii strasznie się pogorszylo przez jednego pana kierwonika, zwalnia od tak, stresuje ludzi,jest ladnie mowiac niemily (na romowie wstępnej udaje sympatycznego gościa) wprowadza napieta atmosferę ludzie jak psy na siebie patrza bo trzeba uwazac co się do kogo mowi,ostatnio kombinuje jak by tu chyba się podlizać gorze bo tylko umowa zlecenie - jeden pan a zrobilo się b niesympatycznie ci co odeszli bardzo narzekali
Bochniak 2016-04-27 17:03:57
Pracuję w Bochni od jakiegoś czasu. Moim daniem nie jest tak źle choć miodu też niema. Zarobki jakie sobie wynegocjujesz. Jeśli masz się czym pochwalić i potrafisz to dobrze uargumentować (czyli po prostu jak masz gadane) jesteś w stanie wyciągnąć niezłe pieniądze. Zdecydowanie wyższe niż tzw. średnia okoliczna.
Ale z drugiej strony firma, niestety, cierpi na brak dobrego kierownictwa. Wyższe kadry zarządzające też niestety naczytały się książek z zakresu nowoczesnych technik marketingu, zarządzania kadrami, motywacji pracowników itp i teraz to testują z różnym, często marnym, skutkiem. Nie wiem czy to wpływ dyrektora który moim skromnym zdaniem ma wciąć tzw "syndrom młodego dyrektora" czyli "wszystko muszę wiedzieć, wszystko muszę widzieć, o wszystkim muszę zadecydować" i nie pozostawia nic w gestii kadr niższych. Czy odgórne zarządzenie z Krzycka. No bo w końcu nowa firma nowi ludzie to można firmę inaczej zorganizować i wycisnąć z nich więcej niż to jest możliwe w Krzycku. Nie wiem. Zobaczymy. Może z czasem się to zmieni.
killoff 2016-10-04 18:35:53
czy operator maszyn przetwórczych to dobre stanowisko w firmie?jakie zarobki? czy jest dużo nadgodzin?
Rupert 2016-10-04 20:23:26
Dość dobre tak mi się wydaje, ogólnie to nadgodzin nie trzeba brać
Zostaw swoją opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.